IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
2. čer 2012

@katuleb plašíš uplně stejně jako bych plašila já.Jsme tady všechny plašanky. 😀
Ježiši vy mi děláte chutě. 😅

katuleb
2. čer 2012

No děvčátka moje zlatý jdu na ty svině klouzavý a pak pěkně do peřinek...tak pěkný zbytek večera a krásné sníky všem.......dobrouuuuuuuu.... 😉 😉

sal80
autor
2. čer 2012

@katuleb Nesmutni, i kupovaný chleba je dobrý 😉 Ptala jsem se jen ze zvědavosti 🙂 Peču chleba, hraju si s jeho přípravou a pečením přes tři hodiny (nemám pekárnu a ani jí (zatím) nechci) a Tomáš ho hned popraví 😅 Takže jeho pečení je velmi sporadické 😀

danaho
2. čer 2012

@katuleb Dobroooou,hezky se vyspinkej 😵

sal80
autor
2. čer 2012

@katuleb Dobrou noc a pořádně si odpočiň 🙂 Oslintej klidně celý polštář, jen ať ten spánek stojí za to 😉 😀

danaho
2. čer 2012

@sal80 Sašenko já jdu taky na kutě. Už nemůžu udržt očka. Hezky se vyspinkej zlato. Pááá

sal80
autor
2. čer 2012

@danaho Dobrou 🙂 I já půjdu...zase jsem dnes nešla po o 😀

z4401
2. čer 2012

@veromira http://www.otehotnet.cz/ivf/108-asistovana-repr... je to tady tento cajik. Ja si ho objednala, kdyz jsem si rikala, ze bych zkusila za 3 mesice KET az by se telo zpamatovalo z kyretaze, bohuzel jsem nevedela, ze to pak dopadne tak tragicky a zkoncim na ARU. Takze ted je me uz nanic.

z4401
2. čer 2012

@danaho Tak to je krásnééééé. Mocinky blahopreji a drzim palecky az do konce.

skifarka
2. čer 2012

@sal80 Holka, u tebe skoro člověk neví, kdy si děláš srandu a kdy ne. Jsi neskutečně vtipná 😀 😀 . Teď doopravdy, kolik měříš? @z4401 Přečetla jsem si tvůj příběh a klobouk dolů. To si si vytrpěla, ale hlavně že si tady a v pořádku pro svou krásnou holčičku 😉 😉

dadakin
2. čer 2012

hlásím se do klubu pidi holek a asi vyhraju mám 153cm 😵
@danaho na fotce mi je 35let prý vypadám mladší než jsem je mi ted 36let
@katuleb to vypadá nádějně ne??????
Holky my na dětským dni taky fajn já si dala taky pívo a grilovanej globás.
Děcka soutěžili a vysoutěžili spousty blbinek.
Mě těch sviní klouzavých zbyli 2 krabičky tak snad upotřebím příště.

sal80
autor
3. čer 2012

Dobré ráno, princezny. Je tu neděle a den nicnedělání 🙂 Ano, čtete dobře, dnes nebudete nic dělat. Žádné mytí oken (Evi, pokud se Ti budou zdát okna špinavá, tak čuč jinam 😀 😝), žádné pucování podlah a koupelen. Se koukněte na nějaké díly Výměny manželek a zjistíte, že se u vás nechá jíst ze země 😀 Takže....pohodička, klídeček a "kajn štres" 😀
A co by to bylo za ráno bez snídaně, takže posílám tu dnešní 😉 Nate 😀

MÍCHANÁ VAJÍČKA, ZELENINA A HERMELÍN (k tomu tmavá, celozrnná bagetka s máslem)

sal80
autor
3. čer 2012

@dadakin No koukám, že jsi taková "nízkopodlažní" 😀 Ale to vůbec neva, protože tu je všeobecný názor, že malé je hezké 😵 A vítěz asi jsi, takže by sis zasloužila nějakou odměnu 😉 Přemýšlím, čím bych Tě obdarovala já, ale nemám tu nic, než svůj NE-O-DO-LA-TEL-NÝ úsměv, tak Tě jím obdarovávám 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sal80
autor
3. čer 2012

@skifarka Kolik měřím? No, trochu víc na to, abych se mohla přihlásit do konkurzu na pidi-lidi, ale není to zase nic extrémního 😉 Asi o cca dvacet víc naž Ty...nebo přesně o 29cm víc než @dadakin 😅

veromira
3. čer 2012

@z4401 tak jak se domluvíme mám ti poslat peníze na účet? Já to zkusím a uvidím jestli mě to pomůže aspon v něčem 🙂

veromira
3. čer 2012

@sal80 hm takové dobrůtky máš na snídani 🙂 já bábovku a mléko 😒

evikj33
3. čer 2012

Ahoj těhule,skorotěhule a čekatelky 🙂 Králík už voní. Vyspání je dnes lepší,ale opět s malým,tatínek byl příjemný jak sodovka v nose,tak jsem to vzdala a šla k malemu 😖 Jinak dnes mám v plánu akorát žehleníčko a trochu udržbu dom.a na výměnu nekoukám,příde mně to trapárna jak se tam hádaj....Jinak @sal80 snídanka hezká,ale v těhu by se hermoš a jiné podobné mnamky moc neměly 😕 .Já dnes asi taky upeču chleba,nějak máme snězeno.Na gulášek se taky šteluju(manža jiný než hovězí,nebo zvěřinu nejí)vepřové,pouze jako segedin.Holky my tady už jen baštíme to je hrozné 😀 @katuleb Tak dnes už 12 😉 a to špinění moh být pokus těla o menses.Tak se opatruj a těš na krev. 🙂

