IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katka1311
30. dub 2012

@onno ahojky mě taky budou píchat Diphereline 😒 U nás je morfologicky dobrých 34%.Ale jen 900 tis./ml 😒

beryltm
30. dub 2012

@danaho Jojo dnes by se měl přilepit na děložní sliznici. Zítra by měl být z části zavrtaný.
My teda měli ICSI ikdyž má přítel spermio přímo ukázkové. Při klasickém oplodnění ty vajíčka nějak odpadávali a při icsi byli kvalitnější. AH jsme si tentokrát nechali udělat ikdyž to ICSI bylo.Tak uvidíme jestli to pomohlo 😉
Jů tak to Sal držím palečky aby se krásně zavrtali. Ona měla prodlouženou kultivaci pět dní?
@katka1311 Já kávu moc nepiju, ale co vím tak mi řekli že je dobré jí omezit. Kači a oni ti píchnou utlumovačku v menstruaci? mě jí píchali 23DC. za týden jsem mrchu dostala a začala hned druhý den cyklu stimulovat.Koukám co jiný car to jiný mrav 😀

danaho
30. dub 2012

@beryltm my měli u 1.pokusu jen klasické IVF a odpadlo jich 6 poměrně rychle.Teď nám doporučují PISCI,tak to snad bude lepší. koukala jsem do papíru a AH tam nemám. tak nevím jestli si o to ještě říct. 😒 Saška měla PK 5 dní, tak jsem zvědavá jestli se jí všech 5 bojovníčků udrželo a zbyde jí i na mrazáčky 🙂

danaho
30. dub 2012

@onno ahoj, já začínám stimulovat na 2 IVF v pátek - krátký protokol. Tak snad nám to vyjde 😉

beryltm
30. dub 2012

@danaho Já si ten AH řekla po telefonu když mi sdělovali výsledek oplodnění vajíček.
Já měla taky PK ale jen tři dny. dostala jsem taky i anopyrin na lepší prokrvení sliznice a beru utroš 3x2. Tak snad to boban nevzdá 😉

danaho
30. dub 2012

@beryltm tak to jsi asi PK neměla. Protože k ní nedošlo. Ta se bere až od 3 dne,ne? Já jsem ji taky měla nahlášenou,ale jelikož jsem musela na ET 3 den,tak k PK nedošlo a ani jsem ji neplatila. Ale já si myslím,že je to tak strašně individuální. Někomu se nechytnou 3 denní embria ale jen ty 5 denní a zase naopak.Důležitý je výsledek. A tvůj bobeček se tě určitě už drží a nepustí. 🙂 Moc ti přeju aby to tak bylo. 😉 Anopyrin já nemůžu protože beru Pentomer a utroš jsem taky zaváděla 2x denně po 2. Už teď se na ty lentilky klouzavý netěším 😀 😀 😀

beryltm
30. dub 2012

@danaho Já ty lentilky strkám do juliny 😀 Polikat je nemůžu páč je mi po nich blbě.
Normální kultivace je 48 hodin a co je nad tak je prý PK. Ale taky jsme nic neplatili. Dokonce ani Ten AH jsme neplatili. Tak snad ho udělali když to bylo zadarmo 😀

beryltm
30. dub 2012

@danaho a při tom první pokusu ti zaváděli kolikabuněčné embryjko?

katka1311
30. dub 2012

@beryltm jj taky jsem čuměla že ji píchnou 1DC ale jsou 2 druhy dlouhého protokolu.Jeden co jsi měla ty je lutealní fáze a ten můj nevím 😀
Ozvala se už ta Saška?Já myju okna dnes mám volno tk musím využít ale raději bych se slunila 😀

danaho
30. dub 2012

@beryltm utroš jsem taky zaváděla, ale jak jsou ty kuličky prťavý tak mi asi 2x vyklouzly z prstů a rozkutálely se po ložnici a my lezli po čtyrech a hledali jsme je 😀 😀 Alespoň byla sranda. Tak to bych taky měla PK když jsem byla na OPU v pondělí a embrijko zaváděli ve čtvrtek. Ale urči mi doktorka říkala,že jsem PK tím pádem neměli. Vždyť je to jedno. Zato teď se asi nedoplatíme. Jen za PISCI asi 14 tis. Ale neřeším to,pokud to pomůže. 😉

danaho
30. dub 2012

@katka1311 zatím žádný nový info od Sašky. já už jsem je umyla asi před měsícem. Příští víkend chci pořádně uklidit abych pak mohla v klidu relaxovat a povídat embrouškovi pohádky 😅 😀

danaho
30. dub 2012

@beryltm já už si to nepamatuju. Říkali že je pěkné a dali mu známku 2. Takže uplně super nebylo. bylo buď 6 nebo 8 buněčné. A jak to máš ty?

