IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
1. čer 2012

@evikj33 krev je super,ale teď 3 týdny nebudu vědět nic nového. Stejně ať mi nikdo neříká,že těhotenství má být v klidu? Jak se to asi dělá, když pořád na něco musíme čekat, absolvujeme samá vyšetření a máme oproti těm šťastným ženám které otěhotní přirzeně tu nevýhodu,že máme až moc informací. Přemejšlím o vedlejšáku - gynekoložka 😝 😀 😀 Já mám doma děsný bugr,ale kašlu na to.

janinka1984
1. čer 2012

@dadakin psychika dělá moc,strašně moc,tak ještě zvládneš ten rozvod a snad to bude ok.To já vdaná nebyla a o děti nestál,měli jsme tahanice po soudech kvůli výživnému,protože nechtěl platit.No jo chlapi,opustil mě s dětma kvůly 18leté barmance do které se zabouch a bylo vymalováno 😖 no,ale já mám nejlepčího miláčka,který nás ma strašně rád všechny,tak mi spad kámen ze srcde.A teď tohle...řešit takové problémy s otěhotněním 😠
Po rozvodu bude lépe uvidíš!

danaho
1. čer 2012

@dadakin také tě vítám. Koukám místo klidného soustředění na otěhotnění jen nervy. Držím palce. 🙂

katuleb
1. čer 2012

@dadakin ahojky jsi to ty,jak jsi se domluvila se sousedkou na záskok??Kačka

janinka1984
1. čer 2012

Můžu se Vás všech zeptat,který den po ET jste měli pozitivní těhu test?

dadakin
1. čer 2012

@katuleb jj jsem to já 😉

katuleb
1. čer 2012

@dadakin Supeeeeer 😀 😀

danaho
1. čer 2012

@janinka1984 jukni na str.86, mám tam na fotce svoje testy. Zkusila jsem to 7 den od ET,ale toho ducha jsem doslova tahala očima. Pak u čárk jen sílila. 🙂

dadakin
1. čer 2012

@katuleb nám to nestačí na FB že???

dadakin
1. čer 2012

@danaho Já měla 6 den od ET taky ducha a byl to Pregnyl ted vím příště testuju až 8.den od ET.Měla jsem 5000jednotek a držel se mě 11dní celkem.

janinka1984
1. čer 2012

@danaho SUPER!Krásné testíky....já chci takýýýýý 🙂 kéž by to už sakra vyšlo.....a den ET se počítá jako první nebo nultý?

katuleb
1. čer 2012

@dadakin ne ne my musíme prostě kecat všude ale hned je člověku líp,my jsme na chatě doma bych se sama asi zbláznila tak jsem jela s klukama a relaxuju u krbu a bud to v pondělí bude nebo ne....ted jsem hrdinka ale vím že to bude řevu pokud nee ale aspon s tím ak nějak počítám,ale co když třeba ..... 😉

danaho
1. čer 2012

@dadakin taky jsem nevěděla jestli čárka nezmizá,ale naštěstí sílila. Ale máš pravdu je lepší si počkat. Jenže tentokrát jsem to nevydržela 😉

danaho
1. čer 2012

@janinka1984 Taky budeš mít,. URČITĚ!!! Den ET je den 0.Takže počítáš až od dalšího dne.

dadakin
1. čer 2012

@katuleb já vím taky brouzdám všude a hledám,čekám na miláčka až dojede zase byl na 3 dny fuč,pořád ti držím palečky a doufám,že to tam bude a pokud ne budeme spolu bojovat druhý kolo no 😉 neboj to dáme,

katuleb
1. čer 2012

Jinak děvčata uvedu na pravou míru s dadakin se známe z netu našli jsme se, protože jsem na tom naprosto stejně 3 děti po císaři a pak já blbec sterilka, ale ted nový přítel-teda už manžel (ty jo už jsem víc jak měsíc a pul vdaná 😀 ) a ten nemá děti tak se moc snažíme, takže mám za sebou první ivf-26oocytů,oplodněno jen 8, 4 po icsi 4 přirozeně a zustalo po 2 dnech 6,pak po 4 dnech 3....a dál pak et, nic na zamražení.Takže asi tak.....Jinak mám tři kluky tak kdyby to klaplo a byla to holčička 😉 tak bych se vůůůůůůůůůůbec nezlobila 😀 😀

dadakin
1. čer 2012

@danaho já jsem taky nevydržela testovala a čárka slábla až bylo bílo takže jsem si akorát dělala naděje.

