IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

elliem
10. črc 2012

Zdravím všechny známe i neznáme snažilky a těhulky🙂 Od 23.7 budu stimulovat na druhý pokus, tak bych se k vám ráda přidala🙂 Markéta

danaho
10. črc 2012

@elliem Jééé ahoj beruško, jasně přidej se. 😀

elliem
10. črc 2012

@danaho 😀 já musím být všude 😀 😀 😀

danaho
10. črc 2012

@elliem a že ti to trvalo než si sem dorazila. 😀 Akorát nevím,jestli bych neměla přelézt teď já jinam,když už mám 2 IVF za sebou. 😝 Aby mě tu ještě chtěly 😀

bojisek.4
10. črc 2012

a co potom tedy mam řikat ja to uz jsem k vam vubec nepatrim ☹

elliem
10. črc 2012

@danaho prdlačky, KET se počítá do druhého IVF🙂
@bojisek.4 já myslím, že o počtu to není, budu si přát za všechny, aby těch pokusů bylo co nejméně🙂

bojisek.4
10. črc 2012

@elliem 🙂 to jsem ráda a držím ti palecky moc a moc

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 ne to byl vtip. My se s elliem známe z jiné diskuze. Jasně že k nám patříš 😵

danaho
10. črc 2012

@elliem teď to dáme obě neboj.já asi jen o trochu dýl. Ale jenom o kousíček. 🙂

dadakin
10. črc 2012

Berušky to víte že to dá te všechny a je jedno kolikátý IVF. 😉 Někde jsem četla že nejúspěšnější bývá 2 a 3 IVF tak uvidím.

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho ja bych sem stejne neprestala chodit i kdybych mela jen nakukovat 😀 alejinak mocinky dekuji

danaho
10. črc 2012

@dadakin To moje IVF úspěšný bylo akorát se to neudrželo. Tak další pokus snad zvládnu až do konce.

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 nakukování by ti šlo. 😀 Jen koukej hezky psát. Moc nás tu žvanilek nezůstalo,s kým bych kecala 😝 😀

elliem
10. črc 2012

@danaho dáme, na kdy to vidíš?
@dadakin no to jsem taky už někde četla, snad se nám to povede🙂 už stimuluješ, nebo se teprve chystáš na další pokus?

zezizu
10. črc 2012

Ahojky holky, tam jsem se na Vas přišla podívat, co je tu nového a koukám, ze moc dobrych zpravicek tu není ☹

dadakin
10. črc 2012

@elliem možná na emiminu jsi mě potkala??? já mám 3 den po ET druhej pokus po minimálce

bojisek.4
10. črc 2012

@danaho no tak ja moc velky řečník taky nejsem tak nevim nevim zda si pokečaš 😀

dadakin
10. črc 2012

@bojisek.4 já myslím že jsi minule jsi taky skoro mluvila sama se sebou přes víkend 😀 ale já jsem to poctivě četla akorát jsem neměla co psát čekám a čekám

bojisek.4
10. črc 2012

ja si tu svami vykecávam a malem bych zapomela na kuře v troubě 😀 to bych tmu dala

bojisek.4
10. črc 2012

@dadakin 😀 no alespon nekdo nakukuji maš pravdu čekala jsem ze nekdo dorazi a pokecame ale nikdo nikde tak alespon dnes tu nekdo je prohodi par slov

dadakin
10. črc 2012

taky chci dělat dneska kuřecí masenko a brambory a ledovej salát ještě by to chtělo někoho kdo to uvaří no zase budu muset já polívka je zelnačka vražedná kombinace 😀

elliem
10. črc 2012

@dadakin nene, tam já nechodím🙂 tak to držím všechny čtyři, ať se povede🙂!!!
@bojisek.4 mňam kuře...byla by ho škoda!!!🙂

dadakin
10. črc 2012

@elliem tak nevím odkud,děkuji doufám že se zadaří

bojisek.4
10. črc 2012

@dadakin 😀 no to jo ja jsem k tomu udelala testovinovi salatek hodne moc zeleninky malo testovin 🙂 to mi mame radi nejdrive jsem chtela udelat bramburky ale pak jsem si rekla nenene udelame salatek tak uz se docela tesim 😀 jsem jak mali ditě

elliem
10. črc 2012

@dadakin jsem ještě na beremku, na Modré střeše a na FB - jsem objetí sociálních sítí 🙂) musí!!!

bojisek.4
10. črc 2012

@elliem jo jo to ano ale už si to hlidam 😀 radši

elliem
10. črc 2012

přemýšlím, čím ten úspěch podpořit...?! dnes jsem si koupila Femibion 800, piju čaj na Endometriozu...co ještě🙂?

danaho
10. črc 2012

@zezizu AHoj Pojď nám sem plivnout trochu toho štěstí 😉 Jak se cítíš mamino?

dadakin
10. črc 2012

tak jsem ted volala do Reprofitu ohledně zbývajících 2 embryjek a bylo mi řečeno že nebyli vhodná k zamražení ☹ hm tak ted musí zabojovat ten co mám u sebe další OPU apod se mi nechcé.Holky co to vlastně znamená že nejsou vhodná k zamražení??????

danaho
10. črc 2012

@bojisek.4 Zatím jsi tu pár dní a už jsme toho nakecaly docela dost,takže spokojenost 😀 Máš jedničku s hvězdičkou 😝