IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

ivapo
12. čer 2012

@skifarka jo že chlapi to prožívaji huř jo?no jak ktery...s tim mim mame dnes vyročí 13let a ani kyticku jsem nedostala..pry nebyl cas...no a ani pusu na čelicko... a tak rychle bežel do hospody...ach jo,..

sal80
autor
12. čer 2012

@ivapo Tak už ho nepij 😉 A pak...Paralen můžeš, ale co nejmíň to půjde.
@evikj33 Gratilace ke dvěma srdíčkům 🙂
@skifarka Uff....také nářez, to Ti povím ☹ Hlavně, že jsme všechny v pořádku 🙂

ivapo
12. čer 2012

@danaho ahoj spinim jen když se utru po curani toaletakem...a obcas to vytece lehce s curanim...ale jen trochu.,,,a ty krvacis jak pri menzes? a polikas ten utrogestan?ja jo protože ted jak spinim..a taky beru ten ascorutin...jeste že se ted o me hezky stara mistni nemocnice a muj gynekolog...jezdit do prahy to by me smejklo...ty na me prdi v gennetu..byla jsem vlastne na ultrazvuku v pondeli v nemocnici a dnes jsem volala memu gynekologovi kdy se mam prijit ukazat a on že me chce videt již zitra v 15 30...tak už aby to bylo..

ivapo
12. čer 2012

@sal80 joj...nepiju a díky...možna proto sem treba zacla spinit co?nebo tim to neni?kdo vi!ješte že sem vas tu nasla holky...jste vsichni super...aspon takhle virtualne si pomahame že?

ivapo
12. čer 2012

@janinka1984 jojo diky...paralen jen pry když budou vysoke teploty aty zatim nejsou.. 😉

sal80
autor
12. čer 2012

@ivapo Je to moc fajn, že tu takhle jsme 🙂 Myslím, že jsi si nijak neublížila, ale raději už ho nepij 😉

janinka1984
12. čer 2012

@ivapo ale bere se i od bolesti 😉

ivapo
12. čer 2012

@janinka1984 o.k....

janinka1984
12. čer 2012

@ivapo To bude tím fotbalem 😉

ivapo
12. čer 2012

@janinka1984 ja vim...ale pri to ho moc nezajima...me neva že sel..ale aspon mi moh dat letmou pusu a milej usmev...sem na nej stejne fakt nasrana...hlavne v tomto stavu a nachcipla.. 😒

janinka1984
12. čer 2012

@ivapo normální jev,já chlapi nikdy nepochopím .....a pak se ještě diví,že jsme naštvané 😖

ivapo
12. čer 2012

@janinka1984 moje slova..presně tak...souhlasím!
@janinka1984

danaho
12. čer 2012

@ivapo mě řekla doktorka Utrogestan pořád zavádět.Tak ho zavádím. Včera jak jsme měli to psycho tak šel přítel taky na hodinu na pivo.Nejdříve jsem byla naštvaná,že mě tu nechal. Ale pak mi došlo,že měl o mě hrozný strach a ty chlapi to holt ventilují jinak. Dal si pár piv,přišel domů a byl zlatej.Když jde pryč tak mi na druhou postel naskládá dobroty udělá pití abych nic nemusela dělat. A já s tím pár hodin vydržím. 🙂

veromira
12. čer 2012

Ahoj, máte někdo čaj na podporu IVF? Potřebovala bych vědět jestli dodržujete přesně postup?

skifarka
12. čer 2012

Holky, ten můj je to samý. Když je velkej stres, právě nějvíc kvůli snaze o "mimi" nebo, když se pohádáme, tak to řeší taky hospodou. Ale my zrovna potřebujeme to hezké slovo nebo alespoň pohlazení, ale oni jako kdyby se stáhli do "ulity" a řeší si ten smutek a stres v sobě. Asi toho v té chvíli nejsou schopni, protože mají sami, co dělat, aby to zvládli. Ty naši "křehouši" to mají prostě všechno jinak. Ale je fakt, že když do sebe "hodí" nějaké to pivko, tak pak jsou víc v klidu.
@danaho Hned ve čtvrtek jsem byla za doktorem a stále mám zavádět 2-0-2 i po tom krvácení a ještě beru ten Ascorutin.

