IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

janinka1984
12. čer 2012

@ivapo proti potratům je myšleno,že ti zpevní dělohu a upraví cyklus....a nemá se pít v těhotenství,prý až poslední měsíc-kv.děloze ať se lépe zavinuje po porodu. 😉

sal80
autor
12. čer 2012

@janinka1984 Jsou 🙂 A víš, že mě to vůbec nebolelo? Tedy do chvíle, než se trefili do nervu a já se málem počůrala bolestí v noze 😠

janinka1984
12. čer 2012

@danaho Tak pokud bude mimi na utz.tak po dovči-tj někdy v půlce července.

janinka1984
12. čer 2012

@sal80 a jakto,že ti dělali epidurál?

danaho
12. čer 2012

@sal80 no proč ti dávali epidurálku?

sal80
autor
12. čer 2012

@janinka1984 @danaho Neměla jsem epidurál, ale opakovaně mi dělali lumbální punkci a odebírali mozkomíšní mok. Nejprve proto, že měli podezření na RSku a pak, když sem měla zánět mozku ☹ Je mi dobře, nic mi není 🙂

janinka1984
12. čer 2012

@sal80 aha aha...tak ještě,že jsi v pořádku 😉 .Nic děvčátka jdi si bucnout,dokud jsem sama doma a děti jsou fuč 😎 jsem pořád jakási moc unavená a pořád bych spala.Tak zatím pa pa pa 🙂

danaho
12. čer 2012

@sal80 jo to si myslíš ty? já tušila že máš něco s hlavou 😀 😀 Ne vážně,to není žádná sranda. Vašek měl taky zánět mozkových blan a mozku a to je docela mazec. Hlavně že jsi v pořádku a nemá to trvalé následky. 😉

danaho
12. čer 2012

@janinka1984
@sal80 já jdu taky chrnět. Padají mi očka. Zatím pa a dobrou 😉

ivapo
12. čer 2012

@janinka1984 holky dekuji...to sem tomu dala...ja ho piji každy den..diky diky

evikj33
12. čer 2012

Ahoj holky 🙂 @danaho Danuško jsem ráda že se to kapku zlepšuje,moc držím pěsti. Jinak dnešní info Mimi jsou stále Dvě a mají i srdíčka,byla jsem předána k mému gyn.Do 14tt se to ještě muže zvrtnout syndrom mizejícího dvojčete),pokud to ustojíme i screnyng mělo by to být dobré. @janinka1984 Tak doufám že v tom nebudu sama a a ty se brzo přidáš se 2 🙂 Fotečku hodím večer,musíme skládat kamení 😉

janinka1984
12. čer 2012

@evikj33 Jé to je krásné,hodně lidí mi tady tvrdí,že se při dvojčátkách špiníní,asi na tom něco bude 😉 .Gratuluji moc!A přeji hooodně zdraví miminečkům i tobě!A kdy ti řekli že jsou to dvojčata?Kolikátý týden po ET?A jakou jsi měla první hladinu HCG?Děkuji za info 😀 😀 😀

danaho
12. čer 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, to je super zpráva. Ty už jsi měla vidět srdíčka? Já myslela ,že na to je brzy. U mě včera nebylo vidět vůbec nic,jen ten gestační váček ☹

evikj33
12. čer 2012

@janinka1984 na 19den po ET jsem byla na kontrole a už tam našel 2váčky a HCG ten den bylo 13488 @danaho Ja jsem se také divila,ale má docela podrobný UTZ a mám i pěknou fotečku a do zprávy napsal oba plody s jasnou srdeční akcí 🙂

danaho
12. čer 2012

@evikj33 to je strašně dobře 😅 Tak pokud se mi mimi udrží tak doufám,že se srdíčko taky objeví. Dopoledne to krvácení bylo lepší ale teď už to zase začíná.Sice ne v takové míře,ale je to. ☹

ivapo
12. čer 2012

@danaho ach jo...už aby jsme byly v pořádku...ja ted malatna jsem .vlezla na me nejaka chřipka nebo co...vic ted špinim...ach jo...bolest v krku...

evikj33
12. čer 2012

@danaho Danuško drž se pořád na tebe myslím,u srdíčka je to pak ze dne na den uděla blik a je tam.Hlavně polehávej a věř,nic jiného než víru nemáme.Musí to dobře dopadnout a bude to krásná statečná holčička.Vzpomen na kartářku. 😉

ivapo
12. čer 2012

ahoj všichni...!holky poradte mi prosim..co mužu delat proi to aby mi bylo lepe...co mužu brat na bolest v krku a bolest celeho twla..malatnost...jsem totalne k.o...mužu paralen,asi ne co?cucam prirodni pastilky mulerovy se salvejí...caj s medem a citronem...a mate doporučení jaky čaj je dobry,?diky moc

danaho
12. čer 2012

@ivapo to je teda na pytel. Zalez do postele a odpočívej. Nemůžeme mít nic jednoduchýho,viď? A špiníš hodně?

danaho
12. čer 2012

@evikj33 taky jsem na ná myslela. Ona neřekla akorát jestli to bude tento pokus. Ale že brzy. Tak věřím,že je to tohle. A emrýsek zabojuje. Prolezla jsem pár diskuzí o srdíčku a opravdu je to u každého jinak. Někdo ho má vidět už v 6 týdnu, někdo až v 10tt. Nebudu na to myslet. Ve čtvrtek budu moudřejší.

