IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
29. dub 2012

@z4401 budu ti věřit. 🙂 Přeci jen se snažím rozmnožovat už několik jar a pořád nic. 😀 Je to někdy na budku co my ženský musíme vydžet.Nikdy mě nenapadlo,že s otěhotněním budu mít takové problémy. Ale už jsem to přijmula jako fakt a snažím se dělat maximum. Teď záleží na přírodě. 😨

zezizu
29. dub 2012

@z4401 ahojky, moc dekuji za uzitecne informace 🙂 asi si tu PK nenechame, zkusime to s normalni kultivaci. ja si rikam, ze musim byt silna a musim bojovat, ale kolikrat jsem tak zoufala, ze si rikam, ze dal uz proste nemuzu. ale verim, ze to dobre dopadne , ale nechci se moc tesit, jelikoz to zklamani, tak moc boli.....
a tve fazolce, co mas ve brisku, preji hodne sily, aby se drzelo zuby nehty a nepostelo se 🙂

z4401
29. dub 2012

@zezizu dekuji moc. Snad se ji u me v brisku bude libit az do konce 9 mesice 😉
Zitra urcite pisni jak jsi dopadla a drzim palecky at je co nejvice kvalitnich vajicek a dlouho necekas 😉

zezizu
29. dub 2012

@danaho ty jo, no tak je teda taky dobry ☹ takovy nervy navic, jakoby jich nebylo dost normalne vid? ja mam normalne hodne nizky tlak 80/60 a na sale mi namerili 220/120 a moc se jim nechtelo narkozy, bali se. byla jsem uplne bila a porad se mi ptal nekdo, jak mi je a nakonec to bylo ok. ja chodim do Prahy na Letnou

z4401
29. dub 2012

Holky ja uz jdu spnuskat. Zitra nakouknu. Dobrou noc a nechte si neco krasnoho zdat 😉

zezizu
29. dub 2012

@z4401 moc dekuji, urcite pisnu ....

zezizu
29. dub 2012

tez preji vsem dobrou noc, pujdu zkusit spat, jestli mi to ty nervy dovoli 🙂 zitra se holcickz moje ozvu 🙂

danaho
29. dub 2012

@z4401 Dobrou noc, pusu Nelince a pohlazení do bříška 😉

danaho
29. dub 2012

@zezizu Tak to jsi měla taky pořádný komplikace. na Letné jsem byla na OPU a ET ,tak přesně vím kam jdeš.Moc držím palce!!! Dobrou a klidnou noc ať nemáš zase vysoký tlak a dej pak vědět 😉

zezizu
29. dub 2012

@danaho moc dekuji. zitra pisnu. dobrou noc.

sal80
autor
30. dub 2012

Ahoj holky moje 🙂
Jsem tu jen na skok...páč na osmou něco mám 😅 😀

sal80
autor
30. dub 2012

@zezizu Hodně štěstí 🙂

z4401
30. dub 2012

@sal80 Dobré ránko, Saši držím moc palečky, ať se mimískům u tebe líbí 😉 určitě mají nachystaný krásný pokojíček na 9 měsíců. Hodně štěstíčka. Myslím na tebe

z4401
30. dub 2012

Jinak všem také krásné ráno

beryltm
30. dub 2012

@danaho neřekli mi na to nic. jen mi změnili dlouhý protokol na krátký a tan byl pro mě lepší. mě se ty embryjka tentokrát začali zpomalovat. myslím si že ten gonal co jsem měla teď mi na kvalitu vajíček vyšel nejlépe.

beryltm
30. dub 2012

@katka1311 jojo je to frajér a snad se uchytil tak jak má. Já mu věřím. 😉

katka1311
30. dub 2012

Holkýýýýýý dnes máme svátek 😀 je slet čarodějnic 😀 😀 😀 😀 😀
@zezizu Ahoj kočko vítám tě 😉
@z4401 Zuzi,já začínám jak Danuška ale já mám dlouhý protokol,tak já tady budu poslední ale věřím že se dočkám jen těch nejlepších zpráv 🙂
@danaho Dani,my jen ICSI v našem CAR nedělají PICSI 😒 .U nás morfologie dobrá ale malinko a špatná pohyblivost 😒 .

