IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

janinka1984
6. čer 2012

Ahoj holky 🙂 ,tak včera to mělo ještě dohru,když jsem byla na wc vyšli ze mě hleny s příměsí krve....a odpoledne až do dneška do rána hroznéé píchání v pravém podbříšku,tak jsem nemeškala a jela ihned ráno k doktorce...ta udělala utz.jestli tam není cysta nebo hematom,ale je to čisté a sliznice pr´ý super...tak vzala CRP jestli nemám zánět a utrogestan mám papat,když špiním.No a ten test jsem si zopakla a do 1min.krásně růžová sílící čárka 😀 😀 😀 takže ono to asi fakt bude od toho jak si miminka stelou v bříšku.Mám radost a modlím se ať je vše ok.

danaho
6. čer 2012

@janinka1984 jééé to mám radooost !!!!!!! Vítej v klubu těhulek.Potichu gratuluju,jen tak dál 😅 😵 😵

danaho
6. čer 2012

@sal80 tak mám za sebou oběd a je mi dobře. Huráá.Nechceš vydat kuchařku? 😝 😀

danaho
6. čer 2012

@evikj33 ty se máš,že už budeš vědět info. Já mám před sebou pořád víc jak 2 týdny než budu vědět něco nového.Je to dlouhý. Tak pak písni co a jak, moc ti držím palce ať je vše o.k. 😵

sal80
autor
6. čer 2012

@janinka1984 Potichu gratuluji 😀 🤐

sal80
autor
6. čer 2012

@danaho Nechci 😝 😀

katuleb
6. čer 2012

Pěkný den holky,tak jsem dnes volala ještě do jednoho Caru a ted řešíme jestli jít do minimálky po prázdninách nebo jít tam co jsem byla a jít zase do plného ivf???Říkala jsem si že to asi nechám podle pohovoru co nám řekne doktor....jinak taky doufám, že bych třeba mohla sehnat potom nějaké léky na stimulku co někomu zbyli 😒 to by snad taky šlo.....
Jinak nevím co dělat, máme o víkendu akci na chalupě a nevím jestli jet nebo ne??,Nemám náladu ale zase doma bych se asi jen litovala.... ☹

dadakin
6. čer 2012

@sal80 tak si vem že se chci zeptat jestli bych mohla mít jeden pokus přes pojištovnu se dělá přes revizní komisi a já beru léky na artrozu a dnu a se nesmí uživát při plánovaném početí a těhotenství??????A ještě píšou jak se mě omlouvají že mě dali léky o menší síle a že si ho můžu do 14dnů vybrat v jákekoliv lékárně.Se picnu fakt by mě zajímalo co všechno mám na sebe napsaný mám VZP.

janinka1984
6. čer 2012

@dadakin Ahoj beruško,vůbec nic si nevyčítej.Když mi je nejhůř,tak si řeknu "nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř"!!!Děti jsou děti a je jím nejvíc vzácné to čeho mají málo.Maminku vidí každý de,maminka se s nimi učí a nutí je do prací,maminka po nich musí řvát a trestat,maminky si zkrátka vyžerou VŠE.Kdežto pak přijede tatínek,který si je vezme až má čas,plně se jim věnuje,nakoupí jim,vše jim dovolí a je vymálováno....kde jim je asi lépe,???Zlatinko,to co se ti stalo,se může stát každému a já k tomu jen řeknu jedno,že tvůj ex je pěknej debil,protože tu jeho naivitu a pošetilost obsírají děti.Nebuď smutná.....teď je vše hodně bolavé,ale neboj,zase bude dobře 😉

dadakin
6. čer 2012

@katuleb určo jet na tu chatu,taky jedem na víkend vypadnout jdu nabrat pohodu na další pokus za 7 dni jdu do CARu.

