IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

cilkaa
15. kvě 2012

@evikj33 nic tam není. Měla jsem od kámošky jakýsi RapiClear citlivost 10, ale nějakej nóblovej, ty okénka jsou pod sklíčkem, takže se to nedá moc na světle natočit, ale fakt tam nic není... Mám to dostat ve čtvrtek, tak uvidím...
Ale naděje je nulová podle mě.. Holky dost testují 25 nebo nemají 5 denní PK, pak je to samo jiné. Ale případ desítkovýho testu, 10 dní po ET s 5 denní PK podle mě není ☹

evikj33
15. kvě 2012

@cilkaa Tak co já vim tak holky lednovky většinou testily mamatestama 10 a ty jsou celkem dobře hodnocene,tak na ten noblovej bych nesázela a testily 12den 10 .Tak si myslím že šance pořád je.Já mám taky mamatesty v šupleti asi 4.Tak pokd ve čtvrtek nic,kup mamoš 10 a testni. 🙄

evikj33
15. kvě 2012

@danaho mimi to nevníma tak jako 5leté zvědavé dítě,z toho máme obavu si kolikrát říkame že najednou někdo veme za kliku,to je adrenalin 😀 Do 3let to ještě šlo i když spal málo a snáma.Se nesměj počkéj až vás to taky postihne 😀

cilkaa
15. kvě 2012

@evikj33 mám ho doma ten Mamatest, dokonce hafo, koupila jsem to v jakési akci. Ale ona mi ho dala kámoška, že jí zbyl, je těhu a prej přináší štěstí, tak jsem si ho vůl udělala 😠 Ale i tak mu věřím...

evikj33
15. kvě 2012

@cilkaa Já těm novotám moc nevěřím,sázím na osvědčenou značku.Jak se cítíš,když nebudem brát v potaz test.Ta holčina co byla o den po tobě má dnes teprve ducha a na mamaku ne?A HCG narustá ob den,tak bych fakt ještě počkala.V hlavě to je,ale co když.

danaho
15. kvě 2012

@evikj33 to se teda směju. Zase ten adrenalin je dobrej ne? Co my,jsme doma sami, můžeme kdykoliv a kdekoli. Nikdo za kiku nebere. Už se těším až to budeme mít jako vy doma 🙂

danaho
15. kvě 2012

@cilkaa je to na pikaču. Přála bych ti aby se ty // ještě objevili. Uvidíš v ten čtvrtek. Ale tohle znám. Od pondělí jsem věděla že to nevyšlo a do čtvrtka jsem čekla na krev aby mi pak stejně řekli do telefonu,že to je negativní. Je to hrozný pocit. Ale pořád to zrnko naděje je. 🙂

veromira
15. kvě 2012

@zezizu musím říct že mě ta chalupa moc pomohla a když jsem o tom nemusela mluvit tak mě to za 2 dny přešlo, ale i ted když se bavím s kamarádkama a zeptají se mě tak mě naběhnou slzi do očí, ale bohužel to asi bude furt. Moc mě to pomohlo vypadnout a hlavně jsem byla s lidma co mě mají rádi a já je a to je taky dobře. Když bych zůstala doma tak jen brečím a brečím a myslím na špatné věci a trápila bych se. Fakt jsem byla za to moc ráda a ani jsem v ten den neměla u sebe přítele když mě to doktorka oznámila a to dělá taky hodně. Těd u toho brečím když si na to vzpomenu a jak ti to píši 😢 ale to asi bude furt když si vzpomeneš že jsi byla těhotná, ale něco se pokazilo a je po plánech a po štěstí. Život tím nekončí a musíme být silné a říkat si že taky dojde na nás řada a budeme štastné 🙂

veromira
15. kvě 2012

@zezizu Jo měním, protože mě to tam už přijde hrozný a hlavně ti nikdo nic nevysvětlí a tak dám šanci někomu jinému. Jsou to moje peníze a i když bych měla jít na konzultaci do všech CAR v Brně tak to udělám. Už jsem chtěla jít na druhý pokus jinam, ale nakonec mě přítel přemluvil at to ještě zkusíme tam, protože tam tchýně má známého,ale nějak jsem nepozorovala že by se mnou dělal jiné věci nebo mě doporučil co dělat tak to nic. No asi je lepší jít k cizím než ke známému jak to vidím z mé stránky a zkušenosti.

