IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katuleb
13. zář 2012

Ahoj děvčata dlouho jsem tu nebyla,tak nějak není co psát.....čekáme na kontrolu imuna a to jdeme 22.10. a pak zase měsíc čekání na výsledky a pak jsem hned chtěla začít,ale bohužel v Caru to vyjde přes vánoce a tak zase nic ☹ .Tak mám trochu dilema jestli počkat a jít koncem prosince nebo zkusit minimálku jinde-teda pokud by to bylo s imunem v pořádku????Tak prostě nevím ?? ☹ Tak se snažím zabavit-práce,koťátka a podobně ale stále na to myslím 😒

@danaho věřím,že at se rozhodneš pro kterýkoli termín dopadne to dobře
@sal80 dratulace k dalšímu týdnu mamino

danaho
13. zář 2012

@sal80 jsi zlatíčko 😵

danaho
13. zář 2012

@katuleb Ahojky, to čekání je na hlavu,ale nakonec se dočkáš. A co koťátka jak rostou? 🙂

sal80
autor
13. zář 2012

@katuleb Děkuju 🙂
CO se týká toho čekání, je to děs, ale fakt se chvíli počkat vyplatí. Mně nevyšlo první ivfko v říjnu-listopadu, imuno jsme měli v lednu, výsledky v únoru a v březnu jsme začali se stimulací, v dubnu byl OPU a ET. Můj MUDr. říkal, že v zimě moc IVF nedoporučuje, kvůli virózám a tak...proto jsme čekali do jara. Také jsem stále pracovala a snažila zaměstnat duši, tělo i mysl...jen abych na to nemyslela. I když se to teď zdá nepředstavitelné, tak to uteče, slibuju 😉

katuleb
13. zář 2012

@danaho jj rostou rostou, nakonec jsme neodolali a necháme si kočičku...je to zlatíčko manžel si ji zamiloval ....

katuleb
13. zář 2012

@sal80 tak to nám to vyjde na leden tak nevím jestli jít do toho nebo čekat na jaro,ale myslím, že víc už nevydržím čekat....ale vy jste měli imuno v pořádku že??

danaho
13. zář 2012

@katuleb No ty jsou nádherný. 😅 Tomu se nedá odolat 🙂

sal80
autor
13. zář 2012

@katuleb Ty jsou krásné 😵 😵 😵 Imuno dopadlo dobře u mě, u Toma ne, ale vyřešilo se to jednorárovou injekcí s kortikoidy před odběrem. Klidně do toho jdi už v lednu, také bych asi šla, když už bych měla všechna vyšetření 😅

katuleb
13. zář 2012

@sal80 jj myslím,že leden bude ok déle nevydržím....teda pokud bude imunologie v pořádku - modlím se aby ano..
Jinak holky kocourej je ještě volný 😀 😀

danaho
13. zář 2012

@katuleb já mám dva anduláky to by nešlo dohromady. Kocourek by měl svačinku 😀 Když to budete mít v pořádku,tak do toho jdi. Není na co víc čekat 🙂

sal80
autor
13. zář 2012

@katuleb Všechno bude v pořádku, neboj 😉 Číču nechci, mám psa 🙂

ivapo
13. zář 2012

@sal80 ahooooj.. Jake že ďas male jméno? Já čekam Dianku 😉

sal80
autor
13. zář 2012

@ivapo Já vím, že čekáš Dianku 😉 Však už jsi mi to psala...má svátek na mé narozeniny 🙂 (nebo já narozeniny na její svátek? 😅) My čekáme Růžu 😀 Já chci Matyldu, Tom Sofii, takže je to Růža 😀 Dostane jméno až po narození...až jí uvidíme 😵 I když...jedno tu je, ale je DĚSNĚ tajné 😵 🤐

ivapo
13. zář 2012

@sal80 Jo vlastne .. Uz si to psala.. To jsem ale jelen.. Tajne Jo? A proc?

