IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katka1311
13. říj 2012

Jinak zlatíčka nevíte jak to je s nemocenskou?Když teď má nemocenskou vystavenou na záda a pak by ji hned chtěla přetáhnout do CAR a bude tam změna diagnozy 😒 .Je to jako zas nová nemocenská?Nevíte???

hydrangea
13. říj 2012

@katuleb no jasne, že ešte máme čas na trošku nádeje 🙂 švagrová brala prednison viac než rok, ale váhu mala stále modelkovskú. ja si pripadám ako velryba a hlavne mi treba väčšie oblečenie a to už si pripadám ako v oddelení s vozovými plachtami, človeka to potom ani nebaví kupovať. ale do najbližšieho pokusu si urobím trošku cvičebnýprogram a budem sa snažiť nezožrať všetko, na čo mám chuť a dosah. som sa tešila, že na mne bude tehotenstvo aspoň rýchlejšie vidno, teraz je to len dojedu. zdá sa, že ste tu už pekne zohratá parta 🙂

kiwisek
13. říj 2012

@katka1311 Kati, super zprávička! teď to vyjde, cítím to v kostech 😉
@danaho beruško, to je super, za chvilku máš u sebe bublinku, nebo dvě? 😉

kiwisek
13. říj 2012

@katka1311 @danaho @sal80 @katuleb jinak, zlatíčka, co se týče srazíku v Praze, jsem jednoznačne PRO 😉 teda, jestli mě tam chcete taky 😀

kiwisek
13. říj 2012

@hydrangea ahojky, dievcata tu mi velmi pomohli... su skoro ako moja rodina 😵 casto dokonca aj viac... vitaj medzi nami a dufam, ze uz nas caka viac statstia ako doteraz.... 😖

kiwisek
13. říj 2012

jěště info, co a jak u nás... važovali jsme 3. pokus (poslední) v listopadu, ale manžel měl zánět... tak jsme šli ještě 1x na imunologii - párovou + manžel celkovou... tak u mě OK, no manželovi zjistili poruchu protilátkové imunity, která se nejspíše podílí na opakovaných chronicky probíhajících infekcích... takže v ut. se jdeme domluvit,co a jak dál... ale nejsíš to bude na dlouho 😔 😕 🤐 😖 ☹

kiwisek
13. říj 2012

@bara55 kdepak Tě máme, beruško? 😕 v pátek jsem byla na kontrolní UZT u dr. Jaržembovské, jestli nemám opět anovulaci, ale naštěstí to bylo OK. 14 DC a řekla, že už mám po...tak snad to bude i dál OK. a ty, jak se cítíš?

sal80
autor
13. říj 2012

@katka1311 Tak to je šikulka, dát takový dárek je úžasné 🙂 S tou PN nevím, ale doktoři Ti poradí. Možná ani nebude změna dg nutná, ale fakt nevím... Kdyby Ti jednu ukončili a druhou dali, tak aby jsi zase nebyla ty tři dny doma zadarmo ☹
@hydrangea Neřeš váhu, půjde to samo dolů až vysadíš Prednison. Zadržuje totiž vodu a vzbuzuje chuť k jídlu 😒 Zase bude dobře a Ty budeš kulatit jen z úplně jiného důvodu 😉 😵
@kiwisek Musíme si to rozmyslet, ale myslím, že Tě na případném srazu sneseme 😀 😝

evikj33
13. říj 2012

@katka1311 Kači jen nakukuju a já měla PN ku od obvodní v lednu a pak si ji přebral Car,nic jsem neměnila ani neukončovala,jen jsem dostala všechny lístky od své obvodní a předala je v Car.myslím že diagnoza je jen natom kterej máš ty jako kontrolní(žluty) a tam to muže dr.přepsat Jen tvá dr.napíše zprávu že tě předává do péče k dr......jmeno,adresu atd...a to posílá jako oznámení na socku(zda tam píše i diagnozu,její změnu nevím,ale myslím že ne) 😉

katka1311
13. říj 2012

@evikj33 pusinku zlato ti posílám. To jsem potřebovala napsat 😀 Moje dr.ví že řešíme IVF,tak snad to bude v pohodě 🙂
@sal80 jj byla šikovná a jak mu to dala kolem krku a dala diplom a řekla: to je pro tebe tatínku 🙂 bylo to moc hezké 🙂
@kiwisek odkud jsi zlato?Jak daleko to máš do Prahy???

