IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

evikj33
14. čer 2012

@danaho Já vím Danuško jak to bolí,ale musíš to zvládnout,nejhorší ještě bude přečkat ten zákrok,pak se z toho doma vyplakat,odpočinout si a jak se tělo trochu zahojí skočit pro zmrzlinku.Z dušičkou už to bude trochu složitější,v hlavě už to bude pořád,jediné co Vás posune dál bude zdravé miminko v náruči rodiču.A to určitě mít budete.Musíme Věřit.Podívej na zezizu.Posílám objetí a v duchu jsem s tebou.Zítra to nějak přečkej,budu na tebe moc myslet.

kiwisek
14. čer 2012

@danaho chjo ☹ moc mě to mrzí... posílám aspoň virtuální obejmutí a hodně síly... tady slova nepomůžou 😖 mě tak napadlo proč se udělal ten hematom? jestli to třeba nění reakce na všechny ty hormony?! 😢 drž se!! za pár měsíců KET se určitě povede, ale věřím, že teď je to hodně slabá útěcha...

veromira
14. čer 2012

@danaho Ahojky, přišlo mě to celkem dobrý i ted co jsme byli tak ještě uvidíme po těch vyšetřeních co nám udělají a co nám k tomu pan doktor řekne a byla bych pro i pro tenhle CAR. Ještě teda nevím cenu jak se to tam pohybuje, ale nechtěla jsem se zatím ptát než udělají spermiogram a to pak budeme vědět víc a možná by nám řekl i celkovou částku za vše 🙂 Jsem z toho unavená ze všech těch doktorů, ale snad už bude brzo po všem. Jinak tu sraženinu mě zase vyšetří až po další MS tak snad tam nebude. Myslím si že to mám z tamponů tak uvidím tento měsíc a byla bych jen při vložce.Co ty jak se cítíš? Asi to je hrozný já vím ale nebudeme strácet naději a zase bude dobře. Měli bychom naplánovat ten srazík at můžeme pokecat normálně 🙂

veromira
14. čer 2012

@zezizu ahojky tak vidíš, jednou vyjedeš na víkend pryč a je to doma. Moc ti to přeji i ostatním jsem moc ráda 🙂

ivapo
14. čer 2012

@danaho ach...jo ..to me moc mrzí...ješte že mas ale mrazacky...ty já nemam...a je mi 38let....pred peti lety jsem potratila v 6 tem tydnu samovolne ...proto se ted taky bojim..ale kdybych mela mrAZACKY CITILA BYCH SE O malinko lepe....ted se proplakej..to se musi..ale ne moc dlouho!!! me to minule plakalo asi jen tyden...tobe je kolik?podle fotky si mlada....a hlavne...mas ty mrazacky!!!pak hlavu vzhuru sup do toho...žensky hold pro to male mimi udelaji cokoliv vid?jednou se to podaří když se vytrvá...zasloužíš si to!!! 😉

danaho
14. čer 2012

@ivapo jo holka nejsem už žádná mladice. V úterý mi bylo 37 a dítě nemám ještě žádné. Říkám si,že příroda to tak nechtěla a než aby miminko bylo nemocné nebo postižené tak je asi tenhle způsob jeho odchodu nejlepší. A Asi v 7 tt je to pro moji duši přijatelnější než třeba v 6 měsíci. Ale každopádně je to pro mě ohromná ztráta a bylo to moje milovaný miminko už od té doby co jsem ho viděla jako blastocystu.Život jde dál a snad jednou budu držet vytoužené miminko v náruči.

danaho
14. čer 2012

@veromira to je fajn,že vám te CAR vyhovuje. Oni ti určitě řeknou nějakou částku za ty placené nadstandartní metody,ale pak záleží jestli budeš připlácet za léky a to se dopředu asi neví. Mě je hrozně. chvilku si popláču,pak se zase snažím na to koukat rozumně. Je to hodně těžký. Lituješ všechny holky kterým se něco takového stane ale nečekáš,že se to stane i tobě. Pak je to šok.

danaho
14. čer 2012

@kiwisek děkuju za podporu. V CAR mi řekla,že to může bát tím jak se mimi uhnizďovalo tak praskaly žilky a tím mohl vzniknout hematom. Ale dneska mi řekla doktorka v nemocnici,že to je prostě tím potratem. Buď do rána potratím spontáně a nebo mi ten potrat zítra udělají při kyretáži. Je to docela psycho čekat.

ivapo
14. čer 2012

@danaho budeš mít miminko....když po tom moooc toužíš a delas pro to co se dá!!!manželovo sestra to vzdala...je jí 42 ale nic pro to vubec nedelala...porad povidala ze na to umele nepujde...ze chce prirozenou cestou...a prožívat takove trable jako ja to ze ne...ze se ma na to moc rada...tak po tom teda zas tak moc netouzila...je pohodlna ale myslim si ze v skrytu duse ji to vadi a vadit bude...ale nema cenu ji vubec litovat kdyz se o nic nepokousi že....das si ted pauzu a pak... 😉

ivapo
14. čer 2012

@danaho a dodatečně všechno nejlepší k narozeninam.....at se splní po čem nejvíc toužíš!!!!

katuleb
14. čer 2012

@danaho ahojky zlato,moc mě to mrzí věřila jsem že to bude v pořádku....bude lépe určitě....na zítra pevné nervy a moc na tebe myslím....

