IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

bara55
26. zář 2012

@dadakin no vidíš to...tak to je paráááda.Jen se obávam že na tvoji výšku,by ti byi asi hoooodně dlouhé 😖

katka1311
26. zář 2012

Ahoj zlatíčka 🙂
Jak se dnes máte???

kive76
26. zář 2012

@bara55 tak šatičky bych brala na listopad 🙂 ale spíš bych si je asi půjčila v půjčovně...kdyžtak prosím pošli do zprávy..fotečku a ceničku 🙂

dadakin
26. zář 2012

@bara55 to asi by byli dlouhý a já jsem stejně začala pokukovat po šatech černých 😀 přítel by byl v bílé mě se to strašně líbí pokud tu fotečku šatů najdu dám je sem změna je život a v bílé jsem už byla.

bara55
26. zář 2012

@kive76 dej mi mailik...a tam ti pošlu nejake fotečky ze svadby.Pošlu ti fotky z ruznych pohledu. Tyhle maj výhodu že jsou jako korzetové,takže se daji na šnurku vzadu stáhnout kdo kolik potřebuje jak v pase tak přes prsa a nádherně sedí!!! Přidám k tomu i všechny blbinky co k šatum a vlasům patří! (závoj,korunka štrasová,bíle kytičky-ozdoby do vlasu,rukavičky) 😉

bara55
26. zář 2012

@dadakin v černýýýých??? Neeeee neblázni...vážně??? To je hrozně smutná barva a přináši to neštestí 😢 😒 Nechceš si to ješte rozmyslet?? 😎

bara55
26. zář 2012

@katka1311 ahojky 😉 já si dnes ráno dělala testík...se mi zdá že tam vidim hooooodně ale hooooodně slabulilinkeho ducha 😒 Nebo ty oči mám tak napnuté až si ji domýšlím??? Uvidim za pár dní zda se mi to jen nedomýšlí ☹ Mám strach..

dadakin
26. zář 2012

@bara55 přeji ti aby z ducha byli postupně dálnice, a co se šatů týče miluju černou a nebo královsky modrou,minule jsem se vdávala v květnu taky se nemá 😕

kive76
26. zář 2012

holky, tak jsem byla dneska v motole platit za ten výkon ICSI...těch 2500 tisíce..ale čuměla jsem jak puk, nasraně... naúčtovali mi cyklus bez embryotransferu..za kterej jsem zaplatila 5000 kč...no ty snad upadly...a navíc pojistovna 555 jako samoplátce..tak doprčic pojistovna má iVF proplácet...a navíc neřeknu kdyby ten embryotransfer byl...ale já na něm vůbec nebyla...tak nechápu proč se platí za výkon na kterém jsem vůbec nebyla emoticon no děs...takže kdo ví ...sotva jsem měla na první../ jen pro představu byli jsme na odběru vajíček - ale bylo jen jedno vajíčko , a to se neoplodnilo, takže žád ný embryotransfer nebyl /

katka1311
26. zář 2012

@bara55 Tak ať dušík sílí a sílí 🙂

Berušky mám novinu: mám to černé na bílém.Objevily se spermijky 😀 .Není jich moc ale jsou,jsou tam.Jen ať jsou použitelné 🙂 .

evikj33
26. zář 2012

@katka1311 No huráááá Kači to je krásná novina moc držíme pěsti.Davča je určo taky štastnej 🙂 Tak Tfuj Tfuj Tfuj at se mršky pěkně mrskají a množí.

evikj33
26. zář 2012

@bara55 Tak Evíku šup testík do albíčka at juknem a držím pěsti at pěkně sílí-co jsem ti říkala i s dušíka muže bejt krásné miminko...věř

katuleb
26. zář 2012

@katka1311 supeeeeeeeer však jsem Ti to říkala, že tam budou kluci jedni.A kolik jich je??

evikj33
26. zář 2012

@kive76 Evi zdá se mně to nějaké divné já to měla u prvního IVF stejně dvě vaja jen jedno zralé a to se neoplodnilo-měli jsme taky psáno ICSI a nakonec jsem platila jen doplatek na léky a to ICSI nám nikdo neučtoval.Je to nějaké divné,nech si to pořádně objasnit,protože pokud to psali jako minimalku,nebo nativ,tak to platíš cele a pokus na pojištovnu by měl zustat nečerpany. 😕

katka1311
26. zář 2012

@evikj33 David je taky šťastný a byli jsme i na obídku.Jak jsem to tam viděla napsané,bylo to super 🙂
@katuleb Kači je jich 300 tis.na /ml nečekala jsem ani tolik.Čekala jsem jen pár bičíkovců 😀 Jsem moc šťastná.

danaho
26. zář 2012

Hezký večer všem
@katka1311 Kačenkoooooo 😅 😵 😵 mám ohromnou radost. Veliká gratulace. Jsem ráda,že se to k dobrému obrací. 😉
@bara55 doufám,že dušík bude sílit. Držím ti palce 😵

danaho
26. zář 2012

@dadakin hlavně když se budete cítit dobře a budete šťastní a je jedno co budete mít na sobě 😉 První svatbu jsem chtěla klasickou v bílém,ale teď už bych to tak neřešila 😉

kiwisek
27. zář 2012

@katka1311 super, tak clostík krásně zabírá! 🙂 🙂 🙂 moc se těšíme s Tebou. Už teda plánujete další pokus na listopad? 😉

kiwisek
27. zář 2012

@bara55 dušík tam je a určitě bude sílet!!! moc moc,držím palečky 😉 zkus ješte zítra udělat testík a porovnat je. kdy jdeš na krev, beruško?

kiwisek
27. zář 2012

pokochejte se naším miminečkem 😉 no klube se z něj pěknej rošťák 😉 😵 😵

bara55
27. zář 2012

@katka1311 juuuu tak to je super zprava!! Tak to gratuluji!! 😀

bara55
27. zář 2012

Ahoj holky...tak testik jsem si delala i dnes rano a co myslite ze tam mam??? jenom jednu / 😢 😢 😢 😢 Ja jsem tak nestastna..ja to asi nedam ☹ Lezim v pelechu a spinim,nebo spis z krvacim furt vice a vice....takze se dostavuje asi mrcha 😢 Ja tomu tentokrat tak verila 😒

bara55
27. zář 2012

@kiwisek teda ten je krasnouckej !!!! Mazlicek !! 😀

bara55
27. zář 2012

@kiwisek no na krev bych mela jit ve stredu...ale uz asi ani nepujdu kdyz se dostavi mrcha ☹

kiwisek
27. zář 2012

@bara55 Eviku, ale ona se nedostaví! 😉

danaho
27. zář 2012

@kiwisek Ahojky, no ten je úžasnej. 😅 Jakže se jmenuje?

danaho
27. zář 2012

@bara55 Evi to mě moc mrzí. Posílám viruální objetí. Ale třeba se ještě druhá / objeví.A když ne,tak to zvládneš ,neboj. A budeš bojovat dál,stejně jako my všechny tady. Jsme s tebou 😉

kiwisek
27. zář 2012

@danaho Jessie 😉 a tchýně mu říká František 😀

danaho
27. zář 2012

@kiwisek jo už si vzpomínám,psala jsi to. Ta moje hlava 😀 František je taky dobrý 😀 😀 Je to miláček. Díky němu se dáš do pohody 😉

bara55
27. zář 2012

@kiwisek ja si to nemyslim 😢