IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
20. zář 2012

@evikj33 na Slovensku má Ella svátek 24.5 a v jedné diskuzi píšou,že na matrice řekli že Ella slaví u nás svátek na Elenu 16.3.

kive76
20. zář 2012

@danaho to zatím nevím...asi spíš bych šla koncem listopadu, nebo prosinec...začátkem října mám konzultaci s dr. tak se s ní poradím co jak dál..chodíme do Motola v Praze

kive76
20. zář 2012

@danaho to my máme 24. 4. výročí s přítelem...takže každého 24. je mini výročí, a to trošičku slavíme, a proto svatba musí být taky 24... aby se to dobře pamatovalo.. 😀 no já si to určitě budu dobře pamatovat, ale ty chlapy 😀 😀 😀

danaho
20. zář 2012

@kive76 já chodím do Gennetu v Liberci. 24. se dobře pamatuje. Takže mimi se musí narodit 24. a jména vyberete z kalendáře taky co jsou 24 a ta svatba by mohla být ve 24 hodin 😀 😀

kive76
20. zář 2012

@danaho ty jseš teda vtipná..jako, že Adam a Eva to přítel nechce..stačí ,že já jsem Eva...

danaho
20. zář 2012

@kive76 fakt jsi Eva? 😀 A přítel není Adam ? 😀 Nemusí to být zrovna prosincová jména. Ale zase by se to nepletlo. 😀 😀

kive76
20. zář 2012

@danaho jojo Eva to moje jmeno...tady je přece kive76..to je Evik rok narození 1976 😀 😀 přítel je Dominik...no zrovna jsem na ty jména koukala..no Gabriel se mi nelíbí, Nina taky ne., Jaromír - tak se jmenuje můj táta....Jana je hezký jméno...

danaho
20. zář 2012

@kive76 ajo, to mě ani nenapadlo. tak ahoj Eviku já jsem Dana 😀 24.11. je Emílie, Emču nechceš?

marie12
20. zář 2012

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat zda je možné poškození embrya nebo vytlačení. Jsem po prvním IVF, které bylo neúspěšné. Teď po roce budeme absolvovat druhé IVF. Za celou tu dobu jsem dostala takový zlozvik, že snad každou půl hodinu nárazově silně zatlačim, když to udělám ve vaně, vyplave ze mě jakoby výtok. Zatím bez úspěchu se to odnaučit. Myslíte, že by se mohlo embryo poškodit nebo vytlačit? Nemám raději počkat a vyhledat odbornou pomoc s odnaučením? Nerada bych se pouštěla do IVF aby mou hloupostí bylo opět neúspěšné.
Děkuji za radu

kiwisek
20. zář 2012

zlatíčka, možná je to trochu od věci, ale byla jste některá u kartářky? 😕 mě to na jednu stranu láká a na druhé straně mám strach... máte zkušenost?... asi jsem psycho 😀

kive76
20. zář 2012

@danaho Emílie no to asi ne... by měla první iniciály stejný jako já 😀

kive76
20. zář 2012

@marie12 no určitě se na to někde zeptej...

kive76
20. zář 2012

@kiwisek ahojky, několikrát jsem byla ...a musím pravdu říct, když mi řekla karty poprvé, tak se přesně trefila...ohledně mého bývalého přítele....pak jsme se po delší době rozešly...a já byla u kartářky podruhé, a měla jsem o hodně hezčí karty, než předtím... ale už jsem tam dlouho nebyla....

kiwisek
20. zář 2012

@kive76 a co se týče miminka si něco chtěla vědět taky?

danaho
20. zář 2012

@kiwisek u kartářky jsem byla kdysi dávno a podle ní už bych měla mít děti a dům. Bydlím v paneláku a děti pořád nikde. tak nevím. Ale teď v červnu jsem se stavila za mojí známou v práci a její kolegyně mi koukala do ruky a řekla,že vidí jednu duši co mě opustí nebo opustila a pak vidí holčičku. Prý brzy. Chvíli na to jsem potratila a teď teda čekám na tu holčičku,tak jsem zvědavá. 😕

danaho
20. zář 2012

@kive76 Emča a Evča 😀 Na nějaký pěkný jméno přijdete. Já v tom taky pořád nemám jasno.

danaho
20. zář 2012

@marie12 Nevím jak moc by tohle vadilo, raději bych se na to zeptala lékaře.

katka1311
20. zář 2012

Děvčátka moje já mám dovolenou od pondělka a dnes a zítra si vzal dovču David,ať tady nejsem sama.Navíc nám pod oknama dělají cestu a všichni čumí k nám do zahrady.Ještě že mám na zahradě pejska 🙂 .Je tu kravál od 6 ti hodin,tak si nemůžu ani přispat.A jak vylezu ven tak všichni:dobrý den,dobrý den,dobrý den 😠 .

