IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

dadakin
5. čer 2012

Holky užívejte si to těhulkování páč to rychle uteče ač se vám to ted nezdá,si pamatuju jak jsem malou hladila v bříšku a veděla že druhej den bude venku na jedné straně jsem se těšila,že jí uvidím a na druhé že mě bude chybět to bříško a to stejný s kojením se odstavila a já jsem si řekla že ten pocit už nezažiju ale já ještě chci tak snad si to ještě zopáknu.Cácora kouká na Lociku z na vlásku 😀

dadakin
5. čer 2012

A jináč se těším na září mé neteřince se narodí chlapeček je sice smutná že to nebude holčička jí říkám podívej mě to vyšlo na třetí pokus ona chuděra vytřeštila oči a říká ale teto já jsem chtěla mít jenom jedno a já na to stejně nebudeš jedno je jenom o strach.

janinka1984
5. čer 2012

@sal80 tak to jo,ale kdyby ti nebylo nejlíp,tak víš co vypít 😅 no já dnes ráno oběvila na slipovce malé špinění-spíše tmavě žluté až trošku do hněda....a v břichu mě to dost píchá ?Bojim bojim,jsem teprve 6 den od ET .... 😒

kros
5. čer 2012

@katuleb zdravim a cítím s tebou, protože ještě v pátek se pěkně rozjela MS a dnes jen pro jistotu test negativní. Takže jsem si o víkendu pěkně poplakala a teď sbírám síly. Bolí to a chce se mi brečet pořád, ale peru se s tím. Mě taky ještě imuno nedělali, prý není potřeba, ale po tomto neúspěchu už bych ho teda taky chtěla absolvovat. Chtěla jsem se zaptat, oni ho v CARu nedělají? To bych musela do nemocnice? Nebo se jim jenom nechce?

sal80
autor
5. čer 2012

@janinka1984 Neboj, Jani, někdo to tak má, že špiní. Všechno bude v pořádku 😉 Moc na Tebe myslím.

katka1311
5. čer 2012

@janinka1984 Jani špinění a lehké krvácení je na začátku těhu normální,hlavně v klidu a nestresuj to bublince nepomůže. 😉

Jinak ahoj holky.

janinka1984
5. čer 2012

@sal80 se bojím,docela mě to rozhodilo......při prvním nezdaru taky bylo hnědé špinění a na druhý den krvácení ......se bojím ☹

sal80
autor
5. čer 2012

@katka1311 Ahoj Kačenkooooooo 😵

janinka1984
5. čer 2012

@katka1311 ahoj,děkuji za uklidnění,ale fakt se bojím.No na MS by to bylo docela dost brzo,ale člověk nikdy neví,ty hormony jsou asi pěkně zblblé v tom těle....

katka1311
5. čer 2012

@janinka1984 To jsou,mě to teď z těla asi odchází a mám obličej,krk,dekolt a záda samá vyrážka no děs 😠 .
@sal80 Sašenko zlato 🙂

sal80
autor
5. čer 2012

Holky, svačinááááááááá 😀

JAHŮDKY SE KYSANOU SMETANOU

dadakin
5. čer 2012

@janinka1984 já příště testuju po ET ( doufám že to vydržím) až tak 10den ještě 6 den po ET jsem měla pozitivní test asi ten pregnyl zaváděli mi 3 denní 8 bb,nicméně držím ti palečky at se prcínek chytne a nepustí špinění opravdu nemusí nic znamenat může to být nidace.já jsem tu mrchu dostala přesně 14 dní od ET.

danaho
5. čer 2012

@katka1311 ahoj Kačenko,jakpak se ti daří? 😵
@janinka1984 může to znamenat že se miminko zavrtává. 😉
@sal80 k obědu jsem měla čočku a v tý byla pokrájená kyselá okurka a k tomu děsně sladký fialový pití. Je mi blivno ☹

katuleb
5. čer 2012

Krásný den děvčata,tak už jsme doma od kocourka a odpočívám.....holky měla jste některá fukční testy spermiíí???My měli jen standartní spermio a td mi doktor v jedné diskuzi psal že je dobré rozšířené vyšetření spermiogramu....

katuleb
5. čer 2012

@kros tak na imuno ti musí vydat žádanku a objednáš se tam jak psaly holky....a ty máš zs sebou ted první pokus???

evikj33
5. čer 2012

@katuleb Tak to vubec neznám,s náma to nikdo neřešil protože máme 1dítko přirozeně.Kde to vubec dělají,nemusí to být od věci? 😕

sal80
autor
5. čer 2012

@danaho tak pojď na jahůdky 😉

janinka1984
5. čer 2012

@dadakin No ono se to s těma testama lehce píše,ale hůře provádí 😉 uvidíme no,nerada bych prožila další zklamání a co mě deptá ještě více,že ani nemáme nic zamraženo....ale co,snad to bude v pohodě,krvácet nekrvácím a to je hlavní 😉

evikj33
5. čer 2012

@sal80 No ty jsi vzorná těhulka 🙂 Takové dobroty.Já jsem měla včera chut na jogurt s emko m"uslim s oříškama,moooc dobré.A des budou asi sladké knedlíčky,nebo krupice,polévku se zeleninkou a domácím kapáním máme odvčera.

janinka1984
5. čer 2012

@danaho kéž by jsi měla pravdu 🙂

sal80
autor
5. čer 2012

@janinka1984 Také nemáme nic v mrazáku 😒

evikj33
5. čer 2012

@janinka1984 Já taky špinila hnědě cca 4dny a pak to ustalo.a čárka sílila.Pokud nemáš křeče a není to do ruda mělo by to být dobré. 😉

janinka1984
5. čer 2012

@katka1311 taky taky jsem celá olezlá jak na obličeji tak i na zadku 🙂 mám pěkně hnusné boláky .....

dadakin
5. čer 2012

@janinka1984 já jsem měla po té minimálce 2 embrya a čekala jsem do 6 dne jak se bude vyvíjet to druhé ale nebylo vhodný k zamražení takže nemám taky nic vše nanovo jenom se zeptam jestli by mě to taky pojištovna ten jeden pokus neproplatila když mám po té sterilce 🙄
a s těma testama máš pravdu lehce se to píše a neda ti to že obzvláště když je máš doma.
@katuleb ahojky Kátule budou kotátka???

janinka1984
5. čer 2012

@evikj33 křeče nemám a ruda taky zatím ne.....uvidíme zítra...budu moudřejší.....

danaho
5. čer 2012

@sal80 Sašenko teď bych nedala ani jahůdky. Pořád cítím tu hnusnou kyselou okurku ☹

danaho
5. čer 2012

@janinka1984 zkus zítra zase testnout a uvidíš. Držím ti palce a moc ti přeju aby to bylo zvrtávání embrijka. 😉

katuleb
5. čer 2012

@evikj33 no já děti taky mám ale ne se současným manžlem a vajíček plno a prý super spermio a oplodněno minimum,to mi vadí....a pokud prý chceme dělá to každé akreditované CAR. tak nevím

janinka1984
5. čer 2012

@dadakin no to nevím,nechci tě strašit,ale já si myslím,že když jsi po sterilce na vlastní žádost a né z vitální indikace,tak to pojišťovna podle mě nehradí.....zkus se podívat co ti napsali do zprávy z nemocnice jak ti tu sterilku dělali...

janinka1984
5. čer 2012

@danaho zkusím,ale mám strach ... 😢