IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
4. čer 2012

@evikj33 ahoj spolutěhulko. U mě střídavě oblačno. Chvíli dobře,chvíli nevolno. Ale na blinkání to zatím nikdy nebylo. Spíš mám návaly horka a hned na to zimnice. Občas dost cítím břicho. Co ty jak se cítíš? Už jsi odpočatá a co Kamča a jeho pupínky? 🙂

janinka1984
4. čer 2012

@danaho 5den,4 den tam nic nebylo 😉

sal80
autor
4. čer 2012

@katuleb Vypni pc, nechoď na MK a odpočiň si. Od všech a všeho.

katuleb
4. čer 2012

@sal80 asi máš pravdu už je toho nějak moc jsem unavená....

danaho
4. čer 2012

@janinka1984 to je dost brzo. Zkus to za dva dny a pokud bude čárka silnější tak je to nadějný 😅

sal80
autor
4. čer 2012

@skifarka Ahoj 🙂 Tak to jsi naše, když také ráda papáš, respektive - nejsi líná se nažrat 😀
Pan manžel si mě moc neužívá, páč jsme spolu jen o víkendech ☹ Pracuje na projektu 100km ode mě. Není to na denní dojíždění ☹

evikj33
4. čer 2012

@katuleb Nemáš vubec zač,jinak to pracoviště přesně nevím,ještě skusím mrknout,ale myslím že adresu pracoviště bude mít i v emailu. 🙂 Ted hlavně odpočívej.

evikj33
4. čer 2012

@danaho Já jsem se dnes konečně pěkně vyspala,Kamil spal s malym.Jinak to jde občasné palení žáhy,spíš se ted potím(jak se ochladilo 😕 )A zase běhám permanentně na WC.Kamka má pupenu požehnaně,ale už se to začíná pomaloučku lepšit.

danaho
4. čer 2012

@evikj33 z nehoršího už e asi venku. To je dobře ,že už jsi trohu odpočatá. Ve čtvrtek jdeš na krev,že? To už bude HCG jako bázen 😀

evikj33
4. čer 2012

@danaho No pevně doufám a dr.bude dělat i prohlídku,tak třeba bude něco na UTZ měla bych v ten čtvrtek být 5+1,tak by tam moh být váček,nebo 2 🙂

danaho
4. čer 2012

@evikj33 tu prohlídku ti závidím. Že u budeš mít šanci vědět co a jak. 1 bude nádhera a 2 by byla bomba 😅 Počítáš ty týdny podle OPU nebo podle poslední menstruace?

evikj33
4. čer 2012

@danaho Dle poslední menstruace,termín porodu mě to hodilo CCa5-7.2.2013 dle toho jak máš dlouhé MC.ALe je to jen orientační v Car,nebo na gyn.ti to upřesní dle toho jak prcek poroste.Jinak beru akorát Femibion 800.Ale musím se co nejdřív objednat na kontrolu na štitku.

sal80
autor
5. čer 2012

DObré ráno 🙂 Kde jste všechny? Házíte áčka? 😠 Já jsem tu a je mi dobře, zatím... Očekávám návaly blivna tak za hodinu dvě 😒 😀

evikj33
5. čer 2012

@sal80 Ahoj kopretinko,alespon ty nám tady záříš místo sluníčka.Mně už je blivno od rána 😝 Tak musíme najet na lízátka pro těhule,proti nevolnosti 😀 Vždy pocucáš a schováš at nemáš velkou spotřebu,jsou drahší. 😎

sal80
autor
5. čer 2012

@evikj33 🙂 Přede mnou teď to lízátko leží a drahé nejsou....10 jich stojí 45 korun, to jde 🙂

danaho
5. čer 2012

Hezké dopoledne všem 🙂
@sal80
@evikj33 lízátko,já našel na zemi lízatko. Má milá má mě za prasátko lálálálálá.... Mě špatně není a doufám,že ani nebude. Jen cítím pořád trochu břicho. Co dneska budete dělat?

