IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

evikj33
28. čer 2012

Ahoj Holky 🙂 @danaho Danuško držím pěsti at se to vyčistí samo a nikam už nemusíš,jen na ketík pro bublinku.Moc ti to přeju a vlastně všem tady.Ja jsem už trochu jako na trní,měla jsem být na kontrole dnes,ale posunulo se to na zítra,tak už červík hlodá,jinak je mně pořád špatně a jsem ráda že se kapku ochladilo. @kiwisek Tobě a bublinkám držím pěstičky už by se to tady mělo konečně prolomit.O tom slabem OHSS jsem to četla tady někde,psaly to holky.Tak doufám že se to potvrdí i u tebe 😉 Ja myslím že pokud máš 2 3denní bublinky,tak kolem 9-10dne už bys tam mohla něco mít,ale dřív bych to nehrotila,ja měla 5dnu PK,tak to bylo o něco dřív, a taky se kously obje.Manžílek dostáva 1+ za podporu a péči 🙂

kiwisek
29. čer 2012

@sal80 Saši, tak ať je Ti (Vám) brzo mnohem líp 😉

sal80
autor
29. čer 2012

Dobré ráno všem 🙂 Sice jsem stále unudlaná a chraptím, ale už jsem si po tom týdnu skoro zvykla 😅 Dnes to vypadá na moc hezký den, tak pište krásné zprávy, jo? 😀

pawlla
29. čer 2012

@danaho ahojik no ja byla na te revizi koncem dubna a prvni MS jsem dostala az po 8 tejdnech a to jeste mi doktor musel pichnout vyvolavacku ale to byl teda mazec spinila jsé tyden a to dost pak jsem tejden dost krvacela a pak jeste 4 dny po MS spineni a dost to cele bolelo krece a tak nooo des ale dr rikal e se to ak cisti deloha no jsem vyrozena z toho a ted mi jeste odlozili druhe ivf..... Drzim palecky at uz na to znova nemusis vim jake to je ten zakrok

danaho
29. čer 2012

Ahoj holky, tak ty ATB mi snad konečně začínají zabírat. Přestalo mě píchat a řezat v břiše a už nekrvácím. Je to úleva. Konečně mám od dnešního dne pocit,že začínám fungovat. Hlavně aby to bylo pořád dobrý. Doufám,že si všechny užíváte sluníčka. Já budu pro jistotu zalezlá doma a odpočívat abych byla brzo uplně fit. 🙂

danaho
29. čer 2012

@pawlla Ahoj děkuji. To mě mrzí,že jsi to taky musela prožít. Snad na to nebudu muset znovu a budeme doufat,že to nějak rychleji pro nás čekatelky uteče. A kdy by jsi měla začít 2 IVF?

danaho
29. čer 2012

@evikj33 Ahoj Eviku,byla jsi dneska na té kontrole? Myslím na tebe aby bylo vše tak jak má být 😵

evikj33
29. čer 2012

@danaho Ahoj Danuško,na kontrole jsem byla.ale moudrá nejsem,chaos jak jsem čekasla.sestry mají nový program,takže byly v prd..pro prukajdu se mám stavit příští pátek,to už snad bude i krev,dnes nabraná,další kontrola 30.7.Mám konečně vychazky,ale jen 4h.Jinak zastupující mladá dr.no koment.Mimi jsou stále dvě rostou hezky,ale nějak se neumí dopočítat tt,zdají se jí větší,dnes jsem měla byt 8+2cca ale ona si myslí že jsme 9+něco,tak mně hnala at se jdu objednat na 1NT screnning že to má být kolem 10tt,tak mně pozvali na stř.4.7.jen na krev a pak 23.7.na UTZ že už budou výsledky a muže se dr.popřípadě zaměřit na riziková mista.Tak doufám že tam nepoletím brzo a k něčemu to bude,když už to platíme a jedem až do Ov.Jinak jsem byla i u dr. s malým má angínu a horečky,dostal Penicilín co 8h nesmí na slunko,takže ven.Hezký začátek prázdnin. 😅 Jinak se Danuško hezky opatruj,mi držíme basu,taky jsme zalezlí doma a ani koupat se nemužem,snad už bude jen lépe. 🙂

danaho
29. čer 2012

@evikj33 to je tam teda pěkný chaos. Ale máš se stavit pro průkazku,to bude dobrý.A to že máš velký děti, no taky jsou z IVF a byly to pěkně kvalitní blastocysty 😀 Ale neboj ono to bude v pořádku.
A divím se že ti nenapsali vycházky hned na 6 hodin. Já jak jsem ležela po tom potratu,tak jsem jim řekla ať mi je napíšou na to max.6 hodin. Že sice moc chodit nebudu,ale co kdyby. Udělali to přesně jak jsem chtěla a vůbec nikdo neprudil.I tak jsou omezený vycházky v těhotenství na hlavu postavený.
Chudák Kamča, pořád má něco šmudla malej.Tolik jste se mnou tu basu držet nemuseli 🙂 Hlavně ať je mu brzy lépe. Teď v těch vedrech to bude protivný.Tak se držte, bude zase lépe 😉

