IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
2. čer 2012

@skifarka 😀 😀 svině klouzavý. Jooo to máš pravdu. Já mám problém,že si sama injekci nepíchnu. Mám na to asi nějakou fobii. Prostě to nedám...Takže jsme dost omezený s tím že nikam pořádně nemůžeme jít. Na dámský záchodky by se mnou asi nemohl 😀 😀 Včera poprvé nebyl doma,tak ho zastoupila mamka Naštěstí to zvládla dobře. Jo a naprostý souhlas,co je malý to j roztomilý. Já jsem malá,ale šikovná 😝 😀

evikj33
2. čer 2012

Ahoj drbničky 🙂 Tak já jsem dnes umyla 2okna,už jsem se na to nemohla dívat a byli jsme na prochajdě v lesíku,jsem KO a do toho volala máti a jak zjistila že myju okna,dělala přednášku 😝 Jen ona ma nějaké info že jsme byli na IVF,jinak to nikdo tještě neví.(a chci at to tak nějakou dobu zustane)@sal80 ja Utroš zavádím,jak jsem zkoušela polknout,byla jsem Ko usla bych ve stoje a dost mně bolela hlava a to jsem neměla takovou mega dávku jako ted. Jinak jsem taky pidi mám 165cm 😉 a Utroš už jsem taky párkrat naháněla po koupelně at to nesežere pes 😎

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Vysvětlíš to tak, že Ti není nejlíp od žaludku 😀 😀 😀
@skifarka MS jsem dostala v devíti a pak jsem ještě hóóódně vyrostla. Takže můj vývoj zcela jistě ještě ukončen nebyl 😅 Nejvyšší jsem byla už od jeslí a vydrželo mi to až po vysokou 😀 Vím, že se mnou maminka chodila po doktorech, protože mě strašně bolely nohy - za rok jsem vyrostla asi o 20 cm.

@skifarka @danaho Svině klouzavý? 😨 To mám ale vyhlídky 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@skifarka @danaho Můj kamarád vždycky říká: "Co je malý, to je milý. A co je menší, už je trapný...." 😀 😝

danaho
2. čer 2012

@evikj33 Ahoj Eviii, vítej do klubů PIDI 😅 Snad se ai nedivim,že ti mamka dala přednášku. Ale pokud by jsi se necítila,tak by jsi to určo nedělala,viď? Musíš se opatrovat. Koukala sem v tý druhý diskuzi,že jsi tam dala foto testíků.Jsou super. Ty už budeš mít pořádný HCG v krvi 😵

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Pro Tebe, kotě 😉 Francouzské brambory zapečené se sýrem,s nakládanou zeleninou a posypané sýrem 🙂

danaho
2. čer 2012

@sal80 fajn tak jsem milá a osttaní PIDI holky taky. A co říká tobě? Co je velký na to nedohlédnu a tak si toho nevšímám 😀 😀 Tam mi nevolnost od žaludku neprojde. To by jsi tu bandu musela znát 😉

sal80
autor
2. čer 2012

@evikj33 Ahoj Evi. Souhlasím s Tvou maminkou. Jsi těhulka a ne koza kamerunská, takže piánko a na oknech dělej jen průzory 😀

danaho
2. čer 2012

@sal80 Vypadá to docela dobře zdravě. To já ti párky neukážu,nestihla jsem je vyfotit. Jedině až budou vycházet ven 😝 😀 😀

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Vy jste malé, takže jste milé, až skoro hraničíte s roztomilostí 😀 😝 😉 Jen vás zlobím, že? 🙂

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Chci vidět párky a né buřty 😀 😝

danaho
2. čer 2012

@sal80 po tom Medrolu mám spíš kašičky 😀 Já vím,že nás zlobíš. Znám tě a vím,že jsi pěkný zlobidlo,ale to já taky 😝 😝 Jdem píchat,budu za moment. 😠

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Francouzské brambory byla večeře, oběd byl jiný 🙂