zezizu
15. kvě 2012

@cilkaa no holka, já už ničemu nevěřím, už bylo tolika zklamání, ze nevěřím na dobře konce... 3 Měsíce taky voraz ☹ takže nějaká dovolena a pak možná ten mrazik na podzim. Ikdyz Nevím jestli to nenechame AZ na leden, nechci Mit zase zkazene Vánoce, jako loni po neúspěšném 1.IVF. já to vim od nedele, už v sobotu jsem mela blbý tušení a jsem z toho hotova porad ☹ člověk tak tajné doufal a nic ☹

zezizu
15. kvě 2012

@veromira Věru, neplakej ☹ je to sílený. Musíme byt silně, to rikam já, momentální psychická troška..... já jsem doma a naštěstí pracuji z domova, nějak jsem se necitila jít doprace mezi lidi, hlavně jsem porad otekla a obrecena. Já tam budu trpět, jelikož tam mam těhotnou kolegyni a už se ji rysuje bříško a teď o to víc si myslím, jaka je to pipka. Je ji 29 a nevěděla do konce 3. Měsíce jestli si to mimco nechá, jestli na to nejsou s manželem mladí, jen Teda Nevím, proc vysazovala prasky. Tím jsem si na ni udělala svůj obrázek. Teď Vidim tu nespravedlnost, my co to miminko tak moc nechce doprano nemáme a ty co ho nechtějí, tak se chlap otre jejich spodaru a jsou z nich tehule.
Nad změnou CARU jsem taky premyslela. Stejně musím dojíždět do Prahy, kde i pracuju a tam jich je hodně. Nevím jestli tohle je jen naše nějaká chyba, nebo jestli v jiném CARU by udělali něco jinak a třeba by to pomohlo. Je to rozhodování. Máme posledni pokus IVF na pojišťovnu a tak to chce nějak promyslet. Ikdyz jsem si říkala, ze bolesti bylo dost a ze už do dalsiho nepůjdu.....

veromira
15. kvě 2012

@zezizu máš pravdu s tou nespravedlností ale co naděláme ☹ Uvidíš dej si voraz a třeba za čas se do toho zase pustte, já počkám a uvidím co mě řeknou v novém CAR a podle toho se pak rozhodnu, peněz taky nemám na vyhazování. Asi si nějaké dítě adoptuji 🙂

zezizu
15. kvě 2012

@veromira no ty peníze, to je taky hlavni, protože bez nich to nejde. Já jsem se adopci porad bránila a teď ani Nevím jestli bych do toho šla....

sal80
autor
15. kvě 2012

@zezizu Ještě asi není čas přemýšlet nad adopcí 🙂

@cilkaa Ty ještě počkej a pak počůrej 10 Mamatest, budu doufat s Tebou.

veromira
15. kvě 2012

@zezizu no to si člověk zatím tak dělá s tím srandu, ale nikdy nevíš a hlavně je mě líto některých dětí že nikoho nemají.

zezizu
15. kvě 2012

@veromira to ME jich je taky lito. Nevím na jaky to bylo radiový stanici, pred Vanocema děti z dětských domovu říkaly svá prani, tak jedna holčička chtěla maminku, jedna Leontynka chtěla saticky aby byla jako princezna, a to jsem tam brecela. Jak mi jich bylo lito. Jenže ona taková adopce není zadna prca.... co jsem slysela. A já bych se Bala aby ME to dítě pak neopustilo a nechtělo si hledat svoje biologické rodiče a taky bych se Bala genu, jake sdedilo....

sal80
autor
15. kvě 2012

@zezizu Adopce není žádná legrace, to je fakt... Dítě Tě neopustí jen tak - bez důvodu. Záleží na Tvém umění, jak mu vysvětlíš jeho existenci (objevení se) v rodině. Je přirozené, že bude chtít poznat své rodiče. Souhlasím, že geny jsou geny, ale neskutečně moc se ovlivní výchovou, příkladem a bezpodmínečnou láskou 🙂

katka1311
16. kvě 2012

Krásné dobré ráno zlatíčka 🙂
Holky nedočítala jsem ale vím že máte krásnýýýý počet vajíček 🙂 super.
@evikj33 si hodná Evi,že na mě myslíš 🙂
Včera jsem brzy vstávala a jeli jsme do CAR na UTZ po zastavovačce jetli nemám cysty.Cysty nemám a táááááák jsem dne píchla první včeličku 🙂 .A pak z CAR jsem jela hned do práce.Strašně jsem byla unavená a vydržet do 21h byl teda nadlidský výkon 😠 .
@danaho Danuš,co Alexandrovci 🙂
@sal80 Sašenko a co ty těhulko naše 🙂

katka1311
16. kvě 2012

@cilkaa Jak to stebou vypadá zlatíčko?

danaho
16. kvě 2012

Ahoj holky,tak mi volali z CAR. Zatím se drží všech 7 bojovníčků. Nemohla jsem na dnešek vůbec spát. Pořád se mi zdálo že mi volají z Genettu. Stejně se na zítra budu zase klepat.
@katka1311 Ahoj Kačenko, supééér. mám radost že ti to vyšlo a můžeš stimulovat. Takže teď najíždíš na normální stimulku a nebo jsou ještě nějaký jiný injekce. Máš dlouhána,viď? Mám z tebe radost 🙂 Alexandrovci byli super. Zvládla jsem to dobře,ale v posteli by mi bylo líp.

