IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

z4401
14. dub 2012

@sal80 tak to rychle utece a za chvilku budes mit v brusku u sebe mimisky 😉 Já jsem si prodlouzenou kultivaci nedavala a putovali ke me embryjka po 3 dnech kultivace 😉 tak snad to k necemu bylo dobre. Popravde receno ale je me nejak mizerne, porad musim neco pozobkavat jinak je me zle. Tak nevim zda to muze byt z tech hormonu, nebo tehu a nebo na me jde ta virozka co mela pred 3 dny moje dcera, jednu noc prozvracela 😖

sal80
autor
14. dub 2012

@z4401 Napoprvé mi vkládali dvě embrijka. Vajíček jsem měla 15, z toho 12 zralých. 10 se jich oplodnilo a čtvrtý den kultivace byla osm emrií velmi vysoké kvality. Na pátý den, den ET, nám zůstala jen poslední dvě, která šla nazpět, ale neujala se ☹
Máš krásnou holčičku Nellinku 😵 Já sama děti ještě nemám, ale mám neteř Ellinku...alespoň že tak 🙂

z4401
14. dub 2012

@sal80 No ja jsme prave slysela, ze pry u te prodlouzene kultivace hodne embryjek odchazi :( a u tebe kdyz jsi jich mela 8 4 den tak to teda vzdalo dost!!! Ted si budes davat také prodlouzenou kultivaci? Ja tentokrat nedavala ani AH, domluvila jsem se tak s embryolozkou, ze neni treba, navic jsme meli ICSI tak uz pri tom kdyz to vezemes, se ten obal tou injekci malinecko narusi 😉 a kdesi jsem dokonce cetla, ze psala jedna divcina, ze pry ten AH jen to embryjko stresuje. Ale zda je to pravda ci ne, tezko rici. Kazdopadne pri prvnim jsme ho meli a meme raubirku a ted jsme ho nemeli a zatim to snad vypada "nadejne" 😉

No a Nellinka to je zlaticko, ale neboj, take se dockas sveho pokladu. Budu moc drzet palecky 😉

danaho
14. dub 2012

Ahoj holky, přeji vám krásnou sobotu 🙂
@z4401 Koukám,že jsi nevydržela s testíkem 😀 vypadá to nadějně,ale nechci nic zakřiknout 😅 Tak držím palečky ať tam máš brzy pořádnou dálnici.
@sal80 je to smutné když nám ten první pokus nevyšel,ale teď se nám zadaří. 🙂 Budeš dávat zase PK? Já jsem ji ani nestihla mít,tak teď nevím jak to bude.

z4401
14. dub 2012

@danaho Ahojky, tak tak nevydržela a hlavne me posledni 2 dny byva celkem blivno a porad musim neco jist tak jsem si rikala, ze to zkusim a uvidim a pak abych vedela zda se mam od male vice izolovat nebo ne 😉 uvidim nasledujici dny zda bude silit a nebo mizet :(

katka1311
14. dub 2012

Ahoj holky,můžu se přidat? 🙂 Moje 2IVF je plánované na květen.
Sal,holka moje ahoj.Jdeme do toho spolu?

@z4401 gratulace ke // 🙂 🙂 🙂

sal80
autor
15. dub 2012

Dobré ráno, dívenky 😀

@z4401 Na téma PK jsou dva různépohledy. Může pomoct v tom, že odejdou embrijka, která nejsou tak úplně v pořádku. Pátý den přichází ke slovu spermie a ta, když není morfologicky úplně vhodná, způsobí, že tělo embryo nepřijme, protože není v pořádku. Druhý pohled je ale ten, že děloho může podpořit vyvíjející se "miminko" tak, jak žádná miska, zkumavka, nebo v čem se Ti naši "potomci" prozatimně nacházejí, nedokáže ☹ A AH zase může domomoct k vyklubání se embrijka ven, když je obal tlusčí. A pak....můj CAR má takový IVF-balíček, který obsahuje PK, AH, ICSI....atd., takže nemám moc na výběr 😅 Ale teď už to vyjde. Nám všem.
Moc na Tebe myslím, holka 🙂

@danaho Ahoj i Tobě, Dani. Do PK půjdeme. Jednak proto, že je to v tom "balíčku, jak jsem psala Zuzce, pak i chceme a pak...z největší pravděpodobností půjdeme do PISCI, takže to ani jinak nejde. Jak jste se rozhodli vy?

@katka1311 Kačenkóóóóóó....ahoj moje Kačenko 😀 To je jasné, že se přidej 😉 Slíbila jsem Ti už tenkrát, že na to půjdeme společně, že Tě v tom samotnou nenechám 😀

z4401
15. dub 2012

@sal80 jéééé tak o tom pátem dni jsem nevěděla, tak jsem zase o něco moudřejší 😉 a pokud to máš všechno v balíčku tak se to musí využít, ta šance je pak určitě větší 😉 Budu moc držet palečky

z4401
15. dub 2012

@katka1311 Ahojky, budu moc držet palečky ať je to úspěšný pokus. Určitě dávej vědět jak se situace vyvíjí 😉

sal80
autor
15. dub 2012

@z4401 Já Ti dám informace klidně hned 🙂 Chvíli mi šibe, chvíli je mi horko, pak mám zase pocit, že na mně nikomu nezáleží a nikdo mě nemiluje, že jsem opuštěná...a to vše se střídá s pocitem pohody a to jen proto, abych za chvíli zase umírala strachem z toho, co kdyby.... Takže - to je moje stimulace 😀

