IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

zezizu
29. kvě 2012

@veromira Veru, je embryo - morula - blastocysta. To je embryjko už víc narostle a vyvinuté 🙂 jako byli Pokémoni, ty měli taky 3.fázi 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

danaho
29. kvě 2012

@veromira Děkuju ti.Tady vyvěsila před časem @cilkaa tohle. Tak jsem jí to teď čajzla zkopírovala jsem to znovu.Jukni na to je to krásně vysvětlený 🙂

danaho
29. kvě 2012

@zezizu pokémon,jsi mě dostala 😀 😀 😀

danaho
29. kvě 2012

@saraha2 moc díky. A kdy ty půjdeš do dalšího pokusu? Už to víš?

saraha2
29. kvě 2012

@danaho dozvím se to v úterý..já byla včera na odstranení toho polypu..už to mám za sebou,tak v úterý budou výsledky z histoilogie a domluvíme se,kdy půjdem do dalšího IVF..snad bude vše v pořádku a já bych to viděla na červenec...

danaho
29. kvě 2012

@saraha2 a jak se cítíš? Určitě to dobře dopadne a už brzo začneš stimulovat. v úterý dej vědět jak jsi dopadla. Držím ti palce. 🙂

evikj33
29. kvě 2012

Tak to jsou mé testy 6,7,a 9den po ET lépe to vyfotit neumím

saraha2
29. kvě 2012

@danaho děkuji!jsem o.k.,už včera jsem byla,tak jsem šla večer domů..jinak by mě pustili dnes ráno.a co ty??nějaké pocity??

danaho
29. kvě 2012

@evikj33 Eviku vyfotila jsi to parádně. No jo je to tam 😅

danaho
29. kvě 2012

@saraha2 tak to je dobře,že jsi v pohodě. Bude to dobré. Pocity - zatím spíš vyjevené 😀 ,nevěřící a pořád velké obavy aby to všechno dobře dopadlo. 🙂

evikj33
30. kvě 2012

Ahoj Holky kdepak se schovávate všechny?přeji hezké ráno 🙂

danaho
30. kvě 2012

Hezké ráno všem,
@evikj33 ahoj Eviku, byla jsi na té krvi,nebo teprve půjdeš?

kros
30. kvě 2012

zdravim, holky potřebuju podpořit. jsem po ET a mám pocit, že mám snad všechny příznaky, 6 den jsem dělala test a myslim, že tam velmi slaboulinkej duch byl, pak jsem dělala test dnes 8 den a sněhobílo, tak jsem z toho špatná. Možná to moc sleduji a jsem už z toho psycho. už chci vědět jak to teda je! Ach jo. To čekání mě zabije.

evikj33
30. kvě 2012

@danaho Ahoj Danuš,ja pujdu až odpoledne kolem 16.h,dnes mají ord. od 15-20.h Tak je Kamil ještě v ráci a maly ve školce.Jak se jinak vede,nějaké nové přínaky 🙂 Co v práci všimli si něčeho?

evikj33
30. kvě 2012

@kros Záleží zda jsi měla PK(prodlouženou kultivaci)Jinak duch mohl být z Pregnylu,skus počkat zas 2dny a testni znovu u někoho HCG stoupá pomalu,pokud nekrvácíš je pořád čas,někdo má test poz.až 14den po ET

kros
30. kvě 2012

@evikj33 jo měla jsem PK. v podbříšku pořád pobolívá + ostatní příznaky (ty můžou být z Utroše,já vim) a nekrvácím ani nešpiním. jsem z toho fakt zmatená. už chci vědět na čem jsem.

danaho
30. kvě 2012

@evikj33 Ahoj Eviku,tak mi večer písni jak jsi dopadla. Držím ti palce. Na mě sedla nějaká rýma,ale taková ta zadní jak ti teče do krku. Je to hnus. Nevím co si na to můžu vzít. Jsem taková připitoměla. Včera jsem chvíli žehlila a pak mě rozbolelo břicho,takový táhlý nepříjemný bolesti. Tak jsem toho nechala a šla jsem se na chvíli natáhnout a pak to přešlo.Jsem dneska nějaká mrzutá. Ale ona by měla zítra dorazit MS,tak jestli to na mě ještě nemá vliv. Vždycky jsem před MS byla protivná 😠

evikj33
30. kvě 2012

@kros tady to neuspěcháš,musíš počkat zas nejlépe 2dny a znovu testnout.Já testím mamatestama 10,beru vždy stejné aby bylo přesné srovnáni.Jinak mužeš na krev jako samoplátce,ale zatím bych počkala.

danaho
30. kvě 2012

@kros Ahoj,neztrácej naději. Každému HCG v krvi stoupá jinak. Zkus to znovu za 2 dny. Bohužel tohle už nemůžeš nijak ovlivnit. Musíš trpělivě čekat jak to dopadne. Moc ti držím palce aby jsi tam ty // objevila 😉

evikj33
30. kvě 2012

@danaho Na tu rymu se skus zeptat v lékarně,mužeš jen sprej Mar,ten je z mořské vody,a určo poradí nějaké pastylky.Já jsem taky zvažovala žehlení,ale nakonec jsem si řekl že ještě počkám,nemá se to kvuli stahum dělohy,tak mám po tom špinění strach.Zatím je klid a snad to tak i ustane.Já tu krev dnes vědět nebudu,možná zítra odpo,nebo až v pátek ráno.Hned jak se dovím pisnu.Pa

veromira
30. kvě 2012

@danaho a kde to mám najít?

kros
30. kvě 2012

jo jo, já vim, nic než počkat mě nezbyde. díky. chodim normálně do práce, tak mám strach, abych něco nezanedbala nebo spíš embryjku neublížila. snažim se šetřit a odpočívat, ale v práci to nejde. musi prostě doufat.

danaho
30. kvě 2012

@veromira ahojky no já jsem blbka,já to zapomněla zkopírovat,tak vydrž a najdu to to znova 😀 😀

danaho
30. kvě 2012

@evikj33 Dík za radu,do lékárny určo zajdu. já půjdu na krev v pátek ráno a odpoledne kolem 15 h bych to měla vědět. na žehlení se vykašli. Já už na to taky prdím. maximálně 1 tričko do práce a víc ani ťuk.

veromira
30. kvě 2012

@danaho v pohodě 🙂

veromira
30. kvě 2012

@danaho jo tak už jsem to prostudovala, no jsem z toho stejně jelen ale musím se zeptat toho doktora co tam dnes jdu aby mě vše vysvětlil

danaho
30. kvě 2012

@veromira já jsem z toho taky vždycky byla jelen. Ještě doteď spoustu věcí nechápu. Je to věda 🙂

veromira
30. kvě 2012

@danaho to je, je to hrozný pochopit některé věci a hlavně něco píšou hrozně složitě. No uvidím co mě řekne dnes ten doktor a pak ti večer napíšu

radovana01
30. kvě 2012

Ahoj holky, můžete mi doporučit nějakého doktora/nemocnici/ordinaci na IVF v Brně? Děkuji. 😝