IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
4. črc 2012

@kiwisek jak moc bych ti to přála. Ale někomu se ukázal i později. Teď si nejsem jistá,měla jsi PK?

bojisek.4
4. črc 2012

@danaho jistě máš pravdu znam ale i tak ty nervy pracujou pořád stejně jak na uplném začatku a obdivuji te moc a moc jak tu z každym diskutuješa utěšuješa rdžíš palečky takovích by mělo byt více na světě jsi vážně hodna holčina a z celeho meho srdce ti to přeji aby se zadařilo a ne jen jednou alespoň 2x 🙂 na krev jdu v pondeli mela jsem jit v patek ale krz svatky az v pondeli

danaho
4. črc 2012

@bojisek.4 neděkuj. Za tyhle věci se opravdu nemusí děkovat. Naopak já jsem ráda,že jsem tu potkala spoustu hrozně fajn holek. V mém věku už mají všechny moje kamarádky děti a tak nemají pro tohle tolik pochopení. Přítelovi taky nemůžu pořád dokola tohle téma omílat. Ale s váma je to tady v pohodě. Mě všechny holky moc podporovaly a i když to nedopadlo u mě dobře tak mi pomohly slovní podporou. A já zase mám radost ze všech těhulek a z každého vašeho úspěchu. Je to totiž pro mě taky naděje. já jsem navíc v životě děsně užvaněná a nechat si tyhle myšlenky pro sebe to by bylo děsný 😀
Nervy to jsou od začátk udo konce,ale to dáš. Mě jednou řekla kamarádka,že přitahuju neštěstí,protože se pořád něčeho bojím A je to pravda. Skoro všechno čeho jsem se v životě bála se mi stalo. A teď jsem si uvědomila,že když jsem otěhotněla tak jsem si pořád říkala,jo bezva jsem těhu,ale pořád není vyhráno. Můžu potratit, nebo může být zamklé těhu a četla jsem o tom. Teď bych si za to nafackovala. takhle se nesmí uvažovat. Prostě si nahlas říkej jsem těhotná, všechno dobře dopadne a budu maminka!!!! já to příště taky budu dělat.

kiwisek
4. črc 2012

@danaho diky, si fakt zlaticko! prave ze PK jsme nemeli, jak se 2 ze 4 prestali vyvijet, tak sme to nechteli riskovat a embryolog rekl, ze jim bude u me urcite lip 😉

danaho
4. črc 2012

@kiwisek jj už si vzpomínám. Promiň trochu se mi to motá a nechtělo se mi to hledat. Když jste neměli PK tak bych možná ještě počkala. Ale...kdo to má vydržet,viď? Zase když tam nebudou// tak pořád můžeš doufat,že se ukážou. 🙂

bojisek.4
4. črc 2012

máš pravdu kdo tím neprošel tak oporavdu nevi oč jde a že si to někd přečte na diskuzi to není stejné a pak káždá to prožívá uplně jinak a nebýt blizkych kolem sebe a techto diskuzí tak se tim clověk probíji sám ale ted už jen pozitivně myslet že to vše bude ok a že se nám všem splní ten nejkrásnější sen co si každa přejem 🙂 já pro ted musím končit ale určite se prijdu podívat navečír

bojisek.4
4. črc 2012

@danaho to melo prijit na tebe ale zase jsem to spatne odklikla 😠

bojisek.4
4. črc 2012

tak se tu zatím mějte krásně papapa 😵

danaho
4. črc 2012

@bojisek.4 hezké odpoledne,navečer taky juknu.pa 😉

katka1311
4. črc 2012

Krásný den vám přeji zlatíčka 🙂
Zítra odjíždíme na Slovensko tak se tady neukážu,tak nemějte strach 😀 .Jinak vám přeji krásný prodloužený víkendík kterých se to týká 🙂 🙂 🙂 🙂 .

danaho
4. črc 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko, tak si to na Slovači moc užijte 😵

dadakin
4. črc 2012

@danaho
@bojisek.4
@evikj33 a všem ostatním děkuji za držení palečků,schrupla jsem si přítel to stíhál že byl dřív hotovej ják já 😀 a čekal na mě až půjdu na to tak máme 4 vajucha což je víc o 2 jak minule 😉 všechny budou mít ICSI zítra budu po 13hod volat jak se oplodnili beru utroš 4-0-4 a bude PK takže ET asi v pondělí,no ale tentokrát nejsu tak čupr jak minule břicho mě bolí.

