IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

kive76
19. říj 2012

@bara55 nic se neděje v pohodě, já jen, že jsem si říkala, že mi třeba blbne mail, že mi od tebe nic nepřišlo

bara55
19. říj 2012

@kive76 neblbne ti mail...už ti tam určite neco přišlo 😉 😕

katka1311
19. říj 2012

Ahoj holky 🙂
Jak tady pokračujete?

dadakin
23. říj 2012

asi bez nás nepokračují 😕

evikj33
23. říj 2012

@dadakin Jj je cu nějak neživo 😅 Jak jsi daleko s červenou kámoškou a počtama kdy nato vlítnete? @ 😅 katka1311 a co u vás Kači už jedete pro plan na stimulku? @danaho co ty kdy máš UTZ na peřinku?

dadakin
23. říj 2012

@evikj33 ahojky červenou mám od včera ale ještě počkám ted si pořizuju štěnátko tak za měsíc že bych to zkusila???,

evikj33
23. říj 2012

@dadakin Tak to jo mateřsky se naladíš a pak to pujde samo.Co budete mít za psí mimi?

dadakin
23. říj 2012

zase italáček chrtíček po 11letech nás minulou středu opustila Cindynka

evikj33
23. říj 2012

@dadakin Tak to mne mrzí je to člen rodiny ☹ .Jinak se mně toto plemeno taky moc zamlouvalo,akorát dost rychle běhají 😎 Kamarádka měla trpasličího a byl super-taky uměl pěkně krást jídlo,jak se nedívala a byla snim hrozná prča 🙂

katka1311
23. říj 2012

@evikj33 Evi 🙂 já se ptala na tebe ve vedlejší diskusi.Jsem ráda že tě vidím,jak se ti daří???

katka1311
23. říj 2012

@evikj33 plánek se stimulkou už mám doma 😉 i injekce.

danaho
23. říj 2012

@evikj33 Ahojky Evi,já jsem teď pracovně v jenom kole,tak sem moc nestíhám chodit. V pondělí jsem byla na UTZ a sliznice je prý pěkná a na pondělí 29.10. je plánovaný KET.Doufám,že bojovníčci zvládnou rozmražení. A jakpak se daří tobě?Co nového? 🙂

evikj33
23. říj 2012

@katka1311 @danaho Ahoj ženy tak to je super už je to vše zarohem 🙂 Já jdu na kontrolu 30.10.(Danuš tak to ty už budeš mít jednu noc sněhulky v bříšku 🙂 spolu s testem na těhu cukr 😝 +poradna jinak malej je trochu marod tak je doma, a pěkně zlobí.Já už pěkně funím pupendo roste váha zatím drží se shozenejch 5od začátku mám nahoře 1kg.Děti pěkně řádí,takže se asi hodnejch a spavejch miminek nedočkám a budou to stejní čertíci jako byl Kamka 😅 Kači nezapomen hlásit začátek at mužem mačkat pěsti a začít prskat bacil 😀 Doufám že ruce i záda už jsou jakž takž Ok

ivapo
23. říj 2012

@evikj33 někdo 1 kilo naho re .. Někdo pres10 kg 😒 Jak to děláš?

evikj33
24. říj 2012

@ivapo Hlavně klid já měla mega startovací váhu-tak asi proto to ted stojí,navíc ještě pořád občes blinkam,palí mně žáha a je mně zle(takže není oco stát 😝 )

ivapo
24. říj 2012

@evikj33 porád něco viď.. Ted semi to nějak vlece.... Leden ještě daleo 😒 😒 😉

evikj33
24. říj 2012

@ivapo Než se nadějem jsou vánoce a termín zarohem,mně se právě zdá že to nějak letí,už pomalu sháním dárky a uvažuju co a jak .Taky jsou přednáma nějaké oslavy,tak to sletí hlavně at jsem do ledna 3v1 a pokud možno v poho doma. 🙂

ivapo
24. říj 2012

@evikj33 u nás jsou v zime take same oslavy... Ňo Jo darky.. S tím břichem uz abych něco sháněla.. Ale nebudu to přehánět.. 😀

katka1311
24. říj 2012

@evikj33 jasně že ti to napíšu 😉
@ivapo a můžete mě obě poprskat bacilkama 🙂

ivapo
24. říj 2012

@katka1311 prsk prrrrrrsk..prrrrrrrrskkkkkkkkkk 😀 😉 🙂

kive76
24. říj 2012

@katka1311 já ted čekám na menzes , asi o víkend...a druhý den menzes píchám injekce na 2. IVF..

