IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
19. kvě 2012

@evikj33 jo to by byl hezký dárek. Budeme doufat,že to vyjde. Ty voe ten hokej... ☹ Já se nenechám pokoušet 🙂

evikj33
19. kvě 2012

@danaho Hokej ber v klidku ještě hrají o bronz,prostě to hokejové štěstí jim u zakončení scházelo.Ještě je večer liga Mistru,Tak Kamil bude čučet na ně.Hlavně at je brouček v peřince v pohodičce 😎

danaho
19. kvě 2012

@evikj33 byla sem v klidu. Nebylo se proč nervovat 🙂 Kdyby jo tak bych se nedívala. Vašek se taky chce koukat na fotbal.

sal80
autor
19. kvě 2012

@danaho Holka, měla bys Tomovi zazpívat po pravdě, kde se blýská a že naši přesně ví, kde mají domov, neb v něm právě baští ty knedle 😀
Tak snad zítra vybojujeme alespoň ten bronz 😉

veromira
20. kvě 2012

holky co je to ta minimálka?

sal80
autor
20. kvě 2012

@veromira Ahoj 🙂 Ke Tvé otázce.... Ženy, které nechtějí podstoupit klasickou stimulaci mohou absolvovat IVF pouze po stimulaci vaječníků pomocí tabletek, nebo s nízkými dávkami injekcí. Odběr vajíček je stejný jako u normální stimulace. Pravděpodobnost otěhotnění je nižší než u klasického IVF, ale je nižší riziko OHSS i nižší náklady na stimulaci IVF.

katka1311
20. kvě 2012

Krásnou neděli zlatíčka moje 🙂
Tak my byli včera odpoledne na te oslave 50 narozenin.Oslava super a chodili jsme vedle do hospody na hokej.A co myslíte komu jsem fandila když jsem Slovenka 😀 ????Jak jsem v hospodě vykřikla góóóól tak mě tam málem vynesli ti chlapi v zubech 😅 😅 😅 .
Dnes píchnutá včelka o dávce 225j zítra se mi to navýší 😅 píchnu k tomu ještě Menopur + Fraxiparin.
Evi moc děkuji jestli pochybí písnu ti 😉 Ve středu jedu do CAR na KO folíků.Jinak jsem z Orlové kousek od Ostravy.
No a teď co se stalo ještě včera: kolegyně včera volala že mám okamžitě přijet do práce,že ji okradli.Já jako vedoucí jsem musela jsem za to odpovědná.Tak jsem z oslavy odjela.Ukradli ji prstýnek s briliantama 😠 .Tak jsme musely ještě na Policii,kde jsem strávila 2hod.
Omlouvám se za román. 😉

Jo a ještě Evi ta cena v Reprofitu mě mile překvapila 😕 .

evikj33
20. kvě 2012

@katka1311 Ahojky jo jak se říka když už,tak už.Prostě den blbec,ale alepon ten hokej ti zpravil chut 🙂 Tak hezky včelkuj at si chovná slepička a né na polévku 😎 .@danaho kde je moje spolu skoro Těhule?Ja jsem dnes marná,utroš beru už 5dnu,ale dnes mně nějak setl,Vstala jsem udělala snídani,pak chvilku poseděla na terase a uvařila objed.Jak jsem se najedla nějak jsem vytuhla a vubec sem nechtěla z postele,ted mám nějak žaludek na vodě 😝 Budu se muset vzchopit Kamil jede za chvilku do práce a ja mam na starost malého 😅 .Tak si asi dám malé kafčo s mlékem,ráno jsem měla jen Caro

katka1311
20. kvě 2012

@evikj33 Evi no z takové slepice jako já by byla špatná polévka 😀 Takže raději budu snášet a nejlépe zlatá vajíčka 🙂 .
Já od začátku stimulky začala pít kafe ale slaboučké tak do půl hrníčku a doliju mlékem a nebo včera jse pila capucíno 🙂 .Caro nedám 😖 .
Dnes mi psala holka co chodí do stejného CAR a měla po OPU 26 oocytů ale jen 6 zralých 😕 .

danaho
20. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Eviku, já jsem taky dneska nějak mimo. Vstávala jsem až v 10 h., celý zbytek dopoledne jsem si četla časák a luštila křížovku. Pak se stavila mamka na kafčo. A teď u nás opět jede hokej tak čučíme. Gooool. 1:0. 😀

danaho
20. kvě 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko, ty jsi slovena? 🙂 Tak to dneska budeš fandit,co? Kéž by jste dali rusákům na prdel. Budu taky fandit 😀 To jsi mla včera teda smulná den, takhle tě odvolt z oslavy. Je to pech. Tak snad už je smůla vybraná. Hlavně že se té kolegyni nic nestalo 🙂

danaho
20. kvě 2012

@sal80 Ahoj Sašenko, řekni Tomíkovi,že těm jeho klukům budem dneska fandit 😉 A jak se máš ty kočičko?

sal80
autor
20. kvě 2012

@danaho Ahoj 🙂 Vyřídím. On teď zrovna fandí těm našim a asi dobře, když je to 2:1 🙂

danaho
20. kvě 2012

@sal80 bezva. Tomík má pochvalu. 😀

katka1311
20. kvě 2012

@danaho Danuško jj jsem ze Slovenska.Takže tímto se omlouvám i za svoji češtinu 😅 .
A rusům na prdel nedáme ti jsou mo dobří 😠 .Kolegyni se nic nestalo bylo to klasická zlodějina kdy postřehli její nepozornost 😠 .

