IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

danaho
27. črc 2012

@katka1311 koukám,že to je všude stejný 😀 😀 😀

dadakin
27. črc 2012

@katka1311 to nevím ale někde na diskuzy jsem četla že ji má 3 týdny já jdu k němu za 4 týdny to už tam bude

@danaho tak budeš mít absták a áčka na MK se dá dělat ale toho dočítání co tě pak čeká 😀

katka1311
28. črc 2012

Ahoj zlatíčka 🙂
Tak včerejší večer dopadl: Sledovali jsme zahájení olympiády a děcka s náma,samozřejmě mi jsme s Davidem zalomili a děcka se dívali dál 😀 .To víno bylo na příčině 😀 .Dnes vzal David děcka na hříbky ať se večer unaví a usnou dříve.No jen aby se neunavil tatínek a usne zas dřív než děti 😀 😀 😀 .

katka1311
28. črc 2012

@dadakin Počítá se u minimálky v RF cena za jedno vajíčko nebo je tam pevná cena ICSI těch 8tis. U IVF je to asi ta pevná cena 8tis.ale jak je to u minimálky?I když já bych uvažovala nad PICSI 😒 .

evikj33
28. črc 2012

@katka1311 Ahoj Kači do 8vajuch se počítá cena za jednotlivé vájo 1000kč a co je nad 8kusu je paušal 8000kč,ja měla 13 a platili jsme těch 8000.Jinak koukám že tulení bylo v plánu všude 🙂 ,unás nakonec proběhlo,ale vínko manža raděj nechal zavřene 😀 .Zítra máme 6let ,tak jsem v akci sehnala bílé a červené pozdní zběr a čokošku,tak říkal že mně dá cucnout.No jo je to grand.

katka1311
28. črc 2012

@evikj33 Evi ty mi vždy podáš super info,děkuji ti 🙂 .Jen se teď rozhodnout jestli klasické IVF nebo minimálku?Macháč říkal,že u holek s nízkym AMH(jako já)má dobré zkušenosti s minimálkama.My měli v červnu 14 let.Tak krásné zítřejší výročí a do dalších let lásku a zdravíčko. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

evikj33
28. črc 2012

@katka1311 Je fakt že u vás asi kvantum vajuch stejně nemá smysl,vzhledem ke spermiu,možná stačí pár ale kvalitních,at zbytečně neodčerpáváš velké množství.Taky máš nějaké injekce už doma,tak by to nebyla taková palba pokud začneš třeba s Clostilem+injekce,tak za to nedoplácíš takřka nic,pak minimalka je tuším 13000kč+ pokud budou cca 3vaja tak 3000kč ICSI a to by bylo asi vše,protože u méně vajuch se myslím ani Pk nedělá.Je tosložité,ale za pokus to stojí,pokud reakce nebude,celé se to stopne a nebudeš platit nic,jen případné doplatky na léky.Já bych do toho šla pokud by byla alespon 3vaja.

katka1311
28. črc 2012

@evikj33 No uvidíme ještě jednou si pořádně vyslechnu Macháče a uvidíme co poradí.Zatím si myslí že je lepší jít do minimálky.A ano PK se u minimálky nedává.

dadakin
28. črc 2012

@katka1311 ahojky já jsem platila za každé vajo ICSI 1000kč,to nevím že prodloužená se u minimálky nedělá,na emiminu jsem dostala odpověd že už 3denní kultivace už PK je.
Jinak babulenky krásný den já jenom pořád špiním a čekám až se ta mrcha pořádně rozjede.

katka1311
28. črc 2012

@dadakin jelikož u minimálky nemáš tolik vajíček tak se transferují po 3 dnech.Ale kamoška měla u minimálky 10 vajušek a nechli ji 5 denní PK tak ji dávali blastocysty.Jinak ano už 3 denní je PK.Já jdu na 4 pokus ale jen jeden ET a to po 48 hod.Možná budeš jen špinit a ta další MS bude normální 😒 .

katuleb
28. črc 2012

@katka1311 ju sexííííík bude ,no já mám smůlu manžel už odjel na 14 dní...... ☹
@dadakin tak ms se nějak nechce co???Potvora jedna,...
Jinak děvčata mě se dnes ms rozjela a ta příští už bude s injekcemi a jdeme zase na to....teda doufám....táleží jak imunologie,ale stále vřím, že to bude v pořádku....

dadakin
28. črc 2012

@katka1311 já jsem minule měla mrchu 14dní po ET a toto ze mě lítolo v kusech ted nic a to jsem 3 týden po ET.Je to nějaký celí divný.

