IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
10. čer 2012

@danaho nebo už jsi se dovolala??

danaho
10. čer 2012

@katuleb Už jsem mluvila s doktorkou.Ráno jdu na krev a odpoledne mi udělá ještě UTZ až bude vědět i výsledky z krve. Takže zítřek rozhodne o tom co se děje.

katuleb
10. čer 2012

@danaho určitě to bude v pořádku a říkala ti co zatím dělat??

danaho
10. čer 2012

@katuleb nemám se nervovat,dodržovat klidový režim a léky mám užívat pořád stejně. Ale to víš,zůstaň v klidu,pořád běhám na záchod.Stejně je to na přírodě. ☹

evikj33
10. čer 2012

@danaho Ahoj Danuš moc na tebe myslím a držím vše co mám at je mimi v pořádku a je to jen hematom nebo nějaká blbá cystička.Skus přidat 2utroše 3-2-3 a hlavně odpočívej.

katuleb
10. čer 2012

@danaho držím moc palečky at jste v pořádku,ale určitě to bude v pohodě,vím jak je těžké být v klidu,myslím na tebe a držím všechny palečky co mám.... 😉

danaho
10. čer 2012

@evikj33
@katuleb díky moc. Doktorka říkala léky neměnit a Utroš pořád zavádět. Ale uklidnilo mě,že jdu hned zítra. Budu vědět na čem jsem.

evikj33
10. čer 2012

@danaho Já jsem taky zaváděla i u špinění,právě jsem četla že se na to dost ruzní názor,ale psaly holky že při zavádění to jde přímo do sliznice a při polknutí toho hodně zuistane v žaludku a já bych 8denně fakt nepolkla,byla bych mrtva.Moc na tebe budu zítra myslet,hned jak budeš moct pisni,určo bude vše v pořádku.Kdyžtak si nech napsat PN,pokud ti to dr.doporučí.Je fakt že já taky jak víc pochodím tak mně začne bolet břicho,chce to asi jiný režim po IVF.Jsme s tebou.

danaho
10. čer 2012

@evikj33 někdo říká,že při špinění se nemá zavádět. Tak jsem se na to zeptala a Mudr.řekla jednoznačně pořád zavádět.Přitom dopoledne to vypadalo,že to je lepší a odpoledne už mám normálně hnědej toaleťák. A už je to tmavší než to bylo.Určitě vám pak hned písnu. Říkala,že mě možná prohlídne už ráno,ale raději by to nechala až na odpoledne aby už měla čerstvé výsledky z krve. Pokud mi řekne,že mám zůstat doma,tak si samozřejmě nechám PN napsat.

katuleb
10. čer 2012

Holky prosím Vás nenabízeli Vám v cAR třeba i psychologa?? Docela o tom uvažuju....snad to není trapný... ☹

kiwisek
10. čer 2012

ahoj dievcata, potrebovala by som poradit.... som mala teraz dostat MS 13, ale dostala som uz dnes, tak sa pohravam s myslienkou, ze by som sa zajtra rano skusila zastavit v CARe... sestra mi vravela, ze v juni vezmu tie pacientky, co maju 1 DC 10.6. tak by som sa tam mozno este zmestila.. kym zacnu malovat. no hacik je este v tom, ze nemam od Dr. pripraveny protokol. Aj ked sme sa uz dohodli, ze budem mat rovnaky protokol, ako minule aj lieky... takze by som ich este musela pytat, aby dr. popytali o napisanie protokolu (co by ale snad nemal byt problem, ked tam bude).... len rozmyslam, ci na mna nebudu pozerat ako na blbku, co chce silou mocou si nieco vydobit.... co si o tom myslite, mam to skusit???

danaho
10. čer 2012

@katuleb vůbec to není trapný. U nás ale žádnýho nemají. Pokud ho někde potřebuje tak si ho musí najít sám. ☹

katuleb
10. čer 2012

@danaho děkuju zkusim se domluvit s mou doktorkou,myslím že by to mohlo jít

danaho
10. čer 2012

@kiwisek já bych to určitě zkusila. Za optání nic nedáš. A od kdy tam mají malovat? A jaký máš mít protokol?