danaho
20. kvě 2012

@katka1311 Za nic se neomlouvej,vůbec bych to na psaní nepoznala. Určitě mám víc překlepů jak ty 😀 Doufám,že se Vám to podaří. Rusáky nemám ráda 😀 ale mají výbornou formu. a jak se cítíš?

sal80
autor
20. kvě 2012

@katka1311 Kačenko ahoj. Tomáš včera také hýkal z okna, tak jsem čekala nějaký šutr, ale nic...asi kouzlo šestého patra 😀 Mně to bylo jedno, beztak hráli naši s našima, no ne? 🙂 Tak snad vybojují jedni dnes bronz a druzí zlato 🙂

evikj33
20. kvě 2012

Zdarec tak to pevně doufám,dnes to klukum jde,tak by si ten bronz zasloužili a Rusaci jsou nafoukanci,a bodej by nehráli dobře když mají Ovečkyna hvězdy NHL,ale stejně by naprdel měli dostat.Pamatuju jak je porazili naši a oni si nenechali nasadit stříbrne medajle,vzali je do ruky a nas..odjeli 😀 Já to chci dnes zase .Stejně máme všechny tu krev česko slovenskou.Muj Fotr je slovák,Kamilova babi byla slovena a já mám problém s pravopisem od zakladky,Tak děkuji že to v tichosti přejdete 😎 Jinak @sal80 co daváš dnes bublinkám do nosu dobrého?Já asi uplacnu šlehačkovou bábovku na počest hokeje.

sal80
autor
20. kvě 2012

@evikj33 Ahoj 🙂 Nic extra nedostávají, nechť si zvykají na bídu 😀 Teď jsem si dala mlíčko a bébéčko 🙂

evikj33
20. kvě 2012

@sal80 Ja myslela pro inspiraci,ale Bébé fakt nějakou dobu nechci,já jsem čekala nějakou mnamku,jako včerejší smažáček 😀 Ale dnes jsi spořádaná těhule 😉

danaho
20. kvě 2012

Holky když to bylo 3:2 tam jsem od toho odešla a přišla jsem 3 vteřiny před konce. Bezváááá bronz 😅

evikj33
20. kvě 2012

@danaho @sal80 @katka1311 Tak holky mužem slavit,Kačenka ještě muže vínko,nebo pivko a nám bude muset stačit mléčny koktejl 😀 ,maly už baští bábovku s mlékem

danaho
20. kvě 2012

@evikj33 stejně to je krásný pohled když ti naši kluci tam stojí seřazení, držejí se kolem ramen a krákají tu naši hymnu. Musím zamáčknout slzu 😀
@evikj33 pošly mi kousek bábovky mňam 😉

evikj33
20. kvě 2012

@danaho jo už letí,odchytla jsem vedle domu na louce Čápa,tak se oněj pěkně postarej jak doletí s buchtou. 😀

danaho
20. kvě 2012

@evikj33 ó děkuji,jdu je vyhlížet na balkon. Doufám že letěl s bráchou a toho jsi si nechala doma 😀

evikj33
20. kvě 2012

@danaho Staví tady kousek hnízdo,tak jich bude asi brzo víc 😀 A co Véna opečovává tě s láskou.Jsem myslela že Kamila včera zabiju,večer otevřel víno a divil se že si nedám,tak nakonec celou7vylopal sám a čučel na ligu mistru,a pak měl užasný nápad jít hrat Poker na net a šel spát ve 2.h tak jsem ho sprdla že tím fakt nepomáha,nehledě na to že rano bude protivny a ma trochu zabavit malého,že bude odpo v práci.Tak se přemoh a ráno vstal kolem 8 posnídali a hrál si s nim ale po obědě s ním šel do pokoje ja nakouknu,maly něco kutal a tatínek na válendě chrápal 😎 No prostě chlap

danaho
20. kvě 2012

@evikj33 😀 😀 ty chlapi jsou všichni stejní. Vašek je celou sobotu a neděli v práci a přijde domů,lehne na gauč a čučí na hokej,včera večer ještě fotbal. Tak jsem mu taky řekla,že mi to není uplně příjemný,protože jak jsem sama doma tak pak myslím na blbosti a začínám se bát. Ale chápu,že práce je důležitá. Prý mi to(teda nám to) vynahradí 😅

evikj33
20. kvě 2012

@danaho Jo holka tak si zvykej,až bude prcek,nebude to lepší,ja kolikrát na začátku toužebně sledovala hodiny a dveře kdy už dojede z práce,protože jsem byla s malym sama a on toho od miminka moc nenaspal,a ještě byl dost uřvany 😝 Pak se to trochu srovnalo,ale jeho koničky stranou moc nešly. 😅

danaho
20. kvě 2012

@evikj33 to mi je jasný. Já ani víc nečekám. Je to chlap a to jsou ve vetšině případů sobci. Ale jinak je hodný a udělal by pro mě první,poslední. Někdy je na tčku jako každej jinej 😀

katka1311
20. kvě 2012

Holky gratuluji vašim klukům hokejistům k bronzu 😀

@danaho Danuš,občas mě píchne v levém a pak v pravém vaječníku ale že by to bylo něco jako auu to ne až se bojím jestli tam něco roste ☹ .
Včera jsem si dala jen přípitek ale je pravda že jsem vypila i za děti tak jsem měla celkem 3ks 😅 a teď po večeři jsem si dala Radler 😝 tak snad mi to neuškodí 😎 .