IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katka1311
19. dub 2012

@danaho jééé Danuško to budeš kus předemnou 😕 .Jestli mě 4.5.píchnou injekci tak cca 14dní pak jedu do CAR na UTZ a pak teprve stimulka.To je dalších cca 13 dní a pak OPU.

danaho
19. dub 2012

@katka1311 tak se budem podporovat postupně 😅 Saša taky bude končit a já začínat.Já končit ty začínat 😕

katka1311
19. dub 2012

@danaho Kdy se vrátí Sašenka z té služebky?A kdy má vůbec OPU?
Jinak to jde hezky postupně 🙂 .Jáááááj holky já vám tak závidím ten krátký protokol 😅 .Dani,ty si vlastně dnes byla naposled v práci?Zítra jedete,né?

danaho
19. dub 2012

@katka1311 Nevím přesně ale snad se měla vracet dneska večer,zítra asi UTZ a tam by se měla dozvědět kdy bude OPU. Odpoledne jsem ji psala sms,ale zatím neodpověděla. Než odjedu chci mít info 😀 Nakonec jdu dopoledne ještě do práce a jedem až kolem 13 h. Tebe čekají zítra a v sobotu ty 2 dlohé šichty,viď? ☹

danaho
19. dub 2012

@katka1311 jo a Saša má dlouhý protokol 🙂

z4401
19. dub 2012

@saraha2 Ahojky, ten anopyrin je kvuli srazlivosti krve, ta me byla zjistena kdyz me delali imunologii 😉

katka1311
19. dub 2012

@danaho Saška měla taky dlouhána?Ale ona je mladice 😀 .Ty se znáš se Saškou osobně nebo máte jen t.č.? 🙂

katka1311
19. dub 2012

@z4401 Jak se daří?Hladíš bříško 🙂 ?

danaho
19. dub 2012

@katka1311 Nevíš podle čeho se určuje jaký protokol budeš mít? Se Saškou se známe z jiné diskuze, máme na sebe tel. A ty jí také znáš?

katka1311
19. dub 2012

@danaho Známe se taky z jiné diskuse a podržela mě právě po nevydařené minimálce.V tu dobu jak ji nevyšlo IVF jsme se jen tak bavily že do toho půjdeme spolu ale to jsme jen tak psaly a světe div se!!!Opravdu jsme začaly skoro stejně 🙂 .Jinak já měla krátký a teď mi doporučili dlouhý že prý můžou lépe nastimulovat vajíčka.Jinak nevím jak to určují?

danaho
19. dub 2012

@katka1311 Mě řekla doktorka,že jem na ten krátký reagovala dobře tak mi ho nechá a jen zvedne hormony. Tak nevím,ale ten dlouhý při mém strachu z injekcí je pro mě hororový. Obdivuju všechny co to zvládají. Mě dá záhul i ten krátký 😀

katka1311
19. dub 2012

@danaho Počkej a kolik si měla při krátkém?
Jinak to nic není mě vlastně jen píchnou injekci na zastavení funkce vaječníků a 14 dní se nic neděje.Nic nepíchám.Jen vaječníky spinkají a pak je šokem stimulace nastartují 😀 .

danaho
19. dub 2012

@katka1311 mě přijde e holky s dlouhým píhaly hrozně moc a i do zadku a fuuuuj. Já měla 10 folíků z toho 7 vajíček a všechna se oplodnila.Akorát nevydržela. Ale neměli jsme ani ISCI,takže těžko říct kde je problém. Holky co měly v té naší druhé diskuzy dlouhý protokol tak měli třeba 20 folikul ale z toho třeba kolem 8-10 vajec a zbylo jim nakonec jen kolem 3. Takže mi přijde e ta redukce je dost vysoká a nakonec je výsledek u obou protokolů podobný.

z4401
19. dub 2012

Holky me zase rikali na klinice, ale to uz pri male, ze je lepsi mit min vajicek cca kolem 9 nez treba 15 nebo 20, ze kdyz je jich pry min, ze jsou kvalitnejsi, ale kdo vi jak to je 😉

z4401
19. dub 2012

@katka1311 az na to spineni to jde, z toho jsem trochu nesva ☹ ale snad se to ustali. Jinak zitra konecne zacinam brat uz jen pulku Prednisonu, coz jsem take moc rada. No a moc neodpocivam, s malou to ani nejde, ale nehonim se. Hodne chodime ven, kdyz to jde na prochazky. Jen skoda, ze o vikendu ma byt pry skarede :(

saraha2
20. dub 2012

@danaho dobré ráno všem!!já měla dlouhý protokol a s pícháním jsem začla jako v krátkém protokolu!!!ten dlouhý je jiný v tom,že začneš už v předchozím cyklu cca od 22dne stříkat do nosu sprej synarel!§ale není to o tom,že pícháš déle!!!já to teď měla a píchala jsem od druhého dne,co jsem dostala MS!!!takže žádný strach!já se mudr.ptala,proč dlouhý a v čem je jiný,tak mě řekla,že je hlavně lepší..víc k tomu neřekla.takže neboj,neboj!!není to o to,.že pícháš měsíc!! 😉

saraha2
20. dub 2012

@danaho já s dlouhým měla 8vajíček..a z toho oplodnili vše ICSI a v den transferu zůstaly dvě vhodný k zavedení..zbytek se přestal vyvíjet.do zadku jsem fakt nic nepíchala 😉 opravdu jediné,co bylo tak puregon 8dní a pak před OPU pregnyl jsem píchla..

