IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
13. kvě 2012

@katka1311 tak se vykašli na turka a pij nescafe a neboto capucino. Já piju rozpustnou s mlékem. Dávám ho teď víc aby to bylo slbší. Dřív jsem to nesnášela. Pila jsem jen silné presso a malinko mléka. Jo zvyky se mění 😝

katka1311
13. kvě 2012

@danaho No jo bude to těžké ale budu muset ten kofein omezit 😅

zezizu
13. kvě 2012

@danaho já bych taky mela, ale nepujdu tam. V sobotu zkusím test, to je termín, kdy jsem ho mela dělat. Ale na tu krev nepůjdu, přijdou mi to zbytecny nervy a tech se chci ušetřit. Asi jsem jina, ale přemýšlím, ze skončím s léčbou. Nejsem z tech, co po několika inseminacich a dvou nezdarenych pokusem doufaly, ze se to ještě povede. I teď při ty stimulaci mi bylo docela spatne a po tom odběru taky. Nechápu, když sliznici jsem mela údajné výbornou, dr se tam dostala lehce, blastocysty ukazkove, jen jsem ležela, byla jsem doma, proc se to nepovedlo, co vic jsem mela pro to udělat? Kaslu na vse, prehodnotime Život a budeme žit jinak ☹

katka1311
13. kvě 2012

@zezizu A to bylo vaše které IVF?

zezizu
13. kvě 2012

@katka1311 už 2. A předtím jsme měli nekolik inseminaci.

danaho
13. kvě 2012

@katka1311 přejdeš na jogurty a nutridrinky jako já 😀 😀 😀

sal80
autor
13. kvě 2012

@danaho Tak to já budu na Tebe a @evikj33 TUZE myslet 😉

katka1311
13. kvě 2012

@zezizu A máte dělané imuno nebo laparku máš dělanou jestli je vše o.k.?Já po 1IVF byla na laparce a tam mi zjistili že mám tak zanícený vejcovod že je tam tekutina takzvaná saktosalpinx a ta že nedovolí se embryjku zahnízdit.Teď mám ty vejcovody pryč tak jsem zvědavá co bych pro to mohla ještě udělat já???

katka1311
13. kvě 2012

@danaho Proč právě jogurty a nutridrinky??? 🙂

danaho
13. kvě 2012

@zezizu neblázni Luci, jsi ještě mladá. Někomu to prostě trvá dýl. Až to přebolí,tak to snad přehodnotíš a budeš bojovat dál. Mě taky teď doktor řekl,že to může být běh na dlouhou trať. Ale já to nechci vzdát pokud to teď nevyjde. Ale mě tlačí čas,který ty pořád ještě máš. Teď nedělej závěry,dej tomu čas. Jo?

sal80
autor
13. kvě 2012

@zezizu Není možné, že je možné špinit a výsledek je pozitivní? Už jsem o tom slyšela....

katka1311
13. kvě 2012

@zezizu No mě manžel hned řekl,že jestli to teď nevýjde tak už do dalšího pokusu nejde ☹

sal80
autor
13. kvě 2012

@katka1311 Ano, já jsem na PN, ale chtěla bych do práce - kvůli korunám 😒 Kávu piju půl na půl s mlékem. Ale tak ho piju i normálně. A začala jsem pít i Caro.

danaho
13. kvě 2012

@katka1311 musíš doplňovat bílkoviny. To nevíš?

danaho
13. kvě 2012

@sal80 to budeš moc hodnáááá 😉

evikj33
13. kvě 2012

Ahoj holky.Jsem nějaka zmrzlá,manža už zatopil,mám rýmu,tak se to snažím na zítra rozehnat,vzala jsem si i Paralen ☹ Doufám že to zvládnu. @zezizu To mně mrzí,je to jak na houpačce,ja se po 1neuspěchu taky bojím radovat i z toho že mám alespon vaja.Ale tohle fakt neovlivníme,a není řečeno že mimi nebude,možná i bez IVF,osobně znám minimálně 3.manželé co mají děti,i když jim několik Ivf nedopadlo. 😨 @danaho Jinak Danuško,jsem jako přejetá,ale řízečky a br.salát snad chutnali,jinak jsem místo chlebíčku musela dělat ještě pizzu,ale už jsme sami tak čučím v dece na telku a ted jsem šla na PC.Překvapivě je mi celkem fajn,myslela jsem že po Pregnylu už to dneska bude masakr,dr.říkal že bude bolet břicho,ale zatím to není nic hrozného,tak snad to tak zustane.Si právě myslím že se mi minule možná 2foliky ztrtily ještě před OPU,hrozně mně bolelo břicho.Akorát mam strach z té rýmy(čettla jsem od holek že to jde i bez narkozy)tak pokud by to jinak nešlo,zatnu zuby,když jsem zvládla HSG vyšetřeni(na 2protože při prvním pokusu se to dtr.uvolnilo a vyteklo vedle)Tak to dám i kdybych měla duši vypustit 😠

