IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
23. črc 2012

@danaho Ahojky a nemužeš být těhotná?? 😉

danaho
23. črc 2012

@katuleb ☹ bohužel nemůžu. Dodržuji přísně šestinedělí,takže žádný sex ani koupání. V nemocnici mi říkali,že po kyretáži přijde MS do 4-6 týdnů. V pátek to bude přesně 6 týdnů. Tak pokud nedorazí tak nevím. Jsem už na nervy. A co ty jak se ti daří? 🙂

danaho
23. črc 2012

@z4401 Zuzanko,je to rok na pytel. Jsem už z toho všeho na nervy. Snad se vše konečně v dobré obrátí.Je mi moc líto co musíš prožívat. Přijde mi to tak nespravedlivé.Nellinka je tvoje sluníčko a s její nevědomou pomocí to zvládneš. Čas zahojí tyhle rány.Máš za všechno můj obdiv. 🙂

katuleb
23. črc 2012

@danaho ahojky no nic moc trochu problémy s rodinou a nějak to na mě doléhá ☹ ,mrzí mě to protože jde o tchýni a manžel to špatně nese,....no a ted čekám na imunologii na ty výsledky a snad to bude v pořádku a už jen měsic a šup na další pokus.Jinak ti moc moc děkuji za tehdy ty informace kuli pojštění,už to mám také a je to super..... ted mi hoši v pátek odjíždějí na tábor,jak manžel jako vedoucí a malý jede už do oddílu a nejstarší jako instruktor a prostřední za tátou do Pardubic,tak tu budu sama samotinká 14 dní ,no budeme pěkně čekat na porod naší kočičky-už se pěkně zakulatila a za tři týdny má termín....kéž by to bylo pro nás taky tak snadné...takže ted obavy jak to zvládneme..... 😒

katka1311
23. črc 2012

@danaho Danuško hodnotu AMH mám O.7 😒 to bylo loni v září.tak už skoro rok.
@katuleb no zatím našli tento zánět tak papkáme antibiotika.

dadakin
23. črc 2012

Ahojky no dneska vysadím utroš a uvidí se jak se to rozjede,včera jsem měla ráno na testu ještě druhou slabší a dneska sněhobílo na testu nevěřím tomu,že by to vyšlo jsem smířená s pokusem č.3 podzim,ted si dám pauzu.A počkám až to tady pěkně prolomíte ty ledy s těhotněním a svezu se sváma doufám že do třetice to musí vyjít píšou třetí IVF 75% úspěšnost.No to by bylo aby nebylo dáme si ježíška do bříška.

katka1311
23. črc 2012

@dadakin to mi je líto asi se jen na chvilku chytlo a nic ☹ .

katka1311
23. črc 2012

my se teď právě dohadujeme s manželem kdy půjdeme na tu KO po antibiot.?29.7.mám dostat MS teda jestli příjde a na KO jsme měli jet 31.7.ale jestli by byla MS tak by mi nemohl dělat stěr z pochvy.Tak nevím jak to udělat?A fakt jsem na prášky z toho že jsem teď MS nedostala 😖 .

dadakin
23. črc 2012

@katka1311 antibiotika ti to můžou posunout MS,jsem zvědavá kdy mě ta mrcha dorazí????Dneska jsem poslala Reprofitu 19100kč za pokus číslo 2,budem šetřit na pokus č.3,moji známí mě od toho odrazují a říkají kašli už na to a jet radši na Seychely.

katka1311
24. črc 2012

@dadakin MS už dorazila doufám,že ještě tak 2x a budu těhu 🙂 .Ty máš dvě děti?Myslím,že jo?Já mám dvě děti a ta touha po miminku je tak obrovská jako když bych měla mít první.Ty jo ale za minimálku je to dost!!! 😕 😕 😕

katuleb
24. črc 2012

@katka1311 ahojky Kačííí 😝

dadakin
24. črc 2012

@katka1311 mám 3 děti,minimálka v základ 13000kč + další výdaje ICSI,léky.MS není a už na ni čekám at se to rozhodne dnešní ranní mamatest comfort opět druhá slabá v limitu kašlu na všechny testy světa příště netestuju až ten určený den a nejlepší je počkat 9měsíců a vono vokáže kde byla pravda 😀 já už nepočítám s tím že bych byla ted těhotná už se připravuju na pokus č.3

dadakin
24. črc 2012

Jináč vám všem babulky přeji krásný den,těhulkám příjemně těhotnění a nám snažilkám dobrou náladu a pohodu.

