IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

evikj33
26. kvě 2012

@katka1311 Ahoj Katuš,nebud smutná,třeba je jen neviděl,a že rostou pomalu neva,alespon budou všechny zralé,držím pěsti na další kontrolu at je zas najde.A //jsem našla já,akorát jsem ted trošku zašpinila jen hnědě na intimku.Tak snad to bude dobré.V euforii jsem luxovala a byla trochu v zahrádce,tak jsem to možná kapku přehnala.

danaho
26. kvě 2012

Ahoj holky, je tu někdo?
@katka1311 Kačenko to je mi moc líto,já vím,že to na psychice moc nepřidá. Ale těm 3 kouskům věř. Budou kvalitní jak píše @evikj33. Uvidíš,že to nakonec bude dobré. Budu na tebe v pondělí moc myslet a držet palečky!!! Já jsem zatím netestovala,ještě pár dní počkám.ALe mám velikou radost z Evika a jejích //. 😵

evikj33
26. kvě 2012

@danaho Ahojky,ja jsem zde,a jsem KO od 13.h tady byli tchanovci a mamka,a ted odjeli,tak jsem si pořádně nesedla,oni nic neví,tak jsem nemohla.Ale trochu mně bolí břicho a hlava a trošku jsem špinila,ale jen trochu nahnědle.Už se pujdu natáhnout k telce s nohama nahoře.Snad to nic nebude. 😕

danaho
26. kvě 2012

@evikj33 tak hned hoď nožky nahoru a odpočívej. Musíš na sebe dávat pozor,špinění je asi od toho zavrtávání. Stává se to. Tak se snaž být v klidu. 🙂

saraha2
26. kvě 2012

@katka1311 třeba je neviděli a ještě to tam doroste!!!!!!!mě třeba vůbec neříkali,kolik jich tam je!!!jednou řekli,že musíme zvýšit dávky a pak že noo..pěkně to narostlo a hotovo...nakonec z toho bylo 8kousků..ale ta,co byla se nou měla jen 3-odrazovali je od OPu,radili ukončit léčbu..oni se nevzdali a že do toho půjdou i kdyby bylo jedno,když už byli tak daleko!nakonec měli 3vajíčka-oplodnili se všechny,pak jedno zaostalo,tak jim dávali dvě blastocystičky na jedničku s hvězdičku říkali a dopadlo to tak,že jim se první pokus zdařil a čekají jedno miminko!!!!!!!!!!!!!!!takže hlavu vzhůru!!!!!!!!!!!!!nám z 8kousků zůstaly dvě a ještě pomalé,jedna morulk a jedno 10ti buněčné a nechytly se..takže nemusí být velká úroda!!!neboj se nic!!bojovníček tam určitě bude nějaký!!!!!!!!!

veromira
26. kvě 2012

@danaho ahoj, tak si představ že mě ten můj taky pěkně naštval dnes. Šel večer v osum do hospody a přišel dnes ráno v 6 hod no není to blb?

danaho
26. kvě 2012

@veromira ahojky,no to bych taky byla vytočená. Ale co naděláš. Je to jenom chlap a ty se občas u toho chlastu někdy zapomenou. Tak prochrápal celou sobotu ne? 😠

veromira
26. kvě 2012

@danaho no ve čtyři vstával a jeli jsme něco vyřídit to už jsem ho kopala z postele. Jinak kolem dvanácté mu bylo pěkně blbě a to jse si v duchu říkala že mu to patří 😝

danaho
26. kvě 2012

@veromira Asi možná potřeboval spláchnout ty stresy. Chlapi to holt ventilují jinak než mi ženský. Byylo toho na vás oba hodně. Teď se hlavně dej do pohody ať je tělo připravený na další pokus a jefuk jestli bude letos nebo až příští rok 😉

veromira
26. kvě 2012

@danaho no jasně,já už jdu ted ve středu do nového CAR na konzultaci tak uvidíme jestli se něco dozvím nebo to bude to stejný co před tím. Jdu spát tak dobrou a kdyžtak si napíšeme zítra pa

danaho
26. kvě 2012

@veromira Hezky se vyspinkej. Zítra pááá 😵

katka1311
26. kvě 2012

Holky tak jsem zpátky z práce doma.Se mi vůbec nechtělo 😒 .
Moc vám děkuji musím věřit že to budou ta správná vajíčka.
@evikj33 Evi moc gratuluji ke // nádhera.
@danaho Na tebe se holka taky těším.