pawlla
29. čer 2012

@danaho no v srpnu by jsme meli zacit druhe kolo tak uvidime takze 4 mesice od revize to nam doporucil domtor to cekani se mi zda uz fakt nekonecne

danaho
29. čer 2012

@pawlla to věřím.Mezi prvním a druhým pokusem IVF(leden a květen) jsem měla pauzu 3 měsíce. Ze začátku to utíkalo rychle ale duben se vlekl uplně hrozně. Já jsem teprve na začátku toho čekání po kyretáži. Pokud to bude teď dobrý,tak mi šestinedělí končí na konci července. Pak záleží kdy dorazí MS. Kdybych musela na opravdu kyretáže tak se všechno posune,ale na to nechci ani myslet. 10.7. mám konzutaci v CAR jak dál postupovat. Teď by mě měl čekat KET.

pawlla
29. čer 2012

@danaho je to hrozne to cekani ja jsem to po te revizi chtela vzdat byla jsem na tom dost spatne ale clovek se pres to musi nejak prenest a verim ze ted to vyjde.... Prece nam to uz konecne musi vyjit no ne 🙂 snazim se myslet pozitivne ale nekdy to moc nejde 😒 ta revize byla fakt hrozna no teda psis to co bylo pred tim

danaho
29. čer 2012

@pawlla já s tím mám pořád problém. Je to ještě hodně čerstvé. A ještě jak se mi to teď zkomlikovalo tím zántem,tak to zvládám hůř. Ale věřím, že čas to zahojí a bude to zase dobrý.A jestli se můžu zeptatco se ti stalo,že jsi musela ne revizi?

pawlla
29. čer 2012

@danaho ja jeden den byla na utz vse ok doktor nas pochvalil a druhej den rano jsé se probudila a vsude krev z niceho nic zadne bolesti nic jen potok krve tak jsem hned jela na pohotovost tam semnou jednali tak hrozne byl to hroznej zazitek soupli me na pokoj rikali ze to je spontalni potrat a 6 hodin jsem cekala na revizi nikdo mi nerekl proc nevim vubec proc se to stalo ..... Taky jeste ted nekdy se mi to chce vzdat hlavne jak mam ted krece uz tejden pred MS a ted i tejden po MS porad spinim a krece mam a je mi nevolno jsem unavena no des.... Ale pak je tu ta strasna touha mit miminko uz at je to zamnou a mam bublinky v brisku.... A proc jsi na zakrok musela ty jestli muzu vedet ?

danaho
29. čer 2012

@pawlla to jsme měli podobné akorát já jsem ani nestihla ten UTZ. Ten jsem měla mít dneska. V sobotu 9.6. jsem začala lehce špinit v neděli se to zhoršovalo už to byla tmavé silné špinění. Tak jsem volala doktorce a řekla mi ať přijdu v pondělí ráno,že se na mě koukne.Jenže to jsem se probudila a lila ze mě krev. V CAR mi nabrali HCG a koukla na mě doktorka ráno a pak ještě odpoledne. Bála se mimodložního.Poslala mě do nemocnice a tam mi řekli že to vypadá na spontánní potrat. Ale poslali mě ještě domů ležet,prý tomu dají šanci.Tak jsem do čtvrtka ležela a vstávala jenom na záchod. Na kontrole mi řekli,že už je hematom tak veliký,že už ani gestační váček není vidět a HCG začalo klesat,takže mě objednali hned na pátek ráno na kyretáž. Ke mě se ale chovali všichni velice dobře. Ale bolest na dušičce to stejně zanechalo. ☹

pawlla
29. čer 2012

@danaho no to je hrozne nekdy na to myslim a je mi dobreku ato probuzeni a pohled na tu krev tak to uz jsem vedela ze je konec nemohla jsem to u ani verit vsak jsem mimi videla den predtim na utz ani jsem se nestacila poradne nadchnout a lezela jsem tam po te narkoze jako prastena ..... Pamatuju si ze sjem se to strasne bala zavolat manzelovi protoze byl v zahranici na prac. ceste

danaho
29. čer 2012

@pawlla bylo to a je pořád moc bolestivé. Ale musíme se přestat trápit tím co se stalo. Mělo to tak být i když se určitě obě pořád ptáme proč. Ale musíme věřit,že teď se to povede a všechno dopadne dobře. 😉

pawlla
29. čer 2012

@danaho ano musime to prekonat proste a hlavne verit ze dalsi pokus vyjde pozitivni mysleni je dulezite

milenalan
30. čer 2012

preji dobry vecer tak jsem vas vsechny precetla a zdravim a vsechny tehule i snazilky mam takovi dotaz co se tt tyce dnes jsem 8den po ET a testla jsem no nejsem si jista ja uz samou chtivosti vidim slaboulinkatou carecku je to mozny ze i kdybych nebyla ze se ta druha carecka ukaze nebo no asi mam vazne halucinace

danaho
1. črc 2012

@milenalan Ahoj a měla jsi prodlouženou kultivaci,nebo ti zaváděli embryjko po 3 dnech?