evikj33
10. čer 2012

@kiwisek Já bych to určo zkusila,unás v Car máme na našeho dr.email a odepisuje většinou do 1dne i o víkendech,tak pokud máš tu možnost,třeba mu pisni,at to má připraveno a mužeš nafasovat včelky 🙂

kiwisek
10. čer 2012

@danaho díky za názor, Dani, asi to zkusím. Nevím přesně od kdy, ale když sem telefonovala ohledne toho, jestli mam schvalenou zadost tak mi sestra rikala, ze vezmou jen pacientky, kt. budou mit MS 10teho... snad si to pamatuji dobre..a budu mít krátký protokol s gonalem a cetrotide... tak i drřž zítra palečky, at t klapne... manzelovi o tom ani nechci říkat.. kdyby to nedopadlo, tak at si dělám naděje jen já 🤐 byla bych moc ráda, kdyby to vyšlo

danaho
10. čer 2012

@kiwisek Zkus to nebudeš si alespoň vyčítat,že jsi se na to nezeptala. Byla by paráda kdyby to vyšlo. Zítra už by byla první včelka 😅

katuleb
10. čer 2012

@evikj33 ahojky kam chodíš do caru pokud se mohu zeptat??

evikj33
10. čer 2012

@katuleb Já chodím do Reprofitu v Olomouci k dr.Macháčovi

kiwisek
10. čer 2012

@evikj33 Evi, já bohužel na dr. email nemám, ani telefon... takže jediná možnost je zkusit tam zítra ráno zajít a doufat, že sestry budou pozitivni a ochotné.. jen se obávám jesti tam bude dr. konzultace mívá jen středy... tak snad tam zítra bude třeba na gynekologii... chjo... zas ta naděje!! díky za podporu, holky moje zlaté! snad nebudu zklamaná 😝

evikj33
10. čer 2012

@kiwisek Zkusíš a hotovo,přecejen to plaíme a né malo,tak by mohly ty sestry být trochu ochotné.Držím pěsti at tam dr.je a hneš se z místa.Jinak budeš vědět žes proto udělala vše. 😉

ivapo
10. čer 2012

@danaho ahoj...nospinwvi do vcera bylo jen když jsem sla curat...tak trochu hnede krve s močí a dnes vubec nic...tak jsem zase utrogestan zavedla ..predtím spolkla...dnes jsem cely den proležela a prosedela u tchyne..oběed...zakusek...spinkani na gaučiii.už se ze me stava pekna koule...

katuleb
10. čer 2012

@evikj33 děkuji ,ted jsem koukala,že jsi z Opavy tak mě zajímalo kam chodíš když jsi kousek ode mě ... 🙂

evikj33
10. čer 2012

@katuleb Na stránkách Reprofitu v brně mají Psychologickou poradnu,dokonce i nějaká skupinová sezení.Skus juknout.

katuleb
10. čer 2012

@evikj33 kouknu děkuji ale myslím, že budeme muset řešit car tady v ostravě už asi nezvládneme to dojíždění,je to těžké....

evikj33
10. čer 2012

@katuleb To mně povídej v Ut.mně veze brácha,protože manža je v práci a nemuže.No snad už je to poslední cesta a pak už budu v Opavě u svého gyn.On zas vše posílá do Zlína,nebo OV.Já si ten Car našla sama,jezdí tam kamarádka.

janinka1984
10. čer 2012

@danaho Buď v klidu beruško,já špiním a slabě krvácím celou dobu 😔 někdo to tak hold má.Dopadne to dobře!Držíme Ti všééééchny palce 😉 .Dej pak hned vědět,jak jsi dopadla.Jsme s tebou <3

evikj33
11. čer 2012

Ahoj holky 🙂 @sal80 tak už se nám vrátila tulačka s černým pasažérem 😉 @danaho Danuš myslím na tebe at je vše jak má.

ivapo
11. čer 2012

ahoj...preji vsem hezky den!!! taky se nemužu dr.dovolat...ordinuje totiž až ut a st...jinak mobil nebere..porad trochu spinim tak sem nervozni na kdy si me objedna..
😠

danaho
11. čer 2012

Ahoj holky, je po všem ☹ Do rána jsem začala krvácet. Doktorka na UTZ nic nevidí. Buď se to vyloučí samo s menstruační krví a nebo mi kolem 14h. zavolá až bude vědět výsledky HCG ať mažu do špitálu,že by to mohlo být mimoděložní. Holky je mi fakt hrozně.