danaho
26. kvě 2012

@katka1311 Ahoj Eviku, bude to dobrý uvidíš. Už aby bylo pondělí a budeš vědět víc.Posílám ti velké objetí. 😵

evikj33
27. kvě 2012

Hezké ráno všem 🙂 Tak špinění se zatím zklidnilo a doufám že to tak i zustane,dnes doma stávkuju a nebudu nic dělat,max objed.pa

kiwisek
27. kvě 2012

@evikj33 potichounku blahopřeji k // 😉

evikj33
27. kvě 2012

@katka1311 @kiwisek Holky moc děkuju 🙂

danaho
27. kvě 2012

Ahoj holky kde jste kdooo?
@evikj33 Eviku tak co dnešek,bylo všeo.k.?
@katka1311 Kačenko, promiň včera jsem ti odepisovala a oslovila jsem tě opět Eviku,ale bylo to psané samozřejmě tobě. Nějak to pořád motám. Zítra ti budu držet palce aby ta kontrola dopadla dobře 😉

danaho
27. kvě 2012

@sal80 Sašenko,kde tě mám? ☹

veromira
27. kvě 2012

@danaho Ahoj, tak jsem tu co nového?

danaho
27. kvě 2012

@veromira Ahojky,dneska je tu mrtvo. Jak je? Manža už je o.k.? 😉

veromira
27. kvě 2012

@danaho Jo super, byli jsme dnes makat na bytě celej den a ted už jen odpočíváme. Jo už je to dobrý, já to dlouho nevydržím být naštvaná 🙂 A co ty jský jsi měla den?

danaho
27. kvě 2012

@veromira to jsi jak já. Děláte si někde nový byt? Já měla dneska jen odpočívací. Nedělala jsem vůbec nic. Po obědě jsem na 2 hoďky usnula. Byla jsem hrozně utahaná. Zítra jdu zase do práce 😠 Se mi vůec nechce.

veromira
27. kvě 2012

@danaho jo děláme rekonstrukci nového bytu a je to dosti psycho 😖 Už aby to bylo a byl klid, měníme věci z hodiny na hodinu a nejsme schopni se někdy na něčem domluvit no hrůza 😠 Je tak to ti závidím, taky bych si lehla po obědě a zdřímla si. Já po obědě odpočívám jen na chalupě, tam je to úplně super na odpočinek a relax. Škoda že tam ted dlouho nepojedeme kvůli té rekonstrukci ☹

danaho
27. kvě 2012

@veromira tak to znám. Před 2 lety jsme se stěhovali do nového bytu a dělali kompletní rekonstrukci. Byla to makačka,hlavně jsme všechno museli řešit najednou. nebyl na to vůbec klid. teď jsem tak ráda, že to máme hotový. To je paráda ,že máte chalupu. To my nemáme a v létě trčíme v paneláku. A kde máte chalupu?

veromira
27. kvě 2012

@danaho Máme ji na vysočině v Českých Křižánkách je to tam strašně krásný a doporučuji na dovču 🙂 No my hlavně si ze starýho bytu nic nebereme a vše budeme kupovat nové tak to je taky na palici. Znám to trčení v paneláku a je to někdy napalici.

evikj33
27. kvě 2012

@danaho Jsem tady,dnes byl relativně klid,akorat ve sprše nějaké hnědé zbytky,ale méně než včera.Tak se zítra v práci moc nehon DPH už máš tak prožen ostatní 🙂

evikj33
27. kvě 2012

@katka1311 Držím pěsti na kvalitní snušku a at se p.doktor dívá pořádně. 😉

danaho
27. kvě 2012

@veromira přítel měl chalupu v Jizerkách,tam bylo taky nádherně. Ale měl ji na hypotéku a dvě už by jsme neutáhli tak se musela prodat. Navíc peníze z prodeje musel rozdělit ještě mezi děti a svoji ex. Tam toho moc nezbylo. Bydleli jsme spolu 3 roky v zařízeném pronájmu a teď jsme 2 roky konečně ve svém.Museli jsme taky kupovat všechno uplně nové - postel,sedačku,lednici, pračku...a já nevím co ještě. Dělali jsme koupelnu,kuchyň, novou elektřinu a rozvody plynu,protože máme v bytě vlastní plynové topení. Museli jsme kupovat nový kotel,taky nové štuky a obrousili jsme parkety. Ten byt je z roku 1975 a paní co tu bydlela to měla v původním stavu. Rozhodovali jsme se jestli tu rekonstrukci dělat postupně při tom,že už tu budeme bydlet. Ale jelikož jsme už v té době plánovali mimčo,tak jsme si na to vzali půjčku a udělali jsme to kompletně. Sice splácíme ale máme hotovo.

danaho
27. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Eviku,to jsem ráda,že máš dobré zprávy. Mám z tebe takovou radost 😵 Neboj,v práci se nepředřu. DPH je odevzdané a daň z příjmů za rok 2011 je taky hotová. Odsouhlasená valnými hromadami a tak si budu spíš uklízet stůl a skartovat bordel.

veromira
27. kvě 2012

@danaho já si myslím že je lepší to udělat když tam člověk ještě nebydlí a udělá se to vše a nic se neodkládá. Těd už to budou dva měsíce a je půlka bytu hotová, taky jsme tam dělali všechno co se dá 😝 tak doufám že ještě tak ty dva měsíce a budeme bydlet. Naštěstí ti co koupili náš byt zatím nemají vyřízenou hypotéku tak máme kde bydlet 🙂Prosím tě já jdu ve středu do toho nového CAR tak poradíš mi co bych se měla třeba zeptat?