IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

sal80
autor
15. říj 2012

@danaho Na srazu? 😀 😀 😀 😨

danaho
15. říj 2012

@sal80 já myslela teď ,ale to by neocenily naše tóny. Takže na srazu 😵 Tak jsem zvědavá kolik jich teď přijede. 😝

sal80
autor
15. říj 2012

@danaho Já joooooo 😀 😀 😀 Já tam budu 🙂 A zpívat budu s láskou 😀 Jim to bude jednou...budou opité naším charisma 😀

bara55
16. říj 2012

@sal80 saško promin...já se chtěla zeptat kiwíska zda nemá KET a dala jsem tam tebe ☹

bara55
16. říj 2012

@danaho to je jrozný s Vámi...bud jste tu brzy nebo pozdě..kdo se má trefit kdy tu někdo je??? Asi si dohodneme směny dle času kdo se sem kdy dostaví 😉 😀

bara55
16. říj 2012

@danaho to víte děvčata že ste mi chyběli 😝 Zrovna jsem si dělala manželské večerní povinnosti a myslela jsem u toho na Vás 😀 😝

bara55
16. říj 2012

Tak jaký termínek Vám vyhovuje na sraz a kde??

sal80
autor
16. říj 2012

@bara55 Mně to nevadí, že jsi se popletla....nic se nestalo, tak se neomlouvej 😉 Jen jsem Tě zlobila 😀
Je od Tebe moc milé, že na nás myslíš u sexu, to my s @danaho už raději ani nesexujeme, páč já říkám Tomivi Danuš a Danča Vénovi Sašenko 😀 😀 😀 😀 😝

bara55
16. říj 2012

@sal80 tak to ještě není to nejhorší...horší by bylo kdyby ste svým polovičkám řekli jiné MUŽSKÉ jméno 😲 😀

sal80
autor
16. říj 2012

@bara55 😀 😀 😀 😀 😀

danaho
16. říj 2012

Ahojky, kde všichni jstéééé?
@sal80 já už Vaškovi říkám Sašenko i na nákupu 😀
@bara55 no jo nás trefit,to je nad lidské síly. Já taky nikdy nevím kdy se sem dostanu. 🙂 Tak kdy dáme ten srazík? 😉

sal80
autor
16. říj 2012

@danaho Já jsem tu, ale žehlím 🙂 Tak to musí být Venda určitě přešťasten 😀 😀 😀
Sraz nechám na vás, myslím termín. Jen nemůžu teď...poslední víkend v říjnu, to jsem na SK. Co koncem listopadu? 🙂 Aby bylo i po naplnění účtů 😅

danaho
16. říj 2012

@sal80 já jsem dneska přišla z práce až v 19.30h. Měli jsme poradu a nějak se to protáhlo. Jsem k.o. Dala jsem sprchu a přemýšlím,že si půjdu lehnout. Venda už si zvyknul 😀
Já můžu soboty,ale ne 3.11. Pak je mi to asi jedno 🙂

katuleb
16. říj 2012

Ahoj holky jsem tu též ale byl pracovní víkend tak nebyl čas,prominte....a pondělí tak nějak zařizovací a dnes manžel pokládá novou podlahu a tak mám velice duležitou roli - musim radit 😉 bez toho to nejde...... 😅
Ale mám radost,že jsme si udělali radost a že manžel má radost ,že jsem mu udělala radost.....bože co to plácám?? 😎 😀 😅 no prostě se nám podlaha moc moc líbí....holky pokud hodíte termín zkusím pokud nebudu v práci... 😒
jinak ted dva dny v práci a pak tradá za rodiči do Pardubic a v pondělí kontroal imuna v Praze.... 😒 ted jsem o tom s manžou mluvila a je kuli té minulé nehodě (jak nám to prasklo),dost rozhozený ,bojí se že se to celé pokazilo a o sexu nechce ani slyšet 😲 ach joooo...taky mi to vrtá hlavou,.....ale jednou to snad nebude tak zlé......

sal80
autor
16. říj 2012

@danaho Ty Tvé porady znám 😀 Jsou mokré a Ty z nich vždy odcházíš buď ovíněná a nebo orádlerovaná 😀 😝 První víkend v listopadu taky nemůžu, páč to jsme ještě na SK.

danaho
16. říj 2012

@sal80 no to fakt nehrozí. Tohl byla hnusná porada a nedali mi ani vodu 😠 A já už dávno nepiju. A Rádlera už vůbec ne. Já totiž pila Staropramen grep cool. Ale teď už ani to ne. 😝

sal80
autor
16. říj 2012

@danaho No to jsou ale šmejdi proradní 😖 Mi uschneš 😝 Vocucal Tě Véna na prvního máje? 😀

danaho
16. říj 2012

@sal80 já ti ani nevím,ale asi jo. o vlastně u jeho ségry mi dal pusu u kompostu. tam jedině byl rozkvetlý strom 😀 Neboj neuschnu. Jsou i jiný tekutiny - voda,voda a zase voda. 😨

danaho
16. říj 2012

@katuleb Ahojky, to jsem ráda,že jsi rá da a že manžel je rád a všichni jste rádi 😀 😀 V pondělí ti držím na imuno palce. Manžel se tam vyklidní, určitě to nic hrozného neznamenalo. 🙂
Tak napiš jak nebudeš v práci a zkusíme stanovit termín aby se ti hodil 🙂

sal80
autor
16. říj 2012

Soukromí je na: IVF po několikáté...a jdeme dál... 😉 Kdyby jste tam některá z našich nebyla, tak napište 🙂

danaho
16. říj 2012

@sal80 já už jsem tam 😅

sal80
autor
16. říj 2012

@danaho Copak Ty 😀

bara55
16. říj 2012

Holky ja delam kratky a dlouhy tyden.To znamena ze kdyz to planujete o vikendu tak mam kazdy druhy volnaska.A tento tyden ho mam pracovni.

bara55
16. říj 2012

@sal80 Sasi kdy se vracis ty ze SR???

zezizu
18. říj 2012

ahojky holky, tak jsem sem po dlouhé době zavítala a koukám, co je tu nových dušiček, ale dočítat vás asi nebudu, to by bylo maso. jinak jsme se dozvěděli, že čekáme holčičku, tak uvidíme. jestli nám ji potvrdí i 3. dr na 3D utz 29.10.. tak už tomu budeme věřit a nakupovat něco i do růžova 🙂 všem posílám hodně energie a psychické podpory do dalšího boje. Vím, jak je to náročné a vysilující, ale příroda je mocná čarodějka, to se ukázalo u nás.

kive76
18. říj 2012

@zezizu blahopřeji k holčičce 🙂

kive76
18. říj 2012

@bara55 jsi mi neposlala ty fotečky...

zezizu
18. říj 2012

@kive76 moc děkuji, však se teď už taky dočkáš 🙂 moc držím palečky!!!

danaho
18. říj 2012

@zezizu ahojky 😵 moc gratuluji k holčičce. Jak se bude jmenovat? Hrozně to letí, já se chystám na KET,tak snad se na mě konečně usměje štěstí 😉

bara55
19. říj 2012

@kive76 aaaa do prd.....já na to zapoměla...jsem v práci ale jdu na to hned..Jakmile neco neudělám hned tak se mi to vykouří z hlavy...jdu ti poslat fotky mailem co mám v mailu nějaké ze svadby..PROMIN MI TO 😢 😕