danaho
1. črc 2012

@pawlla Ahoj, určitě nám to vyjde. Nesmíme se nechat zlomit. Srpen už máš pomalu za dveřmi 😉

evikj33
1. črc 2012

@danaho Ahoj Danuško,jak válčíš s horkem,mně kapku polevila nevolnost,ale to horko 😝 Manža provokativně napouští bazen,tak se skusím poptat dr.zda bych se mhla smočit.At ti to rychle uteče a vše je OK a mužete brzo na Ketík a dočkáte se toho vytouženého sluníčka.Občas nakukuju a držím pěsti. 🙂 Jinak zdravím i všechny ostatní snažilky a těhulky. 😎

milenalan
1. črc 2012

@danaho ahojky po 3 dnech

danaho
1. črc 2012

@milenalan může to být ještě zbytek hormonů,ale je možné,že už je to i těhotenství. Zkus testnout za 2 dny, pokud čárka zesílí tak je to jasné //. Držím palce ať to vyjde 😉

danaho
1. črc 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, to jsem ráda,že je ti lépe. V těch vedrech to musí být pro tebe pěkný záhul.Já dneska poprvé co beru ATB cítím úlevu. tak snad to všechno bude dobré a nebudu muset na revizi.
A co Kamča,už je mu lépe?

skifarka
1. črc 2012

Ahoj holky, jak se cítíte v těch vedrech? Hlavně vy těhulky? Jde to? Moc ne, že jo. Tak jedině na balkon, zahradu a nohy aspoň do lavoru. Já nemám ani balkon, ani zahradu 😠 . Ale odjeli jsme na víkend na chalupu do Pokrkonoší, tak to byla docela úleva.
@danaho Jak se cítíš, kočko. Je to už o "fous" lepší? U mě, tak o ten "fous" lepší 😒. Zítra už jdeš do práce? Ale když bereš ATB, tak asi ještě ne, viď? Jestli jo, tak ať Ti to tam uteče. Byla jsem i se synem ve Václavicích v tvém Libereckém kraji u chovatelky pro štěňátko Jacka Russella. Je to, ale ještě bude "anděl s ďáblem" v těle. Tak ho učíme čůrat a kakat venku.
Musíme pořád my všechny holky tady věřit a doufat. Ty máš velkou 4-násobnou naději v "mrazáčku". To by bylo, aby nebylo 😉. Já tam mám jenom 1 "chudáčka". Tak je to buď a nebo. Myslím, že 25.7. jdu teprve na kontrolu ke gynekologovi. Mám z těch hormonů ten cyklus nějakej "zblblej". No ani se nedivím, takový koňský dávky hormonů.... Zase jsem 3 dny krvácela /spíš to bylo takový dohněda- promiň za "naturalistické líčení"/. Jsem pořád nějaká unavená. Asi je to i psychická únava a to hlavně 😒. Tak musíme zase zvednout hlavu a jít "do toho". Pa.
sal80 Je Ti už líp? Co ty vedra? Zvládáš?
@pawlla Přesně, hlava je strašně důležitá, ale když je to tak těžký 😒.
@evikj33 Díky, za palečky 🙂 🙂.

milenalan
2. črc 2012

tak nevím zda opravdu jde vidět dušík nebo mám vidiny 😒

milenalan
2. črc 2012

@danaho děkuji ti mocinky i tobě přeji moc a moc štěstíčka jsi vážně skvělá 🙂

danaho
2. črc 2012

@milenalan děkuju. Od toho jsme tady aby jsme si pomáhaly a psychicky se podporovaly. Já dušíka vidím 😉 Mačkám všechyn palce aby jsi se mohla ofiko připojit ke všem těhulkám 😵

danaho
2. črc 2012

@skifarka Ahojky, Václavice znám. To jste se měli stavit na kafčo a upekla bych k tomu nějakou dobrotu 😵 Tak máte doma psí miminko.Jak se jmenuje? Ono tě alespoň trochu odvede od těch smutných myšlenek.
Zlato nepiš ,že máš v mrazáku mrzáčka. Nikdy nevíš kdy to může být ten pravý bojovník.Takže mu věř. Jasný!!! 😀
Chápu ty pocity nahoru dolů. Teď jsem ve stádiu, kdy vůbec na mimčo nemyslím. Bojím se abych nemusela znovu na revizi. Cítím,že teď bych na nějaký další pokus stejně neměla sílu. Dokud se nedám zdravotně do pořádku,tak to nemá cenu. Včera mi bylo poprvé trochu líp. Břicho se začalo uklidňovat,ale pořád ho trochu cítím.V práci bohužel jsem. Všichni mají totiž dlouho dopředu hlášenou dovolenou. Ale jen tu sedím a cvakám do počítače. Nic náročného. Až na ty vedra. Vůbec nelezu ven. Bydlím v paneláku, malý balkon sice máme,ale i tak se tam nedá v tom dusnu být. Snad se trochu ochladí. Večer byla bouřka je to hned na tom vzduchu znát.
Tak se drž a věř,že bude zase dobře 😉 😵