IVF napodruhé (duben, květen...a dál, 2012)

sal80
11. dub 2012

Jdu do IVF podruhé. Strach i to vše okolo je úplně jiné, než to bylo poprvé. Přijde mi to všechno mnohem horší, snad proto, že vím, jak moc bolí, když to nevyjde. Měla jsem pocit, že mi to zlomilo duši i srdce. Je tu některá, která to zná také? Přidejte se holky, spolu nám to půjde líp... 🙂

katka1311
29. zář 2012

Hezký sluníčkový den 🙂
Ve čtvrtek jsem se už tady nedostala.Přijeli jsme domů,skenovala jsem výsledky a posílala mailem do CAR. V pondělí se objednávám do CAR a můžeme začít!!! 😀

bara55
29. zář 2012

@kive76 nooooo asi tak nejak brouku....

bara55
29. zář 2012

@katka1311 velka gratulace berusko!!!Doufam ze se vse podari jak ma 🙂

katka1311
29. zář 2012

@bara55 Moc děkuji 🙂 Bude to už náš čtvrtý pokus. 😒

kiwisek
29. zář 2012

@katka1311 skvělá zpráva, sluníčko 😉 ať se brzy rozjede vláček s konečnou v porodnici! 😵 😵 😵

katka1311
1. říj 2012

@kiwisek 🙂
Tady je nějak mrtvo ☹ ,kde jstééééé ☹

dadakin
1. říj 2012

@katka1311 no přece tadýýýýý

skifarka
1. říj 2012

Ahoj holky, jdu ještě nakoupit a taky se Vám konečně ozvu.
Zatím ahoj.

danaho
2. říj 2012

Ahoj holky,
přeji všem krásný den. Mám za sebou úžasný prodloužený víkend,kdy jsme byli pařit na jedné akci. Doufám,že to byla poslední možnost kdy jsem se mohla trochu napít alkoholu 😅 Tady je to nějaký mrtvý,tak šup šup honem sem a povídáme 😀 Co je novýho?

danaho
2. říj 2012

@katka1311 Kačenko supééér, mám velikou radost. Kdy začínáte? 😅

katka1311
2. říj 2012

@danaho Danuško,psala jsem mail do CAR a 6.10.mám dostat MS a byla tady taková myšlenka že by mi oddálil cyklus ať se vyřídí formality na pojišťovně a hned bych mohla stimulovat.Ale to bych musela jet dnes do Olomouce,to by problém nebyl,sednu do auta a jedu i sama bez Davida ale David nemá dobrané ještě ty léky a netvářil se včera že by chtěl abych už začala. ☹ Já vím bavili jsme se že začnu na začátku listopadu.Ale já myslela že teď jak mám tu nemocenskou jsem to mohla využít 😒 .
Nevím jestli mě tak dlouho doma nechá???

danaho
2. říj 2012

@katka1311 takže jsi nakonec šla na tu nemocenskou. To je dobře. A kdy David dobere ty léky? Ono je nakonec jedno jestli začneš teď nebo za měsíc. Ale sama vím,jak pak i ten měsíc dokáže potrápit. To čekání je šílený.

katka1311
2. říj 2012

@danaho Má ještě 21 tbl.to výjde akorát. Teď jsem si pobrečela,páč mi volal David tak jsme se chytli 😠 .On mi najednou říkal,že ať teda jedu do OL a já mu řekla že to takhle nechci že to máme řešit spolu!Tak mi to přišlo líto 😢 .No jo když si představím,že koncem října už jesm mohla mít po OPU a takhle ještě ani nezačnu ☹ ach jóóóó.
Danuško,včara jsem byla u dr.a ano napsala mi nemocenskou.Stejně výplatu ještě pořád nemám,tak mě ani nebaví být v práci 😖 .
A co ty zlato kdy bude KETík?

danaho
2. říj 2012

@katka1311 to mě mrzí,že jste se rafli. Je to pro oba náročný po té psychické stránce. Tobě rozumím. Na tvém místě bych asi do toho auta sedal a jela. Pak by jsi mu to zase vysvětlila jak to cítíš ty. Určitě by tě pak v klidu pochopil.
S Vaškem jsme se domluvili na KET na říjen a já mu pak v srpnu řekla,že půjdu v září. Tak jeho první reakce byla,že chtěl jet na ryby a byl chvíli naštvanej. Pak mi řekl,že to na něj bylo moc hrrr a musel si to v sobě zpracovat a že jestli chci,tak půjdeme to září. Nakonec to vyřešila fyzioterapeutka,že mi září zatrhla.
Teď čekám na MS asi za 8 dní a to začnu brát léky na růst děložní sliznice a objednám se na UTZ.A tam mi pak řeknou kdy bude KET. Asi někdy koncem října. 😕

katka1311
2. říj 2012

@danaho Já byh tě chtěla za manžela 🙂 přesně mi rozumíš.Přesně tak to bylo.Tak jsem chtěla sednout do auta a jet ale nechtěla jsem ho nazlobit ale i on musí chápat mě.
Tak koncem října taky začneš i když u tebe to bude rychlý průběh.

