IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

dadakin
3. říj 2012

Ahojky kočenyky, rozhodla jsem se že to risknu a nechám si zavést 2 embrya.Co vy na to?????

skifarka
3. říj 2012

Ahoj holky, do p.....!!!!! Pardon, teď jsem měla už pěkný odstavec napsaný a zmizlo mně to. Tak znovu.
Z jakého důvodu to tady chcete uzavřít? Stalo se něco, co nevím? Zdálo se mně to tady na diskusi moc fajn. Jste milé, vždy ochotný pomoci radou a podporou. Teď jsem to tady flákala, ale polepším se. 🙂 🙂 🙂
@katka 1311 Ti chlapi jsou z jiné planety, to je jasný. Ale oni mají stejné nervy jako my. Akorát, že oni jsou zakuklenější a moc toho nedávají najevo. Takže člověk ty jejich pocity tak snadno "nerozklíčuje". Chlapi si to nosí v sobě. Když to my ženský jsme čitelnější. Takovou mám zkušenost. I já a přítel máme za ty dlouhé roky čekání strašně nervy "na pochodu". Jednou cítím nepochopení, pak je mně něco líto, pak mám vztek na něj.... Vidíš, jak Ti to krásně řekl a ještě Tě pozval na oběd. No, co si víc přát 😉 😉 Kdy Tě čeká další IVF? Říjen, listopad?
@danaho Ahoj Danuško, tak já v podstatě čekám až se mně vrátí gynekolog z rekonvalescence po operaci srdce. takže se to "pěkně" zdržuje 😒 😒 . Navíc ještě před operací mě poslal znovu na vyšetř. NKT buněk. Proč to nevím, jelikož se mně to nemění. Beru kortikoidy-Medrol a "kynu" a "kynu". Výsledky budu mít až v listopadu, tak se z října přeobjednám na listopad. Nejdřív půjdu tedy na KET v listopadu. Danuško, co je vlastně potřeba za ev. léky na KET. Jenom myslím Estrofem na děložní sliznici? Beru pořád vit.E, Selzink, koenzym Q 10 a Femibion. Myslíš, že to můžu pořád brát i před KETem? Kdy jdeš ty na KET? Ty máš pěknou zásobu v "úschově", takže nebudeš určitě se muset trápit už hormonama. Jak bylo na té chalupě, kterou jste měli pronajatou? Já hory miluju, víc než moře. Mám blbou kůži, světlou. Tak moře je u mě "o přežití" 😀 😀 😀 .
Pa.

katka1311
4. říj 2012

@skifarka ahoj zlato 🙂 ty to pěkně flákáš!!!! 😠 😀
IVF bych chtěla začít 31.10.jak mám dostat MS ale vše se dovím na konzultaci.
No já bych byla pro uzavření,páč tady na koníku je spousta lidí a nevíme ani kdo nám čte diskusi.A někdy se tady bavíme hodně otevřeně.
Budeme tam všechny co tady jsme ale musí to uzavřít Sašenka 🙂

dadakin
4. říj 2012

Ahojky kočky moje jak se máme????? Já jdu zítra trhat v 9 hod ráno zoubek osmčku fakt paráda už se nemůžu dočkat 😠

evikj33
4. říj 2012

@dadakin Ty máš ještě sněhuláčky,nebo mně uteklo IVF? 😕 Za mně klidně do dvou jdi,však už jsi velká holka co už něco zvládla,tak proč né třeba dojčátka 😉

evikj33
4. říj 2012

Jinak zdravím ženy 🙂 a @sal80 Na nás taky nějak rdí doufám jen že si užívá Toma a malou slečnu a je vše Ok. @skifarka Ani nevíš jak ti s tím dop...rozumím,mně už se to taky párkrat stalo a zrovna když to bylo na román 😉 Tak třeba si nadělíte malého ježíška 🙂

dadakin
4. říj 2012

@evikj33 Neuniklo ti nic eviku sněhuláčky nemám chystám se na další minimálku a přemýšlím kolik nechat dát tentokrát?????Jestli ukecat doktora páč po 3 Sc se jim to nelíbí dvojčata.