danaho
12. čer 2012

@skifarka píšeeš to o těch chlapech uplně přesně.Včera byl se mnou přítel u toho druhého UTZ v CAR.Viděl jak se ze mě řine krev. Pak když Mudra řekla,že to není mimoděložní a že vidí gestační váček v děloze.Na to,že je to chlap jak hora, se tam málem zhroutil, teda né doslova,ale viddla jsem jak se klepe a jak ho ta naděje nakopla. Řekl doktorce,že pokud je naděje tak budeme bojovat. A je fak,že mě trochu naštvala když mu řekla = já neřekla,že je naděje.Nikdo teď neřekne co se stane. Možná drsný.Ale asi holý fakt.

ivapo
12. čer 2012

@danaho ten je hodnej...to ten muj se jen tak brzy nevrati...sel už v pul seste..

ivapo
12. čer 2012

@danaho boli me cele telo...ma ho jak v ohni ale teplotu nemam...tak dobrou noc a zitrk at mame veselejš! 😉

danaho
12. čer 2012

@ivapo však když mi nic není tak ten můj se taky jen tak nevrací brzy. Tohle byla vyjímka že mě nemohl nechat dlouho samotnou. KOukej se vyležet,snad ti zítra bude lépe. Opatruj se.Dobrou. 🙂

sal80
autor
13. čer 2012

Dobré ráno, princezny 🙂

Tak koukám, že jste tu včera udělaly psychologický profil na chlapy 😀 A všechny jste se strefily, myslím, do černého 😀
Jak jste se vyspinkaly? Já se omlouvám, že tu večer už nebývám, ale od jedné do sedmi mám vycházky, to jdu k našim a Kačenka je celou dobu u nich na zahradě, a když se vrátím, což bývá okolo páté až sedmé, tak už je mi dost blivno ☹ Nejsem blicí typ a tak si někdy jen tak slintám do záchodu, protože mi prostě zvracet nejde. Chtěla bych, protože by se mi nejspíš i ulevilo, ale nejde to 😅
Včera jsem si říkala, že o miminku nic nevím, tak o sobě dalo večer pořádně vědět prostřednictvím "superblivna" 😅 😀

kiwisek
13. čer 2012

tak jsem po dvou dnech měla co číst, holky!
@danaho zaltíčko, úplně bez dechu jsem četla co se děje! slza na krajíčku.. ale když je naděje, musíme věřit... posílám obejmutí a hlavně spoustu pozitivní energie - tobě i miminku a zítra moc moc držím palečky! tak moc si zasloužíš krásné zdravé miminko!! 😵

evikj33
13. čer 2012

Hezké uplakané ráno všem 🙂 . @kiwisek Tak tě beru za slovo že se brzo přidáš se 2bublinkama. 😉

zezizu
13. čer 2012

Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla. Co je tu noveho, budu Vas muset dočíst, ale to asi nebude jednoduché 🙂 musím se pochlubit, co jsem ráno našla 🙂 zatím se nechci radovat, jelikož nic není jistého. Hned jsem byla ráno na krvi a odpolko budou výsledky. Bojím se bojím.....

zezizu
13. čer 2012
sal80
autor
13. čer 2012

@zezizu To jesou krásně // 🙂 Určitě bude vše tak, jak má, jen jí nevyplašit 🙂 Úžasné na tom je fakt, že se zadařilo přirozeně 😵 Držím palce 🙂

zezizu
13. čer 2012

@sal80 moc děkuji. Jsem zvědavá na ty výsledky z krve. Dam vědět.

sal80
autor
13. čer 2012

@zezizu To tedy dej!!!!!! 😵 😀

janinka1984
13. čer 2012

Ahoj děvčátka tyk hlásím,že HCG je 14den po ET 327 <3

zezizu
13. čer 2012

@danaho Dánsko, kocicko, moc na tebe myslím a držím palecky. Hezky odpocivej, ať se vše ustaly a je to OK. Držím pěsti!

danaho
13. čer 2012

@zezizu ahoj kočičko, moc děkuji. Mám z tebe velikou radost 😅 Potichu gratuluju a moc držím palce.