IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
5. kvě 2012

@sal80 Ahoj Sašenko, kupodivu na sebe velmi dobře. 🙂 Co děláš, odpočíváš? A jak se cítíš? 🙂

sal80
autor
5. kvě 2012

@danaho Jak dlouho jsi běhala dokola? 😀 Cítím se fajn. Až mě to děsí, že stále nic necítím... Jsem jen unavená a po obědě odpadám, ale to je asi proto, že vstávám o šesté - vzbouzí mě Kačenka. Jak se cítíš Ty? 😉

danaho
5. kvě 2012

@sal80 Mě dneska bylo dopoledne dost blbě. Bolela mě hlava a bylo mi chvílema hrozně na zvracení. Ale teď už je to dobrý. Břicho zatím nic. Něběhala jsem dokola😝 😝 😝 Hodně odpočívej a nech se rozmazlovat od Tomíka 🙂

kros
5. kvě 2012

Vsechny zdravim,prosim potrebuju radu. Mam dlouhy protokol a strikam si do nosu synarel,dnes jsem dostala MS,mam v tom strikani synarelu pokracovat? Od zitra budu pichat gonal. Nejak si ted nejsem jista.

z4401
5. kvě 2012

@cilkaa držím mocinky palečky ať to klapne a za 14 dní jsou na testíku //.
Jinak vidíš, je to strasne individuální ta PK, já ji nemela ani jednou a pokazde jsem otehotnela 🙂

z4401
5. kvě 2012

@zezizu Také mocinky držím palečky ať se mimísci drží celých 9 měsíců 😉

z4401
5. kvě 2012

@kros tak s tímto bohužel neporadím, vůbec nevím o co jde. Nemám s tím zkušenost. Snad někdo z ostatních holek 😖

sal80
autor
5. kvě 2012

@kros Ahoj. Stříkej pořád. Je to na zablokování Tvé hypofýzy, aby netvořila vlastní pohlavní hormony. Sama ho nemám, ale jsem o tom přesvědčená, tak neboj 😉 (než jsem to napsala, tak jsem si svou doměnku potvrdila na google 😀 ) Držím palce, holka 🙂

sal80
autor
5. kvě 2012

@danaho Jasně, šetřím se 🙂 Dnes mi Tom řekl, že mám nějaká jiná prsa... 😅

danaho
5. kvě 2012

@sal80 ty mu ukazuješ prsa? 😝 😀 😀

sal80
autor
5. kvě 2012

@danaho Ne, jen mi plandaly u kolen, tak si jich všimnul 😀 😀 😀 Jasně, že ukazuju i mi je neustále kontroluje, když ještě nechci testovat 😝 Ty je Václavíčkovi neukazuješ? 😀

danaho
5. kvě 2012

@sal80 jo on si jich všimnul,protože je nezná srolovný 😀 😀 Václavíček provádí kontroly pravidelně 😎

sal80
autor
5. kvě 2012

@danaho Naopak. Tvrdí o nich, že jsou luxusně garážované 😝 😀 Jen teď jsou prý nějaké jiné... 😅 🤐

danaho
5. kvě 2012

@sal80 😀 😀 Že by jisté změny 😉 Pšt.... 😉

sal80
autor
5. kvě 2012

@danaho Nevím 🤐 🤐 🤐

katka1311
5. kvě 2012

Ahoj kelišky 😀

katka1311
5. kvě 2012

Holky co mají v bříšku prďolky dnes po ET gratuluji 🙂

cilkaa
5. kvě 2012

@z4401 tak ono asi také záleží, kde je problém. když máme spermiogram na houby, tak se PK vyplatí. Tak nějak bych to vyhodnotila já.

ahoj kecalky.

@sal80 tak kdy testneš tajnůstkářko?????

sal80
autor
5. kvě 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko. Už jsem tu jen na skok, jdu do peří. Jaký jsi měla den?

@cilkaa Testovat zatím v plánu nemám. To Tomáš mi naplánoval testování na úterý, tak nevím, zda podlehnu... 😅

Dobrou noc, kočičky. A hezké sny 🙂

beryltm
6. kvě 2012

ahojky
jak se tu máte?
co je nového?
jste hrozné drbny, vůbec Vás nestíhám číst.
Včera byl určitě někdo na ET, tak držím palečky ať se miminka zakousnou a už nepustí.
Já měla včera termín mrchy a ještě nedorazila 😉 Jen dneska lehce špinim. jsem v období mrchy tak to neřeším. Uvidíme, v úterý bych chtěla testnout. Dnes jsem 9 den po ET 😎

katka1311
6. kvě 2012

@sal80 Sašenko tak Tom je více zvědavej než ty?Ale jááá tě nepokouším 😀
@beryltm Špinění a lehké krvácení na začátku je normální,držím palečky 🙂

katka1311
6. kvě 2012

Jo vlastně hezký den holky 🙂
Danuško a co ty?

sal80
autor
6. kvě 2012

@beryltm Držím palce, holka 😉
@katka1311 Jo, Tom je zvědavec...jéje 😀 Ale mně se do testování moc nechce. Zvědavá jsem, to jo 😅 , ale ten strach...ten strach... ☹ 😢

danaho
6. kvě 2012

Ahoj holky, přeji hezký den,
@katka1311 je mi zas od rána nějak nevolno a bolí mě hlava. Doufám,že to během dne přejde. Jak se máš ty?
@sal80 v úterý je to kolikátý den od ET? A zkusíš to? 🙂
@beryltm držím ti palce 😉

katka1311
6. kvě 2012

@danaho Tak u mě nic píchnutá injekce a vlastně se 11 dní nebude nic dít.Tou zastavovačkou se i MS zastavila.Dnes jen špinění,tak asi to tak má být?

sal80
autor
6. kvě 2012

@danaho V úterý budu osmý den ☹ To je ještě málo.... 😖

danaho
6. kvě 2012

@sal80 to ještě vydrž. Je to brzo.8 den tam ještě můžou dělat paseku léky. 🙂

danaho
6. kvě 2012

@katka1311 je totak dobře. Teď jen zvládnout to čekání. Ale uteče to uvidíš 🙂

sal80
autor
6. kvě 2012

@danaho Já bych i vydržela, ale Tomáš tlačí ☹ Uvidíme, připomínat mu to nebudu 🙂 🤐

danaho
6. kvě 2012

@sal80 neboj se,že by na tohle zapomněl. 😀