katuleb
24. črc 2012

@dadakin ahojky teda ty jsi případ 😉 a na krev nejdeš??

dadakin
24. črc 2012

Zítra jdu na krev tedy a mohla bych si tam rovnou domluvit další konzultaci s mudr né????

katka1311
24. črc 2012

@katuleb Ahoj Kačííí 🙂

skifarka
24. črc 2012

Ahoj ženský, @katka1311 Kačenko, nějaký řeči o "přechodu" nechci ani slyšet. No, fuj 😉 😉 😉 . První adeptka bych tady z hlediska věku, mohla být tak jedině já. MS si dostala, tak to je zásadní. Omlouvám se, že Ti odpovídám teprve teď pokud se týká heterozygótní, homozygótní mutace. Myslím si, že když je krev pod kontrolou, tzn. hematologie, ev. píchání si Fraxiparinu, Clexanu / už mám také zkušenost/ a braní Femibionu 800, posléze 400, tak se nemáme v tomto ohledu čeho bát. Já se takto uklidňuji. Přesně, jak píšeš touha po miminku je převeliká i u mě. A po nezdarech / 3 x potrat, 2x IVF, 2x IUI/ snad, čím dál větší. Nechala bych se "čtvrtit", jen kdybych věděla, že se mně ještě 1 x poštěstí a budeme mít s přítelem mimi/ čekáme 15 let/. A to mám taky 2 děti, tedy 2 jsem porodila, ale díky bývalému manželovi mám jen 1. Už jsem, to tady líčila, je to moc, moc smutné story. Nás čeká KET, ale nevím, nevím.... A pak asi poslední IVF, už třetí / samoplátce/ a pak šlus. Penízky si netiskneme. @dadakin Už bych zkusila krev, ta je to nejdůležitější a hlavně nejjistější. Ta nálada a odhodlání je vůbec to nejtěžší. @ danaho Držím palce, aby už MS dorazila a mohli jste to zkoušet třeba i přirozeně a takových holek je, které i přes různé problémy otěhotněli přirozeně, i přes prognózy doktorů. A potom máš pěknou zásobu embryjek pokud vím, tak huráááá na to. Taky existuje třeba Gynex, jsou to kapky na harmonizaci hormonů. Ale nemůžu být užitečná radou, zrovna s tímto nemám zkušenost. Teda s pejskem si "užíváme", je to rapl a divoška. Takže jsem se rozhodla pro cvičák. Zcela určitě tam budu chodit já, ale vůbec mně to neva. Zvířata miluji. Tak napiš, jak to vypadá. Kdy budeš mít dovolenou? Chce to taky relax, pokud to půjde. Ale ze své vlastní zkušenosti vím, jak jsou "prášulky" stále třeba 😉 .

dadakin
24. črc 2012

@skifarka jj o krvi přemýšlím no mrcha nikde pořád dnes 33DC,ještě jsem se dívala před chvíli na ten test a ta druhá tam je já fakt nevím krev bude asi jistota,můžu se tě zeptat kolik ti je roků????Mě je 36let a připadám si nějak stará na to abych otěhotněla a měla šanci.Dneska mám všechny tři děti pohromadě dojel synátor až do pátku,pak jede na soustředění.

danaho
25. črc 2012

Dobré ránko všem 🙂
@dadakin vůbec tady nepiš,že si připadáš stará na otěhotnění. 😝 Mě je o rok víc a děti nemám. Jsme vyzrálé ženy a mimčo mít budeme!!! 😀 A šupajdi na krev,tam ti to na 100% potvrdí,jestli jsi těhule nebo ne. Možná ti HCG stupalo hodně pomalu.Pořád je naděje 😅
@katka1311 nemáš už nejvyšší AMH,ale pořá to není tragické. Teď je podstatné,že se našel problém který se řeší a až se přeléčíte tak to zkusíte znovu. Bude to dobré 😵
@katuleb ty budeš mít 14 dní prééé,tak si to koukej pořádně užít. Budeš krásně odpočinutá na další pokus. Problémy v rodině jsou vždycky nepříjemné.Ale ono všude je něco. Zase bude líp. 🙂

