IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

bara55
25. zář 2012

@danaho no Dani taky doufam v zavrtávaní...testík bych už i zkusila...ale asi je ješte zbytečně brzy 8 den po ET 😒

bara55
25. zář 2012

@kiwisek taky bych chtela doufat že to špinení je dobré znamení....uvidime zda to ustane nebo zesílí ☹

evikj33
25. zář 2012

@bara55 Jak dlouho jsi od Et,já jak jsem špinila radši jsem testila at vím co se děje,protože pak mužeš popřípadě zvednout Utroš,skočit na Agolutin-přidat Ascorutin atd..Pokud nic na testu nebude muže ještě být,ale pokud už jsou // tak at se poradíš s dr.popřípadě nasadí klidovej režim atd.. 😉

bara55
25. zář 2012

Hele defčátka moje, myslíte, že když beru Utrogestan v dávkach 1-1-2 že mužu si to sama posychrovat a zvýšit to a dávat si 2-2-2...pro vlastní klid??? Co myslíte? A ješte mi prozradte jak ten utroš užívate vy?? zavádite si ho nebo polykate? Ja zavádim...neni třeba tohle to,že si to třeba zavedu špatně?? Přemýšlím nad vším možným už 😖 😠 ☹

bara55
25. zář 2012

@evikj33 na ET jsem byla 17.9..dnes tedy 8 den

bara55
25. zář 2012

@evikj33 tak myslíš že mám si ráno udělat testík???

evikj33
25. zář 2012

@bara55 Já testila od 5dne po Pk-ale psss 🙂 ,klidně už tam muže být dušík,ale taky nemusí.Je to na tobě. Jinak když jsem špinila dr.říkal pořád zavádět že sliznicí se víc vztřebá,ale co dr.to jinej názor.Jinak já brala 4-0-4 takže pokud trochu přidáš určo se nic nestane a skus být víc s nohama nahoře. 😉

bara55
25. zář 2012

@evikj33 prej s nohama nahore 😒 cccc...ja jsem ted do ctvrtka v praci od 8-20h.Prodavam ve vinotece takze tady to bohuzel s nohama nahore nelze byt 😒 Ale 80% v praci sedim tak snad to neni spatny???!!!

evikj33
25. zář 2012

@bara55 Tak idealní to není,ale alespon něco a doma nožky hore 🙂 Jé vinotéka to by manža slintal prodáváte nějaké knkretní oblasti,nebo vše?Tak pro jistotu ráno testni-pokud se budeš nato cítit 😉

bara55
25. zář 2012

@evikj33 hele prodavame moravska vinka od tech hodne dobrych vinaru...mame i web stranky tak se jukni.www.vinarstviukaplicky.cz 😉 Ja to rano testnu na stopro!!!!...uvidime jak to dopadne 😲

bara55
25. zář 2012

A vubec kde je zbytek holek???To sem pres den nikdo nech ☹ odi?? 😒

katka1311
25. zář 2012

@evikj33 já mám 83kg 😠

katka1311
25. zář 2012

@bara55 to je moc hezké.To by se líbilo tchýni s tchánem.Jsou vinaři a to by se jim určitě líbilo,fakt hezké. 🙂

danaho
25. zář 2012

Teda vy jste drbničky, kdo vás má dočítat 😝 😀

danaho
25. zář 2012

@bara55 Teda Evi,ty máš krásné povolání. Ve vinotéce by se mi taky líbilo. A že tam je i penzionek a pro vaška by bylo i rybaření 😅 Nadhodím to doma jako typ na nějaký víkend.

bara55
25. zář 2012

@katka1311 ja mam taky 83kg😢

danaho
25. zář 2012

@bara55
@katka1311
@evikj33 holky a kolik měříte. Já jsem prcek 1,63 m. Před zahájením první stimulace v lednu jsem měla 69 kg, pak když jsem otěhotněla jsem slezla na 60 kg a teď jsem na 64kg. Pořád mi to lítá. 😠

evikj33
25. zář 2012

@danaho ani se neptej 1,65 😝

bara55
25. zář 2012

@katka1311 @danaho holky praciam nadhernou to je pravda!!Zboznuju ji🙂 Delam sice na prodejne normalne bezne v mkramu (ne na Morave v sidlu jak ste kukali na webovky). Tam jsem sice byla na skoleni a je to nezapomenutelny zazitek!!!Vrele doporucuji vsem!!!!

