IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

bara55
27. zář 2012

@danaho dekujiii ☹ ja bych si to tak moc prala aby to byla pravda a ta druha se tam objevila 😢 Hele vy ste si utrogestan zavadeli nebo polikali??? Muzu tomu jeste nejak zabranit?? Do nedele budu doma lezet poradte mi co je ucinnejsi zda zavadeni nebo polykani....co je lepsi-ucinnejsi?? 😒

danaho
27. zář 2012

@bara55 Utrogestan jsem si zavaděla. Mě říkala doktorka,že je to lepší,že se to dostane líp na ta místa kam má. Když polykáš jde to přes žaludek a někomu bývá pak špatně. Embryjko se zavrtává asi 3-5 dní,takže teď už nic ovlivnit nemůžeš.Ale ono to neovlivníš nikdy. Je to jen na přírodě. Tak se tím nesmíš teď trápit. A ty už jsi začala krvácet,nebo ne? Kolik dní jsi teď od ET a měla jsi PK?

bara55
27. zář 2012

JJ krvacim uz ale tak slabe...chvili vubec nic a chvili se to zacervena.ET jsem mela 17.9..takze 10 den. a PK jsem nemela...mela jsem 3denni 8bunecni embryjka..zavedena byli 2.

bara55
27. zář 2012

@danaho predchazejici vzkazik je pro tebe 😀

bara55
27. zář 2012

@danaho netece ze mne jeste proudem ale jenom spineni to urcite neni!! Strida se to...zakrvacim a chvilinku pak nic a dokola 😒

danaho
27. zář 2012

@bara55 někomu se objeví // později. Pořád by to mohlo vyjít. Ale pokud začínáš krvácet,tak to asi není nejlepší. Utrogestan i u někoho zadržuje MS. Tak snad se to krvácení nerozjede a neznamená to nic špatného 😒

bara55
27. zář 2012

@danaho prave si myslim,ze to s tim utrogestanem je presne u mne...urcite mi zadrzuje MS.I brisko uz poboliva 😒

bara55
27. zář 2012

A vubec...mate nejake zkusenosti nebo informace s laznemi??? Mela bych narok od pojistovny treba na Frantiskovy lazne kuli neuspechu pri IVF?? Nevite kde bych se o tom dozvedela neco vice holky??

danaho
27. zář 2012

@bara55 tak uvidíš jak se to během pár dní vyvrbí. já s lázněma zkušenost nemám. Zrovna včera se mě šéfová ptala proč nejedu do lázní. Ale ani nevím jak to teď dávají. Pojedem kdyžtak spolu ne? 😀

bara55
27. zář 2012

No hele ja bych opravdu jela...ted jsem se zapojila do debaty ohledne lazni, tak uvidim co se dozvim.Ja jsem taky nedavno zaslechla nekde,ze by sme asi narok na lazne meli pri diagnoze PRIMARNI STERILITA...tak nevim...snad se od nekoho dozvime vice 😉 No kazdopadne spolu pojedeme 😀

kiwisek
27. zář 2012

@bara55 @danaho holky, v nějaké diskuzi jsem četla, že někomu lázně pomohly, ale taky nevím jak to s nima je...

katka1311
27. zář 2012

@kiwisek zabírá,jen tak dáááál 🙂 .Dnes jedeme ještě na KO k andrologovi a uvidíme co nám řekne.Jestli bude muset David dobrat ten clostil nebo už ani ne?Pokud ne,tak možná stihneme i říjen 🙂 .
Mimineško je kráááásnéééé,taková kulička malinká 🙂 .

katka1311
27. zář 2012

jdu vás dočíst.

katka1311
27. zář 2012

@bara55 Tak 10 den po ET je už dost ale ještě doufej 😒 .Posílám objetí.

kiwisek
27. zář 2012

@katka1311 tak se těšíme večer na další pozitivní zprávy! 😉

danaho
27. zář 2012

@kiwisek ani jsem se o lázně moc nezajímala,protože když mám ten jeden vejcovod neprůchodný,tak u mě by to asi nemělo cenu.Ale určitě to pro někoho může být dobrý. 🙂

danaho
27. zář 2012

@katka1311 Kačenko,tak písni jak jste dopadli. Držím palce 😉

danaho
27. zář 2012

@bara55 Tak až to nastuduješ tak sem dej info. Pojedem,ale musíš vzít nějaký vínko z tý vaší vinotéky 😀 😝