Já vás chci všechny poznat 😝

kiwisek
14. říj 2012

@katka1311 bydlíme teď na Kladně, takže do Prahy to mám kousek 🙂)) moooooc se na vás těším, no měli bychom myslet rychle, aby to stihla i Saška 😉

bara55
15. říj 2012

@kiwisek no jeeejda, už je po mně schánka??? To je krásny si přečíst že jsem tu chyběla 😉 Takže už jsi byla u Jaržembovský?? A jak si s ni spokojená??

bara55
15. říj 2012

Ahoj děfčátka moje...jsem to já ale flákač 😠 tak dlouho se tu neukázat..musím si všechno dočíst co se tu událo noveho za tu dobu.Chysta se tu nějaká IVF-párty v Praze?? 😝 Tak to já se chci taky zučastnit..jestli teda mohu 😕

bara55
15. říj 2012

@kiwisek já jsem nabrala taky dost..7 kilíček..ale všechno mi leze jen do břicha a boku...tak vypadam jak beruška 😒

bara55
15. říj 2012

@katka1311 já chci taky všechny poznaaaaaat 😀

bara55
15. říj 2012

@danaho @sal80 holky kdy mate KET??? At na Vás myslíííím a držím všechny palečky??!!! 😲

sal80
autor
15. říj 2012

@bara55 Já KET nemám, ale v lednu bych měla mít porod 😀 Ne-li dřív, páč je, děvčátko, pěkně rostlé 🙂

danaho
15. říj 2012

Ahojky holky, co je nového? Kdy se teda sejdeme,dy jsme všechny pro ?😵
@bara55 Ahoj,no kdepak jsi se nám toulala? 😅 za týden v pondělí jdu na UTZ a tam mi řeknou kdy by měl být KET.
@sal80 my jdeme spolu na KET ? 😀 😀
@kiwisek záleží kolik se mi rozmrazí bublinek 1-2??? 😅 Beru cokoliv,hlavně ať to je. 😉

sal80
autor
15. říj 2012

@danaho Klidně tam s Tebou skočím 😀 😉

danaho
15. říj 2012

@sal80 jééé to by bylo fajn. Tak se domluvíme jo? 😀

sal80
autor
15. říj 2012

@danaho Jasně 😀 S Tebou na konec světa 😉 Klíďo i na KET 🙂

danaho
15. říj 2012

@sal80 jestli tě pustí tvůj klokánek 😀 Ty než se sem dokodrcáš,tak bude Růža venku a já si ani nepohladím bříško 😉

sal80
autor
15. říj 2012

@danaho Tak mi pojedeš naproti, jo? 😀

danaho
15. říj 2012

@sal80 jasně a nebo se sejdeme v tý Praze a se zbytkem bandy. Kde jsou? Ony snad ty holky spinkaj bo co? 😕

sal80
autor
15. říj 2012

@danaho Asi je zmohlo to pondělí spolu s tou zimou 🙂 Víš jak je to s námi...nejsilnější kusy 😀 😀

danaho
15. říj 2012

@sal80 Holka a nelekly se nás? To víš když nám dvěma hrabe,tak to stojí za to 😀 😀

sal80
autor
15. říj 2012

@danaho No....snad ne 😀 Myslím, že jim hrabe podobně, jen se to stydí přiznat 😀 To my už k přiznání pravé tváře došly 😀

danaho
15. říj 2012

@sal80 taky jestli jsi si všimla tu už krom nás dvou nikdo není 😀 😀 Já myslím že spinkají a zítra sem zase přijdou. Určitě by jsme jim moc chyběly 😅

sal80
autor
15. říj 2012

@danaho Kdepak....jsou tu 😀 Jen se zatajeným dechem, a nehorázným obdivem k nám dvěma, čtou 😀 😀 😀

danaho
15. říj 2012

@sal80 tak jim něco zazpíváme,ne? 😀