kive76
25. zář 2012

@bara55 jejky já mám taky 83 kg..

bara55
25. zář 2012

@danaho hele ja mela vzdycky tak 68-70kg.V Anglii jsem nabrala na 77kg a ted po 2xstimulackach od kvetna mam 83kg....jsem na nervy.Merim 170cm ale vse mi leze jen do bricha a boku....takze sem 😢 jak berusks

kive76
25. zář 2012

@bara55 též závidím práci 🙂

danaho
25. zář 2012

@evikj33 no jo tak jsi kus baby,ale hlavně když slouží zdraví. A teď jsou nejdůležitější prckové. Tak to neřeš 😉 A pořád ti je špatně? Ale snad se to konečně zlomí a bude ti líp. 🙂

danaho
25. zář 2012

@bara55 já mám zase velkej zadek , tlustší stehna a kulatý kolena. A k tomu prsa po tátovi,takže jsem typická hruška 😀 😀 😀 Ale teď na to kašlem hlavně aby jsme zvládli všechno to kolem IVF a těhotenství. 🙂
V tý tvý práci by asi ze mě byl brzy alkoholik,pořád bych chtěla ochutnávat 😝

bara55
25. zář 2012

Holky prace je luxusni....no ten plat bohuzel stejny jako na pracaku minimum 😢 Takze ja zas jinym zavidim poradne ohodnocenou a zaplacenou praci !!!! 😒

kive76
25. zář 2012

@danaho souhlas , taky bych pořád ochutnávala 😀

danaho
25. zář 2012

@bara55 všude je něco,ale peníze jsou důležitý. Já to nemám v práci špatný,ale všechno mi stejně padne na hypotéku a půjčku za rekonstrukci. 😠
@kive76 na zdraví 😀 😀 😀 Mňam dal bych si sklenku. Mám tu jen kafe a mattonku 😠

evikj33
25. zář 2012

@danahojá měla po porodu malého kolem 72kg,ale jak mně začala haprovat štitka,přestala jsem kojit a začla jíst hormony(absence menstruace)tak to bylo jak na houpačce,nejvic jsem měla 98kg,pak konečně začli po 2letech řešit štitku,tak šla váha pomalu dolu a jak jsem jela s těma hormonama to moc sladit nešlo a po stimulce zas nahoru,měla jsem v rozmezí 3měsícu 2xIVF a nabrala jsem zas na 94kg,pak jak jsem otěhu šlo to dolu 89kg a ted to stojí.Já mám široké zada a ramena po Babičce,pas a boky skoro stejnej a to ostatní ani nestojí za řeč 😅 To víš že nadšená jsem z váhou nikdy nebyla,ale dle dr jsem dostala volbu-bud hubnout,nebo hormony a mimi-na hubnutí mám prej do smrti času dost,ale na mimi už ho moc nemám.Tak jsem se rozhodla.Nevolnosti mám hlavně poránu a pak během dne po jídle(skoro každém)nebo pálí žáha. 😝

bara55
25. zář 2012

@evikj33 no hele to s tou zahou si mi ted uplne pripomela moje stavy za posledni 3 dni.Nikdy v zivote jsem nevedela co to je paleni zahy a ted posledne 3dni hele uplne nemohu...i kdyz jdu spat,porad to citim jak mne pali a nemuzu usnout...zeby uz nejake signaly pozitivni???? 😨

danaho
25. zář 2012

@evikj33 tvůj doktor má uplnou pravdu. Mimi je důležitější a je dobře,že jsi se tak rozhodla. Rodina je základ. 😵 Takže kila teď všechny co jsme tady hodíme za hlavu 😉
Fuj žáha. To mě mrzí,že si to těhotenství nemůžeš užívat na plno. Ale snad se to sklidní. U Kamči jsi taky takhle trpěla?