IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
21. čer 2012

@evikj33 určitě bude lépe. Hodně odpočívej a když bude venku líp tak vem oba Kamči a jděte na malou procházku. U nás je dneska příjemně,něco málo přes 20 stupňů a občas pršelo. Myslím,že dneska už začínám trochu normálně fungovat. Jo a jak jsem vysadila Medrol,tak mám tváře samej pupínek a jsem červená jak rak. To jsem měla po 1 IVF po vysazení léků taky. Trvalo to tak 14 dní. To se mám na co těšit.Jsem teď taková krasavice 😀

evikj33
21. čer 2012

@danaho Tak to ja ani nemluvím,pusu samej pupen a o vlasech se taky nic pozitivního řictz nedá.Mně to těhu teda svědčí,dole asi 3kg,to jediné ocením až na tu nevolnost 😅 Tady peče slunko a v baráku máme 27,a venku to není lepší,kéž by sprchlo 😝 Ty budeš krásná za pár dnu až se tělo trochu srovná.

dadakin
22. čer 2012

Ahojky Berušky,mrcha dorazila 😉 po 33DC to je u mě normální už jsem volala do Reprofitu příští týden UTZ v pátek 8:45hod.Tak asi tak.Od neděle Clostik 2-0-2.

katuleb
22. čer 2012

@dadakin tak moc držím palečka at je to ok....

dadakin
22. čer 2012

@katuleb jj díky moc sama jsem zvědavá ted dám do toho všechno. 🙂

danaho
22. čer 2012

Kde všichni jstééééé? Haloooo. 🙂

dadakin
22. čer 2012

tadýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý

skifarka
22. čer 2012

@danaho Přesně, jak si mně psala i já se v tom plácám. Teď ty 2 dny byly hrozné, často brečím, taky mě to "dostalo". Rozumově vím, že se v tom dlouho nemůžeme takto "plácat", ale ta duše... Nějak mě opouští naděje. Navíc ty lidi, co o tom věděli se mně teď odvážili kontaktovat. Jako třeba moje "daňařka, sama má 1 1/2 letá dvojčátka z pražského Gennetu a včera jsem ji to napsala, ja strašně fajn a raději mně ani neodepisuje, protože asi vůbec neví, co mně napsat a ani se jí nedivím 😒 . Dnes jsem byla poprvé u dětí, o které se starám, nejdřív to tam na mě "padlo". Byla jsem tam před 14 dny, kdy ještě naděje byla, potom jsem musela být v klidu a byla jsem doma. Holka asi v současné době nám pomůže jedině práce a vymýšlet strategii, co, kdy a jak dále postupovat. Ty si vysadila Medrol, já ho stále beru, ale mně by se asi ty NKT buňky vrátily do těch blbých hodnot. Taky si budu muset domluvit v CARU, kdy na KET a jestli stále brát ten Medrol?

danaho
22. čer 2012

@kiwisek Ahojky,neměla jsi být teď někdy na OPU? Včera,dneska? Promiň ted si nejsem jistá. Jak jsi na tom? Doufám,že je vše o.k.?

danaho
22. čer 2012

@skifarka Já jsem na tom teď zase trochu líp. Byla jsem dneska v CAR ukončit PN a objednala jsem se k Mudr. na konzultaci. Chci vědět kdy můžu na KET a jestli bude nějaká léčba. Medrol mě nasazovali jen před stimulací. Tak mi ho možná před KET zase nasadí. Mě budou čekat v práci soucitné pohledy. Určitě se to nějak rozkřiklo.Ještě,že tam mám plno restů a prvních pár dní se určitě nezastavím.Je to teď zase jen o čekání. Ty můžeš jít na KET asi hned další cyklus. To já musím čekat asi 3 měsíce 😖

danaho
22. čer 2012

@dadakin kdéééé tadýýýý 😀

kiwisek
22. čer 2012

@danaho a holky zlate, hlasim se z dnešního OPU... uroda nad ocekavani.. 22 ks 😉 tak doufam, ze vyberou ty nej... spermijky a budeme mit aspon fotbalovou 11 embryjek 😀 aby bylo na mrazacek, az budeme chtit pro sourozence.. tise se tesim, ale je to pouze 1 krok ze 3, takze ani z daleka neni vyhrano... no verim ve stastny konec 😵 moc všem děkuji za držení palečků a pozitivní energii... jdu odpočívat... bricho boli fest 😖

danaho
22. čer 2012

@kiwisek supéér,tak to je pěkná úrodička. Moc gratuluju 😅 Určitě z toho bude dost povedených kousků. Teď to všechno dopadne dobře. Držím ti moc palce 😵

dadakin
23. čer 2012

Ahojky kočky.
Kde jste všechny. 😎

evikj33
23. čer 2012

Ahoj holky 🙂 @kiwisek Mooooc gratuluju k urodičce,to bylo strachu,a taková snuška,tak at i dál jde vše hladce a máte pěkné bublinky 😉 @danaho Ahoj pracantko,hlavně že je po kontrole vše ok,a snad bude mít dr.už jen dobré zprávy.

