IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
16. kvě 2012

@cilkaa genetika trvá asi měsíc. Děláš pro to maximum,tak to musí prostě jednou vyjít. Je to jen o nervech a o čase. Drž ze zlato 😉

saraha2
16. kvě 2012

@danaho my měli 8vajíček a všechny oplodnili ICSI..-počítali všechny..ale nakonec zůstaly jen dvě..

katka1311
16. kvě 2012

@cilkaa tak já mám teď 3 poku.1IVF krátky protokol,pak minimálka a teď IVF dlouhý protokol.Mě až po minimálce zjistili krevní mutace.Budu teď dopíchávat Fraxiparine.

danaho
16. kvě 2012

@saraha2 ještě čekám redukce.Teď jsme dali PISCI. Budu šťasná když dojde k ET a dají mi nějaké kvalitní embrijko. Po jak dlouhé době se vám přestali vyvíjet?

saraha2
16. kvě 2012

@danaho OPu bylo v pátek..měla jsem volat v pondělí a to že jsou 4 a že se pěkně rýhují..úterý byl transfer a zůstaly jen dvě-morulka a desetibuněčné..měli jsme ICSI PK..teď dáme i PICSI,,spermio jsme měli nadprůměr,tak jsme ho nedali,ale ted dáme..stejně tak i AH..co ty a AH?dáte?

saraha2
16. kvě 2012

@danaho a ty neměj strach,určitě to dopadne výýýborně!!!!!!!

danaho
16. kvě 2012

@saraha2 3 dny jssou prý nejhorší. Právě u prvního pokusu jsem musela na ET toho jediného bojovníčka 3 den,takže jsme PK ani nemohli mít. Teď doufám,že se PK dočkáme. Máme PISCI a PK. AH nemáme. Ten u nás moc nepreferují. Doktor mi sice vysvětloval proč,ale v tom množství informací si to nepamatuju.

danaho
16. kvě 2012

@saraha2 strach máme všechny a je to logické když víme co je neúspěch. A to si piš,žetobě už to teďka vyjde taky 😅

saraha2
16. kvě 2012

@danaho to je nejhorší,když už to máme jednou za sebou,že???ale ty už jsi blizoučko k cíli 😉

danaho
16. kvě 2012

@saraha2 hlavně abych proběhla úspěšně tou cílovou páskou 🙂 Však ty se taky dočkáč. Uteče to rychle a pak to tady s tebou taky budeme prožívat a držet ti palce. 😉

saraha2
16. kvě 2012

@danaho já pevně věřím,že ano!!!!!!!už jen taky z toho důvodu,že tentokrát už by měli změnit postup-což asi změnili,když máš další injekce,ketré by měly pomoci uhnízdění!!ono i psychika udělá své,že budeš vědět,že máš pomocníka na uhnízdění 😉

danaho
16. kvě 2012

@saraha2 i kdyby se to nepovedlo,tak musím říct,že pro mě v CAR dělají maximum. Veliký strach mám z kvality mých vajíček,protože tam by mohl být problém a pak další je to uhnízdění. Mám zvýšené NK buňky a to jsou přirození zabiječi. Ale jím vysoké dávky léků,tak snad to pomůže. Hned jsem po dnešním telefonu z CAR volala fyzioterapeutce a jdu tam zítra na mobilizaci. To mi srovná kostrč a žebra. Aby byla pánev připravena na zahnízdění.Tak doufám,že se něco nepokazí a ET nebude už zítra. Veřím,že tentokrát vyjde ta PK. Udělala jsem maximum tak zbývá jen čekat.

katka1311
16. kvě 2012

@danaho Danuš ta mobilizace je Dornowa léčba?Já mám jít 23.5. ale to mám KO v CAR.

danaho
16. kvě 2012

@katka1311 to jsem cvičila Mojžíšovou ale ne přesně jak se má,protože jsem na to měla jen 3 měsíce. Jinak na to je potřeba tak 6 měsíců. Ale tu mobilizaci mi stejně udělá aby to tam trochu porovnala. Ale musí se to udělat přesně v den ET a nebo den předem. ET bych měla mít buď zítra nebo pátek,sobota.Ale ta moje fyzioterapeutka je v pátek mimo Liberec tak mi to udělá už zítra. A co je Dornowa léčba?

katka1311
16. kvě 2012

@danaho To je právě ta mobilizace páteře.Srovnání páteře,kostrče atd. 🙂

danaho
16. kvě 2012

@katka1311 tak to je asi to samé. Tak snad nám to pomůže 😉

cilkaa
16. kvě 2012

holky, já cvičím Mojžu od srpna- do února úplně pravidelně 2x denně 30 minut- to byl režim. teďka tak 3x týdně, když si vzpomenu, někdy ráno, večer, jak to vyjde. Udržuji si to. Na mobilky chodím každý měsíc a i teď při ET (nejlépe ten den) mi prokrvila masáží dělohu.
A co? - bylo to na hovno 😠 😀