sal80
autor
3. čer 2012

@veromira Jo, jo 🙂 Teď už proběhla i svačinka - rebarborový koláč s drobenkou a mléko 🙂

sal80
autor
3. čer 2012

@evikj33 To je Tomášova porce, moje byla právě bez hermelínu a dokonce i zeleniny, protože jsem na ní neměla chuť. Dala jsem sem tedy tu baravnější variantu 😅

katuleb
3. čer 2012

Dobré ránko holky....četla jsem si až do jedné v noci ale pak jsem spinkala jak miminko....
@sal80 teda to je snídanička koukám mooooooc dobře to vypadá a uritě i chutnalo...
Jinak špinění je trochu pořád ale jen na papíru a co vyplaví utrouš....tak snad to přejde ....jako když to tělo zkouší a nejde to, asi mám těď termín kdy by to mělo být tak snad je to v poho a nebo to drží jen ty svině klouzavý a pak se to stejně rozjede 😒 😒

sal80
autor
3. čer 2012

@katuleb Dobré ráno 🙂 Bylo to dobré...i ta má "ošizená" verze 🙂

ivapo
3. čer 2012

Ahoj... Nevis co by pomohlo proti bolesti hlavy? Jiz druhy den... A je mi k tomu na zvraceni což to je normální v pátém či 6 tem tydnu... No podle me teda ve 4 tem.. Jsem li po transferu 8. 5. A ty si byla na transferu kdy ?

sal80
autor
3. čer 2012

@ivapo Zkus Paralen. To je vlastně i jediné, co můžeš 😅 Kdy jsi měla poslední MS?

katuleb
3. čer 2012

@evikj33 no doufám že to nebude sílit je to takové hnědé a občas jako ružovo ale jen málo ale nervy jsou na dranc je to děsné,takovou spotřebu toaletního papíru jsem neměla ani nepamatuju,doufám že to ustane jako včera bylo to jed dopoledne a pak klid....no zítra bude jasno ale nějak tomu moc nedávám asi propadám beznaději...

evikj33
3. čer 2012

@sal80 to já zas pár dnu snídala jen housku,nebo chleba s máslem a zelenou papr.a pěkně mně tlačil žaludek a vracelo se to,ale stejně jsem neodolala.Ty jo tak už i sváča,ja posledních pár dnu nějak nemám hlad,jen občas mně přepadne žravka 😅 ale sušák ten mám skoro furt.@katuleb Já to špinění měla cca4dny než se uplně ztratilo 😉

danaho
3. čer 2012

Dobré ránko drbničky. Jednou s přispím do 10 h 😝 a už vás zase musím dočítat. K snídani si teď dávám bílou Activii a piškoty. Před obědem už se nechci moc futrovat.
@sal80 Ahoj Kočko, přesně tak hermelínek dej Tomíkovi a zeleninku papej.Co nám ukážeš k obědu?
@katuleb mrcha se nerozjede a hotovo 😅
@evikj33 Eviku vyprdni se na žehlení a odpočívej aby jsi nebyla večer na nervičky.
@dadakin ahoj vítězko. Ne fotce jsi mlaďonká,teď už jsi stará raketa asi jako já. Akorát mě za týden v úterý bude už 37. 😝

sal80
autor
3. čer 2012

@katuleb Lehni si a ani se nehni!!!! Šup. Myslím to vážně!!!! 😠

dadakin
3. čer 2012

Dobré poledne děvčátka
@sal80 děkuji za dar úsměvu dobrá cena 😉
@katuleb uvidíš naděje umírá poslední
dneska asi půjdeme na další děcký den a pak sjedem do Kauflandu mají levný granko a já kakajíčko snídám i večeřím máme velkou spotřebu. 😀
Holky dík že jste i vaše diskuze držíte mě hodně nad vodou.Noc co noc se mi zdá že jsem těhu a kolikrát jsem ve snu viděla // na testu ani nepočítámčím víc se to blíží mám strach jít do pokusu č.2. je tam náká obava že to bude opět stejný asi koupím ten čaj a budu happy.Bůhví co do něho dávájí.

dadakin
3. čer 2012

@danaho mě bude 37 příští rok 28.1. se to blíží

sal80
autor
3. čer 2012

@danaho No ahoj, krasavice 😀 Futrovat se před obědem není rozumné 🙂 Vyspinkáno? Obídek bude...hmm...mňamka...hovězí steak, asi pečené brambory a zase nějaká ta zelenina 😉 Vyfotím 😀

@evikj33 Svačina proto, že jím míň a častěji a snídala jsem ve čtvrt na osm, takže už to něco chtělo 🙂 Buchtičku jsme dostali včera u našich 😅