danaho
15. dub 2012

@katka1311 Ahoj vítám tě, já jdu do druhého IVF také v květnu,tak si můžem držet palce navzájem. 😉 Kdy začínáš stimulaci?
@z4401 zdravím tě, jak to s tebou vypadá, je ti stále blivno?
@sal80 my budeme mít tentokát PISCI a dáme i PK. Tak tyhle pocity co popisuješ moc dobře znám. Nikdo mě nechápe,nikdo mě nemá rád....hrůza. 😨

deeky23
15. dub 2012

ahojky holky muzu se pridat? planujem druhe mimco ale bohuzel musime na uemle a mam z toho hroznej strach

z4401
15. dub 2012

@sal80 Jo jo tady ty zatracene pocity, to take znam, hold ty hormony jsou fakt svinstvo. Tak doufam, ze to bude uz naposledy 😉

z4401
15. dub 2012

@danaho blivno me byva spis jen dopoledne a to musim porad neco pozobavat aby me nebylo zle :D No doufam, ze se to nehodla stupnovat, pac u Nellinky jsme vubec neznala co je to nevolnost, kdybych nebyla na umelym, tak bych tehdy ani nevedela, ze jsem tehu 🙂))

z4401
15. dub 2012

@deeky23 Ahojky, vitam te tu 🙂 Nemej strach, jsme tu od toho, abychom se navzajem podporovaly. 😉

deeky23
15. dub 2012

@z4401 to jsem moc rada, mam skoro dvouletyho prcka. V listopadu 2009 jsem mela mimodelozni,kde mi vzali vejcovod tam mi bylo receno ze dalsi mimi nebude, ale nezvdala jsem to a v tech 6 tydnech jsem otehotnela s malym, je zdravej ale chtela bych druhe jenze se bojim ze to nevyjde

katka1311
15. dub 2012

@sal80 zlatíčko děkuji za vřelé přivítání 😀 jasně opět spolu.
@z4401 taky děkuji a gratulace ještě jednou ke krásnému testíku
@danaho já mám dlouhý protokol.1DC nebo 2DC mi píchnou injekci na zastavení funkce vaječníků a za cca 14 stimulace. 😉
Doufám,že dlouhý protokol mi přinese štěstíčko 😅

katka1311
15. dub 2012

@deeky23 já tě tady vítám 😉

danaho
16. dub 2012

@katka1311 poprvé jsem měla krátký protokol a teď mi ho nechá doktorka také. Tak jsem zvědavá,zda-li budu mít štěstí. 26.4. mám jít nafasovat léky a podle mých výpočtů bych měla začít stimulovat kolem 4.5. Už teď se klepu 🙂
@z4401 Ahoj,tak co zkusila jsi dneska testík?
@deeky23 Ahoj vítám tě,jen se přidej. Neměj strach, zvládneš to a uvidíš,že se druhého mimi dočkáš 🙂

z4401
16. dub 2012

@danaho Ahojky, jo jo zkousela jsem znovu a carecka je o neco silnejsi, ale i tak mam porad obavy, zda to staci, zda se me byt stale a stale oproti te kontrolni polovicni, no uz at je ctvrtek a ja vim vice

danaho
16. dub 2012

@z4401 no bezva,pokud sílí tak je to nadějné. Ale pšt. 😉 Hlavně že neslábne. Držím moc palečky. Ve čtvrtek jdeš na krev?

z4401
16. dub 2012

@danaho tak tak, hlavne ze neslabne. Ve ctvrtek hned rano jdu na krev a hodinu si tam budu cekat na vysledky. Tak uz se nemuzu dockat, uz aby to bylo 🙂

danaho
16. dub 2012

@z4401 to budeš vědět teda hodně rychle. U nás si volám na výsledky až kolem 15h. Ale poprvé jsem věděla,že je to jen formalita,protože nebyli //. Ale i tak na krev u nás musíme. Budu na tebe myslet.Dej pak vědět jak jsi dopadla 😉

z4401
16. dub 2012

@danaho NO u nas jde kazda na krev po 14 dnech od ET nebo KETu a na vysledek si musis pockat, po telefonu ho nesdeluji, coz je fajn. Hodina nejak utece a vis hned vysledek.

z4401
16. dub 2012

Holky já jsem jak blbáááá, když du kolem tak se musím kuknout na testík zda vidím dobře, konec se mnou. Mám pořád strach, že čárka začne mizet či co 🙄

danaho
16. dub 2012

@z4401 tak to máte super. Kdybych měla na testu // tak bych taky tu krev chtěla vědět co nejdřív 😀 Nejsi blbá 😀 jen se kochej.

z4401
16. dub 2012

@danaho No já mám spíš pořád strach a tak sedím i na netu a koukám kdo jakou čárku (jak silnou) měl a kolikátý den od ET. No prostě hruza semnou. Hold já si to fakt uz ani nepamatuji jak jsem to mela pred 4 lety s Nellinkou a u druheho tehu z KETu jsem ty testovaci prouzky uz vyhodila, tak nemuzu ani srovnat, ale snad to bude vse O.K. a mimi se ma v brisku dobre

danaho
16. dub 2012

@z4401 jééé ty jsi jako já. 😀 To lezení po internetu je ale nejhorší,začneš srovnávat,pak se ti bude zdát že ta čárka je slabší než u jiných až ji neuvidíš vůbec a jiné podobné kraviny 😀 Kašli na to, nic nehledej. Máš krásnou čárku a krev to potvrdí. 😵

z4401
16. dub 2012

holky tady vkládám testíky:

katka1311
16. dub 2012

@z4401 čárka sílí super.HCG se stupňuje obden tak je lepší pak testovat co druhý den ale ty si jista 🙂 .
@danaho Jééé ty máš jen krátký protokol tak tak to já tady budu sama samotinká s dlouhým 😖