sal80
autor
13. kvě 2012

@danaho Já vím, Ty naše rozumbrado 😀

katka1311
13. kvě 2012

@sal80 Sašenko děkuji.Já Caro nedám tak si koupím asi capucino a nebo 3v 1 😉 .A Saško prosím ty si měla dlouhána jak já jak dlouho si pak stimulovala.Já nevím ale tím,že mám celkem vysoké dávky jako Danuška tak asi budu stimulovat kratší dobu asi?

sal80
autor
13. kvě 2012

@evikj33 Rýma nevadí. Na OPU Tě přispí, neuspí. To znamená, že nebudeš zaintubovaná a malá nudle nevadí 😉 Pokud se nebudeš vysloveně dusit s odřeným nosem, tak se o ní asi ani nezmiňuj. Břicho Tě vůbec bolet nemusí, můžeš ho jen cítit a po OPU bude také dobře 🙂

zezizu
13. kvě 2012

@katka1311 po 1.IVF jsem byla na laparce, vzali mi zaniceny 1 vjcovod a zjistili endiometriozu 3.stupně., genetika byla OK, imuno mam zvýšené NK buňky (zabijaky spermií) na které beru léky a melo by to byt OK, tak uz Nevím, kde je problém. Dr mi řekla, ze normálně se nám to těžko povede, protože ta endiometriza mi od ledna zase natostla a pokud nebudu chtít jít znovu na operaci, tak musím začít Brat na pul roku antikocepci ☹

@danaho já už jsem tak doufala v to, ze se to teď povede, ze je to rána, kterou jsem necekala....

danaho
13. kvě 2012

@evikj33 To dáš, rýma zítra ze strachu zaleze. Přece si ten rajský plyn nenecháš ujít 😀 😀 Uf už aby to bylo za náma co?

katka1311
13. kvě 2012

@evikj33 Evi ty chodíš do Reprofitu?Jestli ano tak ke komu?

sal80
autor
13. kvě 2012

@katka1311 Já měla dlouhý protokol s vysokými dávkami a stimulovala jsem od 11.4. do asi 23.4., pak bylo OPU, které bylo 25.4.

danaho
13. kvě 2012

@zezizu máme stejné zdravotní problémy. A mě vážně říkal doktor,že nejsem nepodná ale že to může být složité. Nzkoušela jsi cvičit Mojžíšovou? Možná bych ti to doporučila. Pokud by byl problém v zahnízdění,tak by ti to na to mohlo pomoct. každopádně to neuškodí.

sal80
autor
13. kvě 2012

@zezizu Endoška je svině neskutečná ☹ 😠

katka1311
13. kvě 2012

@zezizu Aha takže si měla to co já.Taky ten vejcovod.Ale endošku mám 1st.O té léčbě antikoncepcí jsem někde četla na endometriozu.

zezizu
13. kvě 2012

@sal80 já uz nspinim, už jsem to normalne dostala. Uz ráno jsem mela ty příznaky, co mívám Kazdy měsíc. Je to všechno v pytli....

@katka1311 ME to rekl taky, ze nema Žaludek se dívat na to, jak je mi pak blbe, když to k ničemu nevede. Říkal, ze by si dokázal představit bezdětný Život, když nam není pr ano, ze se nechce porad trápit nejakyha marnyma nadejeme. Ráno taky brecel a teď vůbec nemluví, Dela ze se diva na hokej ale je úplné myslenkama jinde.....sebralo nás to oba.

evikj33
13. kvě 2012

@katka1311 Já jsem turka přestala pít,protože mi bylo z něj u stimulky hrozně špatně,ted piju nesko s mlékem jako holky.A manža taky po 1IVF říkal že žádné další nebude a utekly 3měsíce a jedem znovu a chce nechat vložit dvě.Chlapum prostě nikdy neporiozumíme,mají delší pochody a uvažujou jinak.A navíc on je hlava,ale ty jsi krk co sní otáčí. 😎 Ale neplaš předem.Určo budou dobré zprávy 😉

katka1311
13. kvě 2012

@sal80 Ty budeš mít miminko v lednu to jsem si moc přála ale teď budu vděčná i když vůbec bude 🙂

sal80
autor
13. kvě 2012

@katka1311 Kdy jsi měla poslední MS?