janinka1984
6. čer 2012

děkuji holky,ale ještě nesmím nic zakřiknout,takže pšššt 😉 v uterý si mám vzít krev v práci 🙂 no uvidíme,škoda,že nejdu dřív do práce 😉 i když s tím špiněním raději odpočívat doma 🤐

dadakin
6. čer 2012

@janinka1984 jj bude dobře určo hážu to za hlavu a tobě držím palečky a at sílí mám z tebe táááááákovou radost 😉

janinka1984
6. čer 2012

@dadakin Plně tě chápu,taky jsem si tak s ex prožila pár nehezkých chvil a i polocii na mě několikrát volal....ale huš s tím až jsem mu přestala bránit a otočila,chceš děti???Na,tady je máš a starej se !!!!!Tak se zalekl a hlavně jeho hvězda 🙂 a byl klid.Pak skvělá domluva prostě super.Děkuji,snad jen to špinění ať ustane..... 😨

katuleb
6. čer 2012

@janinka1984 neboj se bude to ok a špinění přestane.....vždyt ti mudr řekla že je to v pořádku,jen odpočívej a bud v klidu....věřím, že to bude naprosto v pořádku 🙂

janinka1984
6. čer 2012

@katuleb snad jo,musím doufat,nic jiného nezbývá 😖

dadakin
6. čer 2012

@janinka1984 jo já jsem mu to taky pak řekla až jsem si někde přečetla článek o střídavce,říkám tak fajn 14 dní ty a 14 dní já aspon budu mít čas na sebe začnu chodit cvičit a budu chodit tam a tam a Dandy budeš vozit do školy sem.......... a asi si to uvědomil,protože říkál a co když budou nemocní a budou prázdniny a já na to tak budeš muset být snima doma no.
Jináč jsem se pěkně nas...... jsem volala do té lékárny jestli tam někdo byl v pátek si na moje jméno vyzvednout léky a že jo tak jsem té lékárnici řekla ale že já jsem tam nebyla a ona na mě že je v šoku a že je z celé situace paf a ona na mě vy jste taky v šoku že?????a že za to nemůžou že vydají léky na základě receptu tak jsem volala na zdrav. pojištovnu no chování katasrofa,že se to může doktorce stát já říkám jak stát vždyt vystavila recept na jiný jméno a byli tam citlivý údaje na receptu jako je rodný číslo a on že si mám dojíd do té lékárny pro kopii toho receptu a podat stížnost pro revizního lékaře a nechat udělat výpis za celej rok.
Kámošky si mě dělali srandu a ty si nepamatuješ že jsi byla v pátek v lékárně 😀 a já jo fajn ještě řeknou že mám Alzheimera a nepamatuju si kde sem byla.

katuleb
6. čer 2012

Tak děvčata už mám doma Selzink,Vit. E,a koenzym Q 10-jsem někde našla že je dobrý na kvalitu vajuch....a to éčko mám taky papat nebo jen manžel???

katka1311
6. čer 2012

Ahoj holky přijela jsem teď z práce.Dnes máme s Davídkem výročí svatby 😀
@katuleb Kači a kam jste se ještě rozhodli?
@janinka1984 Potichu gratuluji
Všechny zdravím.

janinka1984
6. čer 2012

@dadakin no já pokaždé a v každé lékárně musím předkládat kartičku zdravotní pojišťovny....a asi by to tak mělo být všude...jako prevence před tím co píšeš....to je mazec...a co jsi tam měla za léky???

janinka1984
6. čer 2012

@katka1311 Ahoj Kačenko,děkuji,ale fakt jen potichu 🤐 🙂

katka1311
6. čer 2012

@janinka1984 🤐 🤐 🤐

janinka1984
6. čer 2012

@katka1311 a kolikáté výročí slavíte? 😀

janinka1984
6. čer 2012
janinka1984
6. čer 2012

To je Nicol,když byla malinká :-*** jsem zrovna byla za spolužačkou na návštěvě....to letí....

katka1311
6. čer 2012

@janinka1984 Ta ke krááááásňoučká 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Jinak dnes 14 let 😅

janinka1984
6. čer 2012

@katka1311 ty joooo,tak to už je v dnešní době vzácnost 😀 tolik let 🙂 tak přeji,ať je ještě spousty suprových roků před váma 😉 a copak podnikáte na výročí?Musí být nějaká romantika,ne ? 😵

katuleb
6. čer 2012

@katka1311 no volala jsem do Eurofertilu....

katka1311
6. čer 2012

@janinka1984 A to už máme oba jedno manželství za sebou 😅 A moc děkujeme z apřáníčko 🙂 .Dostala jsem krásnou orchidej a parfemek 😀 😀 😀

katka1311
6. čer 2012

@katuleb Já tě tam viděla na diskusi 🙂 .Tak jsem byla já na 1IVF.

dadakin
6. čer 2012

@janinka1984 no byli to léky na artrozu zítra jdu za mudr. se zeptat co to má znamenat má odpo a pak povalím na třídní schůzky.