IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

evikj33
11. zář 2012

@dashi Jj děkujem,hlavně to zdravíčko. Tobě taky hlavně zdraví a duševní pohodu,ono se to jednou musí zlomit.Budem držet pěsti 😉

sal80
autor
11. zář 2012

@dashi Tak to pojedeš do lázní k nám 😀 Konečně si s někým dám to kakaóóóó 😀 @danaho totiž kakajíčko nerada 😒 🙂

danaho
11. zář 2012

@dashi Rozumím tvým pocitům.Já mám za sebou 2 IVF. První nedopadlo,druhé ano ale jen na 7 tt. Skončilo to spontánním potratem v červnu v době mých narozenin. Sáhla jsem si na dno. Ale teď jsem se konečně zase dokázala postavit na nohy. Mám 4 mrazáčky po druhém pokusu,tak zkusím KEt a budu věřit. Představa 3 IVF - ani si to nechci představovat. Je to psychicky náročné. Kdo neprožije, nepochopí. Drž se. bude líp 😉

danaho
11. zář 2012

@sal80 já vám všem k tomu kakau dovezu brčka a sama si dám šampíčko 😝 mamka drobení odkoukala od Vaška. 😀

sal80
autor
11. zář 2012

@danaho Ty jsi mi ale gurmánka 😀 Ještě, že Tě máme 😀 Brčka vezmi delší, ať můžeme upíjet i tajně Tobě 😝 Od toho Tvého Vény se ale člověk naučí věcí 😀

danaho
11. zář 2012

@sal80 no to bych ti mohla povídat. Ještě že mě mají.Musí je někdo usměrňovat 😀 Vezmu brčka i deštníčky a pro těhulky nealko šampus. Schválně co zvítězí kakao a nebo rychlí špunty 😝

dashi
11. zář 2012

@sal80 no musím zjistit ještě nějaký info, ale co čtu tady na diskuzi tak nejspíš do Františkových lázní 😉 , až pojedu na kontrolu k Dr. tak to s ním proberu, jen by mě zajímalo jestli se něco doplácí 😒

@sal80 jooo 😅 ty jsi z Františkovek, nebo poblíž?

@danaho jo jo, je to hrozný, mě ani tak neštve ten neúspěch, jako permanentní řeči a kdy už budeš mít rodinu a bla, bla bla přeci už mi je trochu víc 34let a bezdětná,to už je trochu na psycho ☹

sal80
autor
11. zář 2012

@danaho Aby jsi i Ty nedorazila s pupkem, kopretinko :-P 🤐 Já chci, aby jsi mě taky usměrňovala.... 😅
@dashi Jo, jsem kosek od nich 😉 Doplácet budeš jako v nemocnici...90Kč na den (nebo kolik to teď je), zbytek by Ti měla hradit plně pojišťovna 🙂 Mně bude 33.

danaho
11. zář 2012

@dashi mluvíš mi z duše. Mě je o 3 víc a taky děti nemám. Takže tímhle jsem si prošla a vlastně procházím pořád. Bojuju už hodně let. ☹ Kašly na lidi. Jednou jsem to nevydržela a kolega když do mě ryl,tak jsem mu řekla,že děti nechci. Čuměl asi tomu uvěřil a od té doby mám pokoj. Byli chvíle kdy jsem se stejně jako ty nemohla podívat na kočárek a na maminky s bříškem. Naštěstí jsem tohle překonala. A dneska to beru jako život a věřím tomu,že i já se k nim jednou přidám. Na dno padáme proto, abychom se odrazili a lezli nahoru silnější než před tím. 🙂

danaho
11. zář 2012

@sal80 tebe nelze usměrnit. Ty jsi živel 😀 Jo s pupkem, kéž by.... 😅

sal80
autor
11. zář 2012

@dashi @danaho Já se řídím heslem: I PÁD NA HUBU JE POHYB VPŘED 🙂

@danaho Já mám asi splašenou genetickou informaci, no? 😅 😀

dashi
11. zář 2012

@danaho
@sal80 SUPER řečeno holky 😉 🙂 Tak jestli je to tak tak se zas moc nedoplácí, jsem někde četla že až 10 000 kč za ty 3 týdny pobytu 😅

Jsem v práci tak moc nestíhám psát a šéf tu pořád lobzuje 😖 hrůza.