beryltm
30. dub 2012

@danaho co jsem jim koukla do papírů tak jsem tam měla napsáno osmiuněčné typu A s hečingem. Embryoložka říkala že je ukázkové. Ale všichni víme jak to je, že. někomu zavedou prďolu typu C a chytne se a někomu A a stejně nic.

katka1311
30. dub 2012

Mě u 1IVF ani neřekli jakého je typu 😒
@danaho Já byla minulý měsíc pořád v práci ale pořád a výplata stála za h...o 😠 tak teď bud dělat pouze do výšky svého platu 😠 .

danaho
30. dub 2012

@beryltm
@katka1311 dělají s tím nějaký drahoty. Já mám ve zprávě z ET napsaný nějaký číslo s písmenkama ale to mi stejně vůbec nic neříká. Tak to vidím,že asi zdrhnu brzo z práce, nějak se tam dělá hezky a tady je jen málo lodí. Určitě se po obědě začnou postupně vypařovat všichni 😀 😀 😀

sal80
autor
30. dub 2012

Hlásím dva kousky zpět 😀

beryltm
30. dub 2012

@sal80 Jůůů to je krásný. moooc gratuluji. teď aby se krásně chytli a je to. Tobě po té pětidenní kultivaci se uchytí za 1-2 dny a pak se začnou pořádně zahryzávat. 😉 a máte nějaké mrazáčky?

@katka1311 já teď končila v jedné práci a taky jsem pracovala pouze do výše svého platu. teď ve středu nastupuji do nové práce.
@danaho venku je nádherně. asi se najím a půjdu odpočívat na zahrádku 😵

sal80
autor
30. dub 2012

@beryltm Mrazák jsme nechali netknutý.... 😒 Teď se budu soustředit na ty dva 😀

beryltm
30. dub 2012

@sal80 Teď to vyjde to je jasné 😉

sal80
autor
30. dub 2012

@beryltm Vyjde 🙂

katka1311
30. dub 2012

@sal80 Sašenko dvě prďolky to je super.To máš blastocysty?
Já ráno psala že už máš prďolky v bříšku a holky myslely že už to vím ale to byl takový čas že jsem myslela na tebe😀

danaho
30. dub 2012

@beryltm dala jsem si obídek a teď by to chtělo hodit chrupku 😀 😀 Jen běž ven dokud je hezky. Od zítra má pršet.
@sal80 sašenko,bezva. Gratuluju a teď buď hodně pozitivní jo? 😅 😵

evikj33
30. dub 2012

Ahoj holky jen nakukuju co naše mamina @sal80 a ona už ma prcky v bříšku,mooooc gratuluju a přeju krásný páreček 😉 Tak ještě naše hladová nosnice,snad neodpadla do OPU 😕 a bude hlásit pěknou urodičku a žádne OHSS. Musím letět,maly je do stř.doma,tak jsou to galeje 😝

katka1311
30. dub 2012

@evikj33 evi ahoj,já taky čekám na cilku kde je?

evikj33
30. dub 2012

@katka1311 Asi ještě dospáva,možná si vzala té narkozy víc,at si to pořádně užije 😀 Ne,snad je v pohodě,jen ještě nedojela,nebo leží.Měla to mít až kolem 12.h ne?

sal80
autor
30. dub 2012

@katka1311 Mám tam dvě blastocysty 🙂
@danaho Budu se snažit být pozitivní, ale víš jak to někdy je 😅

sal80
autor
30. dub 2012

@zezizu Teď jsem dohledala Tvůj dotaz... Za balíček ICSI, PK, AH...platíme 15.000,-, od dubna je to nově 17.000,- Je to palba, ale co naděláme... 😒

sal80
autor
30. dub 2012

@beryltm @danaho Koukám, že se tu dohadujede ohledně doby PK. Tak PK je až nad 72 hodin, za PK se považuje ta 5.denní kultivace. Třídenní kultivace je běžná. Tak už se nehádejte, ženy 😀

petra49
30. dub 2012

Ahoj holky, tak se zadařilo a na testu mám //, ale bohužel hyperstimulák, dneska jsem byla dopo ve špitále- má cysty na vaječníkách a trochu vody v břiše, ale bobísky to snad neohrožuje, akorát mě je blbě a manžel s malým pálej čarodky a já jen řvu- zasraný hormony

beryltm
30. dub 2012

@petra49 moooc gratuluji. neboj ten OHSS bude brzo pryč. dali ti na to něco? Holkám dávali ambulantně kapačky a hrozně se jim po nich ulevilo.
Jinak já taky bulím. Včera jsem se rozbrečela u reklamy na telefon a Venda na mě čučel jak z jara 😀 Prej co blbneš mámo 😀