IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
3. čer 2012

@katuleb Jasně. Selzink, vitamín E 200 a B-komplex. A bašti to s ním, spolu s listovkou 😉 A dotaz...MÁTE výborné spermio? I Ty? 😀 😝 Nebo jen manžel? 😝 😀

sal80
autor
3. čer 2012

@danaho Můj je typický technik. Stále mu tvrdím, že nepochopí, co se nevejde to excelových tabulek 😀 😀 😀

katka1311
3. čer 2012

@sal80 Já už Selzink koupila a i B-komplex 🙂

katka1311
3. čer 2012

@katuleb Kači a že je tady lépe než tam vedle 🙂 .Holky jsou tady zlatíčka.

katuleb
3. čer 2012

@sal80 co to?? nechápeme souvislost asi porucha na vašem přijímači 😲 😝 víš myslím si že není na škodu to zlepšit i když je to prý dobré ale dovnitř spermie nevidíš....

katuleb
3. čer 2012

@katka1311 jj je to tu výborné a já taky koupím vitamínky a bude to....a já to mám teda taky brát???

katuleb
3. čer 2012

@katka1311 jo a jak je to cenově???

danaho
3. čer 2012

@sal80 tak mu do toho excelu napiš 1+1 = 3. V překladu Saša + Tom budou 3. 😝 To pochopí,ne? 😝 😝

katuleb
3. čer 2012

Tady jsou nej nej nej zlatíčka na světě 😀 😉 🙂

danaho
3. čer 2012

@katuleb jééé to si vytisknu a až mě ten můj bude štvát tak mu to ukážu aby věděl co má doma 😀

katuleb
3. čer 2012

@danaho no jistěěěěěě a klidně pošli já to podepíšu a pošlu zpátky..... 🙂 😀

katuleb
3. čer 2012

Tak vitamíny mám od manžela schválené jen musím fungovat jako budík a připomínat.....

danaho
3. čer 2012

@katuleb Jjá jsem si koupila tu krabičku pro důchodce na léky. Od pondělí do neděle a odděleno ještě na ráno v poledne a večer. Zrovna teď jsem si jí naládovala na celý týden. Já bych jinak taky zapomínala.

katuleb
3. čer 2012

@danaho taky o tom uvažuju a asi to vubec není špatná věcička myslím....

katka1311
3. čer 2012

@katuleb Kači za ten Selzink jsme dávali 140,-za 50tbl.

katuleb
3. čer 2012

@katka1311 mám tchýni zdravotní sestru tak ji zaukoluju a ona bude ráda pořád něco nosí....jsem zvědavá strašně có mi zítra povědí na to co dál???

danaho
3. čer 2012

@katuleb nikdy jsem léky nebrala a teď najednoho toho bylo tolik. Za prvé bych si nevzpomněla a za duhé to mám pořád na jednom místě a vidím jestli jsem to vzala nebo ne.A není to drahá záležitost.

katka1311
3. čer 2012

@katuleb Nám jak se neoplodnila vajíčka tak mi Dostál nic konkrétního neřekl.Chyba bud ve vajíčkách nebo spermiích tak si vyber!Jinak do dalšího IVF ti nedoporučí musí tam být pauza!

dadakin
3. čer 2012

@katuleb já taky jsem zvědavá????

katuleb
3. čer 2012

@katka1311 jj počítám s pauzou to je jasný aspon si oběhnem to imuno,snad mi dá doporučení chci tam!!A ty vitamínky budeš taky zobat s manželem???

dadakin
3. čer 2012

@katka1311 kdyby šla na minimálku může jít hned.

sal80
autor
3. čer 2012

@katka1311 Ty jsi taky moje šikulka 😀

sal80
autor
3. čer 2012

@katuleb Čemu nerozumíš, kopretinko? 😀 Nevidíš, a na to je dobrá metoda IMSI, tam se jí podívají do hlavičky 😀 Každopádně...opravdu jděte do PICSI - nedám na tu metodu dopustit. My měli tedy kombinaci PICSI a IMSI 🙂

sal80
autor
3. čer 2012

@danaho 😀 😀 😀

sal80
autor
3. čer 2012

@katuleb @danaho Já mám naštelované hodinky a pípají mi ráno, odpoledne i večer 🙂 Jak říká můj tatínek: " Když jsi blbá, kup si sešit, já už mám dva..." 😀

katuleb
3. čer 2012

@sal80 aha a kolik jste celkem platili jestli mužu vědět??

sal80
autor
3. čer 2012

@katuleb Za co? Za IVF (jeden pokus a nebo oba celkem) nebo za ty vitamíny?

danaho
3. čer 2012

@sal80 hodinky pípací nemám, na mobil upomínku dávat nechci protože o víkendu by mě to budilo. v týdnu jím prášky přibližně v 7-7.30 a dneska napříkla až v 10.30 h 😀 Sešit bych neotevřela. Krabičku mám pořád v kabelce. Jen si večer nesmím zapomenou vyndat prášek. Ale tím že je i ta injekce,tak to beru současně 🙂

sal80
autor
3. čer 2012

@danaho Mě to taky budí, ale mně to neva, já to vydr 😀

katuleb
3. čer 2012

@sal80 no asi ten druhý pokus ale mužeš rozepsat oba klidně 😀 😀