IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

janinka1984
8. čer 2012

@dadakin To je krásné 🙂 já doufám,že taky bude vyznamenání 😕 ,ale kdyby náhodou ne,stejně pochválím 😀 ,musíme dát dětem najevo,že jsou šikulky 😉

janinka1984
8. čer 2012

8+9den po ET (čárka sílí a mě už je blujno 😒 ) 😀 😀 😀

evikj33
8. čer 2012

Ahoj holky 🙂 @janinka1984 Já myslím že to tam je a už nikam neuteče 😉 Takže moooooc gratuluju.

sal80
autor
8. čer 2012

Dobré ráno, ženy 🙂
Hlásím a oznamuji, že tu dnes jsem jen na skok a pak zase až v pondělí, neb jedu na Slovensko. Tak aby jste po mně nevyhlásily pátrání 😀

sal80
autor
8. čer 2012

@janinka1984 Krásně sílí, Janičko 😵 🤐

dadakin
8. čer 2012

@janinka1984 Janule já si taky myslím že nikam neuteče. No jo třetě je na cestě 😉
Jínáč dobré den vám všem ve spolek děvčátka.

ivapo
8. čer 2012

tke dobry den všem vam preji...pocasi nic moc...toto ten vikend začínaaaaaaaa pošmurně...tak knihu a tak... 😉

katuleb
8. čer 2012

Krásný den dámy,ted jsme přijeli,byli jsme pro kočičku naši.....
@janinka1984 moc gratuluji už to bude určitě ok..... 🙂
@sal80 přeju krásný víkend na Slovensku.....

katka1311
8. čer 2012

Ahoj holky
@janinka1984 náááádherná 🙂
@katuleb Kači a co myslíš povedlo se?Jestli jo za kolik se prodávají koťátka??? 😀

katuleb
8. čer 2012

@katka1311 no doufám, že se povedlo prý se nechala celkem pravidelně.....uvidíme....jen druhá kočka na ni ted syčí...asi žárlí že cítí kocoura a co se týká koťátek mužem se domluvit pokud bys měla zájem.....není problém.... 😉 😉 ,jinak na rovinu prodávají se čistokrevná bez papírů kolem 4000,- ale já asi budu levněší...vždy záleží na domluvě....

katuleb
8. čer 2012

@katka1311 taky pujdeš na srazík s holkama z Ef???V pondělí??

katka1311
8. čer 2012

@katuleb Kači jsem v práci do 17h a navíc je to před výplatou 😠

katuleb
8. čer 2012

@katka1311 to je škoda ráda bych tě viděla zase musíme se sejít,já chci jít protože tady ještě moc nových známých nemám a manžel mi taky říká at jdu a seznámím se,jsem trochu izovlovaná pořád,je to někdy těžké po tolika letech jiné město 😒

katka1311
8. čer 2012

@katuleb
@katuleb Jasně jen jdi 🙂 holky jsou moc fajn a pořádají srazíky docela často.

danaho
8. čer 2012

Ahoj holky, všem přeji pěkný den. 🙂
@janinka1984 krásně se to vybarvuje 😅

evikj33
8. čer 2012

@katka1311 @katuleb Ahoj holky 🙂 @danaho No ahoj těhulko,kdepak se touláš?Co nevolnosti,já už mám lízátka 🙂 Ja jsi na tom s Utrošem,včera jsem dostala 3krabky,asi nečet to mega dávkování 😕 Jinak odběr ze včerejška (19den po ET)HCG 13488 😎 Co Véna a jeho zoubky?

danaho
8. čer 2012

@evikj33 Ahoj zlato 😵 ,velká gratulace.HCG pěkně roste a mimkům se daří. Tak se hezky opatruj. od včerejška mi není moc dobře. Mám nafouklé břicho, bolí mě záda. Jsem hrozně unavená. Lízátka už mám taky ,ale zapomněla jsem je doma na stole.Ale nevolnosti zatím moc nemám. Za 14 dní UTZ - tak dlouho 😠 Snad je všechno v pořádku. Musela jsem si volat o rcept,dochází mi uplně všechno. tak mám zase Utroš nafasovaný na těch 14 dní 😅 Véne jde na trhání toho prvního zubu až 20.6.,ale zatím ho to nebolí. A co je u tebe nového? Co malý Kamča,už se hojí a velký Kamil,ještě má rýmičku? 😀

evikj33
8. čer 2012

@danaho mně je taky divně,jak déle pochodím,nebo stojím,bolí mně břicho,mám takové občasné křeče,tak jsem psala dr.zda mužu magnezko.Jinak Kamka byl dnes na kontrole a od stř.frčí do školky.Hurá 🙂 už se doma nudí a Kamil ještě má rymečku a škrábe ho v krku a má teplotku 37,4 😝 Ale koupil si něco v lékarně,tak snad bude klid.Myslím že to u nás odeznívá ještě stimulka,jsme dnes cca11DC a to je okolo ovu,tak jsou vaječníky určo zvětšené,nic příjemného.Tak jak přijdeš domu šup nožky nahoru a odpočívej 😔

danaho
8. čer 2012

@evikj33 Dneska budu odpočívat. Před chvíli přišel ředitel a řekl nám že od teď nebudeme dostávat žádné odměny,protože se kolegyně z jiné účtárny dozvěděli,že jsme dostali odměny za roční uzávěrky a udělali takový zle.....Tak se modlím aby těhu bylo v pohodě a já odtud mohla konečně vypadnout. Tu práci mám ráda,ale poslední dobou se firmě nedaří a lidi jsou na sebe hnusný. To jesuper,že je malý Kamča už dobrej a velký se z toho snad brzy dostane. Hlavně ať nic nechytneš ty. Už se těším domů na leháro 😅 Dneska začíná fotbal,to bude Vašek pořád nalepenej na bedně. Ještě že mám počítač 😀