@katuleb tak to je super další cyklus bude tvůj vítěznej doufám 😉

katka1311
28. črc 2012

@dadakin pokud se mimi na chvilku chytlo tak ti to mohlo rozhodit cyklus 😒
@katuleb Kačííí to je super tak budeš zas přede mnou.A výsledky budou kdy s imunol.?

katka1311
28. črc 2012

KDE JE DNES DANUŠ??????????Už má ty absence nebo co?

katuleb
28. črc 2012

@katka1311 ahojky výsledky budou,teda měli by být nejdéle do 10.8 no a 24.8 čekám mrchu a jdem na to
holky já si před hodinou opařila ruku a pořád chladím a pořád to bolí a jak přestanu mužu se bolestí počůrat.....au a doma namám ani žádnou mast...

danaho
28. črc 2012

@katka1311 Ajoj tady jsem 😉 . Rychle dočítám. Sexík nebyl, bude dnes - juj 😀 Já mám stále MS,ale už asi zítra skončí. Jupí.Dneska jsem byla celé odpoledne u mamky,vrátila se z dovči,tak jsme museli pokecat. 🙂 Máme teď tady pořádnou bouřku,jak je u vás?

danaho
28. črc 2012

@katuleb au,ty čudlo. Nevím co na to poradit. Znám taky jen ten studený kapesník. Tak ať tě to brzo přestane bolet 😉

danaho
28. črc 2012

@dadakin MS pořád nic? Může to být posunuté z těch léků. Dává si potvora na čas,ale dorazí neboj 🙂

katka1311
28. črc 2012

@danaho Danuš 🙂 my jsme teď dogrilovali je teplo až blázen.A teď koukáme celárodinka na Londýn a plavání.Naše Simča o tom sní 😀 .Ale její kamarádka a bojovnice z plavání se neprobojovala.Tak do Londýna jen přijela ale zatím nic ☹ .Simi si musí jen uspokojit tím,že je na 8.místě v ČR 🙂

katka1311
28. črc 2012

@katuleb Kači co jsi pro boha dělala?Ty se máš ty už začneš. 😉

danaho
28. črc 2012

@katka1311 Grilování miluju.Mňam. U nás pořád prší a vzduch už se příjemně ochladil.Hurá,bylo na čase.Tvoje Simča je v plavání 8.v ČR? 😅

katuleb
28. črc 2012

@katka1311 ale ohřívala jsem si gulášek a přehřála ho a jak jsem vyndavala talíř z mikrovlnky tak jsem se polila.....no šikovnost sama a to jsem doma sama zatím jen první den... 😉 .Nakonec jsem musela na pohotovost....mám obvz a nějaké krytí něčím napuštěné aby se to neinfikovalo a nepálilo to...ted jen aby nebyla infekce....ach jo jsem prostě moooooc šikovná... 🙂

katka1311
29. črc 2012

@danaho Dobré ránko děvčátka.Ano ano Simča plave závodně od 6 let a letos se probojovala do finále a je 8.místo v ČR .Jedu dnes do práce se mi nechcééééé 😠 .
@katuleb Kačí teda to muselo být auuu.Snad se ti to brzy zahojí.A co v práci?Dá se to vydržet?

veromira
29. črc 2012

@danaho Ahoj, jo zkusím jinde jen mě napadlo to zkusit i zde 🙂 Jinak dobrý, byla jsem se ptat i jinde a dělali nám i jiné testy DNA spermií,autoprotilátky atd a vše nám vyšlo v pořádku a ten doktor mě řekl že mě zaváděli jednu morulu a druhé bylo 8mibuněčné a že to je špatně. Mohlo mě to zabít to lepší vajíčko a že oni zavádí jen jedno a že se dají i ty vajíčka zamrazit aniž by byli oplodněné,a že jsme platili i za zpoustu zbytečných věcí a u nich bych zaplatila 10000kč. Ted máme zpostu starostí s doděláváním bytem a stěhováním a tak ted to necháváme být a zkusíme to až v září. Mám teda bohužel poslední pokus tak uvidíme 🙂 A co ty jdeš ted taky si nechat dát mrazáčky nebo to necháš po prázdninách?

dadakin
30. črc 2012

Dobré ranko Holčiny,včera jsem nebyla online byli jsme v Dinoparku a u kamoša má koně,celej den pryč,mrcha dorazila hned včera ráno v plné síle tak jela snáma 😀
@katuleb na to je nejlepší mast Hemagel na popáleniny zkus to a uvidíš.

katka1311
31. črc 2012

Ahoj holky kde jste všechny ☹ .

dadakin
31. črc 2012

Ahojky já jsem tady odpo jsem nakukovala ale nikde nikdo,nestíhám děláme tento týden po celým baráku nový topení akce huráááá ty miluju,kotel starej 30let šel aspon bude menší spotřeba za plyn doufám.Mrcha mě končí,byla jsem s kámoškou na pívu děcka byli v děckým koutku seděly jsme tady u nás na zahrádce.

sal80
autor
31. črc 2012

Ahoj princezny 🙂 Jste tu některá? 🙂

dadakin
31. črc 2012

@sal80 ahojky ty budeš mít půlku pomale za sebou jak se tak dívám letí to strašně rychle,dneska jsem se rozhodla na další pokus půjdu v polovině října.

danaho
1. srp 2012

Dobré ránko vám všem 🙂
@dadakin pokud budu mít v září tu hysteroskopii a bude vše o.k.,tak Et bude v říjnu.Takže na to opravdu vlítneme asi spolu 😉 Jak jste pokročili s topením?
@katka1311 Ahoj Kačenko, tak to je super,že se Simče takle daří.Hlavně že dělá něco co jí baví. Přeju jí hodně úspěchů. 😵 A jak se máš ty?
@sal80 kuk,co nám uvaříš dobrého? 😝