evikj33
4. říj 2012

@dadakin Jo tak ty jsi po sekcích,tak to je asi jiná,ale zas je to už celkem dlouho ne a měla jsi komplikované hojení.. No asi bych to s dr.probrala šance že zustanou dvě tam pořád je 😕

dadakin
4. říj 2012

@evikj33 no malá má 4,5 roku hojení bylo vždy v poho žádné komplikace,ale kdyby byli dvě tak asi by bylo těhu rizikový a asi by byl aji ležink že??????

katka1311
4. říj 2012

@evikj33 sašenka je mimo domov.Dnes jsem s ní mluvila.Má se dobře a zítra se vrací domů,tak na nás koukne 🙂

bara55
4. říj 2012

ahoj holky...tak uz jsem byla na krvi a je to jasne.Jsem cista,takz 2IVF neuspesne.....chjooo jak ja jsem z toho spat.a ☹((((Vubec nevim jak dal??Co mam zkouset dal....☹Preji Vam hezky den...

bara55
4. říj 2012

@katka1311 Moc ti drzim palecky aby se ti to podarilo!!!!!

danaho
5. říj 2012

Dobré ránko všem 🙂
@skifarka ahojky, teda taky tě musím pokárat za absenci 😀 Neboj jak Kačenka navrhla to uzavření diskuze tak to se jen zamkne a budeme mít do ní přístup jen my co tu povídáme. Takže můžeme být víc osobnější. Na té chalupě v Semilech jsme se měli skvěle. 14 dní pohody u lesa jen my dva 😀 Přečetla jsem 3 knihy a houbařili jsme. Taky jsem světlí typ a moře mi stačí jednou za x let.Teď jsme měli u sebe měsíc mamku,protože dělala rekonstrukci. Zítra ji stěhujeme zpět a já bych mohla jet zase na dovču abych se zrelaxovala 😀 MS bych měla dostat kolem 10.10 to začnu jíst ten Estrofem a k tomu budu užívat Medrol,Pentomer a listovku jako při IVF. Takže koncem října by mohl proběhnou KET 😕 A ty listopad, Takže budeme čekat spolu. 😉
@bara55 to mě moc mrzí zlatíčko.Objednala jsi se na konzultaci do CAR co dál? Určitě s Mudr. vymyslíte nějaký další postup.
@dadakin ve tvém případě 2 emrya 😅 Co když to budou dvojky? Já bych asi zůstala u jednoho,ale zase u 2 máš větší šanci. hodně to zvaž 😉

katka1311
5. říj 2012

Dobré ráno všem 🙂
@bara55 Děkuji,těším se na další pokus ale i strašně bojím 😒 .No a jak u tebe dál?Jaké vyšetření máš udělané?
@danaho Danuš,mamka byla u vás měsíc???Já svoji mámu miluji moc,je skvělá ale ani s ní bych to nedala měsíc 😅 .Chtěla jsem ať přijede,když mám nemocenskou a mamka že nemá teď moc peněz že už šetří na Vánoce.No hlavně že mi včera volala a koupila mi bundu na podzim(má dobrý vkus) 🙂 a že kdy si pro ní přijedu???Chytré 😀 .
A nemyslete že takhle brzy vstávám jak mám nemocenskou,ale musím vždy ráno na rehabky 😠 .

danaho
5. říj 2012

@katka1311 No jo byla u nás měsíc. 😀 Rekonstrovala koupelnu a kuchyň. Takže tam nemohla bydlet.Týden jsme byli ještě na dovolený a 3 týdny spolu doma.Naštěstí jsme se potkávali většinou až večer když jsme přišli z práce. Mamku mám taky ráda,ale myslím že je nejvyšší čas aby se vrátila domů 😝
A tvoje mamka bydlí někde daleko od vás? A kdy si pro bundu pojedeš? 😀

katka1311
5. říj 2012

@danaho Danuš,rodiče mám na Slovensku.Jezdím tam jednou za 3-4 měs.Tak doufám,že se ještě dostanu,páč bundičku chcííííí 😀

danaho
5. říj 2012

@katka1311 no jo vlastně,vždy´ vím. Ach ta moje hlava děravá 😀 Pro bundičku bych taky musela jet o tom žádná 😀 😀

katuleb
5. říj 2012

@katka1311 Kači super zprávičky a určo to ted klapne neboj 😉
@danaho tak už se Ti to též blíží a tak držím palečky 🙂
@dadakin chápu to a tež pujdem do dvou asi ,at to prostě pojistíme,jen ještě musim čekat

