IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
29. dub 2010

Ahojky kočandy, jak je?

lenkacar
29. dub 2010

tak dáímy hlásím ,že jsem koupiall super krmítko na větev ve slevě ..jsem nadšená,akorát jsem ve zverimexu dostala dle očekávání astmatický záchvat a rychle jsem z budkou běžela domu si nadejchat svoje milé foukačky ..a fakt se mi ulevilo

coko.joko
29. dub 2010

bob,neco na tom bude 😀
kobli,ahoj jak se mate???
leni,to je prasarna ta alergie a astma....od brachy malej ma taky astma a musi si foukat a je to fakt opruz ☹

lenkacar
29. dub 2010

prasárna to je ,páč jinak bych místo v hadrech prodávala právě ve zverimexu 😝

koblichzek
29. dub 2010

Jo, jo, máme se celkem fajn. Dnes jsme sice nevyspané - bolelo nás celou noc bříško-ale jinak je super.

bobbule09
29. dub 2010

leni, já jsem ve zverimexu dělala 🙂

coko.joko
29. dub 2010

leni,to je na prd,kdyz mas rada zviratka a nemuzes je mit....
kobli,tak to je super,ze se mate dobre a mala roste a roste....no ty briska to je trapeni.....
bob,ty mas taky rada zviratka......

bobbule09
29. dub 2010

Jo zvířátka, ty já miluju 🙂 Hlavně pejsky.

coko.joko
29. dub 2010

ja mam taky rada pejsci...nasi maji dva a j akdyz tam jsem tak jsem uplne hotova porad snima jsou to zlaticka...akorad my nemuzme mit zadny zviratko 😒

bobbule09
29. dub 2010

coko, proč nemůžete mít zvířátko?

coko.joko
29. dub 2010

protoze,my porad cestujem a chudak to zviratko.....by muselo bejt porad zbaleny jako ja 😀

zuzbe
29. dub 2010

Ahoj holky, zrovna jsem se vrátila domů z odběru. Ale jsem zklamaná,máme jen tři ☹ bojim se, aby z toho vůbec něco bylo.

bobbule09
29. dub 2010

Tak to jo, to není moc dobrá věc pro zvířátka. A našemu psovi je ještě ke všemu v autě špatně, takže cestuje co nejmíň 😕
Jenom ve vlaku to snáší dobře, ale to zase nemusím já 😀

bobbule09
29. dub 2010

zuzbe, to neznamená, že z toho nic nebude. Nezáleží na kvantitě, ale na kvalitě. My jich měli 16 a nebylo z toho nic, ani na zamražení nám nezbylo. Musíš věřit 🙂

coko.joko
29. dub 2010

bob,to je prave ono...chudacci zviratka u nas...
zuzbe,my meli jen 4 a jedno se chytlo,takze neves hlavu a ver.... 😉 😉

zuzbe
29. dub 2010

To mí embrioložka říkala taky. Já měla minule 12 a nepovedlo se oplodnit ani jedno, neměli ICSI, teď ho mít budeme. Tak musím doufat .-(

bobbule09
29. dub 2010

Nám se sice oplodnit povedlo, ale většina nebyla kvalitní, zůstaly asi jen 3 a 2 mi zavedli. Nic z toho samozřejmě nebylo a to jsme měli ICSI 😒
Neboj, tentokrát to určitě vyjde 🙂 Moc držím palečky 😵

lenkacar
29. dub 2010

zuz a my měli 30vajec a stejně prd ,dadu ta by tě mohla potěšit ..ta měla málo a jakou má princeznu

coko.joko
29. dub 2010

leni,tolik vajec 😉 a ani jedno se nechytlo.....dad,mela taky malo to vim......jako my......

lenkacar
29. dub 2010

emryí spousty a stejně prd z toho ,tak zuz nebreč ,hodně neznamená úspěch 😉

coko.joko
29. dub 2010

holky,tak jsem se najedla a jsem tak prezrana 😀

lenkacar
29. dub 2010

tak si dej ještě dezert 😉 já holky mizim,ještě musim najít tušku na oči a jdu dřív chci si tam něco vyzkoušt a když jsem tam sama tak nemůžu ,cop kldyby tam někdo přišel a já tam v podprdě 😀 😀 😀 😝

dadous
29. dub 2010

tak kde jste kdo, nikča ma svuj den, ted tam béka v postylce, najedena vykoupana a přebalena 😝

lenkacar
29. dub 2010

hale blondýna z londýna 😵 😵 😵 😵

coko.joko
30. dub 2010

dobre ranko,
tak nakukuji a pujdu se nasnidat,vysprchovat a trochu ze sebe udelat peknou a vyrazim smer doky...jsem zvedava co nam rekne.az se vratim tak pisnu....
dadousku,tobe to slusi a Nikolce taky...... 😵

lenkacar
30. dub 2010

dobré ránko hlásím ,že jsem polomrtvá ..dneska jsem v olala šéfce ,že půjdu na hodinu do práce a musim na injekci na alergolo´gii ,ve 22hod. mi totálně natekly oči a ksicht ..a to mi zůstalo doted ikdyž jsem si dávala obklady a kapala kapky na alergii,spouštěcí moment byl,když vladís donesl krmítko do obýváku a radili jsme se jak to natřít a čim a pak mi to hodil do ruky at sundam cedulku ze spoda,do 10min. jsem neviděla ma oči ,ale ta bolest ,jak když mi někdo švihne klackem do oka ..takže trapas ,jdu na hiodinu do práce budu mít v krámu sluneční brýle a budu se modlit ,aby tam nikdo nevlezl 😕 😝

coko.joko
30. dub 2010

leno,tak to je tada k nasrani.....chudacku.....ze na to nic neni,aby to pomohlo.....tak to zvladni v praci a pa

lenkacar
30. dub 2010

holky ale jak je to hnusný jak to oko vevnitř nateče a to bílý leze ven a jak to bolí ..no hnus ..ona chtěla vedoucí ,že bych tam jako vůbec nemusela ,ale já chci ,at mě vidí ,že si nevymejšlim..a navíc bych top zkomplikopvala i dalším 3lidem ,tohle je nejjednodušší řešení ,jít aspon na tu hodinu otevřít ,vše připravit

bobbule09
30. dub 2010

leni, to je mazec, ty jsi fakt chudinka. Takový svinstvo ta alergie 😠
dadous, krasavice největší, obě dvě 😀

coko.joko
30. dub 2010

Holky,jeste ziju....jsem otevrena,ale pry porodim pristi vikend...takze mam jeste cas..... 😀