kiwisek
23. čer 2012

tak radost z vajicek byla predcasna.. ☹ mame pouze 4 E, kt. rozhodne nejsou vhodne na PK,a sance ze prezijou do 3 dne na ET je 50:50... s predpokladem ze prezijou vsechny nebo zadne ☹ moc me z toho boli srdi 😖 cko

kiwisek
24. čer 2012

holky, ako to vlastne je? kdyz je v cenniku ISCI 1 oocytu 5 tis, PISCI 8 tis... tak zaplatim za PISCI 8 nebo 13???

katka1311
24. čer 2012

@kiwisek To mi je líto ale snad to budou ta správná 😉
To je pořádná pálka 5 tis.za oocyt????A 8 tis.za PICSI????? 😕 😕 😕 😕 U nás je jeden oocyt 1 tis.za ICSI a PICSI 3 tis.

danaho
24. čer 2012

@kiwisek Ahojky, no to je šok.Je mi moc líto,že to je taková redukce. ☹ Ale neztrácej naději,pořád tam jsou 4 bojovníčci a i kdyby jsi neměla PK,tak je naděje. Spousta holek otěhotnělo po zavedení embryjek 3 den. Vždycky jim je líp v bříšku než v mističce a ani PK ti nezaručí,že to bude to správné embryo. Tak se bojovníčkům snaž věřit. U nás stojí ISCI 7 tis. do 10 oocytů bez ohledu na to kolik jich bude a pak se připlácí za kus až nad 10,ale nevím teď kolik. U PISCI je to 11 tis. do 10 oocytů a pak za kus příplatek 2 tis. Já měla 14 oocytů,ale oplodnilo se 8,takže mi počítali těch 11 tis. Ale kadý CAR to má jinak.

skifarka
24. čer 2012

@kiwisek Zlato věř, že to budou právě ta správná embrya. Jsou to ta nejsilnější, proto asi přežila a bude se jim u tebe líbit 😉 . Takže budeš mít jenom 3 denní kultivaci?
@katka 1311 U nás v Pronatalu je to myslím ještě víc 😒.

dadakin
25. čer 2012

Ahojky Berušky,přeji vám krásný začátek nového týdne.
V pátek jdu na UTZ jsem zvědavá kolik bude ?????

danaho
25. čer 2012

Ahoj holky,tady je pěkně mrtvo.Co je s váma?
@kiwisek jak to vypadá s tvýma bojovníčkama? Moc na tebe myslím. 😉

katka1311
25. čer 2012

Ahoj holky já teda začátek týdne dobrý nemám ☹ .
Syn má podezření na salmonelu(výsledky budou ve středu) a dněšní andrologické vyšetření manžela taky nedopadlo dobře ☹ ☹ ☹
@kiwisek tak jak se mají bojovníčci?
@danaho Danuško 🙂
@dadakin děkuji za info co jsi mi psala na vedlejší diskusi 😉

danaho
25. čer 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko, to je jedna rána za druhou. Tak snad se salmonela nepotvrdí. A je nějaká šance,že nějakou zdravou vyberou?

katuleb
25. čer 2012

@katka1311 Kači to jsou nervy,myslím na tebe a at je syn v pořádku 🙂

katka1311
25. čer 2012

@danaho Od soboty má horečky a začalo to zvracením a teď chodí pořád na WC má průjem 😒 Jinak vůbec netuším SPG zas jen 2 mrtvé spermijky a udělali mu vyšetření a odběry a výsledky budou až po 16.7. ☹ se zblázním.
@katuleb Kačko to jsou pořád.Zas jsem celou cestou z OL brečela.

danaho
25. čer 2012

@katka1311 je mi to tak líto. Držím palce aby byl syn v pořádku. A s tím manželem...nevím co říct. Snad něco vyšťourají a najdou nějakou variantu jak to zlepšit a alespoń něco málo z něho dostat.Je to pořád jen o čekání a to je o nervy. Drž se zlato.

katuleb
25. čer 2012

@katka1311 Kači to mě moc mrzí,já vím jak je strašné to čekání pořád na nějaké výsledky a tak.....a čas letí a my ženský by jsme klidně píchali a třpěli a stimulovali klidně každý měsíc kdyby to šlo.. 😒 já se bojím co najdou na imunu a ted jdu do práce a ty kolegyně co mi házeli klacky pod nohy se už tetelí aby mě deptali a vyptávali se...ach jo....

katka1311
25. čer 2012

@danaho Danuško uvidíme,musíme čekat čekat čekat 😒
@katuleb úplně s tebou souhlasím a vím jak je těžké pracovat v ženském kolektivu 😠 .Já měla mít paragraf na syna ale musím do práce,páč už jsou směny rozepsané a poslané na firmu a jak jsem dnes na firmu telefonovala tak bych je musela přepsat a prostě spousta řečí kolem toho.Co jsem u firmy 2 roky tak jsem nikdy neměla paragraf.

katka1311
25. čer 2012

@danaho Dani,vy půjdete do dalšího pokusu?