IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
18. kvě 2012

@evikj33 to už jsi druhá co mi píše že se nemám vonět. To jim vadí jo? Ráno asi ani nebudu zapínat počítač. Záleží na tom v kolik hodin tam pojedeme. Ais napíšu až budu zpátky a budu čekat na tebe. Takže dáš 2 embrijka? Já se teď holila každý den,protože jsem čekala tel.že máme už přijet.Tak dám ráno sprchu bez sprcháče a znovu to přeholím. Tašku s košilkou a přezůvkama nosím do práce od včerejška 😀 Ten žaludek to jsou možná nervy,ne?

evikj33
18. kvě 2012

@danaho Holky psaly že jim to někde říkají i v Caru,že přehnaná parfemace pokožky muže být na škodu,tak jako se nemá moc vonět u kojení at cítí dítě přirozený pach maminky 🙂 Jinak ja nepotřebuju ani košilku,unás schodíš spodek,dostaneš prostěradlo,šoupnou to tam 15min.poležíš a frčíš domu.Tak doufám že to na Dálnici nevytřesu,je to jak tankodrom hlavně Brno -Olomouc 😅 Pokud budou tak dáme 2.Jinak ta nevolnost,to muže byt ještě z toho malého OHSS.Předevčírem mně Kamil ukecel na skleničku červeného a jak jsem se po pulnoci zbudila na WC,tak jsem hodila i šav... 😝 a ještě mně to prohnalo.Takže mám tak 1kafe s mlékem a jinak vodu,sem tam džus.Alko.nedam.

danaho
18. kvě 2012

@evikj33 takže zítra na přírodňáka, to jsem se neměla ani holit 😀 Tak pořád hodně pij ať to vyčůráš a zítra bude líp. Na alkohol teď taky nemám chuť, jedině nealko pivo k obědu. MInule jak jsem jela z Prahy tak jsem měla nohy sevřený, taky jsem se bála že to vyklepu. Možná se to i stalo, Určitě někde u Mladý Boleslavi 😀 😀 😀 Ne neboj,říkali že takhle se to nepustí,že je to sevřený v děloze.

evikj33
18. kvě 2012

@danaho No pevně doufám ,když už platíme tu známku atd...Jinak zažalujem silnice a dálnice...Na někoho se to musí svést 😀 Ale to unás určo potřeba nebude,mají štěstí 😀 Piju,vařím,gruntuju...Tak mám se vubec na zítra mejt? 😀 😀 Aby jsme to co nejvíc podpořily

danaho
18. kvě 2012

@evikj33 až přijdu dneska domů tak se chystím vyluxovat,vytřit a vyprat abych pak nemusela několik dní nic dělat. Kašli na mytí,naopak pořádně propoť triko ať jsi zítraextra přírodní 😀 😀 Vašek říkál,že jestli to zavedený embrijko bude po něm tak můžu být v klidu,že se uchytí. Nejdříve se rozhlídne prý kdeže to je,potom se natáhne a řekne si že se prospí a než se probudí tak bude zakouslí. 😀 😀

evikj33
18. kvě 2012

@danaho Já toho chci taky stihnout co nejvíc,ještě možná vlítnu do zahrádky.Vašek mápravdu,než se pořádně probere bude porodnice 😀 A na tom mytí něco bude podíévej na menšinové spoluobčanky,ty se s hygienou zrovna neperou a zakousne se jim vše 😀 😀

danaho
18. kvě 2012

@evikj33 tak jsem Vaškovi řekla,že by se neměl ráno vonět ani sprchovat sprcháčem. Tak se mi směje 😠 Nevíš jak je to u chlapa? U ženský jasný - žádná vůně. A co chlap když bude se mnou na sále u ET? 😕

evikj33
18. kvě 2012

@danaho Ja myslím že Vašek muže,jde hlavně otebe.Doktor se taky určo umeje a navoní 😀 Ty budeš mít prcka v sobě a parfém prostupuje i kuží.

kiwisek
18. kvě 2012

@danaho
@evikj33 vonava diskuze 😀 holky, tak obema zitra hodne stesticka,, at se bublinkam u vas mooooc libi! 😉 hezky najednou Vam to vyšlo...

evikj33
18. kvě 2012

@kiwisek Jojo děkujem,už z těch hormonu fakt blbnem 😀 Jo a pak mužem najednou stresovat to není k zahození že? 😀

danaho
18. kvě 2012

@kiwisek moc děkuju. Snad bude všechno v pořádku. 🙂

beryltm
18. kvě 2012

Holky já teď při ivf měla koňské dávky gonalu 300 jednotek denně. měla jsem pera po 450 jednotkách a měla jsem osm per a ani jedno jsem neplatila plnou palbou. mě sestřička řekla, že od prvního dubna je neomezené množství jednotek hormonů na pojišťovnu. raději se na to zeptejte aby vás zbytečně v caru nedrbali.