bara55
27. zář 2012

@katka1311 kujuuu...uz sem bezradna ☹

bara55
27. zář 2012

@danaho ccccc...si pis!!!!Naberem zasoby co to pujde a rozjedem to na plne pecky 😉

bara55
27. zář 2012

@kiwisek no prave ja o tom taky ctu hodne dnes...ale pruser je to,ze od 1.10.2012 je novy zakon a bude si hoooodne hrafit pacienti ☹

kiwisek
27. zář 2012

@bara55 jinak vím jak Ti je... já jsem při 1 pokusu měla 12 vajíček, ale ani jedno se s ISCI neoplodnilo, takže nedošlo k ET, na 2. pokus jsem měla 22 vajek a měli sme pouze 4 E, z čeho dvě se 3 den přestali správně dělit 😢 😢 takže jsme neriskovali PK a byla jsem 3 den v poledne na ET 2 bublinek, no ráno jsem měla si hodinu děsný křeče až jsem brečela 😝 asi hyperstimulák.... ale přesto jsem mooooc doufala, že se bublinky chytnou a budou bojovníci. 2 dny jsem ležela, měla jsem docela křeče, vlastně od OPU, ale pořád jsem si opakovala, že jim věřím, mluvili sme na ně s manželem - jak se na ně těšíme... vydržet do 8. dne od ET na TT bylo těžké, ani jsem nemohla dospat... ještě bych aspi počkala, ale měla jsem pocity jako při MS a taky jsem špinila, tak jsem si udělala test. sněhobílo 😖 byl to strašný pocit... velkej pláč... 😒
navíc z tolika vajíček (19 bylo ve špičkové kvalitě) nemáme ani mrazáčky... kdyby bili aspoň 2 nebo 3 na KET, smiřovala bych se s tím lépe, to vím určitě...
a jak jsem tady řešili penízky, tak na 3. pokus nemáme ... zatím... hlavně ISCARE je asi jeden z nejdražších, a taky doufám nejlepších... kdyžtak bychom už šli do PISCI... ale kdy, to je ve hvězdách 😕

bara55
27. zář 2012

@kiwisek tak u nas to bylo skoro jako u vas!!!mne pri 1Ivf odebrali pouze 5vajicek ale jen 4byli dobre...ale bohuzel se jen 2oplodnili.....tak jsem moooc doufala ze jsou to tvrdaci a bojovnici..mluvili sme s nima,hladili a nic☹A ted pri 2IVF zas nic moc...8vajicek,z toho puze 2zrala.Takze to cekani zda se obe oplodni...to jsem nespala a probrecela a promodlila nic!!!A kdyz mi rekli ze se obe oplodnili byli sme stestim bez sebe...to bylo jako znameni ze ted to proste vyjde...a ono prdlajs!!!Taky sme zoufaly z toho ze nikdy nezustal ani 1mrazacek...aspon by clovek mnel nejakou utechu....☹A o financich ani nemluvm...nevim co ted bude dal ☹

dadakin
27. zář 2012

@bara55 držím palečky třeba to ještě dopadne přála bych ti to, a co se týče těch financí tak to je vážně na pytel,jak jsem někde už četla v diskuzi že fetáci mají všechno zadarmo prohlídky,stříkačky atd. a když my chceme mít miminko tak si to všechno zaplatíme aji s úrokama.

kiwisek
28. zář 2012

@bara55 jak je, beruško? mrcha na ustupu, nebo se naopak rozjela? 😕
jinak hezké dopoledne všem 😉

bara55
28. zář 2012

@kiwisek ahoj berusko...mrcha se rozjela v plnem proudu a bolesti jako pri kazdem cyklu☹Jak ja to nesnasim !!!!!

kiwisek
28. zář 2012

to je mi moc líto ☹ ale vím, že teď jsou slova útěchy zbytečná, taky jsem si tím po druhé prošla :( 🤐
posílám tedy alespoň obejmutí 😵 vyplakej se... sejdem se v Iscare spolu na 3 pokus... a to musí být ten šťastný, pro nás obě!! 😎

kiwisek
28. zář 2012

@katka1311 Kačí a co vy? jak ste dopadli u androloga? pokračujete s costikem, nebo už plánujete další pokus?

kiwisek
28. zář 2012

jinak my jsme dnes s tlamičkou sami doma, a asi i sobotu neděli budeme... 😔 tak je nám trochu smutno

kive76
28. zář 2012

@bara55 tedda novej zákon...no tak to bude teda síla...co se všechno bude platit navíc...oni si snad myslej, že si všichni co jsme tady a chcem mít mimča..ty peníze doma tiskneme,...nebo co ?