IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

cilkaa
13. kvě 2012

@evikj33 a @danaho holky, tak držím plečky na zítra..

Jdu Vás dočíst 🙂))

Já budu testit asi až v úterý, ještě jsme na noc zůstali u známých, ukecali nás. Tak jen aby jste ráno byly v klidu 😉
Vidím to na úterek- mám strach, břicho bolí furt, řekla bych a je mě teda šoufl od žaludku, hlavně po jídle..

@sal80 co čtu v pase, 2 tečky!!!! Krása... Jdu to přelousknout zpětně...

@zezizu To je mi moc líto sakra... Šla bych na operaci asi s tou endoškou a ta Mojžíška je bezva, také cvičím už od srpna 🙂 Pauzu jsme žádnou nedělali a na záda je to bomba a i sex je lepší!!!! Fakt to funguje- doporučuji.

sal80
autor
14. kvě 2012

@evikj33 @danaho Držím palce a moc na vás myslím 🙂

kiwisek
14. kvě 2012

@danaho hodne stesti!! at mate hodne embryjek 😉

cilkaa
14. kvě 2012

@sal80 Sašo a kdy jsi byla na utz? Já sjem to vůbec nějak nedohledala zpětně, jen v tvém pasu to vidím?
Napiš mi prosím, co a jak a proč jsi šla na gyndu, pozvali si tě do CARu?

danaho
14. kvě 2012

Ahoj holky, tak už jsem doma v pelechu. Odebráno bylo 14 folikul z toho je 14 vajec. Je to jednou tolik co minule. Ale nechci křičet hurá,víte jak to je s tím odpadáváním a člověk je rád když pak zůstane 1-2 🙂 Všechno jinak proběho v pohodě a jsem ráda,že už to mám za sebou. Akorát po ET budu píchat injekce do břicha po dobu 30 dnů takže se včeliček nezbavím.Moc vám děkuji za podporu a jsem zvědavá jak dopadne @evikj33. myslím na tebe. 🙂

kiwisek
14. kvě 2012

@danaho krasne zprávy 🙂 nebooooj, to bude určo hezká zásoba nanučků 😉 hezky odpočívej. Kdy půjdeš na ET? budete mít PK?

cilkaa
14. kvě 2012

@danaho tak bezvadný. To by v tom byl čert, kdyby tam nebyl ten pravý bojovníček 😵 Mrazáčky ti nikdo neslíbí, ale hlavně aby bylo minimálně jedno a chytlo se- to ti přeju.

danaho
14. kvě 2012

@kiwisek ET bude za 2-5dní podle toho kolik se jich oplodní a jak se budou vyvíjet. Máme PISCI a PK,tak snad na ní dojde.
@cilkaa děkuju. Vím jak to může rychle odpadat,tak si přeju hlavně toho pravýho bojovníčka a pokud se chytne tak je mi fuk jestli bude mrazáček. I když na sourozence by to nebylo špatný,ale i na případný KET. Tak uvidím,musím jenom čekat. Ty budeš teda testovat zítra? Myslím na tebe a držím palce 😉

cilkaa
14. kvě 2012

@danaho no uvidím, jsem podělaná až za ušima. Frajerka a teď když dojde na věc, tak jsem strašnej srab. Bojím se strašně zklamání... Mrazáček žádnej a i to mi nepřidává... Ale taky budu děkovat Bohu, když se teď chytne a pro sourozenečka pak uděláme také celé martyrium zvlášť- to už je mi fuk! Ať to mají pěkně klidně oba každej svůj cyklus 😀 Jen ať se chytne...

evikj33
14. kvě 2012

Ahoj holky,tak jsme dojeli,dnes byl fofr,měla jsem zpoždění asi hodku.Závěr z dneška odebráno 20 vajuch,jaká jsou a kolik bude oplodněných se dovím zítra po 13.h.Dostala jsem dostineks a mám hodně pít at se nerozjede OHSS,jinak by dr. doporučila vložit 1,pokud budu v poho,mužem dát 2. 😝 Festovně mne pícha břicho.ET planovan na sobotu.Tak snad to bude OK @danaho Taky dobrá slepička,chovná 🙂 Užíj te si Alexandrovce.Tak zítra budem moudřejší 😔

kiwisek
14. kvě 2012

@danaho
@evikj33 držím palce ať máte co nejvíc hezkých embryjek! Holky, jste na PN? nebo plánujete po ET?

sal80
autor
14. kvě 2012

@cilkaa Ahoj. Na UTZ jsem šla sama, nikdo mě nikam neposlal. Byla to jen má zvědavost nad tím, jak se věci mají 🙂 V CARu o tom ani netuší 😀 Asi by byl sekec 😅

@danaho Ty jsi mi ale nosnička 😉

@evikj33 20 vajec? 😨 Páni...držím palce 😉

cilkaa
14. kvě 2012

@sal80 tý jo... pěkný. A kam jsi na to šla?