katka1311
14. čer 2012

@danaho Danuško jak jsem četla tvoje řádky bylo mi strašně smutno ☹ Je to nespravedlivé.Zítra na tebe myslím,vypláčeš se ale pak utřeš slzičky a odrazíš se od dna,hlava vzhůru a KET je tvůj.Ale srdíčko bude bolavé delší dobu.Myslím na tebe a pojedeme k Sašence na kakao,teda ty ne nemáš ho ráda (myslím)ale tobě udělá nějakou mňamku a mě teda to kakao.

sal80
autor
14. čer 2012

@katka1311 @danaho Kočičky moje, pro vás dvě udělám cokoliv!!!! 🙂

danaho
14. čer 2012

@katka1311 Kačenko moc děkuju. Život se se mnou poslední roky nemazlí. Zase mě to srazilo na dno,ale v plné míře to začnu vnímat až zítra po zákroku.Ale nevzdám se. Obě jsme si teď prožily něco špatného,ale obě budeme pořád bojovat. A k Sašce s tebou pojedu moc ráda,ale kakao opravdu do pusy nedám. Vezmu si sebou Staropramen cool grep 😉

danaho
14. čer 2012

@sal80 to neříkej 2x nebo na tebe s Kačenkou ukujeme nějaký pikle. Znáš nás. 😉

sal80
autor
14. čer 2012

@danaho Znám, tak koukejte kout....ať už vás tu obě mámb 😀

katka1311
14. čer 2012

@danaho Tak jsem pamatovala dobře že ty kakao ne ne 😉 .Já po OPU byla šílená.Zklamaná,protivná i lítostivá.Osud si semnou(s náma)zahrál.Nenáviděla jsem Davida a zároveň věděla,že za to nemůže ☹ a trpěl i on.Ale u tebe je to horší myslím moc moc na tebe.
@sal80 já přijedu a ty to moc dobře víš.A já se budu smát tvoji češtině hele 😀 a ty moji s ostravským přízvukem 😀

sal80
autor
14. čer 2012

@katka1311 Jedna si o druhé budeme myslet, jak špatně mluví česky 😀 Tom tu nebude, to bych ještě blbla se slovenštinou 😀

katka1311
14. čer 2012

@sal80 Tak můžu s tebou i slovensky 😀

sal80
autor
14. čer 2012

@katka1311 To můžeš 😝 😀 Ti budu "všeco" rozumět. Možná víc, než po ostravsky 😀 Už máš ten skype, kopretino? 😀

danaho
14. čer 2012

@katka1311 každá máme svou bolest a nejde porovnávat která je větší. Vždyť ten váš neúspěch tě moc ranil. Já se snažím držet a nechci prudit Vaška,tak si tady raději s váma píšu a třeba se z toho trochu vypovídám. Kačenko a už jste našly s Davidem nějaké řešení,nebo tomu teď dáváš čas?

katka1311
14. čer 2012

@danaho Danuš,v úterý jedeme do nového CAR na konzultaci a chtěli by jsme PICSI.Tak jsem zvědavá co nám navrhnou.Moc se těším ale i bojím.Teď mám po MS a koncem července nebo v srpnu bych chtěla začít se stimulací pokud to půjde a nedají nám nějakou léčbu.

katka1311
14. čer 2012

@sal80 nemám SKYPE 😀 zatím.Ty by si mi nerozuměla po ostravsky??? 😀 Dobrá tak slovensky 😀

sal80
autor
14. čer 2012

@katka1311 To asi rozuměla...po obojím 😝 😀 Odkud jsi z SK?

katka1311
14. čer 2012

@sal80 Ružomberok směr Tatry.Za Žilinou do leva 😀 😀 😀 😀 😀

danaho
14. čer 2012

@katka1311 to je bezvadný,že jdete na konzultaci. Určitě vám tam poradí co bude pro vás nejlepší. Věřím,že ti to taky vyjde a moc ti to přeju. 🙂

sal80
autor
14. čer 2012

@katka1311 Vím, kde je Rožumberok 😀 Tak to bych Ti měla rozumět. Kdyby jsi byla třeba z Bardějova, tak bych měla asi "mírný" problém 😀

skifarka
14. čer 2012

@danaho Je mně líto, co se stalo. Vím, jak to bolí ..... , ale to přejde a bude zase líp. Vím o tom své, už jsem to párkrát taky zažila. Za nějaký čas se začneš koukat "dopředu" a tvý "mražáčci" čekají na příležitost !!! Když Ti bude "ach ouvej", tak si vzpomeň na Katku z Prahy, která ve svém životě musela překonat skoro "nepřekonatelné" a bojuje dál. Dočkáš se, neboj. Mnohokrát jsem byla na dně, i na nějakou dobu, ale za nějaký čas jsem se vždy začala "vyhrabávat", "odrážet" se a "nadechovat". Půjde to, chce to čas. Zítra se drž Danuško!!!!!!

ivapo
15. čer 2012

Dobré ráno všem koťátka!!!!!!!!!sice deštivé.. Dobrou chuť ke snídani přeji! Jà snídal jahodové müsli s mlékem... Mrkvobý džusík... Snad vysvitne mozol? No asi ne... Aspon u nás!!! Pry až zítra! Tak po obědě kouknu!!!

sal80
autor
15. čer 2012

@danaho Drž se, kočičko!!! Objímám.