cilkaa
18. kvě 2012

@evikj33 a @danaho holky, tak hodně štěstí na zítra!!!!!! 😵 😵 😵 Ať se zadaří a následujete Sašu 🙂

kros
18. kvě 2012

Zdravim,chci se zeptat berete si neschopenku nabo dovolenou po ET? Nebo jdete normalka do prace? Ja mela u prvniho neschopenku,ale ted nevim. Byla jsem z toho spis na nervy. Nejradsi bych sla do prace,ale dojizdim,tak nevim. Jak to resite vy?

cilkaa
18. kvě 2012

@kros tak já ybch si spíš vzala volno po OPU, to mě bolelo břicho, ale padlo mi to na víkend, tak to bylo OK. Po ET jsem šla normálně do práce, ale mám to v rámci jednoho města a dělám v kanclu, takže nic náročného. Doma bych se taky zcvokla.. Ale některé holky si berou neschopenku. Záleží na tobě, jak si to vyhodnotíš. Každopádně mímo si nevyležíš, říkají u nás v CARu.

evikj33
18. kvě 2012

@kros Já mám PN od OPU,protože dělam na DPČ,u pásu,tak nemám na dovolenou ani propustku nárok,navíc celkém náročná prace.Tak umně to jinak nešlo,neměla bych omluvenou absenci.,budu doma až do testu a dle toho jak to dopadnebudu řešit co dál,jako těhuly mně chtít nebudou 😖 Takže pokud to klapne putuju na UP.

saraha2
18. kvě 2012

@danaho přeji hodně štěstíčka zítra a ať se prďolkové krásně zahnízdí!!!já si myslím,že stříknout se klidně můžeš 😉 podle mě je to o to,.že ty se můsíš cítit dobře!!

evikj33
18. kvě 2012

@danaho Kdepak tě mám skoro Těhule?Tak jsem si říkala že by bylo nejlepší se opít a vše zaspat a probrat se až ráno,už jsme skončili na zahradě,tak to pomalu začína šrotovat.Škoda že je mi po tom alkoholu tak zle 😝

danaho
18. kvě 2012

@evikj33 Ahoj zlato, tak jsem dogruntovala. Já se ti dneska do toho obula s takovou vervou jako kdyby to byl vánoční úklid 😀 Konečně jsem si sedla. Vašek je na pivu tak jsem sama a už taky šrotuju. Co asi ráno zavolají. Ufff 🙂

danaho
18. kvě 2012

@saraha2 ahojky, děkuju. Hezká fotka,sluší ti to na ní 😵

danaho
18. kvě 2012

@kros ahoj, já si beru pondělí až střed dovolenou a pak půjdu do práce. Nedělám nic náročného a doma bych byla byla na palici.Rozhodni se podle tvé práce a taky podle toho kde se budeš cítit nejlépe 🙂

zezizu
18. kvě 2012

@beryltm hm, tak ME v Gennetu na hormonech odrbali ☹

zezizu
18. kvě 2012

@danaho
@evikj33 děvčátka zítra tfuj tfuj tfuj 🙂

danaho
18. kvě 2012

@zezizu
@beryltm Je pravda,že mám pocit že Gennet prodávvá léky dráž. já dala za ten menopur 3000 Kč a jedna známá v jiném CAR za tu samou dávku prý polovičku. Holky až teď budu vegetit doma,tak si to zkusím najít na netu a podívat se i na ten zákon. Ale je mi divný že by hradili neomezený počet hormonů. Tak štědří,že by byli? 😕

danaho
18. kvě 2012

@zezizu děkuji, už tu čučím do počítače a přemýšlím jak usnu 🙂

zezizu
18. kvě 2012

@danaho v Praze u Apolináře je to taky levnější. Jestli je to tím, ze je to soukromá klinika a Maji to natazeny? Je to Teda ale sprostý. Léky jsou stejny a mely by byt za stejnou cenu. Ceny zákroku se mohou lišit ale léků by neměly....

danaho
18. kvě 2012

@zezizu To máš pravdu. Soukromý zařízení si asi můžou nastavit svoje ceny.Na druhou stranu musím říct,že v Gennetu je naprosto profesionální přístup a i to prostředí je čisté a hezké. Sestry i doktoři moc fajn a nepřipadám si tam jako kus co je zrovna na řadě. Navíc je to u nás ve městě jediné takové zařízení a kdybych dojížděla do Prahy tak bych k tomu musela připočítat benzín a ten čas na cestách. A jsem skoro na stejných penězích.

zezizu
18. kvě 2012

@danaho přístup a prostředí je čisté a skvělé i v Praze.to já do Prahy dojíždět musím za tímto léčením, ale nastesti v Praze dělám, tak se svezu jen Pres Prahu na kliniku.

sal80
autor
18. kvě 2012

Dobrý večer 🙂

sal80
autor
18. kvě 2012

@danaho Nemůžeš usnout, viď? 😅 Jak Ti rozumím... Teď je období, kdy se špatně usíná i spí... Stále je na co myslet... 😅