saraha2
20. dub 2012

@z4401 aha!děkuji za odpověď!!

sal80
autor
20. dub 2012

DObré ráno, dívenky 😀
Jsem tu jen na chvilkinku, ani nestačím dočítat, jaké jste drbny....uff 😀 Pádím na UTZ, ať 😀 mi řeknou vyhlídku na mou vaječnou nadílku a termín OPU. Všem přeji moc hezký den a nově příchozí vítám. Je moc fajn, že nás přibývá 😉

saraha2
20. dub 2012

@sal80 přeji jen ty nejlepší zprávičky!!!!!

katka1311
20. dub 2012

@sal80 krásné ránko i tobě ty cestovatelko 😀 přeji ti krásnou úrodičku.
@saraha2 Tak já budu začínat přesně jako ty 1 nebo 2DC s dlouhánem 🙂 .
@z4401 špinění přejde to je normální na začátku těhu 😉 držím palečky a v klídečku.

Jinak vám holky přeji krásný den,já pádím do práce 😖 .
Dani tobě krásný víkend 🙂 .

z4401
20. dub 2012

@sal80 Držím palečky až je krásná úrodička 😉

z4401
20. dub 2012

@katka1311 Jo jo i doktor mě to říkal, mě to jen trochu znepokojilo, páč jsem to u Nellinky neměla. Ale dnes to vypadá zatím dobře 🙂 takže Anopyrin nevysazuji a beru dal 😉

danaho
20. dub 2012

Dobré ránko všem 🙂
jsem ještě na dopoledne v práci a pak tradá směr Brloh 😀 😀 😀 Užijte si všechny pohodový víkend a po neděli se na vás těším 🙂
@saraha2 tak to jsem na tom s krátkým protokolem byla skor stejně jako ty s dlouhým. Asi je to jedno. Důležitý je výsledek 🙂
@z4401 držím palce ať to špinění přejde. Snad nebude o víkendu tak moc ošklivo a vy si s Nelinkou užijete procházek 🙂
@katka1311 Kačenko, tebe ať zákazníci neprudí. 😀
@sal80 zdar ženo 😀 Dej hned echo. Myslím na tebe. 🙂

z4401
20. dub 2012

@danaho Danus tak zatim to spineni ustalo,tak snad se to po tom Anopyrinu zase nerozjede, jinak bych musela ho hned vysadit.Ale mam to stale v hlave a kdyz jdu na WC tak cekam co bude 🙂 hruza des.
No a vikend. Tak ten bude stejne pracovni, budeme delat (teda manzel) drenaz kolem baracku a ja asi malinko pouklizim doma a v nedeli nas ceka oslava, tak aspon tam si pekne oddechnu a budu se jen cpat dobrutkama :D

sal80
autor
20. dub 2012

Ahoj princezny moje.
Tak jsem tu s výsledky: Dnes jsem byla na tom UTZ a musím pokračovat ve stimulce a ještě mi navýšili dávky. Vaječníkům se moc nechce, tak je musíme popostrčitt. OPU bude někdy ve dnech středa až pátek. Víc zatím nevíme 😒

z4401
20. dub 2012

@sal80 Ahojky, také jsem to tak měla, museli mě navýšit dávky aby byla nějaká úrodička 😉 určitě to teď výjde. Kdy jdeš na další UTZ, v pondělí?

veromira
21. dub 2012

Ahoj všichni , já jsem podstoupila druhé IVF a ted jsem v půlce čekání na krav. Chtěla jsem se zeptat jestli někdo berete utrogestan když vám vrátili vajíčka a jestli je správné když zavedu utrogestan a pak přes den když chodím čůrat mám v moči malé bílé částečky nerozpuštěného utrogestanu. Je to dobře nebo ho zavádím málo hluboko že se nerozpustí úplně? Když mě dáte někdo radu tak budu ráda

mia75
21. dub 2012

@veromira Ahoj, mne povedal lekár, že sa nikdy nerozpustí celá gulička, ale čo sa rozpustí, stačí. Berieš 2 x 3 denne?

sal80
autor
21. dub 2012

@z4401 Ahoj Zuzko 🙂 Je to tak, jako poprvé. Prostě potřebují vlastní tempo...stejně jako moje MS, na kterou jsem taky čekala. Jak se cítíš? 🙂