IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katka1311
9. kvě 2012

@sal80 To já vždy jak je chuť ale pak jsem na chvilku lehla k TV a usnula 😅 ale manžílek to chápe.
@zezizu Jj pracuji v nákupním centru od 9-21h 😠

sal80
autor
9. kvě 2012

@zezizu Zakupte 😀

sal80
autor
9. kvě 2012

@katka1311 Já mám také pocit, že mě Tomáš vzbouzel, ale bohužel...spala jsem jak dřevo. Musí ještě vydržet...i já 😠

katka1311
9. kvě 2012

Jo ale dnes jedu do práce na 12h do 19h pak jsem pozvaná do Cinema City od dcery,vyhrála lístky z Očka (hudební kanál) 😀

sal80
autor
9. kvě 2012

@zezizu @cilkaa @evikj33 @danaho Myslíme na vás, buchty naše 😀

zezizu
9. kvě 2012

@sal80 buchty děkuji 🙂 a mysli na Vas taky 🙂

sal80
autor
9. kvě 2012

@zezizu 😀

katka1311
9. kvě 2012

Děvčátka tak se tady mějte já pádím do práce ☹
papa zítra

deeky23
9. kvě 2012

@sal80 no jako nevim, ja tem tetsum nejak neverim,pockam jeste tyden a uvidim🙂)

cilkaa
9. kvě 2012

Ahoj ženy,
tak mě už blbě není vůbec. normálně hákuju (pracuju), vše OK. Tak snad se nic neposralo a už se zahryzli (po 5 denní PK to probíhá 1.-3. den)
Jinak já mám na pondělí nachystaný také Mamatest 10- koupila jsem si je v akci asi před měsícem, byl jeden plus jeden zadax, tak jsem vzala 3 balení plus 3 zadax, tak mám vlastně 12 testů, asi jsem to přepískla- ale nekup to 😝

@zezizu týýý jo, tak je ti blbě- závidím, to značí dobrý průběh 😉
@sal80 tak co? Bylo dneska testíkování, nebo držíš ob-den testing?
@danaho a @katka1311 a @evikj33 tak jak jde stimulka? Včelky nebolí, vše OK?
@deeky23 hoď sem fotku testů, napiš k tomu co je to za citlivost a taky kolikátý den po ET? Nějak mi to uniklo...

danaho
9. kvě 2012

Ahoj kočičky 😉 tak ani nevím kde začít. Moje Mudr.tam nebyla, byla jsem u jiného doktora který je údajně v CAR nejlepší. byla fakt skvělý. Na pravém vaječníku mám asi 6 folíků a na levém nevím,nějak jsme to zakecali 😀 😀 každopádně jdu v pátek znovu na kontrolu a tam se rozhodne jestli OPU bude v pondělí nebo v úterý. Ale ptala jsem se ho na to jak mi minule řekla doktorka,že jsem biologicky velmi mladá, proože mám velkou zásobu vajíček. Tak mi řekl,že je to zřejmě na úkor kvality a když se to spojí s endometriozou tak je to to nejhorší možné spojení. Protiže endoška sama o sobě může mít špatný vliv na kvalitu vajíček. Tak mě povzbudil, že musíme jen najít ten správný cyklus. Což znamená vytrvalost a hlavně nevzdávat boj. Pak jsem za zítřejší dávku Menopuru vyplázla 3000,-Kč protože už jsem překročila limit stanovený pojišťovnou a vpátek budu kupovat ještě menopur na pátek a možná i sobotu. 😢 Jsem z toho taková rozpolcená,protože si neumím představit tohle všechno absolvovat třeba 5-6. ☹ Jo a taky jsem pak byla svědkem jak sestra volala jedné paní,že se její 3 vajíčka přestala vyvíjet a mě bylo za tu paní do breku. Tak mi držte palce a´t tenhle cyklus je ten pravý. 😉

zezizu
9. kvě 2012

@danaho jasnacka, ze je tento cyklus ten Pravy, cítím to v kostech 🙂 jinak, když volají, ze se mimiska přestala vyvíjet, je to fakt k breku ☹ tak jak koukam, vajíček bude dost a neříkej mi, ze aspon jedno nebude silacek 🙂 kolik chcete transferovat? A pokud to půjde, chcete PK?

