IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
4. črc 2012

@bojisek.4 to je moc dobře 😉 Holka jdu spát ráno si musím přivstat a trochu to tu douklidit. Doboru noc. 🙂

bojisek.4
4. črc 2012

@danaho jj tak se opatruj a preji krasnou dobrou noc pa 🙂

bojisek.4
4. črc 2012

no nic děvčátka taky se pro dnešek svámi loučím přeji krsnou noc 😀 dobrou

dadakin
4. črc 2012

@bojisek.4
@danaho holčičky dám vědět hned jak budu něco vědět,jináč přeji dobrou noc taky valím sprcha a spánek 😵

sal80
autor
4. črc 2012

@bojisek.4 Ještě aby ne 😀
@danaho Je celkem fajn 🙂 Venku je na mě teplo (na koho ne?), ale zvládám 🙂 Jak se cítíš Ty, Daní? 🙂

kiwisek
5. črc 2012

@danaho a holky, děkuji za podporu... tak naděje se rozplynula 😢 na testu 10 den po ET uplne bííííílo, ani slaby dusik... proste NIC.. bublinky odešli. moc to bolí!! čas to možná zahojí. no do dalšího IVF nejdu. bylo toho na mě moc, už nechci.... ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
a boli me bricho, takze to v nedeli urcite dostanu 😠
všem vám tady držím palce, ať ste brzo těhulky!!

dadakin
5. črc 2012

@kiwisek nehaž flintu do žita třeba se ještě objeví 😉
holčičky moje tak ze 4 máme oplodněný 3 u toho čtvrtýho se teprve uvidí jestli se ještě rozběhne a zase změna ET v sobotu v 10:15hod. 😕 tak nevím nevím jak dopadnu myslela jsem kdyby měli PK že to bude lepší zítra si mám ještě zavolat na info.

skifarka
5. črc 2012

@kiwisek Holčí, ještě to nevzdávej a zkus testík tak za 4 dny. Taková mladice a házela by "flintu do žita" 😉 . Naděje je obrovská 🙂 . Tvoje bezprostřední reakce je pochopitelná, takto reagujeme asi všechny tady, co chceme miminka- nejsme stroje. Ale s nějakým odstupem se člověk vzchopí a zase jde do boje. Ženská vydrží víc, než kůň. Vím, teď to moc a moc bolí, asi i bříško, ale to přejde a bude zase dobře a ty budeš bojovat. Taky se vzpamatovávám z 2.neúspěšného IVF a mám za sebou 3 potraty. Je mně o moc a moc let více, než tobě a ještě to stále "nezabalila". Jde to někdy ztuha, ale půjde to.... Pa,pa.
@sal80 Jak se máš ty "naše podporo a léčitelko našich duší" 😉 ? Máš nohy v lavoru 😀 ?
@danaho A jak je tobě, zlatíčko? Napiš. Břicho je asi lepší, viď.
@bojisek4 Vítám Tě tady mezi námi 🙂 .
@dadakin Tak budu držet palce.

bojisek.4
5. črc 2012

@dadakin i tak jsou to pekne zpravicky moc drzim palecky at i ten 4 embrousek se rozjede a je vse tak jak ma byt ak ti drzim palecky na sobotu vlavne v klidu 🙂 at se maji u tebe jak v bavlnce

bojisek.4
5. črc 2012

@skifarka dekuji za privitani pekne jsi to napsala nadeje umira posledni a touha je vedsi nez bolest a proto udelame cokoli drzim ti take moc a moc palecky aby se konecne zadarilo i tobe

bojisek.4
6. črc 2012

koukám že tu nikdo není asi máte všici hodně práce no tak ja zase nakouknu později 😀

dadakin
6. črc 2012

ale je jáááá,ale jdu vařit neb děti budou řvát hlady,se na ně dívám z okna kuchyně jak řádijou v bázeně taky bych šla ale nevím, ☹ myslím že potom OPU asi nesmím,

bojisek.4
6. črc 2012

@dadakin jé ahojky no nikdo to dlouho nic nepisankoval tak jsem sla taky neco malo podelat.JJ to máš pravdu ja když vidim malou jak se cachta taky v bazenku tak bych sla taky ale nemuzu a ty by jsi taky nemela aby jsi neco nechytla to by nebylo dobre na ET tedy me řkli rovnou že dobré 3 měsíce pouze jen sprchovat žadné koupaní a já to radši pro jistotu udržuji nechtěla bych něco pokazit 🙂 tak pěkně uvař to asi už máš tak se opatruj a odpočívej pokud to jde

danaho
6. črc 2012

Ahoj kočičky, píšu sem jen na rychlo.Od včerejška jsme samá návštěva. Dooslavujeme přítelovi narozky. Včera tu byli jeho rodiče a moje mamka. Dneska jeho děti a teď se ozval synovec z Přerova,že je tu u příbuzných a staví se k večeru. Je to pro mě docela frmol,ale zase se rozptýlím.
@kiwisek ahojky, je mi to líto. Pořád tam ještě naděje. Vím,že pokud to teď neklapne,tak to budeš mít chuť vzdát.Ale jak píše @skifarka jsi mladá a zase nabereš síly. To mi 2 už musíme v našem věku bojovat bez přestávky. Neháze flintu do žita. Jen to máš prostě složitější. Odpočiň si,naber sílu a bojuj. Posílám ti veliké objetí 😵
@dadakin
@bojisek.4 ahoj treperendy,jak se cítíte?
@skifarka ahoj spolubojovnice 😅 Konečně se začínám cítit lépe. Myslím,že začínám nabírat i psychické síly. Prostě to nevzdáme,viď? Co vaše štěňátko?
@sal80 Ahoj Sašenko, mám se pomaličku lépe a lépe. Až na to úmorný vedro. A co tvoje mimi,nedělá mamince neplechu? 😉

