IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

kiwisek
16. kvě 2012

@danaho tak vidis, jsou to krasny bojovnici, tak jim hezky ver, ze to zvladnou az do ET 😉

kiwisek
16. kvě 2012

holky, ja sem dnes bez nalady - sla sem na konzultaci do CARu podat zadost na 2 IVF a pocitala sem s tim, ze to absolvujeme v cervnu... ale kvuli pitomemu malovani v centru na prelomu 6/7 se to odklada az na cervenec 😠 chjo.. ja uz chtela v cervnu... jeste i dovcu budeme kvuli omu muset menit rezervai v hotelu... chjo, sem rozladena z toho. jinak sem se byla preockovat proti tetanu, ak mi dr. doporucila, at si dam vakcinu i proti cernemu kasli, ze je to lepsi, kdyz chceme mimi...

danaho
16. kvě 2012

@kiwisek musí to zvládnout. Stejně nebudu zase celou noc spát ja k na ně budu myslet 😖 To je k naštvání. Copak musí malovat zrovna teď když chceš stimulku. Ach jo. ☹ To tě chápu,že jsi rozladěná. Jaké máš jiné možnosti než vydržet? Změnit CAR? To se ti asi nechce,viď?

kiwisek
16. kvě 2012

@danaho no menit CAR by bylo zbytecne... hlavne dnes poslali zadost na poistovnu a taky tam mame zamrazen 3 davky spermii... tak holt musime cekat. zatim je mim ukolem vas podporovat 😉

danaho
16. kvě 2012

@kiwisek Jo tak to když tam máte zamr.spermie tak neměnit,jasný. Chápu 😅 . Měsíc uteče jako voda. 🙂 pak budeme podporovat my tebe 🙂

sal80
autor
16. kvě 2012

@katka1311 Miminek tam tolik není 😝 Kolik ještě netuším 😅
@cilkaa Na krvi jsem byla dnes a na UTZ jdu 1.6. 🙂

sal80
autor
16. kvě 2012

Jinak ahoj holky všem 🙂 Jaký jste měly den?

cilkaa
16. kvě 2012

@sal80 no a kolik mas jednotek hcg?

sal80
autor
16. kvě 2012

@cilkaa 2076

veromira
16. kvě 2012

@cilkaa ahoj, no to fakt bohužel nemáme nic zamraženého a co ta minimálka je? Jinak mě nic nezbylo já jsem to měla přesně na počet jo a jen agolutin ale to se píchá po odebrání vajíček. No jinak ty jsi taky neměla štěstí?

veromira
16. kvě 2012

@zezizu tak až tak jednoduchý to není, ale co je v životě jednoduchý!!!!!

zezizu
16. kvě 2012

@veromira není jednoduchyho nic, bych řekla.

veromira
16. kvě 2012

@zezizu no právě, ale uvidíme a třeba nás taky podká štěstí uvidíš🙂

evikj33
16. kvě 2012

Holky tak mně zustalo 1nenačaté balení Menopuru,tak pokud budou//,nebo alespon nějaký mrazáček ráda vám ho někomu podaruju,hlavně at pomuže 🙂 Jak to dopadlo budu vědět cca DO 16dnu.Tak snad to nebude pozdě.

zezizu
16. kvě 2012

@veromira no kezby, myslím, ze bysme si to zasloužily 🙂

veromira
16. kvě 2012

@zezizu každý kdo má takový problém si to zaslouží 🙂

danaho
17. kvě 2012

Ahoj holky, mám nové info ohledně miminek. Pořád se statečně drží všichni bojovníčkové jen s tím rozdílem,že jich není 7 ale 8. Ona mi to sestra nějak zapomněla říct. Prý se jedno vajucho nějak rozdělilo nebo co. Asi byli 2 slepený k sobě a brali ho za 1 😀 . Spermiogram u OPU byl v pořádku. A taky jsem se ptala jak jsou kvalitní,tak prý 6 jich je jedničkových a 2 dvojkové. Dnešek a zítřek rozhodne o odpadlíkách a zítra asi bude ET. 🙂

kiwisek
17. kvě 2012

@danaho ahojky, to jsou krásné zprávy 😉 dáš si vložit 1 nebo 2? a určo bude ještě pár hezkých mrazáčků - když si budete chtít dojít pro sourozence 😀

evikj33
17. kvě 2012

@danaho No paráda,ty máš malé Kaprfildy 😀 To je určo příjemné překvápko.Tak už se hod kapku do pohody at mají broučci klidnou maminku.Tak ty už máš ET zítra,tak já na tu sobotu budu fakt sama 😅 Ale hlavně at máte i pěkné zmrzlinky.