Holky, takhle tu baštíme 😵 😀 MOŘSKÝ OKOUN SE ZELENINOU NA MÁSLE 😉

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Na kašičku mě, holka, neutáhneš 😀

danaho
2. čer 2012

@sal80 hotovo a jsme v půlce 😅 Kurňa vy jíte zdravě. Děláš mi chutě Sašenko 😅

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Tož doraž 😀
Musíme jíst zdravě, tedy hlavně já, protože nic moc nedělám a asi bych brzy neprošla dveřmi 😅

evikj33
2. čer 2012

@sal80 zas děláš chutě na večer 😅 @danaho Jinak do těch oken se moc nechtělo,ale jsem nějaká podrážděna,Kamil mně dnes ser...Když něco začnu dělat,tak řekne nedělej to ja to Pak Udělám a sedí dál,tak chytam nerva a musím se nějak odreagovat,dneska bude spát s malým on,ja se už asi potřebuju vyspat 😝

sal80
autor
2. čer 2012

@evikj33 A proč se čertíš, když to neudělá hned? 🙂 Muži mají své tempo, které je asi o 99% pomalejší, než to ženské 😀 Neboj, nech ho, ať to udělá podle sebe a nezapomeň ho pochválit 😉

danaho
2. čer 2012

@sal80 já mám takový stravování taky ráda. dneska jsem měla tresku a šťouchaný brambory. K večeři ten párek to byl trošku úlet po dlouhý době.Ale mňam. 😝
@evikj33 to já jsem lítostivá. Když na tebe přijde nerv,tak zavři oči a z hluboka dýchej. Zkus se uklidnit. Miminkum nervy neprospívají. já vím je to těžjý,taky jsem dneska vybublala. Pak jsem dala ruku na bříško a říkám mimču promiň promiň, mamka už bude v klidu 😅

katuleb
2. čer 2012

Holky vy teda máte témata -párky,buřty ,kašičky... 😀
Tak my dnes měli pořádný guláš pěkně s chlebíčkem a cibulí a já si teda dala k tomu těstovinky ty totiž milujůůůůůůů.....
Ted jsem se vyhrabala z pelíšku nějak mě ty hasiči zmohli,tak jsem si četla.....no a za chvíli zase pošupajdím zpátky spinkat....
Jinak pořád běhám jak trotl na záchod jestli je to v pořádku....zatim ok 😅

danaho
2. čer 2012

@katuleb gulášek mňam ale jedině s chlebem. To ten můj ho taky miluje s kolínkama. Z toho mám osypky,bléé 😀 Kolikátý den,že jsi po ET?

evikj33
2. čer 2012

@sal80 @danaho Já jsem podrážděná asi z toho nevyspání,maly měl 3dny horečku,tak jsem ho kontrolovala,,dávala paralen,pití,převlékala a jak si chvilku lehnu už volá malý nebo veklý a něco potřebujou,nebo pomně leze ten náš vtěrny pes.Tak snad se dnes konečně vyspím 😎 Ná zítra mám asi Králička od strejdy domáciho 🙂

sal80
autor
2. čer 2012

@katuleb S tím záchodem je to asi všude stejné 🙂 Já už doma nemám ani barevný papír, ale ultra jemný a BÍLÝ 😅 😀 Prostě stále hlídám, no.... 😅

katuleb
2. čer 2012

@danaho dnes jsem 11den po et....pročpak??myslíš že to je něco špatně?

katuleb
2. čer 2012

@sal80 taky tak taky tak....jedině bílý a jemňoučký.....

sal80
autor
2. čer 2012

@katuleb Gulášek taky papám (s hovězí kližky)...ale to masíčko moc ne, to nechávám Tomovi 🙂 Chlebík domácí a nebo kupovaný? 🙂
Co by mělo být špatně? Neplaš, ženo!!!! @danaho se jen ptala 😉

danaho
2. čer 2012

@evikj33 Jsi přetažená. Tak se odeber na kutě a zaúkoluj velkýho Kamila a víc to neřeš a jdi v klidu spát. Však on se o malého postará. A ty si pořádně odpočiň a zase bude dobře 😵

danaho
2. čer 2012

@katuleb ne nic není špatně. Určitě jsi to včera psala,ale já si to v té směsi informací nepamatuju. Tak neboj to jen já jsem sklerotik 😵

sal80
autor
2. čer 2012

@evikj33 Králíčka taky papáááám. Tomovi ho stále slibuju a nic, ale to neva, on mi už dlóóóuho slibuje halušky. Takže jsme si fifty, fifty 😀

katuleb
2. čer 2012

@sal80 chlebíček byl kupovaný,pekárnu mám doma.... 😒 😒
@danaho jj plaším plaším no...... 😉
Teda holky to je jen papání koukám,jsem z toho normálka dostala hlad..... 😕
Žjooooova králíka mám doma v mrazáku asi to má chlapec za pár tuším... 😀 😀