danaho
25. črc 2012

@bojisek.4 Ahojky, moc na tebe myslím.Doufám,že je u tebe vše v pořádku? 😉

z4401
25. črc 2012

@katka1311 Jasne ze bude vsechno v poradku a vy se budete moci pustit do dalsiho snazenicka. Drzim palecky 😉

danaho
25. črc 2012

@skifarka Včera jsem byla na návštěvě u kamarádky. Před týdnem si dovezli také Jack Russell a jmenuje se Ella. Je nádherná.Včera ráno jí zrovna ďobla včelka do nosu,tak si kamarádka vzala dovču a zůstala s ní doma na ošetřovačce. 😀 Ale odpoledne už byla čiperná. Zatím je to takové malé klubíčko. Já mít zahradu,tak si takovýho šmudlu taky pořídím. V paneláku mi stačí ti naši 2 anduláci skřehotaví 😀
Mrcha mrchatá pořád nikde,ale začínám mít pocit,jestli se k ní neschyluje. Jsem teď pořád podrážděná.
Dovolenou mám skoro ještě celou. Chci si jí vzít někdy na přelomu srpna a září a nebo v září.Čekáme jestli nám dopadne jedna chalupa u Semil. Tu by nám na týden půjčili známí mojí mamky. Pak mám návrh od kolegyně abych s ní jela na týden někam k moři. Je jí 49 a je to bezva pohodářka,tak bych i jela.Ale je to v termínu od 15.9. Vrátit bych se musela do 23.9 abych stihla v práci udělat DPH,ale nevím jestli mi na ten termín nevyjde ta hysteroskopie. Nechávám to všechno letos na poslední chvíli. A co ty ještě se někam chystáte na dovču? 🙂

dadakin
25. črc 2012

Holčičky moje na krvi jsem byla ted čekám na výsledky a mám strach tam zavolat. ☹

dadakin
25. črc 2012

Hlásím že krev je negativní,aspon vím na čem jsem a další konzultace je 23.8.Takže budu ted čekat na mrchu.A pak na další.......

kiwisek
25. črc 2012

@dadakin ahojky, taky jsem přibrala si 5 kg, ale ne hned při píchání, ale i nějakou dobu po tom a taky na břiše 😖 a vím to 100% že je to po hormonech, protože břicho jsem měla vždy spíš propadlý jako lavor :D a teď už ne... doteď když jsem přibrala tak vždy hlavně nohy a zadek... a hubla jsem ve tvářích a prsa (kt. nemám) 😝 ale po píchání hormonů jsem pribrala o pár cm v pasu a to mě hodně štve. jím stejně a snažím se i cvičit

dadakin
25. črc 2012

@kiwisek z toho si nic nedělej já taky nabrala v břiše a potkávám lidi kteří mi gratulují k těhu popřípadě se ptají a kdy to čekám?????Docela se těším na zimu až budu nosit bundu a nebudu muset trpět ty blbý dotazy.Jinak mi je líto že další pokus nevyšel musíme jít do dalšího kola 😉

veromira
25. črc 2012

Ahoj,dlouho jsem tu nebyla a potřebuji se zeptat jestli náhodou nemáte někdo menopur ampulky co vám zůstali a už je nebudete potřebovat? Díky a nebo kde je výhodněji koupit!

danaho
25. črc 2012

@dadakin to mě moc mrzí. ☹ Ale zvládneš to příště jsi velká bojovnice.
@kiwisek Ahojky, jak se daří? Co je nového? 🙂 Jinak já jsem asi jedna zmála,co při stimulce zhubla 😀

danaho
25. črc 2012

Holky tak po 40 dnech dorazila ta mrcha mrchavá 😀 hurá.

kiwisek
25. črc 2012

@dadakin taky mě mrzí, že ani Tobě to nevyšlo. ☹ chcete jít hned v září do dalšího kola? to bude tvoje ( vaše) 3 IVF?