danaho
11. zář 2012

@dashi já píšu taky z práce,ale pst 😉 😀 😀

dadakin
11. zář 2012

ahojky babulenky,řeknu vám jste toho naplkaly za ten den jak né za 2 měsíce 😀
vítám nově příchozí dneska jsem si v lékarně koupila ten Selzink je prý dobrej na kvalitu vajuch.
http://www.zbozi.cz/vyrobek/selzink-plus-tbl-50/

danaho
11. zář 2012

@dadakin čauky, to víš vrátila jsem se z dovolený,tak to kecání musím dohnat 😀 ten Selzink brala i Saška,prý je dobrý. já teď na ten KET nic brát nemusím. Tak zobu jen listovku.

bara55
12. zář 2012

@dashi ahojky...vítej v "klubu zklamaných"...mne to čeká coby dup...musime věřit!!! ☹

sal80
autor
12. zář 2012

Ahoj dívky 😀

@dadakin Selzink je výborný i pro kvalitu spermií. Baštili jsme ho oba 🙂

@bara55 @dashi Musíte věřit...a nejen vy, ale všechny. A já budu věřit s vámi, smím? 🙂 😉

bara55
12. zář 2012

@sal80 no jasně-...třeba když nás bude více věřit tak to klapne 😝 😀 Ale napsala si to krásně včera o tom doufání a selhání a pocitech...kdo si tím projde jednou ví jaký to je.Taky počítam i s variantou že to vyjit nemusí /ale v duchu si to vubec nechci připustit!!!/

bara55
12. zář 2012

@danaho a už víš kdy jdeš na ten transfer?? a kam chodíš do Caru??

sal80
autor
12. zář 2012

@bara55 Klapne to, musí 🙂 Věř, že to vyjde a když budeš pochybovat, tak budu věřit já a Tvůj muž a @danaho a Tví rodiče a všechny tu..... Budeme doufat s Tebou a chvílemi i za Tebe 😉 Ale vyjde to 😉
Danča chodí do libereckého Gennetu a měla by jít tak do měsíce, že jo, @danaho? 😉

bara55
12. zář 2012

@sal80 já měla napoprvé jen 4 k odběru a z toho se jen 2 oplodnili a obě byli zavedeny a nechytli se 😒 Ted jdu v pátek na odber tak uvidim co bude tentokrát....ale ted podruhe se cítim uplne jinak než při prvním...jsem nafouklá,bez nálady a vše mne bolí...jako bych měla balouny v břiše...tak snad to neni špatné 😖

bara55
12. zář 2012

@sal80 a je neco pravdy na tom, že KET není moc uspešný z duvodu,že prý ty embryjka zmražením ztrácejí na kvalitě ?? Hodně jsem to v diskuzích ruzně četla tak nevim co je na tom pravdy??? Co myslíš?? 😎

bara55
12. zář 2012

@katka1311 kuju za přivítání 🙂

sal80
autor
12. zář 2012

@bara55 Já při druhém OPU vypadala jak ve 4.měsíci 😅 Nateklá, mrzutá, věčně uplakaná.... 😖 A povedlo se tak, jako teď Tobě 🙂 Ale pšt 🤐 , ať se nepolekají 🙂
KET nebere na kvalitě embryjkám, problém je to, že se předem neví, zda to zamražení a následné rozmražení zvládnou. To nejde předem zajistit. ALe zpět do bříška jdou stejně kvalitní, jako při ET 🙂 Takže můj názor je takový, že je KET hodně úspěšný 🙂

bara55
12. zář 2012

tak snad to bude uspěšný i u mne 😉 Aha..tak už jsem moudřejší i ohledně KET ...kuju za objasnění 😎

bara55
12. zář 2012

@sal80 předchozí odpověd byla pro tebe 🙂

sal80
autor
12. zář 2012

@bara55 Tak dobře, já si jí přečtu 😀 😀 😀

danaho
13. zář 2012

@bara55 chodím do Libereckého Gennetu. Na KET půjdu buď v říjnu nebo v listopadu. Asi to te´d záleží na mě pro jaký cyklus se rozhodnu. Ty jdeš už zítra na OPU viď? Tak tfuj tfuj. Mě u prvního IVF ze 7 embryjek vydrželo do 3 dne jen jedno 8 buněčné a to se nechytlo. U druhého IVF jsem měla embryjek 8 a do 5 dne mi jich zbylo 5. Zavedli jsme jedno a 4 šly do mrazáku. Tak doufám,že se nějaké chytne 🙂

danaho
13. zář 2012

@sal80 děkuju za důvěru. Věřím i já,že to dopadne dobře,ale nervy to budou pořádný. 🙂

sal80
autor
13. zář 2012

@danaho Nervy budou, ale budu i já....s Tebou 😉