@cilkaa no hele, ME je porad tak divne od žaludku, ze ani nemam potřebu jist. Nevím, čím to. Ikdybych už byla Te Hu, tak si myslim, ze je to brzy na takovýhle příznaky.....

sal80
autor
9. kvě 2012

@deeky23 To nezní jako špatný nápad - počkat 😉
@cilkaa Testovala jsem...zase 😅
@danaho Ahoj Dáňo moje 🙂 Tenhle cyklus je ten pravý (ale pšt 😉 🤐) A co se Doplatků týká...tak moc Ti rozumím 😨 My máme v CARu taky ještě pořádnou sekeru ☹

sal80
autor
9. kvě 2012

Tak jsem byla v CARu z důvodu, že jsem potřebovala předepsat Fraxiparine. A jsem naštvaná 😠 😠 Byla tam sestřička a ptala se mě, kdy mám TT, aby věděla kolik toho předepsat. Řekla jsem jí, že 16.5. a pak se opatrně zeptala, zda by mohlo být vyšetření dřív, že už mám teď pozitivní test. Řekla, ať se laskavě uklidním, že vím jasně, že mám testovat až 16.!!! A že to může být i Pregnyl ☹ Řekla to s takovým despektem, že se mi chtělo brečet a nevěděla jsem co mám dělat. Já jí rozumím...snaží se nevzbuzovat plané naděje, ale snad by mohla být i citlivější... ☹

danaho
9. kvě 2012

@zezizu budeme mít PiSCI i PK, pokud se toho teda bojovníčci dočkají. Dneska se mě taky doktor ptal na to zavedení. Prý to teď podle nového zákona musím podepsat před OPU - jaké chci metody a kolik transferovat embrií. Já myslela,že se rozhodnu až těsně před ET. Ale pokud by se potvrdilo,že to u mě může být běh na dlouhou trať,že by se mohlo stát,že budu muset absolvovat víc pokusů,tak bych teď možná dala 1 aby mi platili ty 4 pokusy. Ale opět mi řekl,že si není jist,že polkusy budou platit i těm co na IVF byli již před tou novelou zákona co platí od 1.4.2012. Ale přímo na jejich stránkách to tak píšou a ještě si to ověřuju a právníka.

danaho
9. kvě 2012

@sal80 Ahoj Saško, kéž by to byl ten pravý pokus. na tenhle peníze ještě mám. Spíš jsem nečekala,že už jsem ty dávky vyčerpala. ještě že jsem měla kartu. Zvládnu doplatek ještě případně na jedne pokus,ale pak už bych to musela řešit asi půjčkou. Snad to teď vyjde,musí 🙂 Oni to neradi slyší když testuješ dřív,určo to nemyslela zle. Ale trocha soucitu by nezaškodila. To u nás jsou setřičky zatím všechny moc fajn.

danaho
9. kvě 2012

@cilkaa Ahoj, to je dobře že ti není špatně. Mimča už jsou určitě zahnízděná 😅 Řekla bych,že stimulka už je u mě to nejmenší. Teď se bojím té kvality vajuch. 😒

zezizu
9. kvě 2012

@sal80 tak my máme vše zaplaceny a vytunelovany účet 🙂 tento cyklus jsme v tom za 32 papirku, je to dráha sranda Teda.....

zezizu
9. kvě 2012

@sal80 tak ta byla nějaká drsná koza jedna, ne? Si asi neuvědomuje, jak je člověk Šťastný, ze je to na dobře cestě, ale pst 🙂 a chová se takhle, hlavně jsme ještě nadopovany hormonama.....