Holky nechtěly by jste naši diskusi uzavřít?
Co ty na to Sašenko a ostatní? 🙂

danaho
2. říj 2012

@katka1311 s těma chlapama je to někdy na dlouhý lokte. Tak zase si to doma v klidu vysvětlíte a měsíc uteče jako voda. Třeba dostaneš pak dárek pod stromeček 😅
Zkus na tý neschopence zůstat po celou dobu. S tou výplatou jak to tam máš bych to fakt neřešila. záleží jakou máš Dr.
Já jsem pro uzavření. Ale musí to udělat Saška. Ta je teď někde týden pryč. Tak zatím o tom můžeme podiskutovat. 🙂

evikj33
2. říj 2012

@danaho @katka1311 Ahoj Ženy 🙂 Tak dnes jsem měla první kontrolu ze socky a doufám že taky poslední -byl to manžuv a strejduv známej,byl rozumný a říkal že už mně dá pokoj za 2a půl měsíce bych měla jít na mateřskou...snad se dočkám. Dnes jsem poprala dvě pračky a je mně nějak divně 😝 Kači pokud by ti stačil na oddálení jen Nhoretisteron,ještě nějakej doma mám,brala jsem ho taky od cca 20dne MC.Tak už se zas blíží období stresového čekání-tentokrát už doufám pro všechny se štastným koncem v kočárkově 😉

ivapo
3. říj 2012

@katka1311 pak se nedivme ženským co žijou s ženskou a obráceně že? Jsem hold každy jinde? Ňo ne? To je skoro snad všude!

ivapo
3. říj 2012

@evikj33 nestras skontrolou!!! A pry zena těhotný nechodi vetsinou!! Říkal mi gynekolog.. Haha 😒

katka1311
3. říj 2012

Hezký den 🙂 .Dnes už mám nakoupeno a skoro navařeno 🙂 .Měla jsem rehabku na 7 hod.tak jsem hned nakoupila.
Jinak včera debata s miláčkem: vím,že už jsi dlouho čekala ale vydrž těch pár týdnů.Jak pojedeme 16.10.na tu konzultaci pozvu tě na obídek 😀 .Neunáhli se.Buď trpělivá.
Tak jsem souhlasila.

danaho
3. říj 2012

Hezký den všem 🙂
@katka1311 to jsem ráda,že jste si v klidu popovídali. Máš doma rozumnýho chlapa a těch pár týdnů uteče jako voda. A třeba se objeví za tu dobu ještě víc spermijek 😅

danaho
3. říj 2012

@evikj33 Ahoj Eviku,tak hlavně že jsi byla doma 😝 Ale stejně mě to rozčiluje,že nedají těhotným ženám neomezené vycházky a ještě je chodí kontrolovat. 😠 A jak se cítíš?

evikj33
3. říj 2012

@danaho Ahoj Danuško Tak nějak jsem to čekala,takže jsem nebyla překvapena,navíc říkal že už mně nechá na pokoji 🙂 Jinak je mně opět blbě,ráno volačka na WC a žaludek jak navodě. 😝 a mrnata procvičují nožičky.Takže musím z hluboka dýchat a hodně větrat.Včera jsem měla čočkovku a to byl taky horor,takže luštěniny taky radši ne.Co ty po líbankovém víkendu a co mamka už je Ok. 😕

katka1311
3. říj 2012

@danaho jo jo to už budu muset vydržet. 😅
@evikj33 Evi 🙂 už musíš prcky pěkně cítít.Za tbl.děkuji ale už když jsme se rozhodli jinak tak už potřebovat nebudu 😉 . Teď právě naopak ať dorazí dříve no a pak se vyznejte ve mě 😅 ???

danaho
3. říj 2012

@evikj33 Chudáčku ty si to těhotenství doslova probliješ. Už by to ale mohlo přestat. To nebyl líbánkový víkend ale pařící. Ale byl super. Mamku stěhujeme v sobotu zpátky. Koupelnu má hotovou,je vymalováno a dneska přišli chlapi na kuchyň 😅

danaho
3. říj 2012

@katka1311 uteče ti to a s náma dvojnásob. Do kdy budeš na té neschopence?

katka1311
3. říj 2012

@danaho Danuš,chtěla bych co nejdéle.Dr.ví o tom,že chodíme do CAR,tak snad mě nechá a když ne tak jestli půjde neschopenka přenést na gynekologii a nebo na CAR.Nevím,musím zjistit 😖 .

danaho
3. říj 2012

@katka1311 to taky nevím,ale měli by tě nechat po celou dobu. Nemá cenu jí ukončovat a pak zase začínat znovu. Ale jak to funguje to nevím.

katka1311
3. říj 2012

@danaho no právě z toho mám strach,že mě nenechá 😠 .A proto jsem chtěla IVF ještě teď.

danaho
3. říj 2012

@katka1311 musíš být dobrá herečka. Prostě to trochu nahraj že ti není pořád dobře a záda bolí jako čert. A pak rovnou přejdi na návaly při IVF. Cokoliv aby tě doam nechala 😀