IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
1. čer 2012

@katuleb jé ty se vybarvuješ. 😀 Krádná fotka synáčka. já jsem rozvedená a mimi čekám s přítelem. Ježiši no jo co když si mě bude chtít vzít 😀 😀 😀

katuleb
1. čer 2012

@danaho všimla jsem si ale mám pocit že někdo už jí psal že ho bere,pokud se nepletu ☹

dadakin
1. čer 2012

@janinka1984 můžu se zeptat ke komu do Reprofitu chodíš??????Já k Machačovi OPU mi dělal Štencl a ET Koudelka.

danaho
1. čer 2012

@katuleb 1 IVF leden a 2 IVF květen. jen ta nejnutnější doba. Bude mi 37 není na co čekat 🙂

katuleb
1. čer 2012

@danaho 😀 😀 no vy jste děsně moderní čekáte první dítě a už se chcete brát 😀 😀 😀
Jinak já se teda dobarvím nejstašímu synovi bude v létě 19 a prostřednímu bylo v dubnu 15 😕 😕

danaho
1. čer 2012

@katuleb aha tak to nevím. Tak to je fajn.

danaho
1. čer 2012

@katuleb a jaak mi psala @sal80 co na to řeknou naši 😀 😀 😀 Táta možná vezme řemen 😝 Teda to te´dmusí být princezna 🙂

dadakin
1. čer 2012

@katuleb u nás svatba taky v plánu,ale ještě být rozvedená že????

katuleb
1. čer 2012

@dadakin to stihnete neboj....
@danaho ty jo řemen -chudák ten tvuj...

veromira
1. čer 2012

@danaho já už se hlásila, ale není na příjmu

janinka1984
1. čer 2012

@dadakin No na kontroly jezdím do Reprofitu v Olomouci k MUDr.Souškové(je to i má gynekoložka).No a v Brně mi punkci i transfer dělala MUDr.Kuřecová Barbora.Stejně to bylo divný....měla jsem 15 vajíček,z toho 11 zralých,všechny jsme nechali oplodnit ICSI a oplodnili se jen 3!I přesto,že má přítel bezva spermiogram.Druhý den se probralo další a třetí další dvě ,ale stejně z toho bylo prd.Na zamražení nic a zavedenenou mám EBgr1-2 a CM gr2.....zbytek byl o ničem ☹ takže žadné zmrzlinky ☹

danaho
1. čer 2012

@veromira jsi zlatá. Já dneska vůbec nestíhám klapat písmenka 😀

danaho
1. čer 2012

@katuleb už jsme spolu 5 let a v našem věku fakt rodičovské výchovné metody nehrozí 😀

veromira
1. čer 2012

@dadakin tak vidím že se to taky v reprofiti mění ti doktoři. Já jsem ted byla na konzultaci u Štelcla a působil na mě dobře.

katuleb
1. čer 2012

@janinka1984 taky jsem z toho byla špatná z oplodnění 26 vajíček 12 jsme dali na icsi a zbytek přirozeně protože prý spermio ukázkové a po icsi i normálu oplodněno jen 8 a zyblo jen na zavedení na mražení nic....tak jsem věřila v mražáčky,právě se chci zeptat jestli jde zjistit proč to ak bylo že se tak málo oplodnilo????Jestli špatný protokol??Raději bych méně vajíček ale kvalitní.....

janinka1984
1. čer 2012

@sal80 Ty jo to nevím jestli vydržím 😎 jsem tak zvědavá.....to čekání je hnusné .......

dadakin
1. čer 2012

@janinka1984 taky je mi to divný že to nevyšlo sliznice 10mm už 3 měsíce beru mamavit vitamíny 8bb embryo 1GR a nic.Ted mám 12DC tak bych chtěla ten další jít do toho Machač je v Norsku objednali mě až 4 týdny potom no.

katuleb
1. čer 2012

@danaho no co víš nikdy neříkej nikdy 😉

sal80
autor
1. čer 2012

Tak se tu se mnou tedy nikdo nebavte a přehlížejte mě, no... 😖 😒 ☹ 😢

sal80
autor
1. čer 2012

@janinka1984 To čekání je to nejhorší co je ☹

danaho
1. čer 2012

@sal80 mamino ty máš nějaký těhu splín či co? Máš seo zvat ani jsi mi nepísla. Jen se přidej,vždyť to umíš 😝

veromira
1. čer 2012

@danaho jo tak aspon to nemusím objednávat, a zuzka až se ozve tak se domluvíme

dadakin
1. čer 2012

@veromira jj Štencl je v pohodě všichní jsou tam příjemní nemůžu říct půl slova jsem tam spokojená.Ještě jsem přemýšlela nad Heliosem,ale zatím nebudu měnit.

danaho
1. čer 2012

@katuleb s našima je v pohodě. Ale ta představa svatby? Jejda. 😕

janinka1984
1. čer 2012

@katuleb no poprvé jsem měla jen 3 vajíčka a jen 2 zralé,všechny 3 oplodněny ICSI,ale to nezralé bylo o ničem a pátý den kultivace jsme měli VEB gr1 a CM+....no a já ji nechala zavést jen tu blastu a stejně z toho nic nebylo....jen slzy pro pláč.....No nám nedělali žádnou genetiku,nic....prý já děti mám a přítel super spermiogram....tak to nikdo neřeší a taky se mi to moc nelíbí.....

sal80
autor
1. čer 2012

@danaho Co vypřávíš? Však jsem tu už dlouho a píšu jako blázen ☹ A těhu splín nemám 😝
Mám pocit, že Tomovi právě docvaklo, že jsem těhotn (ono asi i mně 😅), kouká se na mě tak jinak...to je zajímavé 😀

katuleb
1. čer 2012

@danaho toho jsme se taky báli ale vzledem k druhé svatbě obou jsme to neřekli nikomu až pak po svatbě a bylo...... 🙂 😀

katuleb
1. čer 2012

@janinka1984 tak mi genetiku měli prý to dělají samozřejmě,já už darovala vajíčka tak jsem proklepnutá a všechny mutace vyloučeny a přítelovi dělali taky,no a pak HP....a spermio.....90milionú a 53 procent pohyblivých a dál nikdy nic neřekli....

janinka1984
1. čer 2012

@sal80 ale jak se říká kdo si počká ten se dočká 😅 doufám......ty ses dočkala,tak gratuluji....ale čekat budeš taky dlouho...ještě několik měsíců 😉 ale to už je to krásné čekání a těšení se 🙂

danaho
1. čer 2012

@sal80 ale mě jsi nepsala a dneska je tu pěkný blázinec tak jsem si nevšimla 😝 To je skvělééé. Jsem za vás moc ráda. A kam ti kouká do očí? 😀