Jinak děvčátka moje, jak jistě víte tak beru už skoro dva měsíce ten prednison a máme gum sex kuli imunitě atd...
a copak myslíte,že se nám stalo????No jistě kdo tipoval,že kondom praskl tak má pravdu 😒 ,připadala jsem si jak puberťák-průůůůůser praskla guma 😀 😀 ,takže jsem přišla opět do styku s manželovými mrškami....tak ted nevím snad to nezapříčinilo,že se nám prodlouží léčba... ☹ jsme z toho špatní,ale zse ještě nějakou dobu to budu brát tak snad to bude ok,ale moc povzbuzující to nebylo.....

Co se týká uzamčení asi by mi to nevadilo,vzhledem k tomu co si tu píšeme,jako ted já například.... 😲
Ale je to na Vás,nejsem proti....

@evikj33 Jinak všem ostaním moc moc štěstíčka....
@skifarka Jinak všem ostaním moc moc štěstíčka....
@bara55 mrzí mě to moc a držím palečky na další pokus a přeju dost síly,ale ono to vyjde uvidíš... 😉

katka1311
5. říj 2012

@katuleb No Kači,to muselo být hodně divoké 😀 To se nám ještě nestalo 😀 .Co v práci?Do kdy máš ještě léčbu?

katuleb
5. říj 2012

@katka1311 tak nevím divočina ani ne nevim co asi vada materiálu nebo špatný postup použití netušim 😀,léčba je do 22.10 to jedem na kontrolu pak měsíc než budou výsledky a mysíl si že dokud nepujdem na ivf tak asi budu stejně na prednisonu dál,pochybuju že by mi to vysadili,a vzhledem k tomu že to nepujde púřes vánoce tak nakonec to budu přeléčovat asi 5 měsícu místo 3 ,netušim jak to je když budou výsledky ok a my musíme stejně na ivf až v lednu???? no v práci to kupodivu jde jen se nesmím podřeknout kuli léčení atd....takže nic moc,ráda bych to s někým probrala,ale nevěřím jim bohužel ☹

bara55
5. říj 2012

@danaho jj jdu na kontrolu 22.10. ale upřimne nevim co dal a nejak ani ted nemam chut jit zase do dalšího IVF 😒 Přibrala jsem ted po tech 2IVF a citim se jak "vorvan" 😝

bara55
5. říj 2012

@katka1311 Kačí ty si slovenka?? Odkud maš rodiče??

bara55
5. říj 2012

@katuleb Kačko kam jezdíš do CARU ??

katka1311
5. říj 2012

@bara55 ano Slovenka 🙂 .Jak jsem tady začala přispívat tak jsem se holkám hned omlouvala za svoji češtinu 😀 .Ružomberok směr Tatry 😉,kousek Bešeňová nevím jestli to tam znáš?

katka1311
5. říj 2012

@bara55 Doufám Kači že nebude vadit když odpovím za tebe 😉 .Kačka chodí do FN Olomouc,já tam chodila taky pak jsem přešla do Reprofitu.

sal80
autor
6. říj 2012

Ahoj krasavičky moje 😉 Tak jsem se vám vrátila....i s klokanem v kapse 😀

katuleb
6. říj 2012

@sal80 ahoj zdravím Tě i s klokanem 😀 😝

sal80
autor
6. říj 2012

@katuleb Díky 😀 Jak se mi máš? 😉

bara55
6. říj 2012

@katka1311 haaaa Bešenová??? Tak to se máš docela ne?? Si tam chodiš vegetit do ty nádhery co tam v Bešenový mate že?? 😀 😲

katka1311
6. říj 2012

@bara55 Já si Běšeňovú pamatuji jak tam byla jen jáma s termálem,pak tam udělali takovou jakoby nádrž a pak už z toho byli bazény a tobogány.A teď je to tam tak luxusní,že ani moje peněženka na to nestačí 😀 .A ještě kousek dál je Tatralandie.