@evikj33 tý brďo- moc gratulka- bezva 🙂

evikj33
14. kvě 2012

@kiwisek Já mám PN od pátku na doporučení dr.V práci by byl problém s pitím i WC.Dělám ve fabrice a mám DPČ,tak nemám nárok na dovču ani propustku k lékaři 🙄 🙄

sal80
autor
14. kvě 2012

@cilkaa Do nemocnice 🙂 Ale jen díky tomu, že tam mám známé - pracovala jsem tam.

evikj33
14. kvě 2012

@sal80 jé to je super,jsem se mněla vsadit,já včera říkala že nám určo fandíte 3 😀 @cilkaa Tys mněla taky ten Dostinex,a jak ti bylo?zabralo ti to? 😨

danaho
14. kvě 2012

@evikj33 ahoj spolubojovnice 🙂 , pěkná moc pěkný. Já mám břicho docela v pohodě,cítím ho. Myslím,že mám v tomhle práh bolesti posunutý. Protože ještě před laparkou kde mi odstranili endometriozu,jsem mívala ukrutný bolesti při MS,takže tohle zvládám s přehledem .Naštěstí. Teď jsem si trochu zdřímla a pomalu abych se začala chystat na ten koncert. Jo pozor, doslala jsem čokoládový kroasan a čaj 😅 To mě překvapilo. Co ty ,byla tatranka ?😉 Zítra dám vědět ráno co mi volali.
@kiwisek zítra chci jít do práce a po ET si vezmu asi jen dovču. Uvidím podle situace,ale na PN se mi nechce. Nedělám fyzicky náročnou práci 🙂
@cilkaa moc na tebe budu myslet aby to vyšlo.Taky jsem srab a bojím se radovat,vím jaká jasou rizika. Teď po druhé už nemám takovou euforii. Je to jiné. Dej určo vědět co ti vyšlo a tfuj tfuj pro štěstí 😉
@sal80 Ahoj sašenko,zdravím tě 🙂

sal80
autor
14. kvě 2012

@danaho Ahoj holka moje 🙂 Chceš jít do práce? Musíš? Také nemám náročnou práci...tedy neměla jsem....

...dnes jsem, holky, dostala informaci z práce, že jsem zaměstnaná jen do 31.5. - že mi neprodlouží smlouvu, neb jsem pro ně jako těhotná neperspektivní ☹ A tak se řadím do skupiny žen, které vysněné mateřství stálo pracovní místo ☹

evikj33
14. kvě 2012

@danaho Mně píchalo břicho hned po zákroku,hlavně při čurání a sezení.Už se to lepší,jinak jsem nic před OPU necítila až jsem měla strach,že tam nic nebude.Jinak byl ovo.čajík a Delisa 😀 Tchánovci už vezou malého.Tak zítra čekám na info.Hezky se pobavte. 🙂

danaho
14. kvě 2012

@evikj33 Tak ať je ti zítra lépe. Užij si zbytek dne.papa 🙂
@sal80 jsem v pohodě,tak půjdu do práce. Nemusím,ale co doma. Kdyby mi bylo blbě tak nejdu. Sašenko to mě moc mrzí s tou práci. Je to hnus,ale co naděláš. Teď je nejdůležitější mimi. Hlavně se nestresuj. Tak papa a zítra 🙂

sal80
autor
14. kvě 2012

@danaho Hezky se bav a moc netrsej...znáš se 😀

veromira
14. kvě 2012

@zezizu Jo já byla taky a musela jsem odjet na chalupu a tam jsem na to nemyslela a moc mě to pomohlo 🙂 Vypadni někam mezi lidi které máš ráda a uvidíš že to přejde. Já jsem se těšila a říkala si že už to přece taky musí vyjít a no nedopadne to vždy jak chceme, ale uvidíš že na nás taky dojde řada a už brzo 🙂

veromira
14. kvě 2012

@sal80 kašli na ně a když půjdeš ted na neschopenku tak ti budou muset platit ne? Jsou to všeci blbci největší já jsem taky na pracáku ☹

sal80
autor
14. kvě 2012

@veromira Já jsem na PN už od OPU. Ano, platit budou muset po celou dobu pracovní neschopnosti.

veromira
14. kvě 2012

@sal80 no tak když jsou takoví tak at platej. V dnešní době je to vše v tomhle státu na prd a myslím si že bude hůř bohužel ☹ A jak se cítíš?

sal80
autor
14. kvě 2012

@veromira Je mi fajn 🙂 A jak je Tobě? 🙂

veromira
14. kvě 2012

@sal80 jo super no už se mě blíží konzultace v novém CAR a asi před tím pojedu na pár dní na dovču tak se cítím dobře.

sal80
autor
14. kvě 2012

@veromira Holka moje, to je výborný plán 😉 Ten Ti schvaluju 😀

veromira
14. kvě 2012

@sal80 no doufám že to bude stát za to🙂 Ty hlavně odpočívej a s nohama nahoře! pá dobrou

zezizu
14. kvě 2012

@veromira ty jo, když ME se ani nikam nechce a nic ME nebaví ☹ za jak dlouho Te to tak trošičku pustilo? Ten smutek?

@sal80 ty zaměstnavatele jsou fakt sv.ne ... hlavně se nestresuj, pokud jen to půjde....

@danaho ty jo, ty jsi skvělá nosnicka 🙂