danaho
12. čer 2012

@ivapo v tomhle ti já moc neporadím, zeptej se @sal80 a nebo @janinka1984. To jsou naše zdravušky 🙂

dadakin
12. čer 2012

Ahojky kočky!!!!
@evikj33 super jen tak dál
@danaho stále držím palečky
Holky já měla epidurál 3x díky císařům a nic moc tedy až při posledním jsem to měla tak že jsem mohla hýbat nohama jinak před tím od pasu dolů mrtvá a to napíchnutí je to nepříjemný,ale dá se to vydržet a přežít.
Pozítří valím do CAR tak jsem hoooodně zvědavá co mi řekne????Jestli budu moct začít tento měsíc se stimulkou,jináč po té tetance mám bouli na ....... a bolí to jak čert a to už mám 6 den po aplikaci.

evikj33
12. čer 2012

@ivapo Já jsem na tom podobně mám řádnou rýmu,v krku knedlu a jsem jak přejete,já se ptala a ten paralen se v krajní nouzi muže,ale nemá se to přehánět.Jinak čajík a vyležet.Skus se poptat v lékarně je něco jako Oscilo(homeopat.)myslím že to se muže.

skifarka
12. čer 2012

@danaho Všechny ty holky, u nichž jsem slyšela, že mají hematom všechny to vyležely a embryjko to vydrželo a ten hematom se vstřebal. Musíme věřit, doufat a být trpělivé. Kdybych byla věřící, tak se modlím, to ty asi taky. Nejsem, ale něco bude ....To "dáš" a za chvíli blik,blik a srdíčko na tebe vykoukne. Třeba mně to bude na "hovňajs", ale snažím se věřit a doufat. Já už nekrvácím, jenom špiním. Ale furt běhám na záchod, nebo to v posteli kontroluju, no hotovej blázen. Dnes "to" mám dostat, jestliže to nedostanu, tak jakási naděje tady je. To se, ale bojím jenom vyslovit. V pátek jdu na krev, test si ani nedělám, po těch strašně dlouhejch letech jsem si "užila" už dost "bílých" testů.
Doktor mně měl "za zlý", že pracuju. Tak od čtvrtka už ležím, kdy jsem začala špinit, krvácet a mám PN a čekám, co z toho bude.
Přítel stále hrozně věří, furt Kačenko sem, Kačenko tam, je mě ho až líto. Ty chlapi, to prožívají snad ještě hůř. Přítel sice dítě má, ale asi není jeho. A hlavně se s ním vůbec nestýká.
Drž se holka jedna statečná, piš a budeme Tě podporovat.

skifarka
12. čer 2012

@sal80 @janinka 1984 To s tou "lumbálkou" znám moc dobře i já. Před 9 lety jsem měla memingoencefalitidu, 3 x mně dělali lumbálku a přesně jako vy. Poprvé mně to píchla nezkušená doktorka a celý den jsem se nemohla ani hnout. Ležela jsem na břichu jak "lemra". Přítel si myslel, že jsem ochrnutá. Když mně to píchala, tak přesně zasáhla nerv a mně projela hrozná bolest v pravé noze. Jinak se mně po té 1. lumbálce udělalo 6 hematomů pod mozkovou plenou. Myslela jsem si, že je.... Měla jsem zasaženou pravou část těla, takže asi levou hemisféru?? Vy mě opravíte, jestli nepovídám blbosti. Takže mně poněkud klesala pravá ruka a nemohla jsem hejbat ještě hodle dlouho s nohou, tahala jsem ji za sebou. Takže tak. Ze všeho jsem se "vylízala" a nemám nejmenší následky. Mladší syn byl v 2.třídě 😒. Dost hororů.
Držím holky palečky.

skifarka
12. čer 2012

@ivapo Lež a odpočívej. Nějaký asi sirup bude neškodný. Jestli břečťanový/ Hedelix/, ale raději si to ověř!

skifarka
12. čer 2012

@ danaho Asi bychom nekrvácely tolik, kdybychom si nepíchaly Clexan a neředilo nám to krev. Ty si psala, že už nepícháš? To se máš. Mně doktor nic o dočasném nepíchání nic neřekl. Já jestli se "těhu" potvrdí a bude to pokračovat, tak budu píchat až do 6-nedělí. Ale raději pssst, to je pro mě dost nedohlednu.

janinka1984
12. čer 2012

@ivapo na bolest v krku je schválené pro těhotné Septisan pastilky.A když bude nejhůř,tak i ten Paralen můžeš.

danaho
12. čer 2012

@skifarka Zlatíčko, tolik ti fandím aby ti to vyšlo a zároveň ti moc děkuji za podporu. Je to opravdu hrozné co všecho si musíme vytrpět. V pátek ti budu držet všechny palce co mám. Já jsem zvědavá co mi řeknou ve čtvrtek na kontrole.Dneska to bylo leší,teď zase horší. Mám strach ale nechci hrotit.
Máš pravdu s těma chlapama. Ten můj byl včera tak vystrašenej,že mě to až dojalo.Musíme to vybojovat!!! 😉

danaho
12. čer 2012

@skifarka taky doufám,že to bylo horší tám clexanem. Měla jsem ho píchat do neděle,ale poslední injekce byla v neděli. Teď beru ten Ascorutin,tak snad se to zlepší.