evikj33
8. čer 2012

@danaho Jen hezky odpočívej.Je to tou dobou co se z lidí stáva,každý ma nějaké dluhy,Hypotéku děti na škole,a hlavně strach at neskončí na dlažbě,tak se někteří sníží nejen k pomlouvání,ale i donášení a lhaní a je to dost smutné,někdy nechutne.Ja jsem prala 3postele,tak snad to venku doschne a nebudu muset žehlit a hned to zas oblíknu.Jinak jsem si dala kávičku s mlékem,jsem nějak zdechlá 😅

danaho
8. čer 2012

@evikj33 tak to nakonec bylo v práci pořádný psycho. A v pondělí to bude mít asi pokračování. Zatím se mi daří být nad věcí a osobně se do žádného sporu nepletu. Ale pokud se to tam bude takhle hrotit,tak budu vážně uvažovat o PN. Dneska je divný tlak. Bylo mi od rána šoufl,ale teď se to trochu zlepšilo.Co plánuješ navíkend?

evikj33
8. čer 2012

@danaho Jj dnes jak jde o peníze jde i dlouhé přátelství stranou.Je to smutné kam jsme to dopracovali ☹ Jinak já mam v plánu na sob.něco požehlit,trochu poklidit a pak se konečně trochu povalovat,tak snad to klapne.V ned.je Kamil v práci a mamka doveze malého,tak ještě nevím kdy a co bude. 🙂 Do sporu se neplet,nestojí ti to ted za to abys stresovala sebe i bublinku,máš svích starostí dost.Pokud se nebudeš cítit tak na PN klidně běž,práce bude do 75 ještě až až,a ani to není konečné číslo 😝

danaho
8. čer 2012

@evikj33 zatím se mi daří být nad věcí. Miminko je nejdůležitější.my jedeme zítra k tetě na zahradu. Máme tam velký rodinný sraz. Po dlouhé době uvidím sestřenky a jejich děti,tak se těším.Hlavně aby nepršelo a nebyla moc velká zima.

ivapo
8. čer 2012

@danaho je je rodinna oslava tak to si moc uží....mi jedeme naoslavu narozenin ke znamim...venkovni..tak snad bude hezky..no nevim...ted tu leje u nas..ted mam bricho nafoukle jak ve čtvrtem mesici a ne v 7 mem tydnu...

danaho
8. čer 2012

@ivapo taky budeme venku,jenom pod stanovým přístřeškem. U nás dneska bylo hezky,ale na zítra hlásí déšť. 😠A jak se cítíš? Já jsem taky nafouklá už od včerejška a teď jsem si ještě dala pár hrachových lusků.
😀

ivapo
8. čer 2012

@danaho ted už mene nafoukla..vždy když dlouho neco delam tak se nafouknu...pak když odpočívam ta trochu splasknu...když sem ve čtvrtek krvacela tak me o dost prestaly bolet prsa..snad to neni špatně..

janinka1984
9. čer 2012

Ahoj holky,copak se s Váma stalo ? 🙂 Já jsem včera začla trošku krvácet čerstvou krví,tak jsem musela nasadit ascorutin 😔 no,ale ráno jsem zase testila a čárka díky bohu sílí 😉 A co vy jak se máte?Jak trávíte víkend?K nám přijeli na návštěvu mojí drazí rodičové,tak jsme opíkali.Měla jsem žížu tak jsem s chutí vypila staropramen grep a teď pěkně lícu na záchod 😖 .No mimi asi takové věci nechce 😉

danaho
9. čer 2012

@janinka1984 Ahoj Jani, právě jsme se vrátili z rodinné sešlosti. Také jsem si dala jeden Staropramen grep. 😉 Dneska ráno jsem začala špinit a jendu chvilku to bylo lehce s krví,ale jen světlé narůžovělé. Jinak je to pořád jen nahnědlé. A teď už se to uklidňuje.Celý den jsem z toho vyplašená,ale říkám si že s to hodně často stává. Tak se modlím aby bylo všechno v pořádku. Jinak mi nic není. A co u tebe,je to lepší? Kdepak máme všechny baby? 🙂

janinka1984
9. čer 2012

@danaho Taky mě to špinění štve 😠 ,ale po tom ascorutinu je to lepší,ale to hnědé špinění mám od 6dne po ET.Doktorka mi tvrdila,že to má hodně těhulek a že to nic neznamená,no ale i přesto mám strach.A co na neschopenku,půjdeš?Já budu muset ....ale jelikož jedeme na začátku července na dovču na makarskou,tak hold musím nastoupit na neschopenku až po dovči.Takže mě ještě nějakých 7 služeb čeká 😒 ...dělám na JIPce a někdy je to masakr.A jaká byla sešlost? 😀 nepršelo Vám doufám?

danaho
9. čer 2012

@janinka1984 pokud to bude nutné tak půjdu na PN. Ale jestli nebudou problémy,tak bych chtěla v práci vydržet alespoň přes léto. Dělám v kanclu,tak nic těkého tahat nemusím a dělám na jednu směnu. Sice tam v pátek bylo trochu psycho,ale já se tomu snažím vyhýbat. Uvidím jak to u mě všechno dopadne.Snad to špinění neznamená nic špatného. Pokud to bude zítra dobré,tak v pondělí ráno zavolám do CAR a řeknu jim co se stalo a jestli by nešlo udělat vyšetření dřív. Na Makarské jsem byla s našima asi když mi bylo 11 🙂 Ty jsi zdravotní sestra?