danaho
1. čer 2012

@katuleb Teda holky,klobouk dolů. 3 děti po císaři a jdete do 4. Ale chápu kvůli miláčkům uděláme cokoliv. Velká gratulace k svatbě. Přeji Vám hoooodně moc štěstíčka a hlavně ať se dočkáte miminka 😵 😵 😵

katuleb
1. čer 2012

😉 @danaho prosím tě jak dlouho jsi pila ten čaj a do kdy???Děkujiiii

janinka1984
1. čer 2012

@danaho no jelikož už můžu srovnávat s 1ivf tak se cítím úplně jinak....před tím mi vůbec nic nebylo a až ten 10den jsem začla špinit a teď...už 1 po ET kruté bolesti prsou,hlavně po stranách a mám je takove těžší a nalité a hodně citlivé a břicho mě bolí po ET jak při měsíčkách.....tak snad se mimiska zabydlují 🙂

danaho
1. čer 2012

@dadakin já jsem u prvního IVF testovala až 11 den když jsem začala špinit a bylo bílo ☹ Obulela jsem si to a pak jsem sebrala všechny síla a začala se připravovat na další pokus.Teď to konečně vyšlo 😅 Po tvé zkušenosti určitě netestuj tak brzo. Ale věřím a moc ti přeju ať tam ty // tentokrát jsou. 🙂

katuleb
1. čer 2012

@danaho děkuji moc ,byla to rychlá akce a to doslova ,ve středu jsme se domluvili, že jdem do toho, ve čtvrtek jsem volala na termín a v sobotu byla svatba...jen my a svědci,domluvili jsme se, že to spácháme před ivf at je pak klídek na hnízdění 😀

dadakin
1. čer 2012

ano našli jsme se na babycafe tam jsem chodila do březnátek 2008,taky jsem chtěla holčičku a mě to klaplo na po třetí,ale z manželové strany bylo 3.dítě nechtěné,vidí se v prvorozeném synovi který hraje 9 let hokej tak asi tak.
Jináč já měla po minimálce 2 vajucha oplodněná ICSI spermio máme ok přítel by mohl být ůdajně z fleku dělat dárce,stimulace clostylbegyt pak 2x Bravellle a Pregnyl 5000.

dadakin
1. čer 2012

@katuleb taky mě ten čaj zajímá chtěla jsem ti o něm písnout.

danaho
1. čer 2012

@katuleb 2 měsíce akorát jsem je dopila těsně před začátkem stimulace 🙂

danaho
1. čer 2012

@janinka1984 taky jsem to srovnávala. U prvního jsem to nějak vnitřně cítila,že to nevyšlo. teď to byo taky jiné. Pocity na MS hned po ET. Pořád mi kručelo v břiše. A MS nedorazila ani špinění. Tak doufám,že teď ani 9 měsíců nic takového neuvidím 🙂

katuleb
1. čer 2012

@danaho a pauza mezi 1 a 2 ivf byla jak??Jinak na fotce muj nejmladší ....

sal80
autor
1. čer 2012

@skifarka Pokud Tě to uklidní, tak mně zaváděli kvalitu BB a BC a jeden vítěz ve mně roste 🙂 Neboj se, holka, všechny Ti držíme všechno 😉 Taky budeš mít trable, ak to říct doma, že jsi v tom 😀 😀 😀

@janinka1984 Vítej u nás 🙂 Na podruhé to vyde a ať už dvě a nebo jedno miminko (to je fuk) bude 🙂

@dadakin Vítej k nám i Ty 🙂 A nesmutni, co nevidět to vyjde a bude čtvrtééééé 😀

danaho
1. čer 2012

@dadakin
@katuleb holky jedna holka tady z té diskuze si objednala čaj na IVF,ale mezitím bohužel se věci u ní zkomplikovali. Tak ho teď nabízí za nákupní cenu bez poštovného. Pokudby jste o ně měli zájem a přímo o tenhle tak byjste ji mohli pomoci a ten čaj od ní odkoupit.

sal80
autor
1. čer 2012

@janinka1984 Já měla pozitivní test 9.den po ET, ale netestovala bych dřív než ten desátý. Mám poprvé špatnou zkušenost...