zezizu
9. kvě 2012

@danaho my to vse taky museli Mit sepsany před OPU. My jsme si nechávali 2 i o to 1.IVF, tak na 4 pokusy už nemáme nárok. Ale zase si rikam, ze při 2 embryjich zavedenych při ET je vetsi % úspěchu a už by člověk nemusel podstupovat tu stimulaci, kdyby se chytilo aspoň 1 🙂 no, nám jestli to nevyjde, tak už máme jen 1 pokus ☹ a jeden mrazacek ☹

sal80
autor
9. kvě 2012

@zezizu @danaho My na to také ještě máme, ale víte jak to je 😖

@danaho Teď to bude dobré, páč si ze stejného vrhu, holka moje 😵

@zezizu Jo, jo...moje hormonální clona je senzační 😠 😠 😀

cilkaa
9. kvě 2012

@danaho jejda, to je peněz. já přísahám, že pokud se to teď povede, tak ty léky co mě zbyly někomu věnuji (nechci to prodávat, jak tady jiné holky), kdo si je pak draze platí.. mám toho doma asi za 13 táců dle ceníku v CARu- o tom jsme tu už mluvily...

@zezizu no já myslím, že už to může být z toho, je to vlastně už 9 dní po ovulaci jakoby, takže proč ne...
My platili 19.500 Kč - doplatek za ICSI, PK a Puregon pero.
Holka, já nemám asi mrazák žádnej ☹ Tak co chceš...
A já jsem vše rozhodovala až v den ET- kolik embryí zavést a tak...

@danaho no jasně, také mi ty včelky přišly pak úplně nepodstatné a myslím, že foliči jsou, tak 6 ks a na druhém kdyby bylo také tak, tak určitě si myslím je to optimální počet- něco tam určitě bude 😵

@sal80 no sestřičky mají své nálady. Kašli na to, hlavně, že testík vyšel 😉 To je teď jediný, čím se zabývej a ne nějakýma lidma a jejich náladama..

sal80
autor
9. kvě 2012

@cilkaa Také mám doma ještě nějaké léky, ale počkám, jak to bude potřeba u nás tady 😉 Nebuď smutná z toho, že případně nebude nic na zamražení...to co bude potřeba už bude u Tebe v pupíku 😀 😉

danaho
9. kvě 2012

@cilkaa jsi skvělá,že by jsi léky darovala. Udělala bych to samé ale zatím mi nic nezbylo. Te´d ty peníze ještě neřeším,ale kdyby došli tak to bude problém. Ale nebudu řešit situace které nenastaly. Teď stále probíhá stimulka,tak se budu soustředit na včelky. Už sotva funím 😀

danaho
9. kvě 2012

@sal80 řekla jsem doktorovi,že jdu v pondělí na ty Alexandrovce. Tak se smál a řekl mi, že pokud budu po OPU tak by to moc nedoporučoval. Jenže to mě nezná, já byla minule po OPU v pohodě,tak proč bych si nešla trsnout. 😀 😀 Hlavně když tam nemusím řešit píchání.

sal80
autor
9. kvě 2012

@danaho Pokud nebudeš trsat brejkdenc, tak by to šlo 😀

sal80
autor
9. kvě 2012

To jsou oba...včerejší i dnešní... 😅

danaho
9. kvě 2012

@sal80 ne jenom kozáčka 😀 😀 Sašenko, to jsou nákresy nové dálnice KV - Lbc 😀

danaho
9. kvě 2012

@zezizu minule jsem taky ty papíry podepisovala ale řekli mi že se rozhodnu až před ET. Nakonec nebylo o čem rozhodovat,protože zbyl jeden a teď to mám o to složitější. Dumám dumám jak na to. Dala bych 1,ale když by zbyli jen 2 tak je chci oba. To přece nemůžu vědět dopředu 😕

veromira
9. kvě 2012

@sal80 Ahoj, tak to je super že máš nohy hore to je potřeba 🙂 celkem příjemně strávené dopoledne venku na sluníčku a dětském pískovišti. Hlídám známé dítě tak si to vynahrazuji za to svoje. Já jsem si říkala jak to tady válčíte, moc už se nezapojuji ale vše prožívám s váma. Jinak za chvilu to uteče a zase třeba budu chytřejší a budu vědět co se mnou udělají, abych se taky dočkala mimíska.