danaho
4. črc 2012

@dadakin akorát jsem nakukuju jestli jsi nenapsala. Tak to je bezva. Manžel rychlík super. Tak teď držím palce aby byly kvalitní embryjka. Bež si lehnout a odpočívej, zítra už bude líp. 😉

dadakin
4. črc 2012

@danaho taky že ležím a nic nedělám,a připravuju se na embrouška.

sal80
autor
4. črc 2012

Ahoj dívenky 🙂 Omlouvám svou nepřítomnost, ale nebyl internet, neb se předělával na jiného dodavatele 😉 Jsem tu a vy určitě šílíte štěstím, že jo? 😀 😀 😀 😝

bojisek.4
4. črc 2012

@dadakin ahojky no vidíš ja jsem ti to říkala že to bude ok tak ted už embrousci to bude taky ok a pak jen šup šup k tobě a jupí 🙂

bojisek.4
4. črc 2012

@sal80 ahojky no jistě že šílime štěstím 😵 a jak se cítíš ty

danaho
4. črc 2012

@sal80 no hurá to je dost 😀 😀 Už jsi mi tu chyběla. 😵 Jak je?

bojisek.4
4. črc 2012

@danaho ahojky a co ty jak jsi to zvladla v praci 🙂

danaho
4. črc 2012

@bojisek.4 ahojda. V práci to šlo ale doma mám zápřah. Zítra máme návštěvu,tak jsem dělala nepečený dort a snažím se uklidit. Ale pomalým tempem. Šetřím se. Ještě se jdu narvat jahodama se šlehačkou. Dřív jsem to nestihla 😀 A jak je tobě?

bojisek.4
4. črc 2012

@danaho jj to je jasny jen se šetři nic se nema přehánět nikdo to za tebe neuděla hm takovi dobroty to bych si taky dala ale ja jahody moc nemuzu jsem jak mali dítě vzdy se po nich osipu 😀 takz e jen tak na chut 1-2 a dost no ja se citim tak nejak stejne bricho nafoukli jak na mrchu a bolí tak uvidíme jak to vše bude 😒

danaho
4. črc 2012

@bojisek.4 bude dobře. to já jsem teď slupla na posezení plnou misku.Naštěstí mě po nich nic není.Takhle nemůžu moc rybíz,po tom jsem se v dětství osypala já. 😀 Ještě že nemám alergii na šunku nebo na maso 😀

bojisek.4
4. črc 2012

@danaho no vidiš a to ja rybiz moc rada cekam az dozraje 😀 je to strasny na co vse clovek posledni dobou alergickej tedy ja 😀

danaho
4. črc 2012

@bojisek.4 já jinak nejsem alergická na nic. naštěstí. Sním skoro všechno. Ale co nesnáším je žemlovka a rýžový nákyp 😀 To mám zhnusený ještě ze základky.

dadakin
4. črc 2012

@bojisek.4 a šup ke mě no jsu zvědavá co se zítra dozvím jak se jim vede,břicho už je lepší

bojisek.4
4. črc 2012

@danaho 😀 tak ryžoví nakyp taky vážně nemuím ale žemlovku si obcas dam ale pekne vychlazenou 😀 no ja cim starší jsem tak tim horsí to je bych rekla nikdy jsem nebyla alergicka na pyly a ted je to 2 roky co jsem no des 😠

dadakin
4. črc 2012

já si dám asi melouna 😉

bojisek.4
4. črc 2012

@dadakin to je dobre že bricho uz trochu lepsi den co den to bude lepsi a na zitra drzim moc a moc palecky at jsou jen same dobre pravicky 🙂 🙂

danaho
4. črc 2012

@bojisek.4 no tak snad už jiné alergie nebudou. Maximálně někdy na manžela 😀 😀 😀
@dadakin to je dobře že už je ti líp. Zítra dej vědět jak to vypadá s embryjkama. Melouna máme taky v lednici na zítra 😵

bojisek.4
4. črc 2012

@danaho jj obcas na manzela ale tovazne jen z ridka nemuzu si stezovat mam moc hodnyho muze 😀 a jsem moc rada