evikj33
16. kvě 2012

Ták mám info z dneška a tuším že zítra už se to bude lámat 😖 2embrya5buněčná 4embrya4buněčná 3embrya3buněčná 4embrya2buněčná.Tak dle tabulky z Caru by měla dnes mít nejméně 2bunky,nejvíce 4bunky Tak ty 2jsou nějaké splašené To budou možná ty pravé 2ky.Jinak ještě budu volat zítra transfér zustava na sob.Holky ja na žádne cvičení ani mobil.nechodím,tak poznáme zda to k něčemu je.Dnes jsem konečně došla na velkou od OPU jsem nějak nemohla 😝

danaho
16. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, ty to máš tak krásné. Gratuluju. Mě vůbec neřekli kolika buňečně,jen že jsou pěkné. Tak vím prad a opět se bojím zítřka. Tak už víš kolik zavedeš? A ještě si naplníš mrazák, bezva. 😉

danaho
16. kvě 2012

@cilkaa já to cvičení nemám tak poctivé, tím že na to nebyl čas. Ani na to moc nespoléhám,ale když už tam chodím tak tu mobilizaci uděláme. Beru to tak,že mi to spíš pomůže na bolavá záda. Určitě ale to cvíčo nevzdávej i když to na to nemusí mít vliv. Ale rozhodně to neuškodí 🙂

evikj33
16. kvě 2012

@danaho No pořád jsem na vážkach zda 1nebo2,musím ještě pouvažovat do sob.Jinak s tím mrazákem nevím,byla bych ráda,ale známe to jak to kolem 4dne odpadá,počítam už zítra že se něco odporoučí.Mně taky říkala že jsou pěkné a ET zustáva na sobotu.To musíme zvládnout,neboj oni v tom rodiče nenechají at si užijete adrenalinový seíik,už dlouho máte klídek 😀

cilkaa
16. kvě 2012

@evikj33 no já to měla podobně 5 a 4 b se udrželi, ty ostatní už pak byli dvojkové a po těch pak nic nebylo. Ale i tak máš ty nejkvalitnější 6 ks- to je nádhera. Pokud s tím pak nezatočí spermie (to se dozvíš až u transferu), tak to bude supeeeer a budou i mrazky. 😵
Já měla nejdřív při stimulce průjem a pak po OPU dlouho zácpu 😒

danaho
16. kvě 2012

@evikj33 Ty jo já to mám jako pořádný psycho. Fakt se té redukce dost bojím.Snad tam něco kvalitního na ET zůstane 😉 Jo adrenalíňák bych brala 😀 😀

evikj33
16. kvě 2012

@danaho nebud psycho,vystreslá těhule je na prd 😀 musíš se pro mrnouse pořádně připravit at se jim u Vás hezky bydlí 😉 Počkéj ještě si namně za pár let vzpomeneš,až budeš zodpovídat zvědavé dětské dotazy. 😀

danaho
16. kvě 2012

@evikj33 no kéž by.Jsem zvědavá jak se budou vyvíjet dál. Přeci jen u PISCI vybírají opravdu ty zralé spermie, tak snad s tou redukcí tolik nezamávají. Ale kdo ví. Stát se může cokoliv. jinak jsem psychicky v pohodě,ale to čekání mi dává zabrat. Ale to stejně neovlivníme. Tebe alespoň rozptýlí synáček 😉

evikj33
16. kvě 2012

@danaho Jj synáček je taková malá sopka,někdy bych ráda alespon na 1den oddachla,ale ted to prostě nejde,tak se stím nějak poperem.Ještě jsem neměla dožehleno a dorazila bratrancova manželka s malou Terezkou,budou jí 3ale kecá jak stará ženská 😀 Tak s plánovaného chrupance opět sešlo,dodělala jsem objed,daly jsme kavu a dortík od narozek a jak odjely šla jsem volat.Zachvilku dojede Kamil s Kamčou a bude zas hukot. 😎 Někdy už mám pocit že jedu nadoraz,ale jak je tady klid,zas mam pocit že je tady pusto. 😅

danaho
16. kvě 2012

@evikj33 malej se jmenuje Kamča? 😉 A to počkej až ti tam v postýlce bude řvát malá chcanda 😀 Ale bez nich by to nebylo ono. Když není Vašek doma,tak jsem jak na trní a těším se až přijde. tuhle jsem ho pořád napomínala až mi řekl,že už potřebuju dítě jako sůl abych se měla o koho starat a on aby měl pokoj 😀 To mu asi nedochází,že zvládnu komandovat oba dva 😠 😎

cilkaa
16. kvě 2012

@evikj33 to je jasný, já si taky říkám aspoň jedno dítko, i když vím, že nás asi IVF na druhé zase nemine, jestli se ve spermiogramu nestane zázrak (máme špatnou morfologii a s tím se bohužel moc nenadělá ☹)

cilkaa
16. kvě 2012

@danaho jj, já to nevzdávám a zase tam půjdu při dalším transferu určitě. Dělá mi to dobře na záda, takže určo 🙂
Já se jen pokusila o vtip. Dnes už je mi lépe..

danaho
16. kvě 2012

@cilkaa jsi statečná holka 😵 Jsem ráda,že ti je lépe. Akorát se každý den donutit k tomu cvičení,viď? Teď jsem se na to u simulky vykašlala, vadilo mi to na břicho.