dadakin
6. črc 2012

@bojisek.4
@danaho
holčičky tak jeden embrouš má 2buněčný a dvě jsou čtyřbuněčný zítra ráno ET uvídíme jaký nám vyberou 😉

bojisek.4
6. črc 2012

@danaho jj maš pravdu alespon prijdeš na jiné myšleni a nabereš sili na dalši tak to ma byt hlavne to moc neprehanej stim frmolem 😀 ať se nestrháš u nas celi den dusno no hruza ale střidalo se to s bouřkama takze se hned zmenil vzduch tak to tak nejak šlo 🙂 no jinak se citim dnes docela dobre ani bricho neboli tak jak bolelo tak uvidime 🙂

bojisek.4
6. črc 2012

@dadakin tak to je pěkný tak držím palečky ať jsou to pořádní bojovníci a kolik si jich necháš dát 2 nebo 1 🙂 a v kolik maš zitra nastup budu na tebe myslet pokud nebudu jeste chrapat 😀 ale ne jak je dusno tak čumakuji uz od pul sedmi no kdyby jsi tu byla vedle me tak bych te pro štěstí poplivala jak se to děla tak jen na dalku tfuj tfuj tfuj 😵

evikj33
6. črc 2012

@dadakin Tak na zítra přeji panu doktorovi štastnou ruku,at vloží toho nej bojovníka/ky 🙂 Budu na vás myslet,jdete s manžou oba,nebo už odfrčel.Držím pěsti a posílám par těhu dvojbacilů Prsk prsk

dadakin
6. črc 2012

@bojisek.4
@evikj33 a další děkuji zítra nástup v 10:15hod a budeme dávat jednoho bojovníčka páč je u mě dvojtěhu po 3 SC nežadoucí a rizikový,holky tady byla bouřka jak blázen stromy padaly,kroupy no hotovo

dadakin
6. črc 2012

jo a přítel dojel dneska večer a bude tam zítra se mnou 😉

ivapo
6. črc 2012

@dadakin moooc držÍm palečky!!!!!!! Hodně štěstí!!! 🙂

danaho
7. črc 2012

@dadakin tfuj tfuj tfuj. Moc ti držím palečky aby ti dali toho pravého bojovníčka 😉

danaho
7. črc 2012

Dobré ránko všem,
večer u nás byla šílená bouřka stejně minulou noc a teď je zase pařák. Blééé.

bojisek.4
7. črc 2012

také přeji dobré ráno u nás od pulnoci jen prší a prší občas zabouří ale to je jen z dálky takže dnes pěkně unavéný den takoví na váleníčko v posteli 😀

bojisek.4
7. črc 2012

@dadakin tak to je supek že tam nebudeš sama alespon ti to rychleji uteče držím palečky moc a moc hlavne vklidu 🙂

bojisek.4
7. črc 2012

@danaho a co ty po navštěvném dni asi pěkně utahaná že no tak dnes snad trochu relax 😀

danaho
7. črc 2012

@bojisek.4 Ahojky, za chvíli jedeme k přítelově sestře. Mají zahradu a bazén. tak se přítel bude koupat a já závistivě koukat. Ještě 3 týdny nemůžu koupačku 😠 Jsem ráda,že mám návštěvy za sebou. Ten synovec z Přerova se s přítelkyní zapomněli v Aquaparku a přijeli k nám až po 20 h., kvůli bouřce pak nemohli odjet a tak tu byli do půlnoci. Ale byli moc fajn. Dneska a zítra už nic nedělám jenom relax. Hezky si užij sobotu a my jedem. Pááá

bojisek.4
7. črc 2012

@danaho ahojky tak toje dobřeže už budeš jen relax potřebuješ to no je to strašny když nekdo muže a druhy na něj jenn kouka ale ty to jeste tech par tydnu vydrziš a pak se budeš moc taky koupat a dohanet tak si užívej pěkného slunečního víkendua já jdu přemíšlet co uvařit k obědu těm mojim hladovcům

kiwisek
7. črc 2012

tak mrcha se dnes naplno rozjela... 2 IVF nevyšlo a šance na další pokus nejsou o nic vetší...lčba sprmií je podle androloga na vrcholu a víc s tím nejspíš dělat nejde. takže další pokus by byl nejspíš zbytečný.... 😖 život je fakt hnusný 😔

lucia2505
7. črc 2012

@kiwisek Ahoj, chcem ti povedať, aby si sa nevzdávala. Manžel mojej kamošky mal maximálne 1-2 živé spermie v celom ejakuláte, na ivfku boli niekoľko krát a nakoniec sa podarilo a majú už 6 ročnú dcéru. Take vydržať a bojovať!! Viem, že si sklamaná, ale je veľa párov, ktorým vyjde až tretie alebo štvrté ivf, niektorý idú aj viackrát. Neboj raz to vyjde!