katka1311
20. zář 2012

Jinak co se týče jmen: já jsem Katarína a manža je David.Dcera Simona a syn Daniel(křtěný Daniel-David).Kdyby jsme měli ještě miminko tak syn Matyáš a dcera by byla Kateřina.(jinak padly jména:Adela,Gabriela.)Já chtěla ještě dávno Agátu a nebo Dianku.Davidovi se líbí Lea nebo Timea.
Tak už máte chaos??? 😀

kiwisek
20. zář 2012

@danaho doufám, věřím a těším se s Tebou na holčičku, Danuško! 😵 😉

kive76
20. zář 2012

@kiwisek né dřív to co jsem chodila s přítelem tak to spíš bylo na blízkou budoucnot..a navíc tak před 10 roky...a to jsem ještě o mimču nějak nepřemejšlela...akorát jednou jsem si na stránkách na seznamu nechala vyložit karty před myslím rokem..jestli bude mimčo...a že prý mělo být minulý rok...a že se bude muset pomoct...tak v jednom měla pravdu..

kive76
20. zář 2012

@kiwisek 2 holky tady od nás z práce, byli u Kludské, ale to je docela drahý...myslím, že tisícovka za posezení...jedné to částečně vyšlo, ale ta se spíš ptala na svoje děti..které už mám..ohledně školy, a vzdělání, a té druhé to zatím nevyšlo..naštěstí, protože tam byla nějaká smrt

kive76
20. zář 2012

@danaho no říkali jsme si,že kdyby tak třeba Jakub, a já bych možná spíš tu Elišku, ale příteli se to moc nelíbí..takže holku ještě nevíme.. 😀 ale tak stejně času je dost...kdovíkdy půjdem na to IVF , a snad se už konečně zadaří

kiwisek
20. zář 2012

@kive76 jasně, mě to více méně zajímá kvůli mimču a práci... tak uvidíme. samozřejmě, že bych to nechtěla brát jako bernou minci, to ne... ale tak trochu bych se možná mohla na některé věci připravit 😕 stejně to vždy závisí na tom jak se člověk rozhodne sám, jestli něco udělá nebo ne... a navíc vůbec nevím jak bych reagovala, kdyby mi řekla, že vlastní mít nebudu 🤐

dadakin
20. zář 2012

@danaho ahojky tak asi ten říjen dneska dojela mrcha 31DC no a za 3 týdny 11.10. máme rozvodový stání tak snad budu po roce a půl rozvedená a už by mě nic nestálo v cestě 😉 a týden na to bych mohla začít užívat clostík.
Všechny vás zdravím děvčátka jináč.Malá mě nechce chodit ze školky dom prý mám dojít až potom nejdřív jenom po o a ted už tam třetí den spala a je nadšená.

katka1311
21. zář 2012

@dadakin No tak super že si se už dopočítala 🙂 .Říjen je fajn.My uviíme podle kontroly příští týden a SPG vše se odvíjí od těch potvor 😒 .
Ty máš rozvod???To je nepříjemná věc 😖 .

dadakin
22. zář 2012

@katka1311 jj rozvod přede mnou tak snad už bude po všem jenom o děti jsme se soudili 8 měsíců.
Kdyby to všlo měla bych prcka v létě o prázdninách.

kiwisek
23. zář 2012

ahoj holky, jste tady? jak si uzivate vikend? ja mela vcera jeden z nejhezcich dni! 😵 😉

danaho
23. zář 2012

Ahojky ve spolek všem,jak užíváte neděli? Holky nevíte něco na vypadávání vlasů? Nevím jestli to mám z těch hormonů z IVF,ale je to docela síla. 😠
@kiwisek copak jsi zažila krásného? 😉
@dadakin rozvod není nic příjemného,ale přeju ti aby jsi to měla už za sebou. A hlavně aby to proběhlo v klidu 🙂
@katka1311 Kačenka kdy máte v týdnu tu kontrolu?

kiwisek
23. zář 2012

@danaho manžel mi pořídil štěnátko 😵 😵 😵 je mu 8. týdnů a včera jsme si pro něj byli... je nádherné a roztomilé 😉 😵 😵
Dani, me trochu pomohli tabl. revitalon, brala jsem je 3 mes. denne 4- 6 tablet. je to dost drahé ale pomohlo mi to, vlasy mi padali méně. zase uvažuji, že začnu znovu.