sal80
autor
5. čer 2012

@danaho Budeme cucat lízátka 😀 Mně také není zle, ale ta lízátka jsou dobrá 🙂 Měla jsem pomerančové 🙂

janinka1984
5. čer 2012

@sal80 Ahojky sal ....na tyhle nevolnosti je velice dobrý zázvorový čaj.....mám s ním dobré zkušenosti,když jsem čekala malou Nicol tak mi moooc pomohl. 😉

evikj33
5. čer 2012

@sal80 Tak to slevnili,když to začlo bylo to přes100kč. @danaho Tobě také hezké dopo.zpěvačko.Holky právě jsem se dočetla že pro rodičák budem mhuset mít učet u České Spořitelny,dostanem S-Kartu a stou to mužem 1xměsíčně bezplatně vybrat,nebo 1xměsíčně bezplatně převést,to je zase kravina a Česká se pěkně napakuje a bude používat naše data a nic z tímnenaděláme protože to určil stát.Vedení bude "zdarma"platí stat,ptažmo danový poplatníci 😠

dadakin
5. čer 2012

Ahojky těhulky jste se tady ráno sešly 😀 jste ranní ptáčata to já jsem vstávala dneska až v 9hod synátora jsem vyexpedovala do školy a zase hají,ale od září mě to končí Nat jde do školky. A co budeme dneska dělat nevím hlásím že v Brně prší,ale budeme vařit k obědu bramboráky.

sal80
autor
5. čer 2012

@janinka1984 Jo, jo...ona i ta lízátka obsahují zázvor 🙂 Prostě jen mlsám, nic mi není 😀

@dadakin Bramboráky od včera nemůžu 😅

danaho
5. čer 2012

@evikj33 já jsem letos převáděla hypotéku k České Spořitelně , protože měli nejnižší úroky a podmínko bylo zavést si tam osobní účet,tak mi to nevadí. Ale je to chujovina co pořád vymýšlejí. jsou to pitomci.
@sal80 Taky je zkusím. Kolik je chutí? 🙂
@dadakin ahojky, já už jsem na nohách od 6. Každý den dělám od 7. Dneska jsem ale musela do CAR pro recepty, docházejí mi všechny prášky.V Liberci ráno lilo jako z konve a teď to není o moc lepší. Bramboráčky 😅 😵 😵

dadakin
5. čer 2012

@sal80 japak to že nemůžeš je ti po nich blivno??? já jsem u kluků zvarcela jen 1x za celý těhu a u malé vůbec a moje mamka ta házela šavlu pořád a to má 3 dcery.
Udělala jsem si kakajíčko a dám si merunkovej táč co jsem včera večer vo 8 hodinách ještě pekla 😀

sal80
autor
5. čer 2012

@danaho http://www.docsimon.cz/zbozi/gravipop-lizatka-1... 🙂

@dadakin Měla jsem je v neděli a dobré, včera jsem je nějak nemohla cítit...prostě mi začaly smrdět 😅 I masna už mi nevoní 😨 😀

dadakin
5. čer 2012

@danaho ranní vstávání není můj kobyl jsem minulej rok střídala susedku v trafice a tam jsem musela už v 5 hod ráno být první týden to šlo ale ten druhej vražda jsu zvyklá chodit spát po půlnoci 😉 už se zase ptá že bych chtěla dovču jak to se mnou vypadá 😀

danaho
5. čer 2012

@sal80 no to je boží,zrovna zítra jdu na kafčo s kámoškou co dělá v lékárně ta ksi je u ní koupím. 😵

dadakin
5. čer 2012

@sal80 taky jsem byla citlivá na pachy si pamatuji když jdem čekala Dandy tak moje ségra byla taky těhu jen o 13dní napřed a když jsme šly spolu do města a já jsem něco ucítila šla jsem zatím jak mě honily chutě,říkaly jsme si se ségrou že jsme jak dvě rumbakoule na nás byl pohled.

sal80
autor
5. čer 2012

@dadakin 😀 😀 😀

danaho
5. čer 2012

@dadakin chvilku se to dá vydržet,když víš,že je to jen na dobu určitou. Já miluju o víkendu vstávat kolem 8.30,udělám si snídani a pak si v klidu sednu-lehnu na gauč,baštím, piju kafčo a čtu si časáky. To je pro mě nejlepší nastartování do nového dne.Hlavně na mě nikdo při tom relaxu nesmí mluvit 😝 V týdnu tohle nehrozí - dokud pracuju 🙂

sal80
autor
5. čer 2012

@danaho jj, jdi do nich 🙂