katka1311
30. dub 2012

@beryltm ahoj taky tak brzy tady 🙂 jasně že teď to výjde.

z4401
30. dub 2012

@katka1311 Ahoj Kači, tak to je super, takže už se také něco začíná dít a dlouhý protokol neva, aspoň bude pořádná úrodička a doktoři vědí co dělají.

katka1311
30. dub 2012

@z4401 4.5.má dorazit MS a hned jedu do CAR a pokud nebudou cysty tak mi píhnou tu zastavovačku.A sere mě to že 14 dní se nic nebude dít,nic 😒 Doufám,že to bude o.k. ten dlouhán,četla jsem že ženám nad 35 let se nedoporučuje tak snad ví co dělají ☹ .A ten AH nám ho doporučili že starší ženy mají tu tzv.skořápku na vajíčku tvrdou.Tak nevím.

danaho
30. dub 2012

Ahoj holky, zdravím vás všechny a přeji krásný svátek čarodějnic. Dneska jsem v práci ☹
@katka1311 a jo, vždyť jsme to PiSCI s vaším CAR probírali. Motá se mi to motá 😀 😀 😀
@beryltm mě změnila jen Merional na Menopur,ale prý je to stejné. Ale ty dávky 375,to je docela dost vysoká hodnota. To by v tom byl rohatej aby se teď nezadařila kvalitní úroda. 🙂 Ten tvůj embrísek už by měl být dneska zakousnutej,ne? 😀
@z4401 Dobré ráno mamko,jak se daří?

katka1311
30. dub 2012

Děvčátka,popíjely jste kávu po dobu stimulace?
@danaho Dani hezký den 🙂

katka1311
30. dub 2012

Saška už má prcky v bříšku 🙂

danaho
30. dub 2012

@katka1311 já popíjím kávu pořád 😀 Pokud ti po tom není špatně,tak si ji klidně dej. Sašce jsem volala a poplivala jsem ji pro štěstí 😀 😀 😀

z4401
30. dub 2012

@katka1311 Ja nikdy dlouhy protokol nemela, vubec nevim co to obnasi 😕 Jinak AH ja sedomlouvala s embryoloízkou, ze jsem meli stejne ICSI a ze ona me pak rekne, zda je to potreba, ze uz vlastne pozna, kdyz bude vpichovat tu spermosku do vajicka, zda to bude potreba ci ne. Nakonec jsme ho nedavali a nekde jsem cetla, ze uz tim ICSI je ta skorapka narusena. Ale kdyz by me to tehdy nevvyslo u KETu, ze se chytla obe dve bez AH, tak bych si ho i ted dala a udelala pro to maximum.

z4401
30. dub 2012

@katka1311 jéééé tak to je úžasná zprávička, takže má 2? a uřčitě zbytek v mrazáčku 🙂)))) ale ty nebude už potřebovat, pokud nebude chtít teda třetí mimuško za pár let 😉 mám velkou radost. Jen tak holky dál!!!!

z4401
30. dub 2012

@danaho Dobre ranko Danus, zatim se snazim myslet nejak pozitivne a uz jen 2x se vyspim a valim na dalsi HCG a UTZ. Tak snad to bude uz tentokrat lepsi.

z4401
30. dub 2012

Holky ja koncim a povalim s malou ven, uz tu po me skace a taha me za vlasy. Zacina byt nezkrotitelna, potvůrka mala. Tak jdeme se vyluftovat, at je klid.

onno
30. dub 2012

Ahoj z prvního IVF máme chlapečka .Teď po pěti letech jsem měla 2 kety a nic 3 se ani nekonal embrio se rozpadlo.Tak teď stimuluji na 2IVF mám uplně jiné léky jak před 5 lety.Teď mám Diphereline, Merional.Od 19 dne beru Proveru a od včerejška Diphereline.Já mám zvýšený prolaktin,ale né moc.Manžel má špatné spermie morfologii ze 100% dobrých 0,05 % dobrých jinak špatné.

katka1311
30. dub 2012

Néééé holky to já psala že už má bříšku prcky že na ni myslím ET měla v 8h to není zaručené. 😀