danaho
17. kvě 2012

@kiwisek jsem rozhodnutá pro 1. u prvního pokusu nám totiž zbylo 1 embrijko. Takže bych pak měla nárok na placený 4 pokus. I tak nás to teď vyjde asi na 30000,-. Kéž by byli mrazáčci.A kdyby to neklaplo tak už pak budu zavádět vždy po 2. 🙂

danaho
17. kvě 2012

@evikj33 to se mi stalo i u 1 IVF. Na zprávě z OPU mám odsáto 6 vajec a pak mi volali že se jich oplodnilo včech 7 😀 To jedno prý bylo někde zašitý. Sestra říkal,že uvidí jak to bude zítra vypadat a jestli budou odpadlíci. Buď půjdu zítra a nebo to posunou na sobotu. Mrazáčci - to se ještě uvidí,ale tajně v to doufám. Dneska mě to potěšilo 😉

evikj33
17. kvě 2012

@danaho No to je jasné,kdo by nebyl štastný 😀 Moc držím pěsti at je i na mrazák,škoda že tě nesledujem určitě záříš jako sluníčko a to je potřeba 😉

sal80
autor
17. kvě 2012

Ahoj holky moje 🙂 Nevíte, kde je tabulka? Nějak se tu v tom všem stále motám...v těch informacích 😅

@danaho Ten cvrček je tajnůstkář....asi 😀

danaho
17. kvě 2012

@evikj33 potřebuju pracovat a vůbec nejsem schopná. Ale jsem realista,takže nechci plačit. Ale kdyby bylo na mrazák tak se pak asi s miminem v břišetolik nestresuju. Tobě taky držím palce a těším se na tvé info o tvém fotbalovém týmu 😀 😀

danaho
17. kvě 2012

@sal80 ale to bude ten pravej víš 😀 Už teď si s náma hraje 😝

sal80
autor
17. kvě 2012

@danaho Asi bude po Tobě 😀

Půjdu si na chvíli odpočinout a pustím si asi Forresta Gumpa a nebo mého milovaného Sedrika Fauntleroye 😵 Zatím se mějte, budu později...

danaho
17. kvě 2012

@sal80 Opatruj se. Jééé Forres,ten film miluju. Bubo a jeho krevety 😀 😀

kiwisek
17. kvě 2012

zlaticka, asi sem divna, ale nejak mi od vcera srotuje v hlave, jestli bychom nemeli zkusit IUI, kdyz se 2 pokus odsouva az na cervenec. No nevim... nevite nahodou u jakych min. hodnot na spermiogramu se to doporucuje? my ho mame totiz fakt dost spatny... a to se nemusi zadat poistovnu o schvaleni, ze jo? a berou se u toho taky nejake hormony?

katka1311
17. kvě 2012

Ahoj holky 🙂

@danaho Danuš to je super ještě o jednoho bojovníčka více.

@sal80 Sašenko krásné HCG 🙂
@evikj33 Evi taky super za chvilku fazolky budou v bříšku. 🙂
Jinak já dnes druhá včelička v bříšku a už se těším na zítřejší 😀 Já budu mít málo Menopuru ale v té době už budu po OPU 😉 .Doufám,že nebudu muset moc dokupovat?Holky kolik jednotek je na pojišťovnu?

evikj33
17. kvě 2012

@katka1311 No Katuš,ja bych ti ho dala i ted mně dávka na pojištovnu stačila je to 30ampulí.Myslela jsem to jen tak všeobecně,ale pokud ti pomuže mužu to poslat poštou?Jinak hezky píchej,kolik máš dávku ja poprvé píchala 2amp.11dnu a ted 3ampule 9dnu. 😉