IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
4. kvě 2012

@z4401 to je hezký,jsem zvědavá co pak na miminko bude říkat 😀

z4401
4. kvě 2012

@danaho Menopur jsem stimulovala u IUI 😉 to michani je pakarnicka 😒

danaho
4. kvě 2012

@katka1311 Děkuji. Ani to nebolelo. 375 UI = 5 ampulí 🙂

danaho
4. kvě 2012

@z4401 Míchá a píchá přítel. Já jen držím a cením zuby 😀 😀

z4401
4. kvě 2012

@katka1311 Káči jde to, jen dnes mě k večeru bylo trošku šoufl, ale to asi z toho, že jsem od oběda měla jen u babičky kafe a pak jogurtovy napoj, nějak jsem dnešek šidila co se jídla týče 😖

z4401
4. kvě 2012

@danaho no mám z toho trochu strach, páč ona vidí miminko a hned by ho obtůlávala a mazlila se a to už od mala 😀

danaho
4. kvě 2012

@z4401 budeš v ní mít pomocnici a nebo malého žárlivce.Ale bude to nádherné období 🙂

z4401
4. kvě 2012

@danaho tak snad se toho Nellinka dočká a budeme všichni šťastní 😉

katka1311
4. kvě 2012

@danaho Danuško,ty jo to je mega dávka 😕 😕 😕

zezizu
4. kvě 2012

@danaho Dani, to mas vysoký dávky Teda......

danaho
4. kvě 2012

@zezizu
@katka1311 minule jsem bral prvních 5 dní 4 ampule Merionalu,pak 3 a ke konco zase 4. Teď mi zvedla dávky hormobů, kvůli tomu,že jsem měla jen 7 vajíček a nic moc kvality. Doufám,že Mudr. ví co dělá 😕

katka1311
5. kvě 2012

krásné ráno děvčátka 🙂
Já dnes mažu do práce mám 12-ku 😠

cilkaa
5. kvě 2012

ahoj holky, tak mám u sebe dvě blastocysty 🙂 Jedna expandovaná jedničkové kvality a jedna časná dvojkové kvality. Tak teď musí!!!!
Ostatní embryjka se dostaly do stadia moruly a jsou dvojkové kvality, asi na zamrazení nebude.
Ten 4. dan nastupuje spermie k dílu a bohužel u nás s tím zamávali - musím říct, že ta PK u nás určitě smysl má.
Například se zastavilo úplně jedno 8buněčné silné embrya, to je fakt neskutečné, ta příroda...
Teď tam mám dva nejlepší, tak snad to dotáhnou až do konce 😵

cilkaa
5. kvě 2012

@zezizu co ty???????

zezizu
5. kvě 2012

Tak děvčátka, máme zavedené dvě morulky a jednu zmrazenou 🙂

zezizu
5. kvě 2012

@cilkaa tak tfuj fuj hodně stesticka si budeme prat 🙂

zezizu
5. kvě 2012

Ale kecam, máme blastocysty jednickove 🙂

evikj33
5. kvě 2012

@cilkaa @zezizu Tak a už jste těhule 😀 Hezky se opatrujte at se bublinkám uvás dobře bydlí a zustanou s váma 9měsícu 😉 😉 Jinak holky jakou jste měli sliznici,říkali vám něco a máte fotečky teček?

cilkaa
5. kvě 2012

@zezizu a to už ti řekli, že jednu mrazí? Ta třetí byla také blasta? Mně totiž zbyly pak jen už morulky a zítra se uvidí, jestli vůbec něco z nich bude, ale naděje si nedávám...
To jsi dopadla výborně! A to jsi tady plašila 😀
Kdy chceš testovat?

@evikj33 děkujeme. budu pěkně nervozní teď 10 dní. Pak testuju.. sliznici jsem se zapoměla zeptat, sakra, snad byla OK, ale jsem spíš nízkoslizniční typ- takže mívám kolem těch 7,5mm.

danaho
5. kvě 2012

@zezizu
@cilkaa Ahoj naše čerstvé maminky. Gratuluju a teď pořádně držím palce aby se miminka zavrávala 😉
@evikj33 ahoj moje spolupíchačko, jak se cítíš? Už na sobě cítíš nějaké změny? 🙂

zezizu
5. kvě 2012

@evikj33 moc děkuji 🙂 budou u ME jako v bavlnce 🙂 tentokrát fotecku nemam ☹ ale z prvního IVF ji mam. Sliznice pře byla jako perinka ale kolik byla jsem se taky neptala ☹

@cilkaa mrazili to hned dopoledne, taky to byla blasta. Plasila jsem, ale vis jak jsem se Bala aby k ET vubec došlo?s testováním Nevím, kdy budeš testovat ty?

zezizu
5. kvě 2012

@cilkaa dr mi řekla testovat za 14 dni ale testovat budu dřív.....

zezizu
5. kvě 2012

@danaho ahojky, já hajam a manžel obskakuje 🙂

danaho
5. kvě 2012

@zezizu to je dobře. Hezky buď v klidu a hlavně mysli pozitivně 😵

evikj33
5. kvě 2012

@danaho Ahojík už včera jsem měla stavy pocení a bolela občas hlava a taky mám pořádny sušák.Menses byl už včera tak na intimku,nějak se to zastavilo.Jinak to jde až na občasné mžitky.Hlavně se cítím jinak a to je snad dobré znamení 🙂 ,minule jsem necítila nic a jak to dopadlo 😖.Co manža píchá něžně a s láskou 😀 A u tebe nějaké změny?

evikj33
5. kvě 2012

@cilkaa Ja jsem byla s Vitouškové taky nesvá,myslela jsem že je to jen tím že jsem zklamaná z toho že jsou jen 2.OOCYTY,ale s Macháčem se nedá srovnat.Přišla mi jak ta fabrikantk: Další...at už mužu jít domu 😒

danaho
5. kvě 2012

@evikj33 já mám dneska stavy kdy mi je od rána na chvíli na zvracení.chvíli dobrý. taky mě celé dopoledne bolela hlava. Břicho zatím dobrý a MS taky je slabší. Máme to asi hodně podobný. Včelka včera dobrý. Smáli jsme se,že už jsme zkušený mazáci 😀 😀 Ale jak říkám,teď bude zdravotně asi jen hůř až do OPU 🙂 Ale vydržíme to!!! 😵

cilkaa
5. kvě 2012

@evikj33 jj- psala jsem to i do diskuse na Reprofit-mrkni. Nasrala mě dneska. Al eto je fuk. Transfer udělala a to je to nejdůležitější, k ničemu jinému ji nepotřebuji a příště zase štělclíček...

@zezizu jééé, ty máš teda servis... Já budu testovat tak 9. den- asi jako minule. To už to tam musí být. tenkrát jsem si kolem toho hodně zjišťovala, jak jsem měla to mimoděložko... Takže tak řekněme 14.-15.5. 😉 No ale uvidíme, jaká bude realita.

@danaho tak holky, ať vám není blbě. Já měla jenom trochu nafouklé břicho a pak mě teda už fest bolely vaječníky. Doky mi říkal, že se několikanásobně zvětší, když se stimuluje-tak je to asi dobrý znamení..

sal80
autor
5. kvě 2012

@danaho Jak jsi zvládla píchaneček? 😉 Fůůů, fůůů 🙂

sal80
autor
5. kvě 2012

@cilkaa @zezizu VELIKÉ gratulace k bojovníčkum v bříšku 🙂