sal80
autor
13. zář 2012

@ivapo 😀 mně to klíďo napiš víckrát, to jméno je totiž nádherné - DIANKA
Tajné proto, že ho nechceme říkat nahlas. Pokaždé, když jsme řekli, jaké se nám líbí, tak se objevilo v okolí a to bezprostředním, takže jsme se s Tomem dohodli, že ho nepovíme. Není totiž ani 100%. Jak už jsem psala, dostane jméno až í uvidíme 🙂

katka1311
14. zář 2012

Ahoj zlatíčka 🙂
Kači jsou nádheré 🙂 🙂 🙂 kočičky zlaťoučké.
Jinak mě je dnes hrozně.Bolí mě celé tělo a navíc horečka.A to ještě mám jít na odpolední dnes 😠

bara55
14. zář 2012

Ahoj holky moje...dnes jsem po OPU a dopadlo to nic moc ☹ Odebrali mi celkove 6oocytu a z toho jen 2 jsou k pouziti.Zitra si budu rano volat jak to dopadne...mam strach uz ted 😢 ....Zdravim Vas vsechny a preji hezky vikendiiik 😉

danaho
15. zář 2012

Hezkou sobotu všem 🙂
@bara55 Ahoj, už víš jak na tom jsou tvoji bojovníčci? Myslím na tebe a držím palce. 😉
@katka1311 Ahoj Kačenko,už je ti lépe?

dadakin
15. zář 2012

@bara55 držím palečky
Holčičky moje zdravím vás.

katka1311
15. zář 2012

Ahoj zlatíčka 🙂
@danaho Danuško,jsem jak na trní.David má v pondělí kontrolní SPG.
@dadakin Ahojík,co nového u tebe?

katka1311
15. zář 2012

@bara55 Nesmutni!!! I z jednoho může být miminko 🙂

danaho
15. zář 2012

@katka1311 Umačkám si v pondělí palce.Snad už konečně budou lepší výsledky. 😉 A co ty je ti už lépe?

evikj33
16. zář 2012

Hezkou chladnou neděli všem 🙂 @bara55 Tak už máš nějaké info o bublinkách?myslíme natebe at se pěkně oplodní 😉 @dadakin Ty už ses poléčila?Tak hezky odpočívej,at nabereš sílu na uspěšný boj 🙂 @katka1311 Myslím na vás a moc držíme pěsti na pondělí at jsou pořádní mrskavci 😎 @danaho Ahoj Kočko,jak to je stebou a s tvou červenou kámoškou? kdy se jí zbavíš a co kostrčka,jak pokračujete?

katka1311
16. zář 2012

Ahoj všem 🙂
@danaho
@evikj33
Moc vám holky děkuji 🙂 jsem strašně nervozní ale myslím nebo cítím to nějak vnitřně že tam nebudou.Myslím na nejhorší.Fakt jsem to holky celé vzdala. ☹ .Teď mám dovolenou potřebuji si trochu odpočinout a je mi jedno jaké je počasí.Danuško teplota přešla včera jsem jen ležela ale zas mě pro změnu mě bolí záda.Už nevím co mám dělat?Mám strnulé ruce a otékají mi i nohy.Mám pocit že moje záda nedrží moje tělo ale já vůlí držím záda 😒 .

katka1311
16. zář 2012

@bara55 Jak to vypadá s embryjkama?

bara55
16. zář 2012

@danaho ahojky..jojo už vím...oba se chytli se spermijkama takže v pondělí jdu na transfer a pak už jen nohy do nebe a 7 dni v kliduuuuu 🙂))))

bara55
16. zář 2012

@evikj33 ahojky...chytli se obě a zitra mne pravděpodobně čeká transfer....tak jen at se nepustííííí 😒 😒 😒

bara55
16. zář 2012

@katka1311 ahojíík tak se oplodnili oba mrnousci...tak zitra šup šup do mýho břiška a už je nepustííííím ven 😲 😲 😝

bara55
16. zář 2012

@katka1311 nebud nervozní a nevzdávej to!!! Užij si dovču maximálně v klidu. Myslim na Tebe a přeju Ti at si co nejdříve fit 😉

bara55
16. zář 2012

@kiwisek ahojky ...tak kdepak Tě máme?? Si sa tu dlho neukázala?? ☹ 😉