sal80
autor
16. kvě 2012

@katka1311 AHoj Kačenko 🙂 Já dnes naposledy testovala. Ještě dosnídám a budu volat do CARu. Jsou tam od osmi, tak je nechám udělat si alespoň kafe 😀 Už jsi si píchla? 🙂 Už se to rozjíždí......... 🙂 😉

@danaho 7 kousků se drží? Hmm...😉 Holka, sháněj palandy 😀 Ale 🤐, vím 😉

katka1311
16. kvě 2012

@danaho super všch 7 😕 nádhera.Jinak už mám klasickou stimulaci prvních 150j Gonalu je v bříšku 🙂
@sal80 Sašenko co ty testuješ pořád???Ty si předse jistá už od začátku stimulky 😀 .

evikj33
16. kvě 2012

@katka1311 Tak konečně zase dobrá zpráva,no já jak ti to uteklo,už jsi taky píchačka,tak přeji pohodovou stimulku a snušku tak akorát na pěkná miminka(třeba i do mrazáčku) 😉 @danaho Tak to je super,máte 7statečných,to jsou určo ti Vaškovi,co překonali bolest zubu a ted už je nic nezaství.Super 🙂 Já musím čekat zas do 13.h Tak mám kopec žehlení a budu vařit objed at to uteče. 😎 @sal80 Těhule ty nenecháš ty svoje bublinky ani pořádně vychrupat.Pak nám hod foto dálnice at se pokocháme. 🙂 🙂 🙂 Hezké zprávy jsou nějak pomálu 😒

katka1311
16. kvě 2012

@evikj33 Jj píchačka 😀 a do mražáčku bych opravdu chtěla 😵

danaho
16. kvě 2012

@katka1311 bezva,bezva. Mám radost ty naše píchačko 😀 Konečně se něco děje.
@evikj33 říkal že to vypadá na ET pátek nebo sobota. Ale uvidíme zítra jak to bude vypadat a jestli se budou správně vyvíjet. Mám hrozný bobky. Koukej dneska napsat jen pozitivní zprávy. 🙂

sal80
autor
16. kvě 2012

@katka1311 Jo, testuju...ale dnes už jsem dotestovala 😀

katka1311
16. kvě 2012

@sal80 Ty jo Sašenko ten test ukazuje že máš v bříšku 3 miminka a možná víc když tam je + 😀 😀 😀 😀 😕 😕 😕

cilkaa
16. kvě 2012

Čau holky,
dnes jsem netestovala - neměla jsem sílu, zkusím to zítra, ale už jsem to pohřbila. takové štěstí se na mě v životě neusmálo, nějaký zázrak, takže ani teď nedoufám.

@evikj33 Marcel už mi psal, že je mu líto, uvidíme se na konzultaci v červnu. nechám si teď udělat nějaká vyšetření.. Takže brzo nebylo, ani mi to nevymlouval... Ta kočka z RF diskuse fakt měla včera ducha, no jo, holt prostě štěstí sedlo tentokrát na ni, i když má asi 4 v mrazáku. To mě teď štve nejvíc, že prostě z těch 17 folíků a 7 vajec nakonec nebylo ani na zamrazení ☹

@veromira tak mužeš zkusit v Reprofitu minimálku. nezbyly ti nějaké injekce?
Já asi další pokus půjdu ten můj zbytek Puregonu a Clostík- v RF jsou na to machři.. Ten poslední pokus bych si šetřila.. Mrazáčky asi nemáte viď, teď si nepamatuji..

@zezizu já asi nebudu schopná čekat tak dlouho, půjdu na další pokus hned v srpnu, možná zkusím tu minimálku zase, po ní se ani nemusí čekat 3 měsíce, není to takovej záhul.

@sal80 supeeer. Moc krásný. Kdy půjdeš do caru? Na krev se nechystáš?

@danaho super, vajca se drží 😉

@katka1311 Tak gratulka k první včelce. Také bych nejradši hned teď zahájila další novou stimulku a zkusila to zase hned znovu 🙂

katka1311
16. kvě 2012

@cilkaa Je mi to moc líto ☹ ☹ ☹ ale jen pár ženám to výjde na 1IVF.Já jim záviděla a ještě jak že to vyšlo.Nech si udělat vyšetření a pak šup do dalšího pokusu.

cilkaa
16. kvě 2012

@katka1311 já měla druhý. první minimálku, to mi dali blastocystu a morulu a teďka klasiku a se stejným výsledkem- akorát dvě bastocysty. Takže tak ☹ Už máme hotové Imuno, samozřejmě hormonální profil. Zkusíme teďka genetiku a ty krevní mutace- to jdeme s manžou příští týden na krev, prý to trvá dlouho ty výsledky..
No fujtajbl tohle zklamání, už aby byl srpen 😀