IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
5. čer 2012

@dadakin no doufám že budou,naše madam se spíš tvářila, že jak ji pustíme z přepravky tak se chystá kocoura zabít 😀

dadakin
5. čer 2012

Holky tady pořád prší to je tedy červen.Uvařím si kavičku a jdu na pokec za susedkou.
No a já si ten čaj na IVF objednám a koupím si Femibion.Ted mám ten mamavit Prefolin+DHA.

dadakin
5. čer 2012

@katuleb 😀 😀 😀 😀 a zabila????

janinka1984
5. čer 2012

Nic děvčátka jdu uvařit ať má Mareček co obědvat jak příjde ze školy 🙂 matka pořád leží u PC a nic nedělá 😅 děkuji Vám za psychickou oporu jste zlaté a jsem ráda,že s Váma takhle můžu klábosit 😉

katuleb
5. čer 2012

@dadakin no doufám, že ne....zatím paní nevolala,že by se něco dělo,uvidíme jestli ji ten kocour přemluví.. 😉

dadakin
5. čer 2012

@janinka1984 jj měla jsem jí na vlastní žádost ale oni mi ji po 3 sc doporučili ale nebylo mi v té době víc jak 35let což můj gyndař řekl to vadí mě bylo tehdy 32let,a katuleb ten pokus dostala je na tom stejně jak já tak za zeptání nic nedám,dokonce vím o jednom CAR v Brně kde se to dělá tak že pokus napíši na někoho jinýho moje susedka to tak měla nepotřebovala je tak je doktor napsal na ni ona měla jenom přiblížení a vyšlo to a druhé počali už normálka.

danaho
5. čer 2012

@janinka1984 jé ty máš Marečka, to je hezký jeméno. tak mu uvař dobrůtku a na ráno tfuj tfuj tfuj a podej info 😉

dadakin
5. čer 2012

@katuleb jo madam je ještě u napadníka tak to jo ale já jsem tehdy taky nechávala svou fenku u psa je to lepší jsou ve svým prostředí když jsem měla psa u nás tak taky nic asi se necítil nebo co všude to tady akorát tehdy označkoval a bylo po všem 😀 😀 😀 ale měli jsme potom 2 nádhérný štěnátka krysaříčků se narodili měli 8dkg to byla piplačka.

katuleb
5. čer 2012

@dadakin no ona tam bude asi několik dní.... 😀

danaho
5. čer 2012

@katuleb chudák kočička. Šoupnete jí k cizímu kocourovi 😀 Hlavně ať se zadaří 😉

katuleb
5. čer 2012

@danaho no jo jinak to nejde,snad to klapne...ta druhá to měla taky tak a vyšlo to na poprvé...tak uvidíme...
Měli jste prosím tě normální spermio nebo rozšířené vyšetření ???

dadakin
5. čer 2012

@katuleb tak několik dni si bude užívat holka jedna 😉 já čekám kdy naše kočka něco bude mít lítá furt po venku můra jedna kastrovaná není za to panička je kudla hned bych to s nou vyměnila 😵

danaho
5. čer 2012

@katuleb na spermiu byl jen v CAR a tam to bylo o.k. a pak na imunologii a tam zjistili horší morfologii. Ale chvíli po tom byl nemocný tak to zrovna mohlo mít vliv. O rozšířeném vyšetření ani nic nevím. Ale díky té imunologii nám doporučili tu metodu PISCI.

katuleb
5. čer 2012

@dadakin tak to chápu.taky to tak mám ach jooooo.... ☹

katuleb
5. čer 2012

@danaho děkuju ti....

dadakin
5. čer 2012

Tak na emiminu dalši holčina dneska z Reprofitu pozitivní testík jaj mám radost 🙂

dadakin
5. čer 2012

@katuleb ale my se nevzdáváme my to dotáhneme do zdárného konce a já ti říkám že my to dáme!!!!!!!!
porodnost klesá musíme ji zvýšit na 1 ženu u nás připadá 1,2 dítěte
byste nevěřily kolik mích spolužaček ze základky nemá děti ale ony nechcou ale zase je náš ročník plodný je nás tam hodně po 3 dětech i více.

danaho
5. čer 2012

@dadakin
@katuleb holky vy se tak máte že už ty svoje drobečky i přerostlý drobečky už máte. Já se o to snažím už spoustu let a fakt budu šťastná i za jedno dítko. I když máme pořád 4 mrazáčky,tak doufám,že bude i sourozenec. 🙂 ALe velká rodina musí být úžasná. Opravdu vám v dobrém závidím. 😵 A ještě rozmnožujete kočičky 😀

katuleb
5. čer 2012

@danaho jj je to někdy super když jsme všichni pospolu ,ale ta snaha o miminko setím nezmenšuje to mi věř a o to víc bolí zklamání když si myslíme,že když to šlo normálně pujde to i takhle a ono nic... 😢
Ale neboj sama poznáš jaké to je mít dětiek více... 😀

kiwisek
5. čer 2012

@katuleb ahojky, je mi líto, že to nedopadlo... ☹ taky mi pomohlo si pár dní pobrečet... a pak sem začela přemýšlet nad tím co dál. Já se zlobila na CAR, že nám pri tragickém spermio nenavrhli, ať si pro jistotu namrazíme nějaké dávky spermijí. manžel totiž v den OPU neměl žádné... takže se ani ET nekonal.
Co se týče toh, že Tě nechtějí poslat na imunologii... tak já bych asi šla do jiného CAR. Není pravda, že se to dělá až po 2 neúspěšných pokusech. Nám to dělali před 1, myslím, ze @danaho taky... tak kdyby aspoň nelhali! 😠 držím palečky 😉

janinka1984
5. čer 2012

@danaho že? 🙂 Taky se mi jméno Mareček moc líbilo 🙂 a švagrová má Matýska....taky moc roztomilé 🙂

katuleb
5. čer 2012

@kiwisek ahoj moc Ti děkuju za podporu a pomoc je to super, a odkud jsi a kde jsi byla na ivf a kde na imunu???

janinka1984
5. čer 2012

@dadakin tak každopádně za zeptání člověk nikdy nic nedá 🙂)) no mi už budeme mít jen jeden pokus od pojišťovny....snad už ho nebudem sakra potřebovat 😉

janinka1984
5. čer 2012

Děvčátka špinění ustalo 🙂 (snad zas nic nezakřiknu ) .....

janinka1984
5. čer 2012

@danaho jo a mimochodem Marečka jsem čekala v 18 letech 😉 na zdravce v druháku jsem chodila s pupíčkem 😀 ale ničeho nelituji a jsem ráda,že mám tak šikovného klučinu....v srpnu už bude mít 9 let...to letí jak blázen.

katuleb
5. čer 2012

HOKLÝÝÝÝÝÝ MÁM OBJEDNANÉ IMUNO V PRAZE A SATČÍ DOPORUČENÍ OD OBVODNÍ LÉKAŘKA JUCHUUUU....SICE JE TO AŽ 21.8. ALE TO STAČÍ MYSLÍM CO???

katuleb
5. čer 2012

@skifarka mám na tebe dotaz my jdeme asi na to imuno do Prahy Podolí a tam se rovnou jako dělá i ta hematologie??

katuleb
5. čer 2012

Nebo pro všechny ,můžu poprosit na imunologii dělají i hematologii nebo to je zase další vyšetření jinde??

sal80
autor
5. čer 2012

@danaho Ještě je Ti bídně? 😖

sal80
autor
5. čer 2012

@katuleb Znásilňujíííí kočičkůůůůůůůůůůůůů ☹ ☹ ☹ ☹ ☹