skifarka
24. říj 2012

Panebože, už jsem měla napsaný odstavec a zmizelo mně to, ach jo. Tak znovu 😠 😠 😠
Ahoj holky, flákám to tady, ale mám práce nad hlavu, chodím pozdě domů, pak venčení pejska, někdy nákup. Ted jsem měla od pá do ne bráchovy děti / 3 a 6 let/. Brácha na konferenci/ má firmu na pořádání lékařských kongresů, vydává lékařské listy..., je to příšerný workholik a švagrová byla v Jablonci za vážně nemocným tátou. V sobotu chodíme s "Raslíkem" / Jack Rusell.../ na cvičák. Chceme, aby byla vychovaná a poslušná, ale je to s ní fakt nářez. Učíme ji lehni, sedni, zůstan, k noze, ale je to "dubová palice", jako všichni teriéři, takže si postaví hlavu, že zrovna se jí nechce a neudělá to. Ten náš pejsek je fakt magor, teda magorka. Běhá doma po obýváku 1 h. za PET lahví a udělá takový rámus, že neslyšíme vlastního slova. Pokud nemá každý den 2-3 h. intenzivní pohyb, tak večer zlobí. Takže jediné řešení je totálně "psisko" zničit fyzicky a pak večer padne. Moc toho času nezbývá.
Holky chystáte srazík? Postřehla jsem dobře, že ho chcete udělat v Praze? Hlásím se, jestli budete mít yájem mě poznat. Jsem z Prahy, no problem. Až uvidíte, že se blíží kytovec jménem vorvan / beru už rok kortikoidy, tak jsem poněkud přifouklá/, tak jsem to já Kačenka v celé své kráse. Je mně jedno, jestli to bude so nebo ne.
@zezizu Také gratuluji k holčičce.
@danaho + @sal80 Holky, strašně se mně líbí ty vaše slovní přestřelky 😀 😀 😀. Jste třeskutě vtipný 😉. S Vámi se ty mužský nebudou nikdy nudit 😉.
@danaho Jak pokračuješ? Jo, už to čtu. Ty jo, ty už jdeš ted v pondělí na KET? Já stále čekám až se mně vrátí gynekolog po operaci srdce, ach jo. Mám se objednat po 29.10.. Ale objednám se až po 8.11., protože to máme konzultaci nad mými krevními výsledky a pak snad nás taky čeká KET. Ale máme jenom 1 v mrazáčku. Dáš si vložit 1 nebo 2? Tak dej vědět, jak se cítíš😉 😉 Vidím, že si taky pěkně vytížená.
@dadakin To je mně moc líto, že Vám umřel pejsek. Máme 2 kočičky, pejska, morče. Vždycky je to člen rodiny a to je smutný. Ale budete mít štěnátko, tak to je radost.
@kive76 Tak držím palce, At dobře nastimulujete a šup 1-2 kousky do bříška 😉.
@ katka1311 Co ty děvče? Už je manžel v pořádku? Tak koukám, že ty už budeš začínat se stimulkou? Cím budeš stimulovat, jestli se mohu zeptat? Tak napiš až začneš. Budeme všechny držet palce i na nohou.
@evikj33 Ježíš, ty už sháníš dárky? Ty jsi nějaká moc vzorná 😉 😉. Jsem na toto strašná, ale letos jsem si dala závazek, že se polepším. A nebudu běhat po Praze, jak "potrefená lan" na poslední chvíli. To ti to, ale letí to těhulení.
Pa

dadakin
25. říj 2012

@skifarka no byl to člen rodiny,taky máme morče,kočku a ted 3 kotata no nad hlavu ale na štěnátko se těšíme. 😉

sal80
autor
25. říj 2012

@skifarka 😀 😀 😀

Kde se všechny touláte???? 😨 😨 😨 😨

17217
27. říj 2012

ahoj holky, nemáte některá gonal? díky, koupila bych, nutně potřebuji

17217
27. říj 2012

nebo merional...díky

evikj33
28. říj 2012

Zdaravím všechny tulačky 🙂 @danaho Ty se Danuško na zítra vychrupej do ružova,vem dobrou sváču a pitíčko a budu moc držet pěsti at se sněhulce/kam u tebe hezky bydlí,zachumlaj se v peřince a pustí až v porodnici 🙂 Tfuj Tfuj Tfuj Myslím na Tebe 😉

kive76
31. říj 2012

@skifarka ahojky, dík...už bych ráda, začla píchat..ale ted čekám na menzes...někde se toulá..měla jsem to dostat v sobotu, a od neděle si píchat injekci na to druhé IVF...a už je to 32 den..a nic...a to těhotenskej test ukazuje ,že těhule nejsem..je fakt, že jsem 11 dní marodila, a brala antibiotika..tak možná je to tím posunutý, ale je to divný..pobolívá mě hlava od pondělí, a tu a tam píchne v podbříšku, nebo vaječnících nevím kde přesně, dneska si zavolám do Motola a poptám se co se mnou.....

kive76
31. říj 2012

@skifarka jo a co se týče koritikoidů..u mě taky děs od března do ted 9 kg nahoře...

kive76
31. říj 2012

@danaho ahojky, tak jak u tebe? četla jsem,že v pondělí mělo být KET?