IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
12. kvě 2010

a už jsem tak prdlá že když potkám westíka tak si říkam ,,hale fufina

septim
12. kvě 2010

to je urco hezka barva 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

no taky jsem krapet nervní,minule jsem praštila krůtím masem na lino a pěkně se z něho udělala hned mletá 😀

lenkacar
12. kvě 2010

no lednice ta se třese a s vladísem jsem si jistá jak nikdy ..kdybych ho tenkrát na 5páté neznásilnila tak dodneška dřepí někde v hospě a užírá se samotou ..

septim
12. kvě 2010

Amalka je taky moc hezke ale taky u nas neprosla protoze Michal hned rekl Analka a bylo to. To ti nechci kazit predstavu o jmenu. Me se teda zamlouva 😉

blazenkaa
12. kvě 2010

jdu se mrknout ven doufám že mi neutečete a budete tu až příjdu

zdravím zuzbe a gratuluji k // a le pššššššššt aby jsem to nezakřikla 🙂

meduna
autor
12. kvě 2010

no ta zase zaperlila,měla krapet nehodu po ránu v ložnici 😠 nechala tam dva obr cepy,tak jsem jí ale vyprášila kožich 😝

lenkacar
12. kvě 2010

jojo u nás taky análka neprošla 😝

septim
12. kvě 2010

ja mam zas v pokoji na zdi nudlovou polevku proto prijde malir a to ´bylo cerstve vymalovano 😀

meduna
autor
12. kvě 2010

no s Amálkou to mám taky tak 😀

lenkacar
12. kvě 2010

medu aspon ti nechodí osírat zásuvky ..jak ten náš čokl pitomej

zuzbe
12. kvě 2010

Tak je vidět, že to je všude stejný. Manžel první co řekl, bylo Amálka Análka. 😀 Blaženko uvidíme 🙂

meduna
autor
12. kvě 2010

no vidíš a to mi ten můj furt říká jak jsem vzteklá,že to neni normální,možná by měl udělat nějakou návštěvu u vás 😀

septim
12. kvě 2010

pritom jmeno moc pekne 😉

meduna
autor
12. kvě 2010

no to ne,ale nechápu co to měla,naposledy se to stalo,když měla asi tak 3měsíce.a že by netěsnila?na to je ještě moc mladá.to se může stát tak mě už 😀

tulik1
12. kvě 2010

ahojky holky, jeeezis leni, ja nevedela ze mas na medunku rezervacku, tak to ja tedy jako respektuju a necham ti ji 😉 , trosku se vybrecim do polstare a rano to bude dobry 😉

septim
12. kvě 2010

to by koukal. jak jak jsem tehu tak to lita. Tuhle prisel z pokoje ze jsem male spatne zasroubovala lahev a hodil ji po me. Tak jsem se nsrala odsroubovala chrstla to na zed a rekla mu ze ted uz mu z toho nic nepotece 😉 a musim vam rici bylo mi fajn 😉

blazenkaa
12. kvě 2010

už jsem tu

lenkacar
12. kvě 2010

bejvalej měl úchylku mi třískal mobilama o zed a ten před nim mi házel věci z okna..od brambůrků ,tyčinek až po spodní prádlo ..a ten ještě před nim mi vyhodil hrnec se špagetama a já myslela že si dělal prdel a pak jsem v 5ráno šla sbírat šopagety po trávníku než půjdou lidi do fachy .. to jsem byla ještě mladá a blbá ..a vladís ten s ničím netříská a já třískám z dveřma a když mě zase ještě něco napadne tak tam zase vlezu ,zařvu a zase třísknu .. a pak nemluvim vůbec a pak přijde vladís a omluví se a řekne ,že už toho necháme .. a já mlčim.. a pak na to zapomenu a něco se ho zeptam

septim
12. kvě 2010

koukam vsude je to podobne 😉

meduna
autor
12. kvě 2010

sep,tak to bylo dobrý 😀 😀

septim
12. kvě 2010

Michal me pak chodi uklidnovat se boji ze porodim 😀

tulik1
12. kvě 2010

ja jsem taky rapl, jednou sem praskla rukou vzteky do futer tak, ze opadala omitka kolem - no co, stejne jsme je chteli menit ..., ale nejhorsi je kdyz se to v sobe snazim potlacit, to bych pak potrebovala fakt boxovaci pytel ... 🙂

blazenkaa
12. kvě 2010

septim aspoň jsi se vyvstekala

septim
12. kvě 2010

to ja jsem vztekla jen ted teda doufam ze me to pak prejde 😉

meduna
autor
12. kvě 2010

no já měla minulou neděli nějakej zkrat a lítala jsem tady po bytě a pak jsem vlítla do mojí skříně a vyházela všechno na postel,jako že odcházím a balím se 😀 no a ten pak přišel a začal se tlemit,ty vole ta pohroma na pelechu a já pak pěkně dvě hoďky uklízela

septim
12. kvě 2010

musim rict nez bych se rozcilovala tak jsem zjistila ze si tim super ulevim 😉 a nemusim bejt ani sprosta 😉 a maliri maj taky alspon praci 😉

meduna
autor
12. kvě 2010

hele a mám kámošku a ta chtěšla nakopnout manžela a netrefila se a nakopla stůl a zlomila si prsty na noze 😀

septim
12. kvě 2010

to je taky dobry se takhle balit to me taky bravalo a Michal se vzdy tlemil 😀

blazenkaa
12. kvě 2010

leni tak to dělám já taky nebo se seberu a že se na to tu mohu vyprdnout a že tu s ním nebudu a jdu domu co jsem dříve bydlela a on mi volá pak pro mě jede ale já stejně do auta nevlezu tak jede vedle mě a přemlouvá mě